5,0



Na podstawie 8 opinii
Dior (Christian Dior) Miss Dior Blooming Bouquet woda toaletowa dla kobiet 20 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
196,90 zł
9 845,00 zł / 1l
+ 16,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 648,20 zł/1l
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Miss Dior Blooming Bouquet woda toaletowa dla kobiet 30 ml11 616,67 zł/1l
348,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt3 819,70 zł/1l
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2023 EDT 100 ml W
4 048,20 zł/1l
404,82 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Poison Girl, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Pomarańczowy, Róża damasceńska, Neroli, Tonkowiec wonny, Wanilia
7 690,80 zł/1l
384,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Christian Dior, Forever and Ever Dior, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
5 445,00 zł/1l
544,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia
6 369,00 zł/1l
636,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Miss Dior, Woda toaletowa, 50ml
9 630,20 zł/1l
517,60 zł
-36,09 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
481,51 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Dior Miss Dior Rose N'Roses EDT 30 ml W
11 221,67 zł/1l
336,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Dior Miss Dior Rose N'Roses, Woda toaletowa, 50ml
8 487,60 zł/1l
424,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Diorella 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Sicilian lemon, Wiciokrzew
7 044,10 zł/1l
704,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Christian Dior, Rose N'Roses, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
4 895,00 zł/1l
489,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior J'Adore, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Neroli, Różowy
5 379,00 zł/1l
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 60 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Pieprz, Bergamotka, Cytryna, Ambroxan, Drewniany
4 050,67 zł/1l
243,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior (Christian Dior) Dior Homme Woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
4 062,33 zł/1l
609,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Christian Dior Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
8 069,80 zł/1l
425,53 zł
-22,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
403,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior J'adore woda toaletowa 100 ml dla kobiet
6 127,60 zł/1l
612,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kenzo Flower by Kenzo Légere woda toaletowa dla kobiet 30 ml
4 663,67 zł/1l
139,91 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Miss Dior Blooming Bouquet to delikatny zapach, który /celebruje piękno pączków kwiatów oraz jedwabistą miękkość ich płatków. Idealny dla romantycznych i nieodparcie uwodzicielskich kobiet.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: sycylijska mandarynka, bergamotka
Nuta serca: róża damasceńska, piwonia, brzoskwinia, morela
Nuta bazy: białe piżmo
Wprowadzony na rynek na początku stycznia 2014 roku, Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet to elegancka mieszanka aksamitnego białego piżma wraz z orzeźwiającymi kwiatami piwonii i soczystymi owocami, tworząc jedwabistą kompozycję. Za Miss Dior Blooming Bouquet stoi Francois Demachy, a twarzą zapachu jest Nathalie Portman.
Miss Dior Blooming Bouquet urzeka nowym flakonem: Roller-Pearl. Dyskretna i elegancka szklana butelka jest wyposażona w delikatną perłę, która umożliwia nowy, prosty i spontaniczny sposób perfumowania.
Jako odświeżacz, uzupełnienie perfum lub w podróży, Miss Dior Blooming Bouquet Roller-Pearl jest jak biżuteria.
Miss Dior Blooming Bouquet marki Dior (Christian Dior) został stworzony wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 20 ml wybranego zapachu.
Dior Miss Dior Blooming Bouquet woda toaletowa (20 ml) to kwiatowy, figlarny zapach dla kobiet. Nuty kalabryjskiej bergamotki z różą damasceńską i piwonią w nucie głowy sprawiają, że zapach jest niepowtarzalny. Kwiatowy zapach jest jednocześnie kobiecy i zmysłowy. Poczuj orzeźwienie i otul się odrobiną luksusu przez cały dzień. Flakon o klasycznym designie idealnie nadaje się na prezent.
MISS DIOR BLOOMING BOUQUET ROLLER PEARL EDT 20ML
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3348901395366
- Numer producenta
- 099600080
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3348901395366
- Numer producenta
- 099600080
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Dior Miss Dior Rose N'Roses EDT 30 ml W
11 221,67 zł/1l
336,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 50 ml
8 567,00 zł/1l
428,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Dior - Miss Dior Eau de Parfum EDP 30ml
12 858,67 zł/1l
385,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 485,00 zł/1l
148,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2023 EDT 100 ml W
4 048,20 zł/1l
404,82 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior - Miss Dior EDP Roller-pearl 20ml
12 650,50 zł/1l
253,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odkurzacz cyklonowy LEHMANN TINOSA bezworkowy, w technologii cyklonowej, zestw ssawek, filtr HEPA, 1,8 l
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Dior Miss Dior Rose N'Roses, Woda toaletowa, 50ml
8 487,60 zł/1l
424,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Suszarka bębnowa Pegasus 180 Solid
148,54 zł/1m
144,31 zł
-3,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,11 zł
Sprzedawca: Lumarko

WISFOR Nowoczesne lustro ścienne prostokątne, duże dekoracyjne lustro wiszące z metalowym haczykiem do łazienki salonu sypialni 120×60cm
926,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 50 ml
7 378,00 zł/1l
368,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel - Noa EDT 50ml
2 579,40 zł/1l
128,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Clatronic KA 3356, Przelewowy ekspres do kawy, Kawa mielona, 300 W, Czarny
75,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Ławka do przedpokoju SoBuy z siedziskiem i miejscem do przechowywania, idealna do przedpokoju i garderoby, może również służyć jako ławka przy łóżku, kolor biały, model FSR35-W
409,95 zł
-23,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
386,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Garnitura Ognioodporna 2.00 L Leroy
140,30 zł
-62,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass

Elvital Oil Magique Odbudowujący olejek do włosów, do wszystkich rodzajów włosów, 1 x 100ml
848,00 zł/1l
84,80 zł
Sprzedawca: TR8

SoBuy stolik konsola w stylu vintage metalowy stolik do przedpokoju wąski stolik dekoracyjny stolik boczny naturalny/czarny WHT ok. 120x65x20cm FSB19-N
235,95 zł
-21,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
214,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

BETTSO Szafa przesuwna elegancka szafa do sypialni ze złotymi listwami TIARA 250 Zielony
2 809,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bettso

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam te perfumy
Zawartość 0,02 l
Jakość i działanie – 5 gwiazdek
Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super, bardzo dobrze!!!
Zawartość 0,02 l
Dior to Dior!!!
Oceniono dnia 27 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie bardzo dobrze
Zawartość 0,02 l
Pachnie dobrze
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,02 l
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 9 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 3 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,02 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l