5,0



Na podstawie 2 opinii
L'Oreal Paris, True Match, Hyaluronic Acid, Natural Finish, Podkład w płynie, 5.N, Sable Sand, SPF 17, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,71 zł
1 823,67 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Podkłady do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Foundation Matte 3D – matujący podkład 30 ml, Ivory N 1404 337,67 zł/1l
130,13 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent All Hours Foundation Luminous Matte podkład w płynie LW1, 25ml9 283,60 zł/1l
232,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent All Hours Foundation Luminous Matte podkład w płynie LW4, 25ml3 558,67 zł/1kg
213,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Maybelline Perfector 4-In-1 Whipped Matte Make-Up Podkład 30Ml / 01 Light86,33 zł/100ml
25,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

L'Oreal Paris True Match Foundation Podklad do twarzy 5.R/5.C Cool Undertone, 30ml
1 910,00 zł/1l
58,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fit Me! Makeup Matte + Poreless pro ženy 30 - 330 Toffee - Maybelline
2 930,00 zł/1l
87,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Paris True Match Podkład do twarzy W5 Warm Undertone/Golden Sand, 30 ml
2 554,25 zł/1kg
102,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

L'Oreal Paris True Match Podkład do twarzy 1.D/1.W Warm Undertone, 30 ml
1 319,50 zł/1kg
52,78 zł
Sprzedawca: TR8

L'Oréal Infaillible 32H Fresh Wear Podkład do Twarzy w Płynie 130 z SPF 25
1 463,67 zł/1l
43,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

L'Oréal Paris True Match Super Blendable Foundation SPF 16 (7.5.D/7.5.W Warm Undertone) 30 ml
3 858,33 zł/1l
115,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Paris Perfect Match cień do makijażu w płynie 3.5N Peach 1x 30ml
814,81 zł/1kg
88,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Paris True Match Nude Skoncentrowane serum w podkładzie 2-3 Light, 30ml
4 084,67 zł/1l
122,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Paris True Match Foundation Podkład do twarzy 0.5.N Neutral Undertone, 30ml
1 805,00 zł/1l
54,15 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline, Podkład Wonder Match, 05 Light Porcellain, 30 ml
1 536,67 zł/1l
46,10 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

L'Oreal Paris, Infaillible 24h Fresh Wear, All-Day Wear, Podkład w płynie, 235, Honey, SPF 25, 30 ml
2 940,00 zł/1l
88,20 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Foundation Gosh Foundation Drops SPF10
1 822,00 zł/1l
54,66 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Givenchy, Teint Couture, Hydrating, Liquid Foundation, 03, Nude Sand, SPF 15, 30 ml
8 874,33 zł/1l
266,23 zł
Sprzedawca: somnia24

L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Podkład 30 ml - 120 Vanilla
1 478,33 zł/1l
44,35 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

