5,0



Na podstawie 9 opinii
Liczba sztuk:
1- 1
- 326
Rabanne Invictus, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL,...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,00 zł
706,67 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Sauvage, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Butelka, 75 g, 24 h2 494,53 zł/1l
187,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Armani - Code for Men Deostick 75ml1 913,33 zł/1l
143,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermes - H24 Deodorant 150ml991,73 zł/1l
148,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Alyssa Ashley Musk Dezodorant 75ml708,80 zł/1l
53,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa
1 624,40 zł/1l
121,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rabanne Olympéa, Kobiety, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, BENZYL...
650,33 zł/1l
97,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
714,00 zł/1l
53,55 zł
Sprzedawca: MANADA

Hugo Boss, Hugo, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
588,00 zł/1l
44,10 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, 24 h
359,87 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
828,40 zł/1l
62,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, #12947/A ALCOHOL ● AQUA (WATER) ● TRIETHYL CITRATE ● BUTYLENE GLYCOL ● PARFUM (FRAGRANCE)...
1 464,40 zł/1kg
219,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Guerlain Shalimar, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Bergamotka
1 643,50 zł/1l
164,35 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

AXE Aqua Bergamot Bodyspray, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 72 h
645,60 zł/1l
96,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Jovan Musk Dezodorant w sprayu 150 ml (kobieta)
206,67 zł/1l
31,78 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Maahir deospray unisex 200 ml
183,80 zł/1l
18,38 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Shahd DEO Spray 200 ml W
125,90 zł/1l
25,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Givenchy Pour Homme, dezodorant w sprayu, 150 ml
1 894,73 zł/1l
284,21 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Lattafa Hayaati Dezodorant, 200ml
110,40 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Scorpio Parfums 2253657, Mężczyźni, Antyperspirant, 150 ml, 1 szt.
157,40 zł/1l
23,61 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Christian Dior J´adore deospray dla kobiet 100 ml
2 408,80 zł/1l
240,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Paco Rabanne Invictus to orzeźwiający zapach dla silnych i pewnych siebie mężczyzn. Kompozycja już w pierwszym momencie zaskakuje przyjemną mandarynką oraz grejpfrutem, które dopełniają energetyzujące nuty morskie. W sercu znajduje się liść laurowy i jaśmin. Podstawę zapachu tworzy drzewo gwajakowe, ambra, mech dębowy i paczula. Invictus to symbol rywalizacji i zwycięstwa.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: nuty morskie, mandarynka, grejpfrut
Nuta serca: jaśmin, liść laurowy
Nuta bazy: paczula, mech dębowy, drzewo gwajakowe, ambra
png Paco Rabanne Invictus deo 150ml Paco Rabanne 3349668530564
Producent: Paco Rabanne
Rodzaj: dezodorant w sprayu
Pojemność: 150ml
Invictus od marki Paco Rabanne to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn wydane w 2013 roku. Twórcami zapachu są Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge i Dominique Ropion.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: grejpfrut, nuty morskie i mandarynka
Nuta serca: liść laurowy i jaśmin
Nuta bazy: drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczula i szara ambra
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Typ produktu:
- Perfumowany dezodorant
- Model:
- Dezodorant w spreju
- Typ dozownika:
- Spray
- Perfumowane:
- Tak
- Pojemność:
- 150 ml
- Skład:
- ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, EUGENOL
Paco Rabanne Invictus to zmysłowo świeży, sportowy zapach, który uosabia energię, dynamizm, czystość i siłę. Invictus to po łacinie niezwyciężony. Flakon został zaprojektowany jako trofeum symbolizujące zwycięstwo. Piękne, przejrzyste, energetyczne perfumy o strukturalnym zapachu z bardzo wyrazistą bazą.Został wprowadzony na rynek w 2013 roku.
Ten dezodorant w sprayu od Paco Rabanne oparty jest na zapachu Invictus. Ten drzewny zapach Paco Rabanne został opracowany specjalnie dla mężczyzn. Invictus ma również wodny zapach dla prawdziwych zwycięzców. Nutami głowy tej wody toaletowej są nuty morskie, grejpfrut i mandarynka. Nutami serca Invictus są liść laurowy i jaśmin. Nutami bazy są ambra, drzewo gwajakowe, mech dębowy i paczula.
Dezodorant w sprayu dla mężczyzn
grejpfrut, woda morska, mandarynka
liść laurowy, jaśmin
drzewo gwajakowe, gałązka śliwy (mech dębowy), paczula, bursztyn
Paco Rabanne Invictus to świeży, drzewno-wodny zapach dla mężczyzn, który został wprowadzony na rynek w 2013 roku. Perfumy, których nazwa po łacinie oznacza "niepokonany", symbolizują siłę, dynamikę i energię. Zapach został stworzony dla mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań, są zdeterminowani do zwycięstwa i chcą pozostawić niezapomniane wrażenie. Kompozycja otwiera się żywą i orzeźwiającą nutą grejpfruta i akordów morskich, nadając perfumom świeżość i pobudzającą moc. W nutach serca aromatyczne nuty laurowej i delikatnego jaśminu tworzą harmonię, podkreślając męskość i równowagę. Baza zapachu składa się z drzewa gwajakowego, paczuli, porostu dębowego i ambry, które nadają głębi i intensywności, zapewniając długotrwały efekt. Flakon w kształcie trofeum doskonale oddaje esencję zapachu – symbol zwycięstwa i determinacji w dążeniu do sukcesu. Invictus jest idealny do codziennego użytku, szczególnie w cieplejszych miesiącach, kiedy chcesz promieniować świeżością i energią na każdym kroku.
Paco Rabanne Invictus Deo Natural Spray
Nuty głowy: Mandarynka, pomarańcza, nuty morskie, grejpfrut: Nuty środkowe: Jaśmin, Liść laurowy: Nuty bazy: Ambra, paczula, mech dębowy, drewno gwajakowe
[b]Kierunek zapachu:[/b] Świeży[br][br]Paco Rabanne Invictus reprezentuje niezwyciężonego mężczyznę, który pewnie podąża własną drogą. Ten świeży męski zapach emanuje siłą, dynamizmem i energią we wszystkich swoich aspektach.
Paloma Picasso to szyprowo - kwiatowa kompozycja marki Paloma Picasso. Intensywny zapach dla kobiet. Został stworzony w 1984 roku ; Nuty zapachowe: Nuty głowy goździk (roślina), neroli, dzięgiel, kolendra, bergamotka, cytryna Amalfi, róża Nuty serca jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, paczula, mimoza, baza: drzewo sandałowe, mech dębowy, wetyweria, cymer, kastoreum, piżmo
Paco Rabanne Invictus Natural Deo Spray 65096983 / 6509698301 SPANJE karton @ 1 fles x 150 ml
Paco Rabanne Invictus Dezodorant w sprayu 150ml
- Model
- Invictus
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Paco Rabanne Invictus, Dezodorant, 150ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3349668530564
- Numer producenta
- 65096983
- Model
- Invictus
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Paco Rabanne Invictus, Dezodorant, 150ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3349668530564
- Numer producenta
- 65096983
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa
1 624,40 zł/1l
121,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
828,40 zł/1l
62,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rabanne Phantom, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Skóra uniwersalna
1 260,67 zł/1l
189,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.
2 074,50 zł/1l
207,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne Invictus, Woda toaletowa, 15ml
7 172,67 zł/1l
107,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 070,70 zł/1l
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne 1 Million deospray dla mężczyzn 150 ml
748,13 zł/1kg
112,22 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Rabanne Olympéa, Kobiety, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, BENZYL...
650,33 zł/1l
97,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
714,00 zł/1l
53,55 zł
Sprzedawca: MANADA

