4,8



Na podstawie 15 opinii
Joydivision Aquaglide - Lubrykant Na Bazie Wody Waniliowej 100 Ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,18 zł
451,80 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Lubrykanty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml214,06 zł/1l
107,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH

Więcej informacji o reklamie
Durex Intense Orgasmic Gel 10ml5 950,00 zł/1l
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
JOYDIVISION JOY117, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Oralny, Tubka, Niemcy612,00 zł/1l
30,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Start Erotique - Żel Na Powiększenie || 150Ml
168 429,99 zł/1l
168,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Just Glide Anal 200 Ml
136,05 zł/1l
27,21 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Pjur - Aqua Lubrykant Na Bazie Wody 250 Ml
284,72 zł/1l
71,18 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Pjur - Aqua Lubrykant Na Bazie Wody 100 Ml
495,00 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Tersorte

Joydivision Aquaglide - Lubrykant 1000Ml
167,06 zł/1l
167,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cobeco lubrykant analny na bazie wody 1000 ml
127,30 zł/1l
127,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Pjur - Analyze Me Lubrykant Do Wody Analnej 100 Ml
634,70 zł/1l
63,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Intimateline - Sensilight Lubrykant Na Bazie Wody Aquagel 150 Ml
1 364,13 zł/1l
204,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Intimateline - Sensilight Lubrykant Na Bazie Wody Aquagel 30 Ml
1 481,00 zł/1l
44,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Joydivision Bioglide - Lubrykant 40 Ml
1 360,75 zł/1l
54,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Pjur - Aqua Panthenol Lubrykant Na Bazie Wody 100 Ml
529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Lubrykant Strawberry Waterglide 300 ml
120,86 zł/1kg
42,30 zł
Sprzedawca: VISO

EasyGlide Lubrykant na Bazie Wody - 150 ml
198,87 zł/1l
29,83 zł
Sprzedawca: VISO

Joydivision Aquaglide - Neutralny Lubrykant Na Bazie Wody, Monodoza 3 Ml
188,15 zł/1l
37,63 zł
Sprzedawca: somnia24

BodyLube na bazie wody 1000 ml
122,47 zł/1l
122,47 zł
Sprzedawca: somnia24

PHARMQUESTSShots - Pharmquests lubrykant na bazie wody 100 ML
247,50 zł/1l
24,75 zł
Sprzedawca: LBD