BAREPRO 24HR WEAR matujący podkład w płynie SPF20 #Medium 30 Neutral 30ml
6 587,33 zł/1l
197,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Maybelline Fit Me Matujący podkład do twarzy 102 Fair Ivory, 30 ml
1 968,67 zł/1l
59,06 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Korektor do twarzy L'Oreal True Match 5N
L'Oreal
️
KOREKTOR DO TWARZY L'OREAL TRUE MATCH 5N
Odkryj sekret nieskazitelnej cery z korektorem L'Oreal True Match. Ten wyjątkowy produkt nie tylko maskuje niedoskonałości, ale także idealnie dopasowuje się do koloru Twojej skóry, zapewniając naturalny i promienny wygląd. Pozwól sobie na perfekcyjny makijaż każdego dnia!
L'Oreal to marka z tradycjami, która od lat inspiruje kobiety na całym świecie do eksperymentowania z makijażem i pielęgnacją. True Match to linia produktów, która powstała z myślą o idealnym dopasowaniu do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Korektor True Match to doskonałe uzupełnienie tej serii, zapewniające nieskazitelny wygląd i pewność siebie.
Korektor L'Oreal True Match 5N to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących produktu, który nie tylko zakryje niedoskonałości, ale także zadba o kondycję skóry. Jego lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym makijażem bez obaw o powstawanie niedoskonałości.
- ️
Produkt ten doskonale sprawdza się w codziennym makijażu, jak i na specjalne okazje. Możesz go stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami z linii True Match, aby uzyskać kompleksowy efekt. Niezależnie od tego, czy masz cerę suchą, mieszaną czy tłustą, korektor True Match 5N zapewni Ci perfekcyjne krycie i naturalny wygląd.
Skład korektora L'Oreal True Match 5N został starannie dobrany, aby zapewnić maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo dla Twojej skóry. Produkt jest testowany dermatologicznie i nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby podrażniać skórę. Dzięki temu możesz go stosować bez obaw o negatywne skutki dla Twojej cery. Zapewnij sobie perfekcyjny wygląd i pewność siebie z korektorem L'Oreal True Match 5N!
LOREAL TRUE MATCH KOREKTOR DO TWARZY 5N
- Idealne dopasowanie do koloru skóry
- Krycie niedoskonałości i cieni pod oczami
- Lekka formuła, nie obciążająca skóry
- Naturalny efekt, bez efektu maski
- Długotrwały, utrzymuje się przez cały dzień
- Wygodny aplikator dla precyzyjnego nakładania
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 200192
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 200192
- 0%+1.00PLN)] [C=0%|S-4szt.]
- Dodatkowe informacje.
Korektor do twarzy L'Oreal True Match 5N
L'Oreal Numer: 3600522862420, PGD-5017-200192. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Makijaż/Twarz/Korektory
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Korektor do twarzy L'Oreal True Match 5N, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Odkryj formułę podkładu /True /Match /od L'Oréal Paris. Po raz pierwszy /formuły stworzone zostały z wykorzystaniem nie 4, ale aż do 6 pigmentów, dla precyzyjnego dopasowania /odcienia podkładu do Twojej skóry. 99,5% kobiet¹ znalazło swój odcień. /Wybierz /podkład numer 1 w Polsce² /i Europie³ /- True /Match /od L'Oréal Paris.
¹ TEST KONSUMENCKI, 211 KOBIET. TEST WYKONANO DLA PEŁNEJ GAMY ODCIENI – 48. /
² /Subbrand /L’Oréal /True /Match /osiągnął najwyższą sprzedaż wartościową w kategorii /Color /Cosmetics Face w segmencie podkładów do twarzy w roku 2021 na rynku Cała Polska z /Dyskontami (Drugs)³ /Na podstawie danych /NielsenIQ /RMS w kategorii „Podkład”, zebranych w okresie 12 miesięcy kończącym się w lutym 2022 w 17 krajach⁴, całkowity rynek detaliczny (prawa autorskie /NielsenIQ)⁴ /Dotyczy następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Rosja, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.
Podkład True Match od L'Oréal Paris to ikona wśród płynnych podkładów, któremu zaufało miliony kobiet na świecie. Płynna formuła podkładu True Match, zawiera aż do 6 pigmentów, w tym także zielonych i niebieskich, dzięki temu świetnie dopasowuje się do każdego typu i odcienia skóry. Ten ultra lekki fluid zawiera 80% nawilżającego kompleksu z kwasem hialuronowym, dzięki czemu zapewnia komfort i długotrwałe nawilżenie nawet do 24 godzin*, a także widocznie poprawia jakość skóry. W ciągu zaledwie 2 tygodni** cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona. Podkład świetnie kryje, wyrównuje koloryt i sprawia, że Twoja skóra jest wyraźnie wygładzona, nawilżona i odżywiona.
*Test instrumentalny
**Test konsumencki, 103 kobiety
Jak zrobić delikatny makijaż w stylu make-up „no make-up”?
Nałóż produkt na oczyszczoną twarz za pomocą pędzelka, gąbeczki lub opuszek palców i równomiernie rozprowadź. Odpowiedni odcień podkładu aplikuj od czoła ku dołowi twarzy oraz od środka na zewnątrz.
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, również dla kobiet o skórze wrażliwej.
Podkład True Match:
- Idealnie dopasowuje się do koloru oraz tonacji skóry.
- Wyrównuje koloryt bez efektu maski.
- Pozostawia skórę nawilżoną i odczuwalnie wygładzoną.
Wyróżnia go:
Szeroka gama kolorystyczna aż dziewięć odcieni - od jasnych, po ciemne, od ciepłych po chłodne. Gama tak szeroka, by każda Polka mogła znaleźć odcień odpowiedni dla swojej skóry.
Nowy True Match zamknięty jest w nowym minimalistycznym opakowaniu.
Kremowa konsystencja bardzo łatwo się rozprowadza i daje efekt delikatnego, naturalnego krycia. Cera jest równomiernie pokryta bez efektu maski, wygląda naturalnie i świeżo.
Formuła zawierająca:
- olejki eteryczne
- składniki nawilżające
- mineralne pigmenty
Ma jeszcze bardziej kremową konsystencję dla perfekcyjnego wygładzenia powierzchni skóry. Cera wygląda nieskazitelnie i jest gładka w dotyku. Odcienie dopasowują się do koloru i tonacji skóry, by wyrównać koloryt bez efektu maski.
L'Oreal Paris, True Match, Hyaluronic Acid, Natural Finish, Podkład w płynie, 5.N, Sable Sand, SPF 17, 30 ml
Kosmetyki do makijażu, True Match, Kosmetyki do makijażu
Kosmetyki dekoracyjne w naszym asortymencie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych.
L'ORÉAL PARIS True Match Liquid Foundation N5 Nude Sand (30 ml)
- Kolor
- Beżowy
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- L'Oreal Paris True Match Podkład do twarzy N5 Neutral Undertone/Sand, 30 ml
- Producent
- L'Oréal
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3600522862420
- Numer producenta
- DR7180
- Kolor
- Beżowy
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- L'Oreal Paris True Match Podkład do twarzy N5 Neutral Undertone/Sand, 30 ml
- Producent
- L'Oréal
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3600522862420
- Numer producenta
- DR7180
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

benecos 682128, Uniwersalne, Odcień medium skin, medium beige, Beżowy, Słoik, Proszek
3 365,00 zł/1kg
20,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Maybelline - Fit Me Matte and Poreless Powder 9 g
1 511,00 zł/1kg
30,22 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Philips StyleCare Essential BHB862/00 Lokówka, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Długie, 200 °C, 200 °C
122,47 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Open Food 0658564703983, 398 ml, 28 ml, vanilla (2%), coconut oil, emulsifier (soy lecithin), black tea powder (4%), stabilizer..., 130 kcal, 5 g, 21 g
1 051,50 zł/1kg
105,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Flex Polierer PE 8-4 80 Poliermaschine 800 Watt Polierer für kleine Flächen
1 428,99 zł
-256,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 172,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Philips AVENT Kubek z giętką słomką — 200 ml, 9 m+, 1 sztuka w opakowaniu, 9 mies., Niebieski, Fioletowy, Indonezja, 200 ml, 1 szt., 1 szt.
79,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Vitakraft 14035, Granulat, 2,2 kg, 5 l, Niebieski, Zielony, Biały
23,33 zł/1l
116,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Gabor Linda torba na ramię 35,5 cm
336,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Vitakraft 23521, Przekąski, Pies, Drób, Wieprzowina, Wołowina, 90 g
99,92 zł/1kg
12,35 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

L'Oreal Paris True Match Foundation Podklad do twarzy 5.R/5.C Cool Undertone, 30ml
1 910,00 zł/1l
58,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Flex Sicherheitssauger VCE 33 L MC (1200 W, Industriesauger mit Zubehör) 444103
2 783,99 zł
-496,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 287,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Gabor Silena torba na ramię 25 cm
252,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Torebki Gabor Silena, Torebka na pasku, srebrny, srebrny
288,46 zł
Sprzedawca: Shopfair

