4,7



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Liczba sztuk:
1- 1
- 10
(FR) Avene, Woda termalna, 300 ml (3282779003131)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,60 zł
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Toniki do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda hialuronowa NUTRASKIN - 30 ml182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Thayers Cucumber Facial Mist 237 ml123,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Eisenberg Toning Lotion 150 ml76,67 zł/100ml
115,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Nuxe Very Rose Kojąca woda micelarna77,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ROSE Woda rana z atomizerem 230 ml BIOFRESH
77,74 zł/1l
17,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Avène Cleanance Żel oczyszczający 400 ml
149,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vichy Woda termalna 150ml
75,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SENSIFINE AR, woda micelarna, 100 ml
60,09 zł
Sprzedawca: somnia24

CeraVe Woda micelarna oczyszczająca, 400 ml
104,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Noreva Zeniac micelarna woda oczyszczająca 400 ml
75,18 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

CeraVe, tonik micelarny nawilżający, 400 ml
65,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

SVR Sensifine AR woda micelarna 400 ml
68,28 zł
Sprzedawca: MANADA

Bioderma Sébium H2O Purifying Micellar Water 500 ml
65,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Garnier SkinActive Micelarna woda oczyszczająca (wrażliwa) 400 ml
79,94 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,23 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Orlane Moisturizing Micellar Water 400 ml
85,61 zł
Sprzedawca: VISO

