5,0



Na podstawie 6 opinii
Chloé Love Story Eau Sensuelle, Kobiety, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Kwiat pomarańczy, Heliotrop
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
339,00 zł
6 780,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chloé Nomade Absolu De Parfum, Kobiety, Letnie, 30 ml, Butelka jednorazowa, Śliwkowy, Davana8 743,67 zł/1l
262,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr5 367,20 zł/1l
268,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jeżyna, Neroli, Kwiat pomarańczy, Tuberoza8 026,00 zł/1l
240,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Chloé Nomade, Kobiety, 50 ml, Jaśmin, Datura, Wanilia, Spray4 693,80 zł/1l
234,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Chloé Absolu De Parfum, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Róża damasceńska, Paczula, Różowy, Wanilia
17 196,67 zł/1l
834,00 zł
-318,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Chloé Fleur de Parfum, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Werbena, Różowy
6 043,47 zł/1l
453,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Escada Desire Me woda perfumowana spray 50 ml
8 338,00 zł/1l
416,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chloé Nomade Nuit d’Égypte, Kobiety, 75 ml, Perfumy w płynie, Kwiat pomarańczy, Wanilia, 1 szt.
4 388,40 zł/1l
329,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chloé Chloé EDP Roll-On 10 ml W
13 061,00 zł/1l
130,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloé Nomade Natural Jasmine Intense EDP 30 ml W
7 642,67 zł/1l
229,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chloé Nomade, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Śliwkowy, Frezja, Mech dębowy
5 757,33 zł/1l
172,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chloé Fleur de Parfum, Kobiety, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Werbena, Różowy
7 652,00 zł/1l
382,60 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Chloé Chloe - Woda perfumowana wielokrotnego napełniania dla kobiet 100 ml
3 290,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Irys, Śliwkowy, Szafran, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jaśmin, Różowy
15 389,00 zł/1l
1 538,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

BVLGARI Splendida Patchouli, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
4 604,20 zł/1l
230,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

KENZO World, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Jaśmin, Ambroxan
4 472,20 zł/1l
223,61 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Addict, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Kwiat pomarańczy, Jaśmin, Wanilia
10 329,80 zł/1l
516,49 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa
2 289,20 zł/1l
114,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pora roku:
- Letnie
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Kwiat pomarańczy
- Główne nuty zapachowe serca:
- Heliotrop
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Drzewo sandałowe
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- Alcohol denat., parfum/fragrance, aqua/water/eau, benzyl salicylate, ethylhexyl methoxycinnamate, limonene, benzophenone-3, ethylhexyl salicylate, hydroxycitronellal, linalool, butyl methoxydibenzoylmethane, hexyl cinnamal, citronellol, bht, alpha-isomethyl ionone, propylene glycol, citral, coumarin, benzyl alcohol, benzyl benzoate, geraniol, disodium edta, acrylates/octylacrylamide copolymer, hydrolyzed jojoba esters, fd&c red no. 4 (ci 14700), ext. D&c violet no. 2 (ci 60730), fd&c yellow no. 5 (ci 19140).
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
jpg CHLOE Love Story Eau Sensuelle EDP 50ml Chloe 3614222545927
Love Story Eau Sensuelle to kwiatowa kompozycja dla kobiet.
Twórcy kompozycji: Anne Flipo i Domitille Bertier.
Nuty zapachowe: heliotrop, kwiat pomarańczy i drzewo sandałowe.
Chloé Love Story Eau Sensuelle woda perfumowana spray 50 ml
Zmysłowy. Uwodzicielski. Kobiecy. Love Story Eau Sensuelle odkrywa nowe poczucie kobiecości i zmysłowości. Ta wyjątkowa woda perfumowana łączy w sobie wyrafinowanie i przyjemność. Dzięki słonecznym nutom kwiatu wanilii, kultowy kwiat pomarańczy jest słodszy i bardziej romantyczny niż kiedykolwiek wcześniej. Jego zmysłowość podkreśla akord drzewa sandałowego, aksamitny i lekko mleczny, nadając głębi tej eleganckiej wodzie perfumowanej. Nowa olfaktoryczna poezja. Nowa historia miłosna w interpretacji Chloé.
Caudalie Mousse Love Story Eau Sensuelle Eau de Parfum już teraz w Beauty Plaza.
Chloe Love Story Eau Sensuelle Edp Spray 997116 FRANCE karton @ 1 butelka x 50 ml
- Model
- Love Story Eau Sensuelle
- Waga
- 0.269 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614222545927
- Numer producenta
- 64997116000
- Model
- Love Story Eau Sensuelle
- Waga
- 0.269 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614222545927
- Numer producenta
- 64997116000
Pasuje również do tego

Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr
5 367,20 zł/1l
268,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Woda perfumowana, 30ml
7 140,67 zł/1l
214,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria's Secret First Love woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 280,00 zł/1l
279,00 zł
-51,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
228,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
![Zdjęcie produktu dla Materac składany kompatybilny z trzyczęściowym materacem składanym VW Caddy [120 x 200 cm] [czarny].](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3fae08d8a9ae09bf6433d1e1422ba684.webp)
Materac składany kompatybilny z trzyczęściowym materacem składanym VW Caddy [120 x 200 cm] [czarny].
293,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: odol-plusz

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Escada Desire Me woda perfumowana spray 50 ml
8 338,00 zł/1l
416,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Chloé Absolu De Parfum, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Róża damasceńska, Paczula, Różowy, Wanilia
17 196,67 zł/1l
834,00 zł
-318,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr
3 720,00 zł/1l
279,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chloé Fleur de Parfum, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Werbena, Różowy
6 043,47 zł/1l
453,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chloé Nomade Absolu De Parfum, Kobiety, Letnie, 30 ml, Butelka jednorazowa, Śliwkowy, Davana
8 743,67 zł/1l
262,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 304,83 zł/1l
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,40 zł/1l
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 643,10 zł/1l
164,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana The One, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
3 505,33 zł/1l
262,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko działało ku naszemu pełnemu zadowoleniu
Zawartość 0,1 l
Wszystko było w porządku
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Zawartość 0,1 l
Naturalny zapach!!!
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l