Fit Me! Makeup Matte + Poreless pro ženy 30 - 330 Toffee - Maybelline
2 930,00 zł/1l
87,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Flex Winkelschleifer LB 17-11 125 (1700 W, Sanftanlauf, üerlastschutz) 447625
1 111,70 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Gabor Gela torba na ramię 33 cm
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Herbata David Rio Power Chai Tea 398g
1 095,70 zł/1kg
109,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Flex S 44 L AC, 1400 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, 42 l, Filtracja
2 880,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Gabor torebka damska Elfie 011642 metaliczny róż
223,73 zł
Sprzedawca: Rejnok

Gabor Silena torba na ramię 22 cm
252,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Fisher-Price Uczący się przyjaciel pies
159,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

FUSSENEGGER Babydecke KiDs "Fuchs" unter Sternen grau/rosa
98,64 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

camel active Plecak na laptopa Explore 51 cm komora
481,11 zł
Sprzedawca: Shopfair

Whiskas Adult 7kg - Sucha Karma Dla Kotów Z Kurczakiem I Warzywami
11,46 zł/1kg
83,25 zł
-3,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,24 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sagrotan No-Touch, Mydło do rąk w płynie Kwiat lotosu i Rumianek, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
184,33 zł/1kg
49,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Loreal Perfect Match Concealer1R/C
1 145,59 zł/100ml
77,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Flex Sicherheitssauger VC 21 L MC Werkstatt Staubsauger Behältervolumen 20 l
835,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Torebka damska Gabor Linda w kolorze czarnym, rozmiar 1
252,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zehr dobry
Oceniono dnia 1 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller



Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.

Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.

Vichy Dermablend 3D Correction podkład o przedłużonej trwałości przeciw niedoskonałościom skóry 55 Bronze 30 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
106,10 zł
Sprzedawca: apohealth
106 099,99 zł/1kg

#250 Sand La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF20
1 329,09 zł
Sprzedawca: VogueVista
44 303,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Buteleczka z pompką, Płynny, Uniwersalne, Odcień light skin, Neutralny, 1W2



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
427,47 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 249,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 1W1 Bone, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
466,36 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 545,33 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 3C3 Sandbar, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
459,61 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 320,33 zł/1l

Vichy Dermablend Fluid korygujący Opal 15 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
103,35 zł
Sprzedawca: apohealth
3 445,00 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup SPF20 Podkład 1C1 Cool Bone, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
538,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
17 940,33 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance, podkład do twarzy 3w1, odcień Tawny, 30 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
467,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 595,33 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Podkład do twarzy 2C3 Fresco, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
461,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 398,67 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
405,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
13 508,00 zł/1l

Sisley Sisleya Le Teint, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Ujędrniający, Wygładzający, Zmiękczający, Nawilżający, Spulchnianie, Odcień fair skin, 0R
440,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
14 666,67 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
372,37 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 412,33 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
361,17 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 039,00 zł/1l

Sisley Phyto-Hydra Teint, Tubka, Krem, Skóra uniwersalna, Wygładzający, Nawilżający, Ochrona, Opalona skóra, Beżowy
391,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
979,62 zł/100ml

Sisley Phyto-Touche Gel Glow, Twarz, 30 ml, Skóra uniwersalna, Wszystkie odcienie skóry, Damski, Tubka
363,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 117,67 zł/1l

TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra normalna, Odżywiający, Dusk, Radiant
457,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 265,00 zł/1l

Sisley Phyto-teint Perfection, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający, Kojąca, Ciepły, Beżowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
311,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 386,33 zł/1l

Guerlain Parure Gold Skin Matte Intensywnie korygujący podkład z formułą no-transfer 1C, 35 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
294,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 403,14 zł/1l

Guerlain Parure Gold Skin Rejuvenating Radiance Foundation - 24h Care & Wear, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra uniwersalna, Pouczający, Naturalny, 2N
292,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 363,14 zł/1l

Guerlain Foundation Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation 3N 35ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 911,43 zł/1l