EasyGlide Lubrykant na Bazie Wody o Smaku Waniliowym - 150 ml
358,60 zł/1l
53,79 zł
Sprzedawca: LBD
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Unikalna, rozpuszczalna w wodzie i nieklejąca formuła AQUAglide na bazie wody zapewnia długotrwałe naturalne uczucie, a jednocześnie jest delikatna i nie drażniąca dla skóry. Bezpieczny dla *lateksowych prezerwatyw.
- Bez zapachu i bez smaku
- Bez cukru
- Smak identyczny z naturalnym
- Jakość jedzenia
- Testowany dermatologicznie + klinicznie
- Kompatybilny z prezerwatywą lateksową
- Produkt medyczny
- Zoptymalizowane pH (dla równowagi intymnej)
- Nadaje się również do przyjemności oralnych
- Ilość: 119 gr
Eksplozja smaku i długotrwałe właściwości smarne doskonale połączone. Oryginalny AQUAglide – najlepiej sprzedający się środek smarny JOYDIVISION, cieszący się milionami zadowolonych klientów na całym świecie. Wyraźnie poprawia właściwości nawilżające podczas stosunku płciowego, łagodzi suchość pochwy i może zmniejszyć dyskomfort intymny.
Żel AQUAglide wanilia, 100 mlJoyDivision
- GPSR Producent: JOYDIVISION international AG
- GPSR Adres: Wiesenauer 11
- GPSR Kod: 30179
- GPSR Miasto: Hannover
- GPSR : [email protected]
AQUAglide Vanilla 100 ml
- Uwodzicielski zapach i smak wanilii!
- Lubrykant na bazie wody z wysokiej jakości aromatem wanilii spożywczej
- Rozpuszczalny w wodzie i nietłusty, zapewnia przyjemne uczucie na skórze
- Zapewnia długotrwałe nawilżenie dla intensywnej przyjemności
- Testowany dermatologicznie i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi dla bezpiecznej zabawy
- zoptymalizowane pH dla naturalnej równowagi intymnej
- Idealny również do pieszczot oralnych
- Bez cukru i wegański
- Wyprodukowano w Niemczech - i bezpieczeństwo
- Zawartość: 100 ml
Idealne dopełnienie waszej przyjemności.
Popularny środek nawilżający, bazujący na wodzie, dający pewne i skuteczne nawilżenie, gdy kobieca lubrykacja nie jest wystarczająca. A nawet jeśli jest, i tak zwiększa przyjemność płynącą z penetracji i pieszczot, pozwalając na odczuwanie ich z większą intensywnością i rozkoszą.
Można używać również jako wysokiej jakości żelu do masażu, a także stosować z prezerwatywami lateksowymi.
W przypadku wersji smakowych może być stosowany także w czasie seksu oralnego, by nadać mu nowego wymiaru.
Jest to jeden z najbardziej popularnych w Europie żeli nawilżających na przestrzeni ostatniej dekady.
Zatwierdzony jako wyrób jakości medycznej.
Rozpuszczalny w wodzie.
Nieustannie poddawany kontroli.
Możliwy do stosowania również w seksie oralnym.
Optymalne pH.
Wysoka efektywność
Niewielka ilość wystarczy by odczuć działanie.
Jakość niemiecka.
Testowany medycznie i dermatologicznie.
Do użycia z prezerwatywami każdego rodzaju.
Joydivision AQUAglide Lubricant Vanilla 100ml żel nawilżający waniliowyJoyDivision
Joydivision AQUAglide Vanilla to nowoczesny żel nawilżający na bazie wody, stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji i komforcie. Jego delikatna, waniliowa formuła została opracowana tak, by sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników oraz zapewnić długotrwałe nawilżenie. Dzięki swojej uniwersalności, produkt doskonale sprawdza się jako żel do masażu oraz w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi.
Specjalnie wyselekcjonowane składniki oraz optymalne pH żelu gwarantują bezpieczeństwo i komfort nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Joydivision AQUAglide Vanilla to produkt medycznej jakości, który został przebadany dermatologicznie i klinicznie, co potwierdza jego wysoką jakość oraz niezawodność. Żel jest łatwy do aplikacji, nie pozostawia plam i bardzo łatwo się zmywa, ponieważ jest w pełni rozpuszczalny w wodzie.
