5,0



Na podstawie 12 opinii
Bestseller
Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,04 zł
97,09 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g68,83 zł/1kg
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meica 6 małych chrupek103,16 zł/1kg
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g0,09 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meica Frankfurterki 6 sztuk w delikatnym sznurku 540g102,56 zł/1kg
25,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
62,50 zł/1kg
300,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Meica 6 Kiełbaski wiedeńskie delikatna konsystencja ATG 250g słoik 540g
103,52 zł/1kg
25,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder - kiełbaski wieprzowe w stylu frankfurckim, 500 g
82,24 zł/1kg
41,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fleischwerke Zimmermann pikantna bawarska zupa z wątróbki 400ml
29,37 zł/1l
11,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Mini Wini łańcuszek parówkowy extra chrupiący bez barwnika 380g
61,45 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Kiełbaski wiedeńskie w delikatnym sznurku extra chrupiące 500g
97,20 zł/1kg
48,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Trueman`s Hot Dog Sausages Kurczak 100% Drób
93,93 zł/1kg
28,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Wienerle w sznurku 10 sztuk waga po odsączeniu 250 g
85,36 zł/1kg
21,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Grüne Bohnen Dosen-Eintopf 800,0 g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 128688001 Maggi® Ravioli Diavoli Fertiggericht 800,0 g
53,15 zł/1kg
53,15 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Metten Knackige Wiener Würstchen 690g - kiełbaski wiedeńskie - Producent: Metten Fleischwaren GmbH & Co. KG, Bamenohler Str. 244, 57413 Finnentrop 1 opakowanie
Chrupiące kiełbaski wiedeńskie
Metten - najlepsze mięso
Waga netto: 690 g
Waga po odsączeniu: 330 g
(6 kiełbasek)
Opis produktu spożywczego: Kiełbaski wiedeńskie
72% wieprzowina, 8% wołowina, woda pitna, boczek, sól kuchenna, cukier, dekstroza, przyprawy, ekstrakty przypraw, stabilizator: difosforan; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: azotyn sodu, kiełbasa barania, dym z drewna bukowego.
Informacje o alergenach: Może zawierać śladowe ilości białka mleka, gorczycy i selera
Wartości odżywcze (na 100 g):
Bezpieczeństwo: 248Kcal / 1027KJ
Tłuszcze: 21,5g
w tym kwasy nasycone: 8,8g
substancje niebezpieczne: 1,0g
w tym cukier: 1,0g
Błonnik: 0,3 g
Białko: 12,5 g
Sól: 2,1 g
Przygotowanie: Gotować kiełbaski przez ok. 7 minut w temperaturze 70°C w kąpieli wodnej. Nie gotować! Nie nakłuwać widelcem podczas wyjmowania, w przeciwnym razie kiełbaski pękną.
Ostrzeżenia o zagrożeniach: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Kiełbaski należy zawsze przechowywać w otwartej puszce w opakowaniu See i zużyć w ciągu 5 dni.
Podmiot odpowiedzialny: Metten Fleischwaren GmbH & Co. KG, D-57413 Finnentrop, Niemcy
Kraj pochodzenia: Niemcy
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- 72% wieprzowiny, 8% wołowiny, woda pitna, bekon, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), cukier, dekstroza, przyprawy, ekstrakty przypraw, stabilizatory: difosforany. Przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. Konserwant: azotyn sodu. Kiełbasa owcza, dym z drewna bukowego. Może zawierać śladowe ilości musztardy, selera i białego mleka
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1027 kj Energia kcal 248 kcal Tłuszcz 21,5 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8,8 gM Węglowodany 1 gM Węglowodany, w tym cukier 1 gM Białko 12,5 gM Sól 2,1 gM
- Alergeny
- Brak alergenówMleko i produkty pochodne, w tym laktozaSeler i produkty pochodneGorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 330 g
- Firma spożywcza
- Metten Fleischwaren GmbH & Co. KGBamenohler Str. 244, 57413 Finnentrop
- Nazwa handlowa
- Kiełbaski wiedeńskie
- Producent
- Metten Fleischwaren
- Zakres dostawy
- 6 kiełbasek wiedeńskich
- Numer producenta
- 862638
- EAN
- 4008401620052
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- 72% wieprzowiny, 8% wołowiny, woda pitna, bekon, sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), cukier, dekstroza, przyprawy, ekstrakty przypraw, stabilizatory: difosforany. Przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. Konserwant: azotyn sodu. Kiełbasa owcza, dym z drewna bukowego. Może zawierać śladowe ilości musztardy, selera i białego mleka
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1027 kj Energia kcal 248 kcal Tłuszcz 21,5 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 8,8 gM Węglowodany 1 gM Węglowodany, w tym cukier 1 gM Białko 12,5 gM Sól 2,1 gM
- Alergeny
- Brak alergenówMleko i produkty pochodne, w tym laktozaSeler i produkty pochodneGorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 330 g
- Firma spożywcza
- Metten Fleischwaren GmbH & Co. KGBamenohler Str. 244, 57413 Finnentrop
- Nazwa handlowa
- Kiełbaski wiedeńskie
- Producent
- Metten Fleischwaren
- Zakres dostawy
- 6 kiełbasek wiedeńskich
- Numer producenta
- 862638
- EAN
- 4008401620052
Pasuje również do tego

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica Bockwurst i.S.
80,53 zł/1kg
79,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
37,83 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
72,64 zł/1kg
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

6 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 2,4kg
425,00 zł/1kg
170,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 Kiełbaski wiedeńskie delikatna konsystencja ATG 250g słoik 540g
103,52 zł/1kg
25,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Saft-Bockwurst 8ST extra delikatny 540g
73,58 zł/1kg
26,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Mini Wini łańcuszek parówkowy extra chrupiący bez barwnika 380g
61,45 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
48,73 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

CHLEB BIAŁY MAESTRO KROJONY BEZGLUTENOWY 300 g - SCHAR
102,83 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lacroix zupa krem kurkowy delikatna z kurkami 400ml
43,00 zł/1l
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss

Metten thick Sauerland bockwurst 1020g
80,68 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasto Baumkuchen w polewie z mleka pełnotłustego, 100g | HAMMERMÜHLE
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
0,09 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
...... Zawsze bardzo smaczne
Znam to, odkąd mój partner był Sauerlanderem. Chociaż jako Turynka jestem bardzo rozpieszczona, jeśli chodzi o kiełbaski, bardzo lubię Dicken Sauerländer Bockwurst. Zamów ją na Boże Narodzenie z sałatką ziemniaczaną
Oceniono dnia 8 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SAUSAGES
Były bardzorrrrrrrrrrrrrrrr pyszne.
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wiedziałem o tych kiełbasach od dawna, ale ta transakcja była bardzo dobra
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 16 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super kiełbasa
super kiełbasa
Oceniono dnia 8 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Metten gruby Sauerland bockwurst
Doskonały smak
Oceniono dnia 6 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zadowolony i zamówiłbym ponownie
Produkt jest świetny. Zamówiłbym go ponownie
Oceniono dnia 8 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Passata al pomodoro 400gr Mutti



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l

Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l

Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
58,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
489,17 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg