Olej Motul 10W40 1L Scooter Expert 4T Mb / Motocykle

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

56,45 zł

+ 14,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Oleje silnikowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
313,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
146,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
120,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
166,82 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
48,20 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
248,00 zł
-7,00 zł
241,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
40,16 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
207,00 zł
-6,20 zł
200,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
192,26 zł
-6,94 zł
185,32 zł
Sprzedawca: Heavy-Tuned
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
202,00 zł
-6,10 zł
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Mannol 10W40 4L 4T Plus Api Sl Jaso Ma/Ma2
Olej Mannol 10W40 4L 4T Plus Api Sl Jaso Ma/Ma2
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 0W20 1L 8100 Eco-Lite / Sp-Rc / Gf-6A / Gm Dexos1 Gen3 / Ms-6395 / 9.55535-Cr1 / Wss-M2C947-A
Olej Motul 0W20 1L 8100 Eco-Lite / Sp-Rc / Gf-6A / Gm Dexos1 Gen3 / Ms-6395 / 9.55535-Cr1 / Wss-M2C947-A
70,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
72,00 zł
-2%
70,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
63,24 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Total 5W30 5L Mdc Ineo Quartz Sn/Cf / C2/C3 / 229.52 / Ov 0401547-D30
Olej Total 5W30 5L Mdc Ineo Quartz Sn/Cf / C2/C3 / 229.52 / Ov 0401547-D30
46,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
233,78 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Środek Cera Tec 300Ml / Liqui Moly
Środek Cera Tec 300Ml / Liqui Moly
339,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
105,00 zł
-3,10 zł
101,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Środek Do Czyszczenia Ukł. Paliwowego 300Ml Fuel System Clean Auto
Środek Do Czyszczenia Ukł. Paliwowego 300Ml Fuel System Clean Auto
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
41,90 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W50 4L 7100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W50 4L 7100 4T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
381,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Olej Liqui Moly Motorbike 2T Street 1L / Półsyntetyczny
Olej Liqui Moly Motorbike 2T Street 1L / Półsyntetyczny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Mannol 1L 2T Plus Api Tc Jaso Fd Tisi
Olej Mannol 1L 2T Plus Api Tc Jaso Fd Tisi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
42,41 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla 1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
52,50 zł
Sprzedawca: Netmoto

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Środek smarny Technosynthese® opracowany z myślą o współczesnych 4-suwowych skuterach, w których wymagana jest klasa lepkości 10W40 i specyfikacja JASO MB.

Olej JASO MB zapewnia optymalne osiągi silnika i oszczędność paliwa we wszystkich skuterach bez mokrego sprzęgła. Zmniejsza zużycie oleju. Zapewnia niski poziom emisji. Właściwości detergentowe i przeciwzużyciowe.

Smar JASO MB zapewnia optymalne osiągi skutera i oszczędność paliwa. W porównaniu z olejem JASO MA, olej JASO MB zapewnia rzeczywistą oszczędność energii, do 2,5% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu z olejem JASO MA 20W-50 i do 2% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu z olejem JASO MA 10W-40
.



Olej silnikowy MOTUL Scooter Expert 4T 10W40 MB - 1 litr

Dzięki odpowiedniemu olejowi silnikowemu silnik działa bardziej niezawodnie i ma dłuższą żywotność. Bez względu na warunki (ruch uliczny, zła pogoda itp.) - bezpiecznie dotrzesz do celu! Przestań martwić się kwestiami technicznymi: masz idealne rozwiązanie na miejskie korki. Odkryj idealne produkty do codziennych dojazdów do pracy i zwiększ komfort jazdy z MOTUL.

Olej silnikowy na bazie MOTUL Technosynthesis opracowany do nowoczesnych, wysokowydajnych skuterów 4-suwowych, w których zalecany jest olej silnikowy o lepkości 10W40 i JASO MB. Stabilny w wysokich temperaturach. Zmniejszone zużycie oleju.

Właściwości techniczne:

  • Zastosowanie: Codzienne użytkowanie
  • Typ silnika: 4-suwowy
  • Typ pojazdu: Skuter
  • Jakość: Technosynteza
  • Lepkość: 10W40
  • Zatwierdzenia OEM: API SM / SL / SJ / SH / SG, JASO MB
  • Rozmiar pojemnika: 1 litr

Normy międzynarodowe:

  • API:
    • Normy API (American Petroleum Institute) określają wydajność olejów silnikowych do silników benzynowych za pomocą kategorii serwisowych ("S"). Są one stopniowane od najnowszej kategorii serwisowej "SN", obowiązującej od 2010 r., do najstarszej kategorii "SJ", wprowadzonej w 2001 r. Należy zauważyć, że najnowsza kategoria serwisowa obejmuje również wydajność poprzednich kategorii serwisowych.
  • JASO:
    • JASO (Japońska Organizacja Norm Samochodowych) opracowała własną normę dla olejów do 4-suwowych silników motocyklowych w postaci JASO T903. Klasyfikacje MA, MA1 i MA2 ułatwiają teraz wybór olejów silnikowych do motocykli, które zostały opracowane specjalnie do mokrych sprzęgieł. JASO MA2 oznacza najwyższe wartości tarcia, a tym samym optymalną kompatybilność sprzęgła podczas zmiany biegów - w fazie przyspieszania, a także przy stale wysokich prędkościach. Oleje MOTUL do silników 4-suwowych spełniają specyfikacje JASO MA2 zgodnie z najnowszym standardem JASO T903. Wyjątkiem są oleje do silników wyścigowych 300V, które z kolei przekraczają obowiązujące normy.




