5,0



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
MEM Farba Dachowa Bitumiczna 10 L Hydroizolacyjna Bitumiczna Powłoka Dachowa Czarna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
462,99 zł
46,30 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ultrament Perfekt Dicht 8 kg bitumiczny zamiennik hydroizolacji reaktywnej Hydroizolacja21,14 zł/1kg
186,00 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Więcej informacji o reklamie
Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg28,79 zł/1kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
CERESIT CR 65 – powłoka hydroizolacyjna 25 kg4,57 zł/1kg
114,31 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Fuga CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 szary15,66 zł/1kg
78,32 zł
Sprzedawca: MasterBau

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
109,20 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MEM Gruba powłoka do hydroizolacji budynków 12 L
46,50 zł/1l
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ULTRAMENT Power Dicht, czarny, 8 litrów
26,17 zł/1l
209,37 zł
Sprzedawca: Marketsupply

MEM Bitumen Primer Podkład 5l
32,24 zł/1l
161,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

MEM Dicht-Fix, różne rozmiary Rozmiary-4 l
177,00 zł/1l
707,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Folia ochronna Lugato Black Blocker
208,80 zł/1l
521,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
64,10 zł/1l
640,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Przezroczysta folia płynna DIY – płynne uszczelnienie niewidoczne do dachów, balkonów i napraw, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, bezrozpuszczalnikowe
1 999,96 zł/1l
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MEM Interior Cellar Waterproofing, 5 kg
97,80 zł/1kg
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 664,18 zł/1m
183,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

20 kg piasku do fug DANSAND NoGrow, antracytowy
21,70 zł/1kg
433,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
45,04 zł/1kg
1 125,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
MEM DACHLACK lmf to czarna, hydrofobowa lateksowa powłoka nawierzchniowa na bazie bitumu do ochrony i pielęgnacji zwietrzałych, kruchych i lekko kruchych bitumicznych membran dachowych. MEM DACHLACK lmf ma wysoką siłę krycia.
- Długość
- 0.038 m
- Waga
- 10 g
- Zawartość
- 10 l
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 4010327504989
- Numer producenta
- 30836903
- Producent
- MEM
- Długość
- 0.038 m
- Waga
- 10 g
- Zawartość
- 10 l
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 4010327504989
- Numer producenta
- 30836903
- Producent
- MEM
Uwaga!
P333 + P313: W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P102: Chronić przed dziećmi.
P261: Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Zestaw do grillowania AREBOS Dutch Oven | Żeliwo, drewniane pudełko i rękawice ochronne
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Braun YK-81CEU, 70 - 100%, 3%, 2 bpm, OLED, Czarny, Stal nierdzewna, Bateria
99,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Steinborg Mini pralka | Przenośna pralka kempingowa 3 KG | Ładowana od góry - łatwa obsługa | Z funkcją wirowania | 150 watów
381,44 zł
Sprzedawca: Enstore

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
410,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Prześcieradło z gumką z elastycznego dżerseju Castell
422,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Torba transportowa dla psów i kotów - 30 × 25 × 50 cm
47,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Smartwatch K52, zegarek sportowy, ekran dotykowy IPS o przekątnej 1,39 cala, monitor aktywności fizycznej, Bluetooth 5.0, z pomiarem tętna, monitorowaniem snu, zdrowia, aktywności sportowej itp., kolor pomarańczowy
243,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep

Dźwignia zmiany biegów Logitech G Driving Force, 6 biegów ze schematem H, gałka zmiany biegów z prawdziwej skóry i stali, zintegrowane uchwyty montażowe, kompatybilna z kierownicami wyścigowymi Driving Force G29, G920 - czarna
189,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

HP 2-pak czarnych/trójkolorowych oryginalnych tuszów 304, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 4 ml, 2 ml
181,05 zł
Sprzedawca: PolisElectro

GARMIO® Blacha profilowana trapezowa Amalfi 115, zestaw 15 sztuk blachy dachowej 115 x 45 cm, stal ocynkowana, czarna
715,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dywan z wysokim włosiem Pokój dzienny Dywan futrzany imitacja skóry Kudłaty Puszysty
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odbiornik satelitarny Zehnder HX 2200 z funkcją nagrywania, obsługujący HD, Full HD, cyfrowy odbiornik satelitarny
353,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Solarna latarnia uliczna LED z czujnikiem ruchu, lampa ogrodowa, dekoracyjna lampa ścienna, lampa zewnętrzna, wodoodporna IP65, Retoo
197,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sierp ręczny kosa składana do trawy chwastów gałęzi ogrodu działki z blokadą ostrza 40 cm
8,38 zł
Sprzedawca: Przydasie

parasol z oświetleniem LED parasol wspornikowy 300 cm parasol ogrodowy pawilon - kremowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa WOLKENSTEIN FD351.4NF IX
3 566,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Wodoodporne przezroczyste plandeki PCV Plandeki chroniące rośliny Zasłony przeciwdeszczowe Plandeka, 2m x4m Plandeka ochronna na meble ogrodowe, odporna na zimno, deszcz, przeciw zamarzaniu
38,53 zł/1m²
314,53 zł
-6,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
308,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,66 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Środek do czyszczenia hamulców Środek do czyszczenia części Środek do czyszczenia hamulców BREMSENSPRAY 500 ml
29,92 zł/1l
15,50 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,96 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Prześcieradło z gumką Buymax Topper z dzianiny jerseyowej, 100% bawełna, przeznaczone do materacy o wysokości do 12 cm, 120x200 cm, kolor antracytowo-szary
420,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Naipo MGF-836 NAIPO Fußmassagegerät mit Wärme- und Airbagmassage
532,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Komentarz
Pomalowałem zgrzewany dach membranowy farbą dachową - bardzo dobre wykonanie Produkt godny polecenia
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie.
Polecam!
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg