4,7



Na podstawie 7 opinii
Guerlain Mon, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #10404 INGREDIENTS: ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE •..., 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
350,08 zł
7 001,60 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy L’Interdit Absolu, Kobiety, 80 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • METHYL ANTHRANILATE • LINALOOL • BUTYL..., 1 szt.5 035,25 zł/1l
402,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's BABYLON, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.11 757,00 zł/1l
1 175,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Gritti Venetia Muskaria, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, 1 szt.9 726,60 zł/1l
972,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's ALULA, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,..., 1 szt.7 413,00 zł/1l
741,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Mon, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE • ETHYLHEXYL..., 1 szt.
4 110,00 zł/1l
411,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Guerlain Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Spray, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
6 976,33 zł/1l
209,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Woda perfumowana, 100ml
4 521,10 zł/1l
452,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GUERLAIN Bloom Of Rose EDP 100ml
7 959,00 zł/1l
795,90 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Woda perfumowana, 50 ml
6 375,80 zł/1l
336,16 zł
-17,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
318,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain La Petite Robe Noire Intense Woda perfumowana, 100 ml
3 036,00 zł/1l
303,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Shalimar, Kobiety, 90 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Bergamotka, Jaśmin, Różowy, Tonkowiec wonny, Wanilia
4 569,22 zł/1l
421,91 zł
-10,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
411,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain La Petite Robe Noire, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Różowy, Jabłko, Czarna porzeczka, Wiśnia (owoc), Bursztyn, Białe piżmo
5 137,67 zł/1l
154,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 322,50 zł/1l
132,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain L'Homme Idéal, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Almond, Vanilla Tincture, Leather Note, Spray, Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, ethylhexyl methoxycinnamate,...
5 265,80 zł/1l
263,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace, Crystal Noir, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
4 980,60 zł/1l
249,03 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 890,00 zł/1l
389,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Thierry Mugler Angel Fantasm Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 50 ml
4 737,00 zł/1l
236,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Shalimar, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Spray, #21406 INGREDIENTS : • ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • COUMARIN •..., 1 szt.
8 210,20 zł/1l
410,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- #10404 INGREDIENTS: ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE • ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE • COUMARIN • DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE • BHT • CITRAL • ANISE ALCOHOL • BENZYL BENZOATE • GERANIOL • BENZYL SALICYLATE • CITRONELLOL • FARNESOL • BENZYL ALCOHOL • CI 60730 (EXT. VIOLET 2) • TOCOPHEROL • CI 14700 (RED 4) • CI 19140 (YELLOW 5)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
jpg Guerlain Mon 50ml edp Guerlain 3346470131392
Typ: dla kobiet
Rodzaj: woda perfumowana 50ml
Mon Guerlain jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej.
Nuty zapachowe:
-nuta głowy: lawenda i bergamotka;
-nuta serca: jaśmin wielkolistny i irys;
-nuta bazy: tahitiańska wanilia, australijskie drzewo sandałowe i kumaryna.
Mon Guerlain to Woda perfumowana od marki Guerlain. Orientalno-drzewna kompozycja zapachowa wydana w 2017 roku. Muzą do jej stworzenia była Angelina Jolie
Dámská parfémová voda
levandule,bergamot
jasmín,kosatec
vanilka,santalové dřevo,kumarin
Guerlain Mon Guerlain 50 ml EDP Spray NEU Original
Guerlain Parfum Mon Guerlain Eau de Parfum Spray Ta świeża oriA
Guerlain Mon Guerlain.
Woda perfumowana dla kobiet.
50 ml
Woda perfumowana Mon Guerlain marki Guerlain została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Guerlain Fragrances Mon Guerlain - Woda perfumowana w sprayu. Ten świeży, orientalny zapach został zainspirowany Angeliną Jolie. Silna, wolna i zmysłowa kobiecość. Nutami głowy są lawenda i bergamotka. Nutami serca są arabski jaśmin, irys i róża. Nutami bazy są wanilia tahitańska, australijskie drzewo sandałowe, kumaryna, żywica benzoesowa, lukrecja i paczula.
Guerlain Mon Guerlain Eau de Parfum MON GUERLAIN Eau De Parfum, dedykowana nowoczesnej kobiecie: silnej, wolnej i zmysłowej.MIX z jaśminem sambac i świeżością lawendy carla, w połączeniu z piwonią, tworzą wspaniały zapach, niczym bukiet jasnych kwiatów. Wyrafinowany i wyrafinowany flakon "quatrefoil" jest SYMBOLEM Domu od 1908 r. Wyrafinowany i niezbędny, ozdobiony nitką z czerwonego złota, wyraża prawdziwą esencję nowoczesnej kobiecości.
Nuty głowy: Bergamotka, Lawenda: Nuty środkowe: Róża, Irys, Jaśmin Sambac: Nuty bazy: Lukrecja, Benzoin, Patchouli, Tahitian Vanilla, Australijskie drzewo sandałowe, Kumaryna
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Guerlain Mon Guerlain, Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3346470131392
- Numer producenta
- G013139
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Guerlain Mon Guerlain, Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3346470131392
- Numer producenta
- G013139
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Guerlain Mon, Kobiety, 30 ml, Spray, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE • ETHYLHEXYL..., CE, 1 szt.
6 962,33 zł/1l
208,87 zł
Sprzedawca: Glampact

Guerlain Intense, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Spray, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
5 205,20 zł/1l
278,49 zł
-18,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Mon, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE • ETHYLHEXYL..., 1 szt.
4 110,00 zł/1l
411,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
4 496,00 zł/1l
224,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Guerlain Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Spray, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
6 976,33 zł/1l
209,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture, Viva La Juicy, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 494,00 zł/1l
249,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
1 248,90 zł/1l
124,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
692,78 zł/1l
62,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rayhaan Tropical Vibe 100Ml Woda Perfumowana Unisex Perfumy Arabskie
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Ana Abiyedh Passion woda perfumowana dla kobiet 60 ml
1 790,67 zł/1l
107,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
853,80 zł/1l
85,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Dolce & Gabbana, Q, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 299,00 zł/1l
229,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj Island woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 415,40 zł/1l
141,54 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Stella McCartney Pop woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 710,60 zł/1l
135,53 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Arabiyat Prestige Nyla woda perfumowana dla kobiet 80 ml
1 361,00 zł/1l
108,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 417,90 zł/1l
141,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Komoda Selsey Bemmi 3-drzwiowa, beżowa z czarnymi nogami, 150 cm
2 081,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Kobiety, 60 ml
1 039,17 zł/1l
62,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zadowolony
Zawartość 0,03 l
Jestem zadowolony, znałem już ten zapach. Jest trochę słodki, bardzo dobry jako odmiana od świeżych, sportowych zapachów. Raczej na wieczór lub popołudnie.
Oceniono dnia 6 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 0,03 l
Świetny produkt
Oceniono dnia 13 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nuta zapachowa
Zawartość 0,05 l
Piękny, letni zapach,
Oceniono dnia 21 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oczekiwałem więcej od Guerlain ...
Zawartość 0,03 l
... ich perfumy były kiedyś naprawdę świetne, ale teraz? Moim zdaniem termin "orientalny" tak naprawdę go nie opisuje, Samsara i Le Jardin Sur Le Nil są lepsze. Poza tym stosunkowo długo się rozwija, przynajmniej na mojej skórze. Przyjemny, ale to wszystko. Dzięki Bogu kupiłem tylko 30 ml, pierwszy i ostatni raz, i na tym koniec. Wysyłka, nietłukące się opakowanie: top
Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l