Dane techniczne:

Pojemność: 1 l, 
Specyfikacja API: SP, 
Klasa lepkości wg SAE: 10W-40, 
Klasa Lepkości: 4T


MOTUL 4T SCOOTER EXPERT 10W-40 to półsyntetyczny olej silnikowy, opracowany specjalnie do wysokowydajnych, nowoczesnych skuterów i maxi skuterów z gaźnikiem lub bezpośrednim wtryskiem paliwa, wyposażonych w czterosuwowe silniki o pojemności od 50 cm3 do 650 cm3 z katalizatorem lub bez. Odpowiedni zarówno do paliwa ołowiowego, jak i bezołowiowego. Zmniejsza tarcie wewnętrzne i poprawia osiągi mechaniczne. Odporność na wysokie temperatury skłania do stosowania szczególnie w eksploatacji miejskiej: długie obciążenie i praca silnika na gazie bazowym na skrzyżowaniach. Niska lotność zmniejsza zużycie oleju. Interwały wymiany zgodne z zaleceniami producenta, typem motocykla i jego użytkowaniem.

Cechy produktu:
Lepkość:SAE 10W-40
Auto. norma:JASO MB
Klasa API:API SJ, API SL, API SM
Opakowanie:1 l









Szczegóły produktuZawartość [litr]: 1Typpojemnika: Butelka Klasa lepkościSAE: 10W-40Typpojazdu: MotocyklWyposażeniesilnika: 4-suwowyGamaproduktów: SCOOTER EXPERT, 4T

Karta charakterystyki



Olej silnikowy

olej do silników 4-suwowych Motul Scooter Expert 4T 10W40 MB 1 litr
Producent
Moc
0.01 kW
Waga
0.991 kg
Kolor
Przezroczysty
EAN
3374650255576
Numer producenta
10W40 SCOOT 4TMB 1L

Producent
Moc
0.01 kW
Waga
0.991 kg
Kolor
Przezroczysty
EAN
3374650255576
Numer producenta
10W40 SCOOT 4TMB 1L
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Xiaomi 90W HyperCharge Combo USB Type-A White - Kabel (BHR07ZBEU)
Xiaomi 90W HyperCharge Combo USB Type-A White - Kabel (BHR07ZBEU)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
131,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Tv Box Android 13 Set Smart Media Player Quad Core Streaming 4k Bluetooth 5 4x1.5Ghz H.265 WiFi Ethernet Full HD HDMI z pilotem 2/16GB Retoo
Tv Box Android 13 Set Smart Media Player Quad Core Streaming 4k Bluetooth 5 4x1.5Ghz H.265 WiFi Ethernet Full HD HDMI z pilotem 2/16GB Retoo
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
149,89 zł
-34,90 zł
114,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
552,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 867
110,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
166,82 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
48,20 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
248,00 zł
-7,00 zł
241,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
40,16 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
207,00 zł
-6,20 zł
200,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
192,26 zł
-6,94 zł
185,32 zł
Sprzedawca: Heavy-Tuned
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
202,00 zł
-6,10 zł
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 4L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 4L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
166,80 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
146,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Mannol 10W40 4L 4T Plus Api Sl Jaso Ma/Ma2
Olej Mannol 10W40 4L 4T Plus Api Sl Jaso Ma/Ma2
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
199,00 zł
-30,00 zł
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
63,24 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Total Quartz 5W30 5L Ineo Mc3 C3 / Sn /Cf / 229.52 / 505.01 / Dexos 2 / Bmw Ll04 / Ms-11106
Olej Total Quartz 5W30 5L Ineo Mc3 C3 / Sn /Cf / 229.52 / 505.01 / Dexos 2 / Bmw Ll04 / Ms-11106
40,22 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
207,30 zł
-6,20 zł
201,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla OSRAM LED BASE Classic A75, przezroczyste żarówki LED ze szkła na trzonek E27, kształt żarówki, chłodna biel (4000K), 1055 lumenów, zamiennik tradycyjnych żarówek 75W, opakowanie 3 szt
OSRAM LED BASE Classic A75, przezroczyste żarówki LED ze szkła na trzonek E27, kształt żarówki, chłodna biel (4000K), 1055 lumenów, zamiennik tradycyjnych żarówek 75W, opakowanie 3 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
46,14 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Ultramera
Zdjęcie produktu dla Olej Total 5W30 5L Mdc Ineo Quartz Sn/Cf / C2/C3 / 229.52 / Ov 0401547-D30
Olej Total 5W30 5L Mdc Ineo Quartz Sn/Cf / C2/C3 / 229.52 / Ov 0401547-D30
46,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
233,78 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Klucz dynamometryczny do kół (17 / 19 / 21 mm) 1/2"
Klucz dynamometryczny do kół (17 / 19 / 21 mm) 1/2"
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 140
164,83 zł
Sprzedawca: AutoHotarek
Zdjęcie produktu dla Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
226,97 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
70,00 zł
-2%
68,09 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2036
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biały, Analogowa/Cyfrowa, Przycisk Home, Przycisk zasilania, Przyciski
Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biały, Analogowa/Cyfrowa, Przycisk Home, Przycisk zasilania, Przyciski
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 364
1 710,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla PRIMO PR150DV Zamrażarka stołowa - Zamrażarka wolnostojąca - 64L - D - Czarny
PRIMO PR150DV Zamrażarka stołowa - Zamrażarka wolnostojąca - 64L - D - Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 422,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Zestaw R5 5600Gt 32Gb Rx Vega7 Ssd 1Tb Wifi Win11 24"
Zestaw R5 5600Gt 32Gb Rx Vega7 Ssd 1Tb Wifi Win11 24"
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
3 904,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vist
Zdjęcie produktu dla Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 1L
Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 1L
38,29 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
39,50 zł
-3%
38,29 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Varta AAA, Alkaline, 1.5 V, Jednorazowa bateria, AAA, Alkaliczny, 1,5 V, 4 szt., Cylindryczny
Varta AAA, Alkaline, 1.5 V, Jednorazowa bateria, AAA, Alkaliczny, 1,5 V, 4 szt., Cylindryczny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Star Trading 482-95, Prostokąt, 12 szt., Niewymienialne źródło światła, IP44, Biały
Star Trading 482-95, Prostokąt, 12 szt., Niewymienialne źródło światła, IP44, Biały
38,30 zł
Sprzedawca: AmledPL

