4,7



Na podstawie 50 opinii
Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
85,65 zł
2 141,25 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
45m 08s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny25 582,50 zł/1l
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cardamom seeds, Iris, Wetiwer5 430,50 zł/1l
543,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera 212 NYC, Mężczyźni, 50 ml, Gardenia,Pepper, Piżmo, Drzewo sandałowe, Musk,Sandalwood6 367,00 zł/1l
318,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 967,20 zł/1l
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa 75 ml
1 640,67 zł/1l
123,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 923,60 zł/1l
192,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
2 949,60 zł/1l
221,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Laur, Bazylia, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 172,64 zł/1l
146,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 75ml
1 482,67 zł/1l
111,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
1 084,85 zł/1l
216,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 483,10 zł/1l
148,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 125ml
1 209,52 zł/1l
151,19 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma 25ml, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Cassis, Sicily Bergamot, Mint, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
5 044,80 zł/1l
126,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Essenza Di Roma edt spray 100 ml
8 714,70 zł/1l
871,47 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
3 410,00 zł/1l
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Passione, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Mandarynka, Jaśmin, Różowy, White peony, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wanilia
7 531,50 zł/1l
753,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 395,70 zł/1l
139,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 50 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
2 792,80 zł/1l
139,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Lawenda, Drzewo sandałowe, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wetiwer
3 411,50 zł/1l
136,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 40 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka
- Główne nuty zapachowe serca:
- Geranium
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, GERANIOL, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, BHT, CI 19140, CI 14700, CI 17200, CI 15985, CI 60730 CONTAINS: SD ALCOHOL 39-C, WATER, FRAGRANCE, LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, GERANIOL, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, BHT, YELLOW 5, RED 4, RED 33, YELLOW 6, EXT. VIOLET 2
Roma Uomo to Woda toaletowa dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania, nie boją się ich i chcą zwyciężać. Są to mężczyźni pełni charyzmy, posiadający zmysłowy urok. Ten orientalno-drzewny zapach odzwierciedla wszystko co można powiedzieć o łacińskim wdzięku. Flakon przypomina historyczną budowlę Koloseum, co ujawnia zamiłowanie jego twórcy do archeologii.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /galbanum, bazylia /, grejpfrut, bergamotka
Nuta serca: /sosna, jałowiec, jaśmin, heliotrop
Nuta bazy: /drzewo sandałowe, paczula, benzoes, cedr
Laura Biagiotti Roma Uomo Edt Spray
Woda toaletowa Laura Biagiotti Roma Uomo Edt Spray, opakowanie zbiorcze (karton) zawierające 21 butelek po 125 ml. Numery artykułów: F11A004A / F11A404 / F11A004N/F11AA004N.
Męski zapach Morza Śródziemnego, łączący w sobie sztukę i kulturę Rzymu. Roma Uomo to zapach o wyjątkowej wrażliwości i witalności, ze starożytną elegancją i męską siłą. Jego subtelność wywodzi się z wielowiekowej rzymskiej tradycji zapachów i olejków eterycznych. Wyrafinowana kompozycja Roma Uomo jest tak samo żywa jak krajobraz wokół Morza Śródziemnego.
Roma Uomo marki Laura Biagiotti to zapach dla twardych mężczyzn, którzy są jednocześnie miękcy i delikatni. Kompozycja należy do zapachów orientalno-drzewnych z pikantnymi, wibrującymi aromatami. Doskonały na romantyczne okazje.
- Nuty głowy: galbanum, bazylia, grejpfrut i bergamotka
- Nuty serca: sosna, jałowiec, jaśmin i heliotrop (kwiat wanilii)
- Nuty bazy: drzewo sandałowe, paczula, benzoina i cedr
Perfumy męskie
Roma U
omo Laura Biagiotti EDT 40 mlNiech wperfum
y męskie Roma Uomo Laura BiagiottiEDT zaskoczą Cię i zdefiniują Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Laura Biagiotti!
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Płeć: mężczyźni
- Nazwa perfum: Roma Uomo
Woda toaletowa Roma Uomo marki Laura Biagiotti została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 40 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Roma Uomo marki Laura Biagiotti została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 40 ml.
Roma Uomo marki Laura Biagiotti to orientalno-drzewna kompozycja zapachowa dla mężczyzn, wprowadzona na rynek w 1992 roku. Ten charyzmatyczny i ponadczasowy zapach został stworzony przez perfumiarkę Annick Menardo, która zainspirowała się atmosferą starożytnego Rzymu, aby stworzyć kompozycję pełną elegancji, siły i romantyzmu. Początkowe nuty perfum otwierają się świeżymi akordami grejpfruta, bergamotki, bazylii i laurowej, nadając kompozycji energetyczny i pobudzający charakter. Nutami serca jest wyjątkowe połączenie heliotropu, jaśminu, jagód jałowca, drzewa balsamicznego i geranium, co wprowadza korzenną i delikatnie kwiatową głębię, harmonizującą z męską siłą zapachu. Baza perfum jest bogata i zmysłowa, składająca się z ciepłych i ziemistych nut benzoiny, drzewa sandałowego, cedru, paczuli, ambry, piżma, mchu i rzadkiego drewna massoia. Roma Uomo to idealny wybór dla mężczyzn, którzy preferują wyraziste, ale wyrafinowane zapachy o orientalnym charakterze, które doskonale podkreślą ich osobowość i urok.
Absolutnie męskie, ciepłe, atrakcyjne perfumy z charakterem dla mężczyzn, których pociągają klasyczne rzeczy w życiu. Ten swobodny, ale pikantny zapach został wprowadzony na rynek w 1994 roku i jest odpowiedni na kawę lub długi lunch z przyjaciółmi. Woda toaletowa Rome łączy w sobie nuty bursztynu, grejpfruta, bazylii, mandarynki, wanilii, drzewa cedrowego, drzewa sandałowego i piżma, tworząc wyrazisty, ale subtelny zapach odpowiedni dla aktywnego mężczyzny.
Nuty głowy: Bergamotka, Grejpfrut, Bazylia, Galbanum: Nuty środkowe: Heliotrop, Jaśmin, Jałowiec, Sosna: Nuty bazy: Cedr, benzoina, paczula, drzewo sandałowe
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
Laura Biagiotti Roma Men woda toaletowa spray 40 ml
Laura Biagiotti Roma Uomo Edt Spray 952772521 / F11A000-1A/F11A000N ITALIË kartonik @ 1 szt. x 40 ml
- Model
- Roma Uomo
- Waga
- 0.14 kg
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT.; WODA; PARFUM; ETYLHEKSYL METOKSYCYNAMIAN; DIETYLAMINO HYDROKSYBENZOIL HEKSYL BENZOANIAN; GLIKOL PROPILENOWY; BHT; METYLPARABEN; LINALOOL; LIMONEN; GERANIOL; CITRONELLOL; KUMARYNA; HYDROKSYIZOHEKSYL 3-CYKLOHEKSEN KARBOKSALDEHYD; CITRAL; CI 60730; CI 19140
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8011530000158
- Numer producenta
- F11A000N
- Model
- Roma Uomo
- Waga
- 0.14 kg
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT.; WODA; PARFUM; ETYLHEKSYL METOKSYCYNAMIAN; DIETYLAMINO HYDROKSYBENZOIL HEKSYL BENZOANIAN; GLIKOL PROPILENOWY; BHT; METYLPARABEN; LINALOOL; LIMONEN; GERANIOL; CITRONELLOL; KUMARYNA; HYDROKSYIZOHEKSYL 3-CYKLOHEKSEN KARBOKSALDEHYD; CITRAL; CI 60730; CI 19140
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8011530000158
- Numer producenta
- F11A000N
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
980,40 zł/1l
196,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss In Motion Woda toaletowa, 100ml
1 419,00 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Moschino Uomo?, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Aldehydy, Kolendra, Kumquat, Cynamon, Szałwia muszkatołowa, Cyklamen, Labdanum, Ambra, Cedr, Piżmo, Szałwia
1 007,47 zł/1l
75,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa 75 ml
1 640,67 zł/1l
123,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 272,40 zł/1l
159,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa spray 40ml
3 018,25 zł/1l
120,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Acqua di Parma Colonia Essenza, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Skóra wrażliwa
1 721,73 zł/1l
129,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma 25ml, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Cassis, Sicily Bergamot, Mint, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
5 044,80 zł/1l
126,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
975,71 zł/1l
102,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
356,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 395,70 zł/1l
139,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
10,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
731,04 zł/1l
91,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Tut Tut Baby Flitzer - Coupé
73,47 zł
Sprzedawca: M_plus_L