Wyprodukowany w Niemczech z zachowaniem rygorystycznych norm bezpieczeństwa, zapewnia niezawodne działanie oraz trwałość nawilżenia. Waniliowy aromat podnosi komfort użycia podczas masażu, pielęgnacji oraz codziennego stosowania.
Cechy produktu:- Model: AQUAglide Vanilla
- Pojemność: 100 ml
- Przyjemny, waniliowy aromat
- Żel na bazie wody
- Możliwość stosowania z prezerwatywami lateksowymi
- Medyczna jakość potwierdzona testami mi
- Neutralne pH
- Delikatna, nietłusta formuła
- Łatwe zmywanie, nie pozostawia śladów
- Przebadany klinicznie i dermatologicznie
- Bezpieczny dla skóry i prezerwatyw
- Uniwersalne zastosowanie – pielęgnacja, masaż, codzienny komfort
- Pojemność: 100 ml
- EAN: 4028403117992
- Opakowanie: butelka z wygodnym zamknięciem
- Rodzaj: żel nawilżający na bazie wody
- Czas wysyłki: 1
Ciesz się seksem oralnym jeszcze bardziej dzięki aromatyzowanemu lubrykantowi! Ten lubrykant na bazie wody AQUAglide ma pyszny waniliowy smak i zapach, który zapewnia jeszcze bardziej intensywne i przyjemne doznania podczas seksu oralnego. Lubrykant na bazie wody jest rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu można go łatwo spłukać. Można go również łatwo spłukać z odzieży i pościeli, dzięki czemu nie pozostawia plam. Lubrykant AQUAglide jest dostarczany w poręcznej tubce, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą i łatwo zastosować.
Składniki:
Woda, gliceryna, hydroksyetyloceluloza, metyloparaben sodu, benzoesan sodu, kwas mlekowy, aromat
Lubrykant wodny o zapachu waniliowym AQUAglide Banana 100 ml
Wysokiej jakości lubrykant wodny o zapachu waniliowym, dający świetny poślizg
Lubrykant idealny do wszelkich zabawek erotycznych - także tych wykonanych z silikonu czy lateksu, nadaje się również do stosowania z prezerwatywami
Lubrykant testowany dermatologicznie oraz klinicznie, nieplamiący
Zalety AQUAglide:
Wyprodukowany w 100% z naturalnych (wegańskich) składników
Bezsmakowy, bezwonny, bez barwników
Przetestowany klinicznie i dermatologicznie
Produkt klasy medycznej
Zoptymalizowane pH
Wyprodukowany w Niemczech
O zapachu i smaku wanilii!
Lubrykant na bazie wody o smaku waniliowym o jakości spożywczej. Rozpuszczalny w wodzie i nie zawiera tłuszczu. Długotrwałe właściwości smarujące. Wysoce skuteczny i ekonomiczny. Testowany dermatologicznie i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi. Zoptymalizowane pH (dla równowagi intymnej); nadaje się również do pieszczot oralnych. WOLNY od cukru. Wegański. Wyprodukowano w Niemczech.
100 ml.
Najpopularniejsza marka smarów w Europie, sprawdzona milion razy. Na bazie wody. O smaku wanilii
VERPACKUNG VERFÜGBAR IN: /es/en/de/
Lubrykant na bazie wody w tubce AQUAglide to marka producenta JoyDivision, która nie tylko jest dobrze znana , ale jest obecnie jednym z najpopularniejszych lubrykantów w całej Europie. Bezpieczny dla prezerwatyw lateksowych, rozpuszczalny w wodzie i niezawierający tłuszczu. Testowany dermatologicznie i klinicznie. O zapachu i smaku wanilii. tubka 100 ml.
- Wymiary
- 3,4 cm x 10,5 cm x 5,5 cm
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Vanille
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Woda, gliceryna roślinna, hydroksyetyloceluloza, metyloparaben sodowy, sacharyna sodowa, benzoesan sodowy, kwas mlekowy, aromat
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4028403117992
- Numer producenta
- JOY-AQUA-VAN-100
- Wymiary
- 3,4 cm x 10,5 cm x 5,5 cm
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Vanille
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Woda, gliceryna roślinna, hydroksyetyloceluloza, metyloparaben sodowy, sacharyna sodowa, benzoesan sodowy, kwas mlekowy, aromat
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4028403117992
- Numer producenta
- JOY-AQUA-VAN-100
Pasuje również do tego

