5,0



Na podstawie 3 opinii
Olej arachidowy Wiberg tłoczony na zimno z prażonych orzeszków ziemnych 500ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
103,20 zł
206,40 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Olej z orzechów włoskich i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Noury olej rzepakowy butelka PET neutralny smak wegetariański wegański 10l18,58 zł/1l
185,84 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop

Więcej informacji o reklamie
Rapsona – olej z nasion rzepakuo smaku masła, kanister 2 l62,12 zł/1l
124,23 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop

Więcej informacji o reklamie
Walimex 17912, Czarny333,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Więcej informacji o reklamie
Klej do protez FIXODENT 68 g USA779,26 zł/1l
64,95 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia 100ml
179,00 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

PLANÈTE 300347000, Olej arachidowy, 250 ml, Szklana butelka, Pieczenie, Gotowanie, Europa, 828 kcal
162,28 zł/1l
40,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej arachidowy z pierwszego tłoczenia 500ml
134,54 zł/1l
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej z orzechów włoskich tłoczony na zimno 250ml
434,04 zł/1l
108,51 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Olej sezamowy prażony 100ml
313,70 zł/1l
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

OLEJ Z ORZECHÓW MACADAMIA TŁOCZONY NA ZIMNO KETO250 ml - BATOM
148,84 zł/1l
37,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olej arganowy prażony 250ml
520,44 zł/1l
130,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Öl - Sesam nativ 100ml
274,70 zł/1l
27,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Olejek kokosowy, pojemność 20 ml
500,50 zł/1l
10,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej kokosowy - nierafinowany, 400 ml, zestaw 2 sztuk
81,86 zł/1l
65,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Kokosowy olej przyprawowy - Chilli 26ml
343,46 zł/1l
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczny olej kokosowy RAW - 200ml
102,30 zł/1l
20,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Morgenland ML_390154, Olej kokosowy, 450 ml, Szklana butelka, 906 kcal, 3726 kJ, 99 g
78,53 zł/1l
35,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej z orzechów włoskich z pierwszego tłoczenia 250ml
258,88 zł/1l
64,72 zł
Sprzedawca: taleoo

AE KTC Olej kokosowy 500ml
59,22 zł/1l
29,61 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Olej z pestek śliwki z pierwszego tłoczenia 100ml
627,90 zł/1l
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Olej arachidowy Wiberg tłoczony na zimno z prażonych orzeszków ziemnych 500ml
Tłoczony na zimno olej arachidowy Wiberg w butelce o pojemności 500 ml to produkt premium charakteryzujący się intensywnym smakiem orzeszków ziemnych i subtelną nutą prażenia. Ten tłoczony na zimno olej jest uzyskiwany z wysokiej jakości orzeszków ziemnych, a dzięki delikatnemu procesowi tłoczenia zachowuje nie tylko bogaty smak, ale także zdrowe właściwości orzechów. Idealny do kuchni azjatyckiej, do smażenia lub przygotowywania dressingów, olej ten nadaje potrawom autentyczny i pyszny smak.
Właściwości produktu:
- Intensywny smak orzeszków ziemnych: olej charakteryzuje się silnym aromatem typowym dla świeżo prażonych orzeszków ziemnych.
- Delikatna prażona nuta: Tłoczenie na zimno zachowuje naturalną prażoną nutę, która zapewnia dodatkową głębię smaku.
- Wszechstronne zastosowanie: Zarówno do dań gorących, takich jak smażenie i głębokie smażenie, jak i do zastosowań zimnych, takich jak sosy sałatkowe i marynaty, olej ten jest niezwykle wszechstronny.
- Wysoka jakość: Wiberg jest synonimem wysokiej jakości produktów, a ten olej arachidowy nie jest wyjątkiem. Jest on pozyskiwany ze starannie wyselekcjonowanych orzeszków ziemnych i delikatnie przetwarzany.
- Korzyści zdrowotne: Tłoczony na zimno olej arachidowy zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe i jest bogaty w witaminę E, dzięki czemu jest zdrową opcją w codziennej diecie.
Wskazówki dotyczące stosowania:
Olej arachidowy Wiberg jest szczególnie odpowiedni do smażenia mięsa lub warzyw, ponieważ może wytrzymać wysokie temperatury bez przypalania. Rozwija również swój pełny smak w zimnych potrawach, na przykład zmieszany z dressingiem do sałatek azjatyckich lub do przygotowywania dipów.
O firmie Wiberg:
Wiberg, renomowany producent wysokiej jakości olejów, przypraw i innych produktów kulinarnych, jest znany ze swojej innowacyjności i jakości. Firma kładzie duży nacisk na zrównoważone i etyczne metody pozyskiwania i produkcji oraz oferuje zarówno szefom kuchni, jak i amatorom produkty, które przenoszą ich potrawy na nowy poziom.
NovaTaste Germany GmbHEichendorff Street 2583395 Freilassing- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- PEANUTS
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 900 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 3700 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 0g Węglowodany, w tym cukier: 0g Tłuszcz: 100g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 21g Błonnik: 0g Białko: 0g Sól: 0g
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodne
- Firma spożywcza
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Nazwa handlowa
- Olej arachidowy tłoczony na zimno z prażonych orzeszków ziemnych
- Producent
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Numer producenta
- 63353
- EAN
- 9002540866802
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- PEANUTS
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 900 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 3700 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 0g Węglowodany, w tym cukier: 0g Tłuszcz: 100g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 21g Błonnik: 0g Białko: 0g Sól: 0g
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodne
- Firma spożywcza
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Nazwa handlowa
- Olej arachidowy tłoczony na zimno z prażonych orzeszków ziemnych
- Producent
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Numer producenta
- 63353
- EAN
- 9002540866802
Pasuje również do tego