Hugo Boss, Hugo, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
588,00 zł/1l
44,10 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne Invictus deospray pro muže 150 ml
730,13 zł/1kg
113,62 zł
-4,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Uniwersalne
1 309,20 zł/1l
196,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant w sprayu, 150ml
380,13 zł/1l
57,02 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rabanne Invictus Victory, Mężczyźni, 50 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 szt.
6 649,60 zł/1l
332,48 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Christian Dior, Sauvage, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
2 420,00 zł/1l
181,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Armani - Code for Men Deostick 75ml
1 913,33 zł/1l
143,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Montblanc Explorer Deodorant Stick 75 g
881,07 zł/1kg
66,08 zł
Sprzedawca: MANADA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Strzał w dziesiątkę - dezodorant w sprayu Paco Rabanne Invictus
Zawartość 0,15 lLiczba sztuk 1
Dezodorant w sprayu Paco Rabanne Invictus to produkt wart swojej ceny i koniecznie trzeba go polecić. Bardzo mi się podoba!
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach - absolutnie najwyższa klasa
Zawartość 0,15 lLiczba sztuk 1
Absolutna konieczność jako uzupełnienie perfum. Całe ciało pachnie cudownie i utrzymuje się przez cały dzień.
Oceniono dnia 16 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach
Zawartość 0,15 lLiczba sztuk 1
Dziękuję bardzo. Najlepszy produkt i szybka dostawa
Oceniono dnia 16 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Paco Rabanne Invictus super
Oceniono dnia 15 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dezodorant
Zawartość 0,15 lLiczba sztuk 1
Dezodorant jest rewelacyjny
Oceniono dnia 17 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 lLiczba sztuk 1
Oceniono dnia 14 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,70 zł/1l

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant dla mężczyzn 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,53 zł/1l