4,0



Na podstawie 13 opinii
Milka Cienkie serduszka waflowe z rozpływającego się w ustach mleka Milka Alpine 130g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,35 zł
233,46 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek269,02 zł/1kg
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g162,14 zł/1kg
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Storz kryształ lodowy czekoladowa figurka do zawieszenia 60 sztuk 375g194,29 zł/1kg
92,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Luflee Alpine Milk Air Chocolate Baton czekoladowy 100g
288,10 zł/1kg
28,81 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
360,68 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
618,10 zł/1kg
61,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Milka Czekolada Mleczna 100 G
82,30 zł/1kg
8,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
136,20 zł/1kg
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 295178 Milka Alpenmilch Schokolade 250,0 g
33,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Niederegger marcepanowe serca w torebce z ciemnej czekolady 62g
361,59 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps pojedyncze tabliczki czekolady 119g
186,64 zł/1kg
22,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Storz hearts Merry Christmas czekolada mleczna 50 sztuk 450g
185,49 zł/1kg
83,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nirwana Herzen, 128g | RAPUNZEL
350,23 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Milka Alpine Czekolada Mleczna 250g – Kremowa, rozpływająca się w ustach, treściwa
145,88 zł/1kg
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Milka Wafelkowe serduszka z rozpływającej się w ustach czekolady Milka Alpine milk 130g
Delikatne serduszka Milka to słodkie wyznanie miłości wykonane z najlepszej czekolady Milka z alpejskiego mleka - delikatnej, kremowej i pełnej uczuć. Stylowe pudełko upominkowe 130 g zawiera małe czekoladowe serduszka, które są nie tylko smaczne, ale także wzruszające. Idealne na Walentynki, Dzień Matki, urodziny lub po prostu, aby powiedzieć "Myślę o Tobie".
Dlaczego wafelkowe serduszka Milka?
Ponieważ nie tylko pysznie smakują, ale także przekazują prawdziwe uczucia. Rozpływająca się w ustach czekolada Milka w połączeniu z uroczym kształtem serca i eleganckim opakowaniem sprawia, że produkt ten jest idealnym prezentem o osobistym charakterze - w typowej dla Milki delikatnej jakości.
Szczegóły produktu w skrócie
130 g czekolady Milka Alpine w kształcie serca
Najlepsze składniki i kremowa konsystencja dla maksymalnej przyjemności smakowania
Pięknie zaprojektowane opakowanie prezentowe
Delikatna, słodka i idealnie porcjowana
Idealne na romantyczne okazje, jako pamiątka lub drobny upominek z podziękowaniami
Dla kogo przeznaczone są serduszka Milka?
Dla zakochanych, przyjaciół, mam, kolegów z pracy lub po prostu dla kogoś, dla kogo chcesz zrobić coś miłego - ze słodkim gestem, który dobrze się przyjmie.
Najlepsze możliwe zastosowania
Idealne na Walentynki, Dzień Matki, niespodzianki urodzinowe, dekoracje stołu, prezenty dla gości lub jako uroczy dodatek w opakowaniu prezentowym.
teraz rozpływające się w ustach serduszka Milka - małe serduszka z wielkim sentymentem
Zamów teraz i podaruj prezent rozpływający się w ustach!
Milka Tender Hearts - 130 g miłości w najlepszej czekoladzie z alpejskiego mleka!
Konsul-Smidt-Straße 21
28217 Bremen
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen
Nazwa żywności
Czekolada z mleka alpejskiego
Lista składników
Składniki: Cukier, masło kakaowe, SKIMMED MILK POWDER, masa kakaowa, słodka serwatka w proszku (z MLEKA), OLEJ Z MASŁA, ORZECHY JAŁOWE, emulgator (SOYA LECITHINE), aromat. MOŻE ZAWIERAĆ INNE ORZECHY.
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 2288,00
Wartość kaloryczna w kcal 548,00
Tłuszcz w g 33,00
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 19,00 tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 19,00
Węglowodany w g 56,00
Węglowodany, w tym cukier w g 55,00
Błonnik w g 1,70
Białko w g 6,00
Sól w g 0,35
Inne obowiązkowe dane szczegółowe dla niektórych rodzajów lub klas żywności
Kakao: minimum 30%.
Zawiera alergeny
Soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; orzechy laskowe (Corylus avellana) i produkty pochodne
Może zawierać śladowe ilości ... zawiera
Orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne
Milka - Cienkie serduszka - Czekolada z mleka alpejskiego 130 g w opakowaniu
Cienkie batoniki w kształcie serduszek z rozpływającej się w ustach czekolady Milka z alpejskiego mleka - idealne na przekąskę lub jako mały smakołyk.
- Czekolada mleczna alpejska
- Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła
Składniki: Cukier, masło kakaowe, SKIMMED MILK POWDER, masa kakaowa, słodka serwatka w proszku (z MLEKA), OLEJ Z MASŁA, ORZECHY JAŁOWE, emulgator (SOYA LECITHINE), aromat. MOŻE ZAWIERAĆ INNE ORZECHY
Informacje dla alergików:
Zawiera: Orzechy i produkty z orzechów, mleko i produkty z mleka (łącznie z laktozą), orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych, soję i produkty z soi
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g
Wartość kaloryczna 548,0 kJ / 2 288,0 kcal
Tłuszcz 33,0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 19,0g
Węglowodany 56,0g
w tym cukier 55,0g
Błonnik 1,7g
Białko 6,1g
Sól 0,35g
Producent: Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KG | Konsul-Smidt-Straße 21 | 28217 Bremen | Niemcy
- Liczba zawartych produktów:
- 1 opakowanie(a) 1 x 130g
| Zawartość: | 130g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, masło kakaowe, SKIMMED MILK POWDER, masa kakaowa, słodka serwatka w proszku (z mleka), OLEJ Z MASŁA, ORZECHY JAŁOWE, emulgator (LECYTYNA SOJOWA), aromat. MOŻE ZAWIERAĆ INNE ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 550,0 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 290,0 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 33,0 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 19,5 Węglowodany: 56,0 Węglowodany, w tym cukier: 55,0 Białko: 6,1 Sól: 0,41 Błonnik: 1,8
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Nazwa handlowa
- Alpejska czekolada mleczna
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 77977
- EAN
- 7622400779756
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, masło kakaowe, SKIMMED MILK POWDER, masa kakaowa, słodka serwatka w proszku (z mleka), OLEJ Z MASŁA, ORZECHY JAŁOWE, emulgator (LECYTYNA SOJOWA), aromat. MOŻE ZAWIERAĆ INNE ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 550,0 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 290,0 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 33,0 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 19,5 Węglowodany: 56,0 Węglowodany, w tym cukier: 55,0 Białko: 6,1 Sól: 0,41 Błonnik: 1,8
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Nazwa handlowa
- Alpejska czekolada mleczna
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 77977
- EAN
- 7622400779756
Pasuje również do tego