Jack & Jones 5715095182986, Bokserki, Bokserki, Dorosły, Męski, Czarny, Monochromatyczny
365,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

5x Toner do Brother TN-247 MFC-L3770CDW DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW
159,63 zł
Sprzedawca: GP-TONER

Zündapp Z802 E Bike 28" rower trekkingowy dla osób o wzroście 155–185 cm, rower elektryczny z 21 biegami
3 400,00 zł
-601,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IWOGROUP

Tabletki chlorowe Sillar 1x20g - Wielofunkcyjne tabletki basenowe do dezynfekcji, zapobiegania glonom, flokulacji, zapobiegania osadzaniu się kamienia i stabilizacji chloru - Niebieskie, 3 kg
114,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Kosiarka ręczna Einhell GC-HM 300
448,63 zł
Sprzedawca: Sotel

Lampa do terapii światłem czerwonym w zakresie podczerwieni, typ PAR38, 660 nm i 850 nm. Lampa podczerwieni z obrotem o 360° do łagodzenia bólu mięśni
430,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

KTC Pure Coconutoil czysty olej kokosowy najwyższej jakości 500ml
64,50 zł/1l
32,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
352,59 zł
Sprzedawca: Green_Country

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
132,26 zł/1m²
34,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Eoshop

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia 100ml
179,00 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 1000ml - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olej
51,83 zł/1l
51,83 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA
80,78 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO
67,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FonderhillSp

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

1000 nasion ogromnej marchwi „Herbst King” – odmiana typu Flakkeer, aromatyczna i plonująca odmiana marchwi do ogrodu i grządki warzywnej
3 850,00 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 028,50 zł/1l
102,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wiberg Aceto Plus preparat z owoców cytrusowych tarta 500ml
190,12 zł/1l
95,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

60 cm listwa oświetleniowa LED pod szafką z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe ładowanie, 3 kolory światła, ściemniane oświetlenie szafki z czujnikiem, srebrne
90,57 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Olej z awokado 250 ml - OLVITA OLVITA
173,56 zł/1l
43,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Relaxdays 10017160, Szczotki toaletowe i uchwyty, Drewno, Bambusowy, Plastik, Stal nierdzewna, Timeless, 360 mm
162,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 160 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Materac dwustronny
509,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
34,22 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nanoil Olejek rycynowy do pielęgnacji włosów i ciała, 50ml
980,00 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry olej
To bardzo dobry olej w uczciwej cenie. Dostawa była szybka i nieskomplikowana.
Oceniono dnia 29 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny olej
Używam tego oleju od lat i nie znalazłem jeszcze lepszego oleju arachidowego. Nie jest tani, ale najwyższej jakości.
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Olej arachidowy Wiberg tłoczony na zimno z prażonych orzeszków ziemnych 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
103,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
206,40 zł/1l