5,0



Na podstawie 4 opinii
Maggi WM Nr 6 Makarony i Pizza
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,42 zł
207,00 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie114,01 zł/1kg
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do makaronu z serkiem śmietankowym i ziołami śródziemnomorskimi 39 g139,49 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Guten Appetit Zupa wołowa z makaronem i warzywami 85g61,41 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix Spaghetti Bolognese – mieszanka przyprawowa, aromatyczna, pyszna, klasyczna, 36 g151,11 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szwabski ser spaetzle
76,31 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
161,33 zł/1kg
9,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plastry Maggi Brühe
79,80 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON UDON250 g - TERRASANA
68,56 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Zupa jarzynowa z makaronem 400g
40,62 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Zupa gulaszowa 400g | ÖKOLAND
60,17 zł/1kg
24,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Knorr Italiaanse Lasagne
125,62 zł/1kg
45,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knorr Makaron z sosem bolońskim 60 g
111,57 zł/1kg
7,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FELIX Zupa gulaszowa 3 kg
57,73 zł/1kg
167,43 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kluski ziemniaczane Maggi i.Kb. 6szt
77,20 zł/1kg
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kasza kukurydziana polenta 500g
26,82 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Fix - Gratin z makaronu, szynki i sera, 40g | CENOVIS
150,00 zł/1kg
6,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi® 4306428001 Maggi® Buttersauce Hollandaise 600,0 g
142,90 zł/1kg
85,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr® DELIKATESS sos do pieczeni 1,0 kg
84,05 zł/1kg
84,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Liakada Pipero-Salata
44,76 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maggi GmbH Julius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel) Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą. Idealny do przyprawiania spaghetti bolognese, pizzy, lasagne, bruschetty, sałatki pomidorowej i do aromatyzowania potraw. Nie wymaga dodatkowego solenia! Mieszanka przyprawowa 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.
- Lista składników
- Sól jodowana (sól, jodan potasu), wzmacniacz smaku glutaminian monosodowy, 13% ziół (5% oregano, bazylia, 2% majeranek, pietruszka, tymianek, liście laurowe, rozmaryn, szałwia), maltodekstryna, czosnek w proszku, cukier, papryka w proszku, cebula, czerwona słodka papryka, aromaty (z MĄKĄ), pieprz, olej słonecznikowy. Może zawierać seler, jaja, mleko, musztardę i soję.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1042 kj Energia kcal 247 kcal Tłuszcz 3,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 gM Węglowodany 34,3 gM Węglowodany, w tym cukier 13,7 gM Białko 16,1 gM Sól 33,6 gM
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przyprawowa
- Producent
- Numer producenta
- 35320
- EAN
- 4005500027935
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.
- Lista składników
- Sól jodowana (sól, jodan potasu), wzmacniacz smaku glutaminian monosodowy, 13% ziół (5% oregano, bazylia, 2% majeranek, pietruszka, tymianek, liście laurowe, rozmaryn, szałwia), maltodekstryna, czosnek w proszku, cukier, papryka w proszku, cebula, czerwona słodka papryka, aromaty (z MĄKĄ), pieprz, olej słonecznikowy. Może zawierać seler, jaja, mleko, musztardę i soję.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1042 kj Energia kcal 247 kcal Tłuszcz 3,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 gM Węglowodany 34,3 gM Węglowodany, w tym cukier 13,7 gM Białko 16,1 gM Sól 33,6 gM
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przyprawowa
- Producent
- Numer producenta
- 35320
- EAN
- 4005500027935
Pasuje również do tego

Maggi WM No.5 Mięso mielone
165,60 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.2 warzywa light
156,63 zł/1kg
12,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pieczone mięso
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM nr 4 Chrupiące sałatki
225,82 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM nr 3 pikantny drób
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do sznycla po zurysko – kremowa konsystencja, 47 g
115,74 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix – wiejska potrawka z mielonym mięsem, o wyrazistym, pikantnym smaku, 39 g
138,97 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do makaronu z serkiem śmietankowym i ziołami śródziemnomorskimi 39 g
139,49 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese – mieszanka przyprawowa, aromatyczna, pyszna, klasyczna, 36 g
151,11 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki bolońskiej o delikatnym smaku do pysznych zapiekanek 35g
155,43 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal XL Force C38508, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Zupa alfabetyczna Maggi Guten Appetit
5,22 zł/1l
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka w śmietanie z pieczarkami i natką pietruszki 36g
150,56 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do piekarnika tortelloni alla panna rafinowane z ziołami 36g
54,20 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g
113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Spaghetti Carbonara kremowy z boczkiem i serem 34 g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Zupa wołowa z makaronem i warzywami 85g
61,41 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

100 sztuk oszczędzającego miejsce wieszaka na ubrania z antypoślizgową aksamitną osłoną - wieszak Premium z wieszakiem na krawaty, obracany o 360°, czarny
121,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Niszczarka dokumentów Genie StripCut 255CD
235,49 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Maggi Fix – świeżo smażony makaron z mieszanką przypraw, pyszny i aromatyczny, 26 g
209,23 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Dla Koneserów Zupa krem z brokułów z drobnymi różyczkami brokuła 44g
176,36 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos do drobiu idealny do kaczki i indyka 2er za 2x 250ml
148,00 zł/1kg
8,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do piekarnika kulki z Goudą w pikantnym sosie pomidorowym 43g
126,51 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
152,16 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Spaghetti Napoli z dojrzałymi pomidorami 42g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krzesło biurowe Yaheetech krzesło biurowe ergonomiczne krzesło obrotowe krzesło wykonawcze z siatką funkcja bujania czarny
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,075 kg
Oceniono dnia 15 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 26 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 7 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,075 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
179,05 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,01 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,50 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg