4,5



Na podstawie 12 opinii
ULTRAMENT Power Dicht, czarny, 8 litrów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
209,37 zł
26,17 zł / 1l
+ 42,54 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja20,38 zł/1kg
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
DEKAseal 8936881,77 zł/1l
273,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dewepro 3148608,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Beko Glättemittel für Dichtstoffe 500 ml473,10 zł/1l
236,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

MEM Bitumen Primer Podkład 5l
645,24 zł/1m
161,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 665,18 zł/1m
444,99 zł
-261,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Wodoodporny środek uszczelniający 300 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do malowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
143,33 zł/1l
43,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Zestaw do Hydroizolacji Zaprawa Uszczelniająca 2K 10kg Grunt 1l Taśma B04 10m Narożniki Level+ SET27
193,99 zł/1l
193,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Folia w płynie do wnętrz LEVEL+ Hydroizolacja łazienki 25Kg elastyczna izolacja L+08
11,60 zł/1l
232,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie na zewnątrz do wewnątrz LEVEL+09 Hydroizolacja balkonu łazienki 40 KG elastyczna izolacja
16,21 zł/1l
486,40 zł
Sprzedawca: Izosklep

Ultrament Perfekt Dicht 8 kg bitumiczny zamiennik hydroizolacji reaktywnej Hydroizolacja
21,14 zł/1kg
186,00 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

SOUDAL Wodoodporna masa uszczelniająca Wasserstopp – impregnacja wodoodporna 0,75 l
124,13 zł/1l
93,10 zł
Sprzedawca: MasterBau

Zaprawa uszczelniająca LEVEL+ Dichtschlämme 2K SUPER FLEX L+22 - 20KG
9,19 zł/1kg
202,20 zł
Sprzedawca: Izosklep

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

DEKAsyl MS-2
1 068,28 zł/1l
309,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Dekalin uszczelniacz Dekasyl M S-1, zawartość 0,29 l - kolor: czarny
885,52 zł/1l
256,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KERACOLOR FF MONDWEIß
15,63 zł/1kg
78,17 zł
Sprzedawca: Eoshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ultrament Power Dicht to gotowy do użycia, niezwykle elastyczny uniwersalny uszczelniacz oparty na najnowszej technologii polimerowo-bitumicznej do zastosowań zewnętrznych.
Ostrzeżenia o zagrożeniach i instrukcje bezpieczeństwa można zobaczyć na zdjęciach produktu.
Właściwości produktu:
- gotowy do użycia
- wyjątkowo elastyczny
- szybkoschnący
- Odporny na promieniowanie UV
- mostkowanie pęknięć
- nie zawiera rozpuszczalników
- nadaje się do gromadzenia wody deszczowej
Stosowany na: Bitum, piaskowane membrany dachowe, membrany zgrzewane, beton, tynk, mur zewnętrzny
| Odcienie kolorów | Czarny |
| Zużycie | 400 - 500 ml/m² |
| Pokrycie | 10 m² / 16 m² |
| Czas schnięcia | 4 - 8 godzin |
| Temperatura aplikacji | +5° C - +30° C |
Narzędzia: Pędzel, kielnia
Przygotowanie:Podłoże musi być suche, nieprzemarznięte, czyste, solidne i wolne od luźnych cząstek, pęknięć i wszelkich substancji działających jako środek antyadhezyjny.
WSKAZÓWKA: Podkład nie jest wymagany!
Aplikacja:
- Przed użyciem wymieszać materiał w pojemniku.
- Nakładać Ultrament Power-Dicht za pomocą wałka, kielni lub pędzla, nie pozostawiając żadnych szczelin. Ze względu na wysoki efekt ochronny, jedna aplikacja Power-Dicht jest zazwyczaj wystarczająca.
Czyszczenie narzędzi: Świeże narzędzia czyścić wodą. Po wyschnięciu wyczyścić rozcieńczalnikiem.
Instrukcje: Przechowywać w suchym, chłodnym i zabezpieczonym przed mrozem miejscu. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i zapoznać się z dalszymi informacjami o produkcie zawartymi w karcie technicznej.
Pliki do pobrania
Karta charakterystyki Power-Dicht
Karta danych technicznych Power-Dicht
- Waga
- 8650 g
- Zawartość
- 8 l
- Model
- Ultrament Power Dicht 8 l | hochwertige Bitumen-Universalabdichtung, s
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 4002019667270
- Numer producenta
- ULT-8245190-022-6608
- Producent
- Ultrament
- Waga
- 8650 g
- Zawartość
- 8 l
- Model
- Ultrament Power Dicht 8 l | hochwertige Bitumen-Universalabdichtung, s
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 4002019667270
- Numer producenta
- ULT-8245190-022-6608
- Producent
- Ultrament
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Beckmann 25kg Nawóz do trawników Nawóz ogrodowy Kompletny nawóz do trawników 21+6+12 Bez azotanów
12,85 zł/1kg
321,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

