Böklunder - kiełbaski wieprzowe w stylu frankfurckim, 500 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,12 zł
82,24 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9






4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5

Więcej informacji o reklamie
Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g97,09 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meica Frankfurterki 6 sztuk w delikatnym sznurku 540g102,56 zł/1kg
25,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meica Mini Wini łańcuszek parówkowy extra chrupiący bez barwnika 380g61,45 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krem truflowy Tartufata Citres 200 g119,95 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica 6 Kiełbaski wiedeńskie delikatna konsystencja ATG 250g słoik 540g
103,52 zł/1kg
25,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Wiener
107,04 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Kiełbaski wiedeńskie w delikatnym sznurku extra chrupiące 500g
97,20 zł/1kg
48,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Saft-Bockwurst 8ST extra delikatny 540g
73,58 zł/1kg
26,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
62,50 zł/1kg
300,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

PAMAPOL Kurczak w stylu Kebab 280g StreetFood
46,39 zł/1kg
15,53 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Szwabska zupa ravioli
35,15 zł/1l
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pamapol Flaczki Wołowe Po Zamojsku 500 G
30,74 zł/1kg
15,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Surowe parówki frankfurckie 270 g Balcerzak
176,30 zł/1kg
50,47 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,60 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
48,27 zł/1kg
15,01 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,48 zł
Sprzedawca: Katomix

Erasco 148595004 Erasco Ungarische Gulaschsuppe 770,0 g
146 844,16 zł/1kg
113,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
31,50 zł/1kg
15,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Evrafish Paprykarz Szczeciński 300 G
24,20 zł/1kg
7,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wieprzowina bez konserwantów 300 g Konserwa Krakus
32,20 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Pieczarki w plasterkach 280 g
59,68 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Böklunder - kiełbaski wieprzowe w stylu frankfurckim, 500 g
Kiełbaski Böklunder są świeże i naturalne.
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Böklunder Fleischwarenfabrik GmbH & Co KG
Gewerbestraße 1
24860 Böklund
| Nazwa | Kiełbasa |
| Waga | 1030g |
| Waga po odsączeniu | 500g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni |
| Składniki | 80% wieprzowiny, woda pitna, sól kuchenna jodowana, białko MLEKA, przyprawy (z CELERIĄ), ekstrakty przypraw, cukier, przyprawy, stabilizator: difosforany; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja konserwująca: azotyn sodu, mięso kiełbasiane, dym z drewna bukowego. |
| Dodatki do żywności | Z przeciwutleniaczem, z konserwantem |
| Alergeny | Seler i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | Böklunder Fleischwarenfabrik GmbH & Co. |
| Dalsze informacje | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 1052kj/252kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 22,0g |
| Tłuszcz | 8,8g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5g |
| Węglowodany | 0,5g |
| w tym cukier | 13,0g |
| Białko | 0,76g |
| Sól | 1,0g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- 80% wieprzowiny, woda pitna, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), przyprawy (z CELERIĄ), ekstrakty przypraw, przyprawy, stabilizator: difosforany, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: azotyn sodu, mleko owcze, dym z drewna bukowego, może zawierać śladowe ilości BIAŁKA MLEKA i MUSZTARDY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1035 kj Energia kcal 250 kcal Tłuszcz 22 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8,8 gM Węglowodany 0,5 gM Węglowodany, w tym cukier 0 gM Białko 12,5 gM Sól 1,9 gM
- Alergeny
- Seler i produkty pochodne
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Böklunder Fleischwarenfabrik GmbH & Co. KGGewerbestraße 1, 24860 Böklund
- Nazwa handlowa
- Böklunder - kiełbaski wieprzowe w stylu frankfurckim, 500 g
- Producent
- Böklunder Fleischwarenfabrik
- Numer producenta
- s27621
- EAN
- 4000404135557
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- 80% wieprzowiny, woda pitna, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), przyprawy (z CELERIĄ), ekstrakty przypraw, przyprawy, stabilizator: difosforany, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: azotyn sodu, mleko owcze, dym z drewna bukowego, może zawierać śladowe ilości BIAŁKA MLEKA i MUSZTARDY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1035 kj Energia kcal 250 kcal Tłuszcz 22 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8,8 gM Węglowodany 0,5 gM Węglowodany, w tym cukier 0 gM Białko 12,5 gM Sól 1,9 gM
- Alergeny
- Seler i produkty pochodne
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Böklunder Fleischwarenfabrik GmbH & Co. KGGewerbestraße 1, 24860 Böklund
- Nazwa handlowa
- Böklunder - kiełbaski wieprzowe w stylu frankfurckim, 500 g
- Producent
- Böklunder Fleischwarenfabrik
- Numer producenta
- s27621
- EAN
- 4000404135557
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(158)Liczba wystawionych ocen: 158






4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
97,09 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
72,64 zł/1kg
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Frankfurterki 6 sztuk w delikatnym sznurku 540g
102,56 zł/1kg
25,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 Kiełbaski wiedeńskie delikatna konsystencja ATG 250g słoik 540g
103,52 zł/1kg
25,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Mini Wini łańcuszek parówkowy extra chrupiący bez barwnika 380g
61,45 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Bockwurst i.S.
80,53 zł/1kg
79,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Kiełbaski wiedeńskie w delikatnym sznurku extra chrupiące 500g
97,20 zł/1kg
48,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Meica Wiener
107,04 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Saft-Bockwurst 8ST extra delikatny 540g
73,58 zł/1kg
26,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 500g
68,12 zł/1kg
34,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Truemans American Style 7 leckere Hot Dog Würstchen 350g
74,91 zł/1kg
26,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Rindswürstchen 180g
129,00 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

6 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 2,4kg
425,00 zł/1kg
170,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Böklunder Premium Wiener w sznurku 7 sztuk 330 g masy po odsączeniu
81,73 zł/1kg
26,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 1020g
80,68 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbaski Zimmermann Regensburger 4 sztuki ATG 250g puszka 550g
40,09 zł/1kg
26,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Parówki drobiowe Meica w sznurku
102,40 zł/1kg
25,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczarki 3. wyboru w plasterkach ATG 230 g dobrej jakości 425 ml
26,12 zł/1l
11,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Czarny
3 290,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: tridisonline

Berlinki z kurcząt Morliny 250 g
49,16 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: Katomix

Kühne gourmet garnek miód chilli
36,62 zł/1l
21,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
141,08 zł/1kg
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
36,57 zł/1kg
17,12 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Frankfurter, 6 sztuk, 180g | ÖKOLAND
51,65 zł/1kg
27,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Passata al pomodoro 400gr Mutti



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l

Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l

Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
58,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
489,17 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg