5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
La Roche Posay Thermal Spring Water Woda termalna, 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,61 zł
324,07 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
La Mer – Nawilżająca emulsja1 151,64 zł/100ml
575,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Byredo Gypsy Water Body Cream 200ml151,50 zł/100ml
303,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kiehl's Creme De Corps 80402300 - 0458184 - 500ml41,71 zł/100ml
208,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Cetaphil PRO Balsam z mocznikiem 10%, 500 ml Balsam106,85 zł/100ml
106,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Roche-Posay Hyalu B5 Żel wodny 40 ml
284,22 zł/100ml
113,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Hydrabio, tonik-esencja, 200 ml
35,13 zł/100ml
70,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe, Very Rose, Cleansing, Micellar Water, For All Skin Types, 750 ml
159,96 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cetaphil Balsam nawilżający 473 ml
18,69 zł/100ml
88,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

BIO woda micelarna 500 ml
21,01 zł/100ml
105,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Sebium Sensitive Krem, 30 ml
1 351,60 zł/1kg
67,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
4 700,00 zł/100ml
47,00 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche- Posay Fizjologiczna pianka oczyszczająca 150ml
50,57 zł/100ml
75,85 zł
Sprzedawca: MANADA

Mizellenwasser Payot Nue Oczyszczająca woda micelarna
29,93 zł/100ml
119,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Uriage Eau Thermale Thermal Płyn micelarny z wodą termalną do cery mieszanej i tłustej, 500ml
13,38 zł/100ml
66,91 zł
Sprzedawca: MANADA

Oczyszczajca woda micelarna ABCderm H2O (woda micelarna) 100 ml
63,44 zł/100ml
63,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Bioderma Creme Atoderm Crme Nourrissante
33,93 zł/100ml
169,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

A-Derma Exomega Control Balsam nawilajcy 400 ml
95,80 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Krem odżywczy z Cold Cream (40ml)
107,80 zł/100ml
43,12 zł
Sprzedawca: VISO