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 812,50 zł/1l
145,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

plast team 22420800 plast team pojemnik do przechowywania HOME BOX, 40 litrów, przezroczysty
76,64 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Euroelectronics

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Escada Magnetism Woda perfumowana, 75ml
1 508,67 zł/1l
113,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 537,70 zł/1l
153,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 886,67 zł/1l
141,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mufka do wózka dziecięcego Wodoodporna mufka do wózka dziecięcego Z polarem Wiatroszczelna przyczepka na kółkach na zimę
55,51 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Choinka sztuczna LED COSTWAY 180 cm ze światłowodowym zmieniaczem kolorów i czubkiem w kształcie gwiazdy, choinka 220 igieł PVC, choinka idealna do domu, biura, sklepów i hoteli, zielona
43,80 zł/1kg
218,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super, top!
Zawartość 0,125 l
Byłem zaznajomiony z przedmiotem. Wysyłka była super szybka i super zapakowana. Wszystko idealnie. Z przyjemnością polecam innym.
Oceniono dnia 7 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Zawartość 0,125 l
Produkt jest świetny, zapach jest cudowny, a mój mąż był zachwycony
Oceniono dnia 4 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Zawartość 0,125 l
Używam tej wody jako wody po goleniu od dłuższego czasu, lubię ten zapach, podobnie jak moja żona. Ekonomiczny również jako spray.
Oceniono dnia 17 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Roma
Zawartość 0,04 l
Bardzo solidne. Moje codzienne perfumy do pracy
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super stosunek ceny do wydajności
Zawartość 0,04 l
Szybka dostawa, zapach jest tak dobry jak zawsze!
Oceniono dnia 26 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapachy
Zawartość 0,125 l
Woda toaletowa jest zawsze bardzo dobra i godna polecenia.
Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło bardzo dobrze i super szybko
Zawartość 0,125 l
Przedmiot jest doskonały, naprawdę dobry produkt
Oceniono dnia 16 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach
Zawartość 0,125 l
Idealny. Zbliżony do mojego ulubionego zapachu, który niestety nie jest już produkowany.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l