SVR Physiopure tonik 200 ml
290,70 zł/1l
58,14 zł
Sprzedawca: MANADA

Noreva Exfoliac Woda micelarna do demakijażu 400 ml
74,61 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Lierac płyn micelarny do demakijażu The Micellar Water 400 ml
84,83 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Ziaja Nagietkowy tonik oczyszczający 200 ml
52,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Woda micelarna z kwasem salicylowym 400 ml
48,92 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda termalna Avène jest szczególnie polecana do skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej lub podrażnionej. Działa kojąco, łagodząco i zmiękczająco na skórę.
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- dla skóry wrażliwej
- do rozpylania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Pierre Fabre Pharma GmbH, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 8762086
Właściwości produktu:
Avene Woda termalna spray
Kojąca, łagodząca i przeciwzapalna podstawowa pielęgnacja skóry
Właściwości:
Mikrodrobna mgiełka w sprayu odświeża zestresowaną i podrażnioną skórę, działa natychmiastowo kojąco i łagodząco. Wrażliwa i skłonna do przesuszenia skóra jest nawilżona i staje się zauważalnie bardziej miękka i odporna. Cudownie rewitalizuje!
- łagodzi podrażnienia
- redukuje zaczerwienienia, łagodzi poparzenia słoneczne i oparzenia
- łagodzi swędzenie
- odświeża w upalne dni i podczas intensywnych aktywności
- lekko zmineralizowany
- sterylne wypełnienie
- wyjątkowo delikatna mgiełka
- bez CFC
- czysta woda termalna bez dodatków
- wartość pH 7,4
- czysta bakteriologicznie
Stosowanie:
Rozpylić na skórę z odległości ok. 20 cm i pozostawić na kilka minut.
Wskazówki i porady:
Woda termalna w sprayu jest idealna do utrwalania makijażu, zarówno pudrowego, jak i kremowego.
Dla osób cierpiących na katar sienny:
Woda termalna w sprayu usuwa pyłki z rzęs i powiek, pomagając złagodzić objawy.
Uwaga:
Nie należy wstrząsać pojemnikiem ze sprayem przed użyciem! Spowoduje to ulotnienie się zawartego w nim azotu, a funkcja sprayu zużyje się zbyt szybko.
Składniki:
Avene aqua, Azot. (Status: 25/03/2014)
Uwaga: Nasza deklaracja INCI podana tutaj odpowiada naszemu obecnemu stanowi produkcji. Ponieważ regularnie uwzględniamy nowe odkrycia naukowe w naszych formułach, możliwe jest, że w aptekach nadal można znaleźć poprzednie wersje produktu z innymi deklaracjami składników.
Status: 11/2017
Woda termalna w sprayu działa kojąco i przeciwzapalnie oraz pielęgnuje skórę wrażliwą i nadwrażliwą. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia wywołane przez słońce. Jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i może być również stosowana w przypadku pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt i innych podrażnień skóry, np. po goleniu lub po użyciu nieodpowiednich kosmetyków. Woda termalna jest nalewana z naturalnego źródła bezpośrednio do sterylnych pojemników.
Właściwości:
- koi skórę,
- utrwala makijaż,
- ułatwia demakijaż,
- pomaga leczyć podrażnienia skóry.
Sposób użycia
Nakładać na skórę w zależności od potrzeb.
Składniki
Woda termalna Avene (Avene Aqua). Azot.
Woda termalna w sprayu Eau Thermale SAUBUSSE zapewnia naturalną i kojącą pielęgnację wrażliwej, podrażnionej lub suchej skóry. Wydobywana bezpośrednio ze słynnego źródła termalnego Saubusse we Francji, ta woda termalna zawiera cenne minerały i pierwiastki śladowe, które chronią, rewitalizują i nawilżają skórę. Idealna do codziennego odświeżania, po opalaniu, goleniu lub do utrwalania makijażu.
Najważniejsze cechy:
100% czysta, naturalna woda termalna
Łagodzi podrażnioną i wrażliwą skórę
Nawilża i odświeża
Idealna na podrażnienia skóry, po goleniu lub oparzeniach słonecznych
Odpowiedni do codziennego stosowania - nawet dla niemowląt i skóry wrażliwej
Praktyczna głowica rozpylająca dla równomiernego rozpylania
Bez substancji zapachowych, konserwantów i parabenów
Dane techniczne:
Zawartość: 300 ml
Zastosowanie: Zewnętrzne
Opakowanie: Butla z gazem pod ciśnieniem z głowicą rozpylającą
Inne informacje:
Eau Thermale SAUBUSSE jest doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji skóry i jest testowany dermatologicznie. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry - nawet w przypadku problemów skórnych, takich jak zaczerwienienie, swędzenie lub suchość.
Idealny do stosowania w domu lub w podróży - zapewnia uczucie świeżej, odżywionej skóry przez cały czas
Woda termalna AvA ne Eau Thermale Jej unikalny i spójny skład nadaje wodzie właściwości łagodzące i przeciwpodrażnieniowe, które zostały szeroko udowodnione w badaniach naukowych. Woda została przetestowana dermatologicznie i jest szczególnie odpowiednia do de essentiA
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Avène o objętości 300 ml został stworzony specjalnie unisex. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Uczucie miękkości otula i koi. Delikatność i czystość Wody termalnej Avène zapewnia długotrwałą ochronę ... Woda termalna Avène jest wydobywana bezpośrednio ze źródła i zachowuje wszystkie swoje właściwości łagodzące, odczulające i zmiękczające. Po zabiegu chirurgicznym Gdy twarz jest zaczerwieniona Gdy skóra jest podrażniona Po oparzeniu słonecznym Gdy dziecko ma pieluszkowe zapalenie skóry Po demakijażu Po goleniu Po uprawianiu sportu Po depilacji Podczas podróży w celu odświeżenia się
Avene Woda termalna w sprayu 300 ml - Rodzaj produktu: Spray - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
Wykwintny,
- Model
- Woda termalna duża 300ml avene
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.3 l
- Składniki
- Avene Woda Termalna wzbogacona o minerały i mikroelementy, idealna do codziennej pielęgnacji skóry. Łagodzi, nawilża i odświeża skórę. Wspiera regenerację komórek skóry, zapewniając ukojenie i uczucie świeżości. Bogata kompozycja składników aktywnych zawiera m.in. wodę termalną Avene, kwas hialuronowy, aloes, pantenol oraz ekstrakt z rumianku. Preparat doskonale przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji, sprawiając, że staje się ona bardziej miękka, gładka i odżywiona. / / Składniki: woda termalna Avene, kwas hialuronowy, aloes, pantenol, rumianek, witamina E, kwas mlekowy, alantoina, gliceryna, ekstrakt z ogórka, witamina C, ekstrakt z nagietka, olejek arganowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z zielonej herbaty, bisabolol, olejek jojoba, proteiny jedwabiu, kolagen.
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 328277900313103282779003131
- Numer producenta
- 13360
- Model
- Woda termalna duża 300ml avene
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.3 l
- Składniki
- Avene Woda Termalna wzbogacona o minerały i mikroelementy, idealna do codziennej pielęgnacji skóry. Łagodzi, nawilża i odświeża skórę. Wspiera regenerację komórek skóry, zapewniając ukojenie i uczucie świeżości. Bogata kompozycja składników aktywnych zawiera m.in. wodę termalną Avene, kwas hialuronowy, aloes, pantenol oraz ekstrakt z rumianku. Preparat doskonale przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji, sprawiając, że staje się ona bardziej miękka, gładka i odżywiona. / / Składniki: woda termalna Avene, kwas hialuronowy, aloes, pantenol, rumianek, witamina E, kwas mlekowy, alantoina, gliceryna, ekstrakt z ogórka, witamina C, ekstrakt z nagietka, olejek arganowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z zielonej herbaty, bisabolol, olejek jojoba, proteiny jedwabiu, kolagen.
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 328277900313103282779003131
- Numer producenta
- 13360
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Tolérance Delikatne mleczko oczyszczające (ekstremalnie delikatne mleczko oczyszczające) 400 ml
99,85 zł
Sprzedawca: VISO

