5,0



Na podstawie 3 opinii
Chloé Chloé EDP Roll-On 10 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
130,84 zł
13 084,00 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana UNAWATUNA (roll-on)8 463,00 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX8 381,00 zł/1l
838,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Le Gemme Orom EDP 125 ml M11 349,20 zł/1l
1 418,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Chloé Chloé EDP 75 ml + EDP 20 ml W
3 693,68 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chloe L'Eau de Parfum Intense 10ml
13 873,00 zł/1l
138,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr
2 906,67 zł/1l
279,00 zł
-61,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Chloé Chloe - Woda perfumowana wielokrotnego napełniania dla kobiet 100 ml
3 290,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Chloé Fleur de Parfum, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Werbena, Różowy
6 043,47 zł/1l
453,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloe Chloe EDP 75 ml + EDP MINI 5 ml + BL 100 ml (dla kobiet)
6 078,50 zł/1l
607,85 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Chloé Love Story Eau Sensuelle, Kobiety, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Kwiat pomarańczy, Heliotrop
6 780,00 zł/1l
339,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Chloé l’Eau de Parfum Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Malina, Różowy
7 926,33 zł/1l
237,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Chloé Absolu De Parfum, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Róża damasceńska, Paczula, Różowy, Wanilia
17 196,67 zł/1l
834,00 zł
-318,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Chloe Rose Naturelle Woda perfumowana, 30 ml
6 327,00 zł/1l
189,81 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche woda perfumowana dla kobiet 90 ml
7 202,33 zł/1l
648,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Perfumy roll on - Tendre Patchouli 10ml
6 861,00 zł/1l
401,00 zł
-332,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,61 zł
Sprzedawca: taleoo

Woda perfumowana dla kobiet MIRISSA (roll-on)
8 463,00 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dámská parfémová voda Roll-On
pivoňka,frézie,liči
růže,konvalinka,magnólie
jantar,cedr
Chloé Chloe .
Woda perfumowana (rollerball), dla kobiet.
10 ml
Chloé Eau de Parfum od Chloé to kwiatowy zapach dla kobiet, który został wprowadzony na rynek w 2008 roku i został stworzony przez utalentowanych perfumiarzy Amandine Clerc-Marie i Michela Almairac. Ta kultowa kompozycja zapachowa uosabia elegancję i ponadczasowe wyrafinowanie, idealnie pasując do kobiet, które chcą subtelnie podkreślić swoją kobiecość. Nuty głowy tego zapachu to piwonia, liczi i frezja, które tworzą świeży i lekko słodki początek. Te rześkie i orzeźwiające aromaty natychmiast przyciągają uwagę i tworzą przyjazną atmosferę. W sercu perfum rozwijają się kwiatowe nuty róży, konwalii i magnolii, które nadają zapachowi delikatną pełnię i czarujący wdzięk. Ta harmonijna kombinacja zapewnia eleganckie i romantyczne wrażenie, które urzeka zmysły. Nuty bazowe Chloé Eau de Parfum składają się z drzewa cedrowego i ambry, które zapewniają długotrwałe i zmysłowe wrażenie, otulając skórę jak miękka zasłona. Zapach ten nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje, podczas których chcesz wyglądać świeżo, naturalnie i elegancko. Chloé Eau de Parfum to idealny dodatek dla kobiet, które chcą podkreślić swoją wyjątkowość i urok w stylowy sposób. Daj się oczarować tej wykwintnej kompozycji i ciesz się uczuciem ponadczasowego piękna i atrakcyjności.
Woda perfumowana Chloe marki Chloé została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 10 ml.
CHLOE Ladies Signature EDP Rollerball 10ml Chloé bawi się również różnymi aspektami kobiecości w zapachach. Klasyczna róża została subtelnie unowocześniona w lekkim, ale ciepłym, eleganckim i jednocześnie uwodzicielskim zapachu. Rok premiery: 2008. nuty głowy: Piwonia, liczi, frezja. Nuty serca: Róża, konwalia, magnolia. Nuty bazy: Cedr Virginia, bursztyn. Wyrazisty, kobiecy zapach.
Chloe by Chloe Edp Rollerbal
Chloe by Chloe Edp Rollerball Rollerball vpd 10ml FRANCJA karton @ 1 butelka x 10 ml
- Model
- Chloé Eau de Parfum
- Waga
- 0.026 kg
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3607342697706
- Numer producenta
- JTI-110745551
- Model
- Chloé Eau de Parfum
- Waga
- 0.026 kg
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3607342697706
- Numer producenta
- JTI-110745551
Pasuje również do tego

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloe By Chloe Edp Spray
11 756,00 zł/1l
117,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloé 3614222774877, Kremowy, Kobiety, Uniwersalne, Nawilżający, Zmiękczający, 75 ml, Tubka
298,39 zł/100ml
223,79 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Chloé Chloé EDP náplň 150 ml W
2 533,00 zł/1l
379,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sokowirówka do warzyw i owoców Frutti LHOSJ-6045, o mocy 600 W, łatwa do czyszczenia i zapobiegająca kapaniu, 2 ustawienia prędkości, Lehmann
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

INF Profesjonalny zestaw do pielgnacji zbów, 6 sztuk
83,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

DKNY Be Delicious, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
1 903,20 zł/1l
190,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chloe L'Eau de Parfum Intense 10ml
13 873,00 zł/1l
138,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Bazooka Przenośny głośnik Bluetooth boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 bryzgoszczelny/złącze radia/microSD/Aux-In/USB/oświetlenie/mikrofon
163,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Mandarynka, Pomarańczowy, Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon, Cedr, Jaśmin, Skóra, Drzewo sandałowe
1 596,50 zł/1l
159,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
741,88 zł/1l
185,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr Oetker cynamonowa mieszanka do pieczenia ciast biszkoptowych opakowanie 610g
24,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chloé Roses De Chloé woda toaletowa dla kobiet 30 ml
5 335,33 zł/1l
160,06 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guerlain La Petite Robe Noire Intense Woda perfumowana, 100 ml
3 277,00 zł/1l
327,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Solar-Wackelfigur Bär
10,71 zł
Sprzedawca: SolarCosa

Stepper Twister Komputerowy stepper obrotowy Stepper Up-Down Stepper do fitnessu i aerobiku Urządzenie fitness Wyświetlacz LCD 100 kg Licznik powtórzeń Retoo
134,89 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Chloé Nomade, Balsam, Kobiety, Wygładzający, Zmiękczający, Uniwersalne, 200 ml, Frezja
680,00 zł/1l
136,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Chloé Chloe - Woda perfumowana wielokrotnego napełniania dla kobiet 100 ml
3 290,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nadmuchiwany miś polarny COSTWAY 200 cm z chwiejną głową, świąteczna figurka LED, świąteczna figurka dekoracyjna z dmuchawą i akcesoriami montażowymi
313,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Pilarka akumulatorowa FUXTEC FX-E1KS20, 20V, 10", 5m/s, do drewna, bez akumulatora
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,01 l
Oceniono dnia 9 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,02 l
Oceniono dnia 17 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,01 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l