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla R4000 Rs 20W50 Halbsynthetisches Motoröl 60L Fass (Ester, Ma2) (Akc)
R4000 Rs 20W50 Halbsynthetisches Motoröl 60L Fass (Ester, Ma2) (Akc)
2 398,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
313,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej silnikowy Putoline Boxer 4 15W-50 4T 4 litry kanister / API SM, JASO MA2 w pełni syntetyczny
Olej silnikowy Putoline Boxer 4 15W-50 4T 4 litry kanister / API SM, JASO MA2 w pełni syntetyczny
257,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 20W50 4L 7100 4T / Motocykle
Olej Motul 20W50 4L 7100 4T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
309,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
146,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
120,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
266,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Oryginalny OLEJ MOTUL 7100 1L 10W50 Syntetyczny MOTOCYKLE CROSS QUAD Skuter
Oryginalny OLEJ MOTUL 7100 1L 10W50 Syntetyczny MOTOCYKLE CROSS QUAD Skuter
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
75,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla KETTENSPRAY MOTUL Chain Lube Road Plus Aerozol 400 ml Smarowanie
KETTENSPRAY MOTUL Chain Lube Road Plus Aerozol 400 ml Smarowanie
81,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W30 1L 5100 4T Ester Technology / Motocykle
Olej Motul 10W30 1L 5100 4T Ester Technology / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
62,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Mannol Olej Do Motocykli 4-Siłowych 15W50 1L 7832
Mannol Olej Do Motocykli 4-Siłowych 15W50 1L 7832
65,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla SILIKONOWY OLEJ DO KONSERWACJI SMAR SMAROWANIA 500ML PASA BIEŻNI najlepszy Nuvio 0,5L
SILIKONOWY OLEJ DO KONSERWACJI SMAR SMAROWANIA 500ML PASA BIEŻNI najlepszy Nuvio 0,5L
51,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
103,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 800 2T 1L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
Olej Motul 800 2T 1L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,90 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla MOTUL 800 Factory Line Road Racing 2T Motorenöl - 1 l
MOTUL 800 Factory Line Road Racing 2T Motorenöl - 1 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
95,94 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul Scooter Power 2T 1L Syntył
Olej Motul Scooter Power 2T 1L Syntył
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
63,70 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Środek Do Płukania Silnika 300Ml Dodatek Do Oleju  Motor Flush / Benzyna/Diesel / Mannol
Środek Do Płukania Silnika 300Ml Dodatek Do Oleju Motor Flush / Benzyna/Diesel / Mannol
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,70 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 3000 4T Mineralny / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 3000 4T Mineralny / Motocykle
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,99 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 1L Scooter Power 4T
Olej Motul 5W40 1L Scooter Power 4T
69,80 zł
Sprzedawca: Netmoto