Tassimo Jacobs Caffè Crema Classico XL | 16 tarcz T, kapsułki z kawą
252,94 zł/1kg
33,59 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Philips Hue White and color ambiance Lampa podłogowa Signe gradient, Inteligentne oświetlenie podłogowe, Bluetooth/Zigbee, Czarny, LED, Aluminium, Niewymienialne źródło światła
1 347,97 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Teosmart

Zwilling - Zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym All Star Czarno-srebrny
1 775,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Shopyourproduct

Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Villeroy & Boch Octavie, Przezroczysty, Kryształowe, Szkło, 4 szt., Okrągły, Octavie, 360 ml
129,09 zł
Sprzedawca: PorzellanExklusiv

Zestaw naczyń Tefal 10Ks Nordica Ss - H852SA56
853,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HANSKRUCHEN Premium de Luxe poduszka puchowa 60x80 cm
340,66 zł
Sprzedawca: WHP_Digital_Solutions

Medisana LT 460, Światło energii, 10000 lx, LED, 12 W, Światło dzienne, Biały
284,74 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: medisana

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1 kg
112,30 zł/1kg
112,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

CreaTable, seria "Mediterran", zestaw 16-elementowy, serwis obiadowy wykonany z ceramiki, nadający się do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofalówce,
482,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Rondel ze stali nierdzewnej Krüger 600ml gniazdo 12cm
39,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Kitchen Craft Blinis - 7 patelni do naleśników (średnica 23,5 cm, żeliwna, czarna)
104,07 zł
-17,34 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,73 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Silit Professional, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Silargan, 250 °C, Ceramika, Gaz, Indukcja, Płyta jednolita
414,49 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Teapot 6243 Herbata English-Breakfast - 20 torebek
1 507,43 zł/1kg
52,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Choco Mini Stars 5x37g
100,00 zł/1kg
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sufit grawitacyjny do terapii - szary
252,38 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Daelmans 70103858 Daelmans JUMBO STROOPWAFEL Kekse 1404 g
67,25 zł/1kg
107,60 zł
Sprzedawca: somnia24

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Kołdra 200 x 220 cm – letnia kołdra pikowana, oddychająca – kołdra nadająca się do prania – odpowiednia dla alergików – niemiecka jakość
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

WMF patelnia do duszenia 28 cm
321,93 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Serenk 6L Garnek ciśnieniowy ze stali nierdzewnej, kompatybilny z kuchenkami indukcyjnymi dzięki podstawce Capsule Base, blokada bezpieczeństwa, 3 ustawienia ciśnienia, można myć w zmywarce
426,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BiggBrands_EU

Dziecięca niespodzianka maxi jajko mleczna czekolada z zabawką 100g
28,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Jamie Oliver E31471, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Szkło, Thermo-Spot
432,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 23% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
23%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu super
Waga 0,1 kg
Bardzo zadowolony, zawsze chętnie wracam
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kwestia transportu wymaga poprawy
Waga 0,28 kg
Spodziewałem się opakowania dostosowanego do transportu wrażliwych produktów spożywczych. Tak jednak nie było. Moje tabliczki zostały po prostu włożone do kartonu i dostarczone pocztą: bez transportu chłodniczego, bez torby termoizolacyjnej. Wynik: 3 tabliczki całkowicie stopione. Czekolada uległa krystalizacji i nabrała mało apetycznej konsystencji. Smak pozostawia wiele do życzenia. Należy więc zachować ostrożność: nie składajcie zamówień latem!
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,11 kg
Oceniono dnia 9 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 3 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,09 kg
Oceniono dnia 18 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 20 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 8 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,13 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
174,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg