5,0



Na podstawie 1 opinii
Zawartość:
75 ml- 75 ml
- 91 ml
Himalaya pasta do zębów complete care herbal 75 ml BI5795
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł-16%
186,53 zł / 1l
+ wysyłka od 10,49 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml189,90 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml57,16 zł/1kg
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Splat Medical Herbs 100 ml194,90 zł/1kg
19,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Elgydium, Elgydium, pasta do zębów, wybielająca, 100 ml235,30 zł/1l
58,00 zł
-59%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,53 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Pasta Do Zębów Himalaya Total Care Dla Kompleksowej Higieny Jamy Ustnej 100 Ml
139,90 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Himalaya Complete Care pasta do zębów mint (75 ml) BI9610
279,87 zł/1l
82,00 zł
-74%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Parodontax Complete Protection Herbal pasta do zębów, 75ml
292,50 zł/1kg
29,25 zł
Sprzedawca: MANADA

Pasta do zębów Whitening Complete Care 100 ml
674,50 zł/1l
67,45 zł
Sprzedawca: VISO

Pasta Do Zębów Himalaya Complete Care 150 G
71,92 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Parodontax Classic Pasta do zębów, 75 ml
168,14 zł/1kg
24,38 zł
Sprzedawca: MANADA

Himalaya pasta do zębów complete care simply mint 150 g BI5786
245,59 zł/1l
35,16 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,40 zł
Sprzedawca: TR8

Lavera Complete Care Pasta do zębów 75 ml
185,47 zł/1l
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta do zębów Parodontax Complete Protect 75 ml
253,87 zł/1l
19,04 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta do zębów Sensodyne Herbal Fresh, 75 ml
759,73 zł/1l
56,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Pasta do zębów dla wrażliwych zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth 75 ml
57,97 zł/100ml
17,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pasta do zębów Colgate Herbal (2 x 75 ml)
365,48 zł/1kg
91,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

PARODONTAX COMPLETE Original Zahnpasta 75 ml
787,60 zł/1l
59,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Pasta do zębów Paroex z chlorheksydyną, 75 ml
1 412,00 zł/1l
105,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Pasta do zębów SPLAT PASTA PROF. SENSITIVE 100ml
511 375,01 zł/1kg
81,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pasta do zębów Prodent Complete Prevention (75 ml)
1 591,33 zł/1l
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pasta do zębów Himalaya Complete Care 75 ml
HIMALAYA
️
PASTA DO ZĘBÓW HIMALAYA COMPLETE CARE 75 ML
Odkryj sekret zdrowego i pięknego uśmiechu z pastą do zębów Himalaya Complete Care! Ta wyjątkowa pasta, stworzona na bazie naturalnych składników, zapewnia kompleksową ochronę i pielęgnację Twoich zębów i dziąseł. Poczuj świeżość i pewność siebie każdego dnia!
Himalaya Herbals to marka z długoletnią tradycją, która łączy w sobie starożytną wiedzę ajurwedy z nowoczesnymi technologiami. Wszystkie produkty Himalaya są tworzone z myślą o harmonii z naturą i trosce o zdrowie. Pasta do zębów Himalaya Complete Care to doskonały przykład takiego podejścia – łączy w sobie moc naturalnych ekstraktów roślinnych, które skutecznie chronią i pielęgnują Twoje zęby i dziąsła.
Pasta do zębów Himalaya Complete Care zawiera unikalną mieszankę ziół, takich jak neem, granat i miswak, które są znane ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwzapalnych i ściągających. Dzięki temu pasta pomaga w walce z bakteriami, które powodują próchnicę, zapalenie dziąseł i nieświeży oddech. Regularne stosowanie pasty Himalaya Complete Care to klucz do zdrowego i pięknego uśmiechu na długie lata.
- ️
Wybierz pastę do zębów Himalaya Complete Care i ciesz się naturalną ochroną i pielęgnacją każdego dnia! Ta wyjątkowa pasta, stworzona na bazie tradycyjnych receptur ajurwedyjskich, zapewnia kompleksową ochronę Twojej jamy ustnej, pozostawiając świeży oddech i uczucie czystości. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i poczuj różnicę!
Pasta do zębów Himalaya Complete Care jest odpowiednia dla całej rodziny, w tym dla dzieci i osób z wrażliwymi zębami. Jej delikatna formuła nie podrażnia dziąseł i nie zawiera fluoru ani innych szkodliwych substancji chemicznych. Wybierz naturalną ochronę i pielęgnację z pastą do zębów Himalaya Complete Care!
PASTA DO ZĘBÓW HIMALAYA COMPLETE CARE
- Kompleksowa ochrona dla całej jamy ustnej
- Naturalne składniki dla delikatnej pielęgnacji
- Świeży oddech na długo
- Wzmacnia zęby i chroni dziąsła
- Pomaga w walce z osadem i kamieniem nazębnym
- Bez fluoru i szkodliwych substancji chemicznych
- Idealna dla całej rodziny
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 240674
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 240674
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Pasta do zębów Himalaya Complete Care 75 ml
HIMALAYA Numer: 8901138825577, PGD-13E4-240674. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Higiena/Higiena jamy ustnej/Pasty do zębów
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Pasta do zębów Himalaya Complete Care 75 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Pasta Complete Care Herbal Toothpaste to zaawansowana formuła ziołowa, która zapewnia zębom 12-godzinną ochronę przed bakteriami oraz pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł i gromadzeniu się płytki nazębnej.
OPIS:
- Pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł
- 12-godzinna ochrona zapewniająca: zdrowe dziąsła, silne zęby, świeży oddech, ochrona szkliwa
- Produkt 100% wegetariański
SKŁADNIKI:
Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Flavour, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Menthol, Sodium Benzoate, Punica Granatum Pericarp Extract, Potassium Sorbate, Calcium Fluoride, Zanthoxylum Alatum Fruit Extract, Acacia Arabica Stem Bark Extract, Terminalia Chebula Fruit Extract, Terminalia Bellirica Fruit Extract, Emblica Officinalis Fruit Extract, Embelia Ribes Fruit Extract, Azadirachta Indica Bark Extract, Vitex Negundo Extract, Thymol, Citric Acid, Salvadora Persica Stem Extract, Acacia Farnesiana Flower/Stem Extract, Acacia Catechu Bark Powder, Mimuspos Elengi Flower Extract, Limonene.
SPOSÓB UŻYCIA:
Stosować po każdym posiłku lub przynajmniej dwa razy dziennie. Skontaktuj się z dentystą w przypadku dzieci poniżej 2 lat. Dzieci poniżej 6 lat: Pod kontrolą rodziców stosować wielkość odpowiadającą ziarenku grochu, aby zminimalizować ryzyko połknięcia.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C oraz w sposób nie dla małych dzieci.
Himalaya Ziołowa pasta na wrażliwe i krwawiące dziąsła oraz świeży oddech Complete Care 75 ml
Pasta do zębów Himalaya Complete Care to przełomowa formuła zapewniająca 12-godzinna naturalną ochronę przed szkodliwymi bakteriami. Posiada właściwości ściągające i obkurczające dziąsła. Daje długotrwałe uczucie świeżego oddechu.
Kluczowe naturalne składniki:
• miodla indyjska (neem) – znana ze swych właściwości antybakteryjnych, chroni przed szkodliwymi drobnoustrojami
• owoc granatu – skuteczny środek ściągający
• korzeń drzewa arakowego (miswak) – zapobiega krwawieniu dziąseł i pomaga utrzymać je w dobrej kondycji.
100% wegetariańska. Zawiera fluor - 500 ppm.
Sposób użycia:
Szczotkować zęby dokładnie, co najmniej 2 razy dziennie lub według zaleceń lekarza lub stomatologa. Dzieci poniżej 6 lat powinny myć zęby pod nadzorem osoby dorosłej, stosując ilość pasty wielkości ziarnka grochu. Nie połykać. Po umyciu zębów pastę wypluć i dokładnie wypłukać jamę ustną.
Składniki:
Sorbitol
Aqua
Hydrated Silica
Glycerin
Sodium Lauryl Sulfate
Xanthan Gum
Aroma
Titanium Dioxide
Sodium Saccharin
Menthol
Punica Granatum Pericarp Extract
Calcium Fluoride
Zanthoxylum Alatum Fruit Extract
Acacia Arabica Stem Bark Extract
Embelia Ribes Fruit Extract
Azadirachta Indica Bark Extract
Vitex Negundo Extract
Thymol
Terminalia Chebula Fruit Extract
Terminalia Bellerica Fruit Extract
Emblica Officinalis Fruit Extract
Acacia Farnesiana Flower/Stem Extract
Acacia Catechu Bark Powder
Salvadora Persica Stem Extract
Mimosops Elengi Flower Extract
Limonene
Zawiera fluor (500 ppm F)
Pasty do zębów Himalaya zapewniają pełną ochronę zębów i dziąseł. Zostały specjalnie opracowane, aby pielęgnować i wzmacniać dziąsła.
- Pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł
- Mocne zęby
- Świeży oddech
- w 100% wegetariańskie
- Bez parabenów
Himalaya - Pasta Zubná, Ziołowa pasta do zębów Complete Care, 75 ml
Pasty do zębów Himalaya Herbals Gum Expert zawierają miswak i naturalne substancje ściągające, które zapewniają zdrowie i ochronę dziąseł. Ziołowa pasta do zębów Himalaya Herbals Complete Care to zaawansowana ziołowa formuła, która zapewnia 12-godzinną ochronę przed szkodliwymi zarazkami, zapobiega krwawieniu dziąseł i osadzaniu się płytki nazębnej na zębach.
- Waga
- 82 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Himalaya Complete Care Ziołowa pasta do zębów na krwawiące dziąsła, 75 ml
- Producent
- EAN
- 8901138825577
- Numer producenta
- BI5795
- Waga
- 82 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Himalaya Complete Care Ziołowa pasta do zębów na krwawiące dziąsła, 75 ml
- Producent
- EAN
- 8901138825577
- Numer producenta
- BI5795
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Himalaya pasta do zębów ayurvedic dental cream 100 g BI5792
186,70 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Pasta Do Zębów Himalaya Total Care Dla Kompleksowej Higieny Jamy Ustnej 100 Ml
139,90 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Himalaya Herbals Complete Care Pasta do zębów Kompletna Ochrona, 80g
11,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

HOME DELUXE - Fotel wiszący CIELO - Szary, wysokość 200 cm - w komplecie pokrowiec przeciwdeszczowy, stelaż, poduszki na siedzisko i oparcie I Polirattanowy fotel wiszący huśtawka ogrodowa kosz wiszący
1 524,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

FineBuy – zestaw 2 stolików kawowych, biało-złoty, imitacja marmuru, okrągłe, nowoczesne stoliki pomocnicze, 2-częściowy zestaw metalowych okrągłych stolików do salonu, designerskie stoliki
1 125,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Himalaya pasta do zębów pomegranate 150 g BI5810
772,35 zł/1l
109,99 zł
-4,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,04 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Jack & Jones 12144536_1294_652270.41, XXL, 5 szt.
151,80 zł
Sprzedawca: ARIZONAS

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

HOME DELUXE - Krzesło tapicerowane IKALO zestaw 2 sztuk - kolor: kremowy sztruks - miękka tapicerka, max. obciążenie 120 kg I Krzesło kuchenne Krzesła jadalniane Krzesła do jadalni
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

KAISER Classic Stutenkastenform, 35 cm schwarz
67,84 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zestaw chusteczek czyszczących Sleepy – 6 kolorów i zapachów
130,38 zł
-3,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Himalaya Gum Expert Ultra Whitening Zioowa ultra wybielajca pasta do zbw, 75 ml
17,92 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Oral-B 8700216666503, Enamel strengthening toothpaste, 75 ml, Dorosły, Pasta (substancja), Eukaliptus, Mięta, Niebieski, Ciemny Niebieski, Biały
712,13 zł/1l
53,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
154,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Lehmann

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Komoda RTV Loft Nowoczesna szafka RTV Loft Dąb wotan biały MAT 168 cm Metalowa Biała Rama
1 114,00 zł
Sprzedawca: Mobel_Lindner

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Halmar Kuchnia Daria 240 - antracyt/dąb craft
1 210,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MIRAT

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, zagłówkiem o regulowanej wysokości i ramą z listew, łóżko tapicerowane podwójne łóżko do przechowywania wykonane z lnu, szare
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta do zębów
Zawartość 0,091 l
Jest to pasta do zębów, która nie jest dostępna w sklepie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Cynamonowa Pasta do Zębów, Świeży Oddech | Cinnamon - 153g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,95 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
211 705,88 zł/1kg

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Wybielająca Mięta - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,95 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
129,27 zł/1l

Bioniq® Repair pasta do zębów 75ml opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
513,83 zł/1l

Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g
177,13 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2 530,43 zł/1l