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
153,59 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SOOTHING ILLUMINATING MASK 50 ml
181,12 zł/100ml
90,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Avene Eau Thermale, Unisex, 50 ml, Płynny, Skóra wrażliwa, Skóra sucha, Skóra z zaczerwienieniami, All ages, Kojąca, Nawilżający, Przeciw podrażnienieniom, Przywraca równowagę
122,66 zł/100ml
61,33 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MadiHealth

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
833,20 zł/1l
83,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Eau Thermale Avene, Cicalfate, Krem regenerująco-ochronny, 40 ml
56,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Eau Thermale Avene woda termalna 150ml
32,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Avène - Hydrance Light Hydrating Emulsion - Emulsja nawilżająca do skóry normalnej, mieszanej i wrażliwej 40ml
293,02 zł/100ml
117,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Avene Essentiel Reinigungsschaum, Balsam do zmywania makijażu, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Nawilżający, 150 g, 150 ml
63,50 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,56 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Hyaluron Activ B3, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, 40 ml
398,30 zł/100ml
159,32 zł
Sprzedawca: VISO

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml
220,25 zł/100ml
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Braun FaceSpa Face 810, Biały, 10 pęset(y), Policzki, Podbródek, Czoło, 0,02 mm, Bateria, AA
321,49 zł
Sprzedawca: somnia24

SONGMICS Pojemnik na odpady 24L ze stali nierdzewnej Wewnętrzny pojemnik na odpady 3 x 8L z pedałem
249,00 zł
Sprzedawca: homerci

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Hawaiian Tropic 5099821001858, Emulsja z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Butelka, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 180 ml
41,66 zł/100ml
74,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Avene Tolérance Reinigungslotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 200 ml, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie
75,83 zł
Sprzedawca: MANADA

Wolketon wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat
161,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Żel intensywnie opalający CARROTEN 150ml
622,73 zł/1l
93,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Hydrance Krem nawilajcy SPF30 40 ml
381,05 zł/100ml
152,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche Posay Thermal Spring Water Woda termalna, 150 ml
324,07 zł/1l
48,61 zł
Sprzedawca: apohealth

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Eau Thermale Avene Cicalfate+ Krem regenerująco-ochronny 100 ml
71,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Przenośny, elastyczny, obracany o 360 stopni wentylator na szyję 5000 mAh, biały - NECKCOLIO
77,67 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Bioderma Sensibio Gel Moussant, Żel, 200ml
67,60 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe Nawilżająca emulsja do mycia, 473 ml
143,34 zł/1l
67,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolona
Liczba sztuk 1
Uwielbiam wodę termalną od Avene. Łatwo się ją nakłada na twarz (mgiełka w sprayu) i natychmiast odświeża i nawilża.
Oceniono dnia 19 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woda termalna w sprayu
Liczba sztuk 1
Jak dotąd wszystko było świetnie!
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 10
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda hialuronowa NUTRASKIN - 30 ml
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210ml
58,22 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SC Rose & Traube – produkt do oczyszczania skóry twarzy
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
366,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARY KAY Tonik TimeWise Moisture Renewing Freshener 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
823,95 zł/1l

Płatki Medicube – Zero Pore Pad 2.0 (70 szt.)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner tonik złuszczający z kwasem glikolowym 240ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah

Woda micelarna Mary Kay Woda micelarna do oczyszczania twarzy
117,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
420,00 zł/1l

MARY KAY Balancing Toner – tonik harmonizujący do twarzy 147 ml
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
732,11 zł/1l

Instalash Lash & Face 2w1 pianka do mycia rzęs i twarzy, 100ml
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Haruharu Wonder - Black Rice Hyaluronic Toner - Nawilżający tonik do skóry wrażliwej 300ml
77,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Round Lab BIRCH JUICE MOISTURIZING TONER 300ml - Tonik do twarzy o działniu nawilżającym i łagodzącym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Caudalie 3522930003434, Balsam do twarzy, Kobiety, 400 ml, Skóra trądzikowa, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Matujący, Nawilżający, Wygładzający, Butelka
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Herbal Extract Toner (tonik z ekstraktem z nagietka)
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
81,18 zł/100ml

Tonik micelarny Darphin Intral Daily Micellar Toner



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beauty Elixir balsam i spray dla kobiet 100 - Caudalie
187,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 877,10 zł/1l

Jeanne Piaubert Tonique Vegetal 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
118,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
295,00 zł/1l

Thayers Astringent Lemon 355ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,80 zł
Sprzedawca: VogueVista