Lubrykant Strawberry Waterglide 300 ml
120,86 zł/1kg
42,30 zł
Sprzedawca: VISO

Just Glide Anal 200 Ml
136,05 zł/1l
27,21 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Just Glide Water-based 1l
73,78 zł/1l
73,78 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
5 950,00 zł/1l
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Łóżko tapicerowane Flieks 140x200cm podwójne łóżko z szufladami i stelażem z listew, łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko drewniane łóżko podwójne, materiał lniany, szary
967,96 zł
-132,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
835,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Piżama Onesie Kigurumi Kostium Przebranie Lilo & Stitch 135-145cm
57,72 zł
Sprzedawca: nerd-hunters

Składany wózek na zakupy Dimono o pojemności 56 litrów z komorą chłodzącą – wózek 3 w 1, niebieski, wodoodporny, z odpinanym workiem i elementami odblaskowymi
168,18 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

DUREX Intensywny el orgazmowy 10 ml
6 076,00 zł/1l
60,76 zł
Sprzedawca: VISO

Półka kuchenna 22*18cm Wysuwane półki piekarnicze Biała półka do szafki
118,75 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml
214,06 zł/1l
107,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH

Medisana HU 666, 1500 mm, 800 mm, Pranie w pralce, 30 °C, 85 mm, 420 mm
132,36 zł
Sprzedawca: artbook-service

JOYDIVISION AQUAglide 2 w 1, 125 ml, żel do masażu i lubrykant na bazie wody, przezroczysty i bezwonny, lubrykant bezolejowy, kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi
445,84 zł/1l
55,73 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 kwietnia 2013 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super efekt smarowania
Model Viskos / Anal
...Bardzo lubię używać tego żelu, ponieważ wystarcza na długo i jest ekonomiczny. Super, gorąco polecam.
Oceniono dnia 27 października 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
AQUAglide Anal
Model Viskos / Anal
Jestem bardzo zadowolony z tego żelu... ponieważ jest odpowiedni do tych przyjemnych rzeczy.
Oceniono dnia 12 września 2011 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
OLLES ONAL
Model Viskos / Anal
flutsch und flutscht....
Oceniono dnia 24 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Model Viskos / Anal
Żel jest dobry! Bardzo szybka dostawa!
Oceniono dnia 24 stycznia 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Viskos / Anal
Oceniono dnia 13 listopada 2014 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Viskos / Anal
Oceniono dnia 27 sierpnia 2013 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Viskos / Anal
Oceniono dnia 12 sierpnia 2013 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Viskos / Anal
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MY.SIZE PRO lube me natural 250 ml
69,91 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
279,64 zł/1l

Joydivision Original AQUAglide Anal 1000 ml Lubrykant, bezzapachowy, o zoptymalizowanym pH i przezroczysty, na bazie wody i krystalicznie czysty, odpowiedni do prezerwatyw lateksowych



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
139,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l

JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml Lubrykant Naturalny, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
107,03 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
214,06 zł/1l

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth
574,00 zł/1l

LOOVARA – żel nawilżający do stosunków analnych – Glory Holes 1000 ml – na bazie wody – z pantenolem – lubrykant – bezpieczny dla prezerwatyw – odpowiedni do zabawek analnych – testowany dermatologicznie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

JOYDIVISION AQUAglide Exotic Lubrykant 100 ml, zapach EXOTIC, lubrykant bezolejowy na bazie wody, kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi
60,58 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
605,80 zł/1l

Joydivision Bioglide - Bezpieczny Z Karagenowym Smarem 100 Ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,20 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
562,00 zł/1l

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth
5 950,00 zł/1l

Loovara - Vagina Veritas lubrykant na bazie wody - 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l

250 ml lubrykantu na bazie wody, kompatybilnego z prezerwatywami, bez oleju i silikonu, bezzapachowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l

Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Smar na bazie silikonu, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,36 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
465,44 zł/1l

Vibratissimo Play Gel, 1000 ml | Lubrykant przyjazny dla skóry | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

Vibratissimo Play Gel Warming 1000 ml | Lubrykant rozgrzewający | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l

Vibratissimo Play Gel Vegan 1000 ml | Lubrykant bez składników pochodzenia zwierzęcego | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

Vibratissimo Play Gel all-in-one 1000 ml | Lubrykant dla mężczyzn, pobudzający i wzmacniający doznania orgazmu | Żel nawilżający do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych
139,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l

Vibratissimo Play Gel Prickelnd 1000 ml | Lubrykant z efektem mrowienia | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
125,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
125,68 zł/1l

JOYDIVISION JOY113, 100 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Tubka, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
41,38 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
413,80 zł/1l

JOYDIVISION Original AQUAglide 200 ml żel nawilżający Natural, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.
46,35 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
231,75 zł/1l