EINFEBEN 3 x 4 m plandeka, wodoodporna przezroczysta plandeka z oczkami i liną, składane zadaszenia i plandeki, odporny na warunki atmosferyczne baldachim na meble ogrodowe, rośliny szklarniowe, dach balkonu dla zwierząt domowych
9,97 zł/1m²
119,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Elektryczny odkurzacz do liści WOLF, 3w1. zielony/czarny
183,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Permaclean Substancja Bazowa Acetum 5L - Koncentrat Herbicydowy Totalny na Chwasty do 830 m², Dezinfekcja Narzędzi
279,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
132,26 zł/1m²
34,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Eoshop

MEM Bitumen Primer Podkład 5l
645,24 zł/1m
161,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 665,18 zł/1m
444,99 zł
-261,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Łopatka kombinowana 100g
385,40 zł/1kg
38,54 zł
Sprzedawca: KOKA

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Wypełniacz z utwardzaczem 250g
188,68 zł/1kg
47,17 zł
Sprzedawca: KOKA

Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, srebrny połysk 250 ml
159,96 zł/1kg
47,26 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Konserwacja jamy ustnej 500ml
221,72 zł/1l
110,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Duża skrzynia przesuwna Merxx do zestawu ławek narożnych - stalowa rama z szarą/beżową siatką z tworzywa sztucznego - 28823-258
290,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Panele dachowe z blachy trapezowej 12/24/36 szt 129x46cm, ocynkowana stalowa profilowana blacha dachowa blacha falista - zielona 7㎡ 12x
346,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Bęben na wąż ogrodowy AREBOS 30 m, bęben na wąż, obrotowy bęben na wąż, naścienny pojemnik na wąż z blokadą, z uchwytem ściennym, pomarańczowy
14,00 zł/1m
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Buty robocze PROCERA GRAF skórzane nubuk S1SRC 43
84,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LIBRES-POLSKA

Kran kuchenny czarny, wysokociśnieniowy kran kuchenny z możliwością obracania o 360°, kran kuchenny z możliwością obracania o 360°, kran kuchenny z 2 trybami, kran kuchenny czarny, wysokociśnieniowy kran ze stali nierdzewnej, czarny
236,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Drillpro 24 V 145 PSI Przenośna mobilna myjka samochodowa Myjka samochodowa z ładowarką i 2 akumulatorami
177,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Satisfymall

LARS360 12x profilowana blacha trapezowa dachowa, ocynkowana blacha stalowa - profil falisty w kolorze zielonym, stalowe zewnętrzne panele dachowe, na dachy, wiaty samochodowe
309,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Nölle 703600 Nölle Farbroller-Set 3-teilig
34,12 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw 20 pudełek do układania NP16 czerwony Pudełka do przechowywania Pudełka do sortowania
339,99 zł
Sprzedawca: PAFEN

WENKO Termiczna folia okienna z przyssawkami, 59x114 cm, chroni przed zimnem i przegrzaniem
42,61 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Zestaw 2 wsporników do paneli słonecznych NuaSol | PV & solar, dach pokryty dachówką, profil aluminiowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Kesper | Szklana deska do krojenia 2-pak | Motyw AVOCADO | Pokrywa kuchenki | Szklana deska do krojenia | Szklany talerz | Osłona przeciwbryzgowa
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Żywica epoksydowa Żywica epoxy do odlewania uniwersalna | 1 KG | Odlewanie do 5 cm | Pourpoxy | Krystalicznie czysta | Zawiera bloker UV
128,04 zł/1kg
128,04 zł
Sprzedawca: Pourpoxy

Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 58% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
58%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dokładnie tak jak w instrukcji
Zawartość 5 lWaga 5,39 kg
Byłem bardzo zaskoczony artykułem, w pełni spełnił swoje zadanie. Mogę tylko polecić
Oceniono dnia 5 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moc napięta
Zawartość 5 lWaga 5,39 kg
Wszystko idealnie
Oceniono dnia 8 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra i bezpieczna dostawa
Zawartość 5 lWaga 5,39 kg
Spełnił swój cel w pierwszej części
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lWaga 5,39 kg
Oceniono dnia 15 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lWaga 5,39 kg
Oceniono dnia 23 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lWaga 5,39 kg
Oceniono dnia 24 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 8 lWaga 8,65 kg
Oceniono dnia 22 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lWaga 5,39 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Ceresit 43 wodoodporna Grand´Elit 5 kg odcień bahama
156,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,33 zł/1kg

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Fuga Ceresit CE-43 Grand Elit, kolor czekoladowy, waga 5 kg
156,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,39 zł/1kg

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

Uszczelniacz poliuretanowy, 300 ml, kolor szary betonowy
869,38 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

50 metrów kwadratowych siatki elewacyjnej wzmacniającej
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
203 219,99 zł/1l

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
196,44 zł
-17,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,66 zł
Sprzedawca: MasterBau
35,73 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

Uniwersalna uszczelka do zastosowań zewnętrznych (przezroczysta, 5 litrów)
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
852,18 zł/1kg