Noni Hydra, tonik złuszczający, 150 ml
66,01 zł/100ml
99,02 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Przegląd
- Szczegóły
- Zawartość
- Producent: L Oreal Deutschland GmbH La Roche-Posay Division (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 04011928
PZN: 4011928
Właściwości produktu:
LA ROCHE-POSAY Woda termalna spray 150 ml
Ma działanie uspokajające, chłodzące, zmniejszające przekrwienie i łagodzące Unikalna kompozycja pierwiastków śladowych i minerałów
Kojąca i łagodząca skórę WODA TERMALNA W SPRAYU od La Roche-Posay ma działanie uspokajające i jest naturalnym przeciwutleniaczem. Łagodzi podrażnienia skóry dorosłych, dzieci i niemowląt, zmniejsza zaczerwienienia i wzmacnia mechanizmy obronne. Ma również naturalne właściwości prebiotyczne: przywraca równowagę mikrobiomu skóry, a tym samym wzmacnia skórę. THERMAL WATER SPRAY sprawia, że skóra staje się wyraźnie bardziej miękka, gładka i odporna. Jest przyjemnie odświeżający i odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. THERMAL WATER SPRAY od La Roche-Posay może być również stosowany do utrwalania makijażu i nadaje się również jako odświeżający spray podczas podróży.
Rodzaj skóry:
skóra wrażliwa
Opis produktu:
Kojąca i chłodząca woda termalna z La Roche-Posay ma działanie antyoksydacyjne.
Jest naturalnie wzbogacona licznymi solami mineralnymi i pierwiastkami śladowymi, w tym przeciwutleniającym selenem. Łagodzi wrażliwość skóry na podrażnienia i wzmacnia mechanizmy obronne. Zmniejsza zaczerwienienia i działa przeciwobrzękowo. Skóra staje się wyraźnie bardziej miękka i odporna.
Nadaje się również do utrwalania makijażu.
Obietnica produktu:
ukojenie
Stosowanie:
Aplikacja przez rozpylanie: Spryskać twarz lub dotknięte obszary skóry z odległości ok. 20 cm, aby skóra była lekko nawilżona. pozostawić na 2-3 minuty. W razie potrzeby usunąć nadmiar
Nadmiar wody termalnej miękką chusteczką kosmetyczną.
Jako kompres na okolice oczu: Nasączyć płatek kosmetyczny wodą termalną i nałożyć na zamknięte powieki na ok. 1 minutę.
Jako tonik do twarzy: Nasączyć płatek kosmetyczny wodą termalną i delikatnie rozprowadzić na skórze twarzy.
Skuteczność:
W badaniach klinicznych wykazano kojące dla skóry działanie kuracji termalnych La Roche-Posay w leczeniu chorób skóry, takich jak neurodermia
chorób skóry, takich jak neurodermit.
Tolerancja:
skóra wrażliwa
Wynik:
W badaniach klinicznych wykazano łagodzące dla skóry działanie kuracji termicznych La Roche-Posay w leczeniu chorób skóry, takich jak neurodermit
chorób skóry, takich jak neurodermit.
Źródło: Informacje od producenta
Status: 07/2023- Wielkość opakowania: 150 ml
- Postać dawkowania: SPR
- Składniki:
Woda termalna La Roche Posay posiada potwierdzone naukowo działanie łagodzące i ochronne. Dzięki kombinacji oligoelementów i selenu korzystne wpływa na skórę i redukuje podrażnienia. Woda w postaci delikatnej mgiełki natychmiastowo wnika w skórę. Produkt jest bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz noworodków, dzieci, dorosłych i kobiet w ciąży.
Klinicznie potwierdzone właściwości kojące - redukcja podrażnień skóry o 46%*
Skład mineralny na litr:
– Wodorowęglany: 396 mg
– Wapń: 140 mg
– Krzemiany: 30 mg
– Selen: 60 µg
– Cynk: 22 µg
– Miedź: 5 µg
Sposób użycia: Rozpylać wedle potrzeby, pozostawić na 3 minuty, a następnie delikatnie wytrzeć. W celu uzyskania chłodzącego efektu, produkt należy przechowywać w lodówce.
Nawilżający spray Eau
Thermale La R
oche Posay 150 mlNawilżający spray EauThermale La Roche Pos
ayto wysokiej jakości produkt dla wymagających klientów, którzy dbają o swój wizerunek i wygląd, a do codziennej pielęgnacji urody chcą używać tylko najlepszych produktów. Jesteś jedną z nich? Jeśli tak, to w 100% oryginalne produkty La Roche Posay są stworzone właśnie dla Ciebie.
- Płeć: kobiety
- Zalecane zastosowanie: skóra wrażliwa
La Roche Posay Eau Thermale ŁAGODZĄCA I KOJĄCA WODA TERMALNA Łagodzi skórę wrażliwą i podrażnioną czynnikami zewnętrznymi, słońcem, zabiegami mi itp. oraz zapobiega starzeniu się skóry. Unikalne połączenie minerałów i pierwiastków śladowych, w tym selenu, zapewnia wodzie termalnej La Roche-Posay właściwości przeciwutleniające, łagodzące i zmiękczające. Odpowiedni dla dorosłych i niemowląt. Spryskać skórę i pozostawić na 2-3 minuty. Delikatnie wklepać.
Woda termalna La Roche-Posay w sprayu 150 ml (B) oferuje orzeźwiające doznania dzięki źródlanej wodzie termalnej, bogatej w minerały i pierwiastki śladowe, takie jak selen. Ta praktyczna butelka z rozpylaczem jest idealna w podróży, na przykład podczas długich lotów lub w biurze w upalne dni, aby utrzymać skórę chłodną i odświeżoną. Hermetyczne opakowanie zapewnia, że formuła pozostaje czysta. Woda termalna jest znana ze swojej zdolności do zmniejszania reakcji alergicznych, zgodnie z badaniami. Wszystkie produkty La Roche-Posay przechodzą rygorystyczne testy. Ta woda termalna ma klinicznie udowodnione właściwości łagodzące i przeciwpodrażnieniowe, wspierane przez pierwsze europejskie centrum termalne, które w całości koncentruje się na chorobach skóry. Najważniejsze cechy * Woda w sprayu do codziennego stosowania * Odpowiednia dla bardzo wrażliwej skóry, zarówno dorosłych, jak i niemowląt * Łagodzi skórę podrażnioną czynnikami zewnętrznymi * Zmiękcza i odświeża skórę przez cały dzień * Utrwala makijaż * Hipoalergiczny rezultat po użyciu * Chłodna i odświeżona skóra * Klinicznie udowodnione działanie łagodzące * Redukcja podrażnień * Ochrona przed reakcjami alergicznymi Instrukcja użycia * Trzymaj butelkę z rozpylaczem w odległości 20 cm od twarzy lub ciała. * Rozpylić równomiernie na skórę. * pozostawić na 2-3 minuty. * W razie potrzeby delikatnie zetrzeć.
La Roche-Posay Hot Water Spray PZN: 04011928 Odświeża i oczyszcza skórę. Delikatny spray jest natychmiast wchłaniany przez skórę i zapewnia intensywne uczucie dobrego samopoczucia. Dzięki unikalnemu połączeniu minerałów i pierwiastków śladowych, zwłaszcza selenu, woda termalna La Roche-Posay ma naturalne działanie ochronne przed wolnymi rodnikami. Zmniejsza wrażliwość skóry na podrażnienia i wzmacnia jej mechanizmy obronne. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Skóra staje się wyraźnie bardziej miękka i odporna. Koi skórę, łagodzi podrażnienia, naturalny antyoksydant. Dawkowanie i instrukcja użycia: Działa natychmiast po rozpyleniu. Może być stosowany jako podkład po demakijażu. Składniki: Woda/Water
Dla skóry wrażliwej Woda termalna LRP
Roche-Posay Woda termalna w sprayu 150 ml - Obszar tematyczny: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- La Roche Posay Thermal Spring Water Woda termalna, 150 ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 343342240439703433422404397
- Numer producenta
- 04011928
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- La Roche Posay Thermal Spring Water Woda termalna, 150 ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 343342240439703433422404397
- Numer producenta
- 04011928
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Pasuje również do tego

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
294,75 zł/1l
58,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
4 397,67 zł/1l
131,93 zł
Sprzedawca: VISO

LEADZM, zestaw 2 szafek nocnych z szufladami, stolik nocny, wymiary: 39 x 28 x 41 cm
226,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 200,00 zł/1kg
72,00 zł
Sprzedawca: VISO

(FR) Avene, Woda termalna, 300 ml (3282779003131)
43,60 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Roche Posay Thermal Woda termalna, 300 ml
99,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Eau Thermale Avene woda termalna 150ml
32,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
833,20 zł/1l
83,32 zł
Sprzedawca: somnia24

ROSE Woda rana z atomizerem 230 ml BIOFRESH
77,74 zł/1l
17,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 389,80 zł/1kg
238,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche-Posay Toleriane Kerium DS Kuracja przeciw łuszczeniu, 40 ml
200,85 zł/100ml
80,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Sideboard >Jacklin< in Weiß - 160x85x35cm (BxHxT)
961,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

La Roche Posay Serozinc, Mgiełka do twarzy, 150ml
5 778,00 zł/100ml
57,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

La Roche-Posay Effaclar Purifying Micellar Water 400 ml
110,32 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
1 219,14 zł/1kg
85,34 zł
Sprzedawca: MANADA

Tefal Easy Fry Classic EY2018, Frytkownica na gorące powietrze, 4,2 l, 1,2 kg, 80 °C, 200 °C, 60 min
629,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
3 384,99 zł
-2 288,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 096,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
256,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
2 120,80 zł/1kg
106,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
885,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SONNI szafki do salonu komody z oświetleniem led biały wysoki połysk kredens z 3 drzwiami 116x35x93cm
751,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Bino & Mertens - Lokomotywa zasilana bateryjnie
76,65 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche-Posay, Anthelios, Hydrating, Body Lotion, SPF 50+, 250 ml
45,98 zł/100ml
114,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,91 zł
Sprzedawca: apohealth
85,91 zł/100ml

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,57 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,53 zł/1kg

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,46 zł
Sprzedawca: apohealth
60,37 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
1 224,26 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,21 zł
Sprzedawca: apohealth
520,38 zł/1kg

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,00 zł
Sprzedawca: apohealth
1 513,51 zł/1kg

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic
29,36 zł/100ml

MARY KAY Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej 85 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 424,94 zł/1kg

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,43 zł/1kg

ENSBONA maść diabelska gorąca, 200 ml maść



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,65 zł
Sprzedawca: apohealth
211,78 zł/1kg

Dr.Grandel Timeless Body Cream
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
96,76 zł/100ml