4,8



Na podstawie 41 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Średnica:
Kompletny system DUR-line Select 75/80cm antracyt + Quad LNB
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
868,99 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Anteny satelitarne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fuba DAA 780 G, 10,75 - 12,75 GHz, Szary, Aluminium, 78 cm843,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Fuba DAL 800 A Antena satelitarna 80 cm aluminiowa antracytowa672,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Schwaiger SPI550, 35,2 dBi, Antracyt, Aluminium, Plastik, Stal, 55 cm, 550 mm, 620 mm240,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ant0043 Antena Tv Pokojowa Tap-0257,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

PremiumX SAT system 80cm antena Quad LNB 8x F-connector uchwyt ścienny 25cm
572,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Antena satelitarna DUR-line Select 85/90 cm, aluminium w kolorze antracytowym
983,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

System satelitarny DUR-line Select 60/65 cm 4 uczestników kompletny zestaw antracytowy
783,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Antena satelitarna DUR-line MDA 80 antracyt + podwójny konwerter LNB
640,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

System satelitarny ARLI 60 cm HD szary + konwerter Quad LNB + kabel 15 m + wyszukiwarka satelitarna + 4x pozłacane złącza F
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Selfsat H30D2, 10,7 - 12,75 GHz, 1100 - 2150 MHz, 950 - 1950 MHz, 33,7 dBi, 60 dB, Polaryzacja pozioma / pionowa
503,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Antena satelitarna DUR-line o średnicy 80 cm, jasnoszara
589,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Antena satelitarna DUR-line Select 75/80cm aluminiowa ceglastoczerwona
766,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Antena satelitarna Fuba DAL 804 A z konwerterem Quad LNB, kolor antracytowy (80 cm)
1 022,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kathrein CAS 80gr, 10,70 - 12,75 GHz, Grafitowy, 75 cm, 750 mm, 88,4 cm, 6,7 kg
1 100,68 zł
Sprzedawca: PolisElectro

PremiumX SAT system 60cm antena Twin LNB 25m kabel 2x odbiornik HDTV
743,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Schwaiger Sat-Schüssel 85cm Alu Hellgrau
663,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Antena satelitarna Optimum X 80, średnica 80 cm
801,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Maximum 4075, Szary, Stal
27 594,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Antena satelitarna PremiumX PXS80 80cm stal antracytowa Antena satelitarna SAT Mirror
515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
DUR-line Select 75 A + +Ultra Quad - zestaw dla 4 abonentów
Super oszczędny zestaw składający się z 1 w pełni aluminiowego lustra DUR-line Select 75 (80) w 3 kolorach do wyboru + 1 konwertera DUR-line Quad ze zintegrowanym filtrem LTE
- Wysokiej jakości kompletny system satelitarny marki DUR-line dla 4 odbiorników/TV
- Składający się z: Antena satelitarna DUR-line Select 75/80 antracyt [ 3x test: BARDZO DOBRY* ] + konwerter DUR-line +Ultra Quad [ test: BARDZO DOBRY* ]
- Już wstępnie zmontowana! - Lekka, łatwa w instalacji i całkowicie odporna na skręcanie - Niezwykle stabilna i trwała dzięki zastosowaniu wyłącznie najlepszych materiałów
- Najnowsza technologia obsługuje DVB-S/S2, Full HD, 4K/UHD, 3D - dobrze wyposażony na przyszłość - LNB z filtrem przeciwzakłóceniowym - Zaawansowana technologia - Rozszerzalna ochrona przed warunkami atmosferycznymi dla połączeń F
- * Magazyn: DIGITAL FERNSEHEN 5.2014, "bardzo dobry", DUR-line Select 75/80, digitalfernsehen .de - * Magazyn: SATELLIT 2.2014, "bardzo dobry", DUR-line Select 75/80, satdigital .de - * Magazyn: Cable!Vision 3.2015, "bardzo dobry", DUR-line Select 75/80, cablevision-europe .de - * Magazyn: DIGITAL FERNSEHEN 5.2017, "bardzo dobry", seria DUR-line Ultra, digitalfernsehen .de - * Magazyn: SATELLIT 3.2017, "bardzo dobry", seria DUR-line Ultra, satdigital .de
Wysokiej jakości kompletny system satelitarny firmy DUR-line Składający się z: 1x antena satelitarna DUR-line Select 75/80 antracyt, 1x konwerter DUR-line +Ultra Quad
Opis: Tutaj otrzymujesz najwyższej klasy system satelitarny firmy DUR-line, składający się z wielokrotnie nagradzanej anteny satelitarnej DUR-line Select 75/80 i o konwertera DUR-line +Ultra. Dzięki temu stabilnemu i trwałemu zestawowi można odbierać telewizję satelitarną w najlepszej jakości (Full HD/3D), a także idealnie przygotować się na przyszłe standardy (4K/Ultra HD).
Dane dotyczące anteny satelitarnej DUR-line Select 75/80:
- Najnowocześniejsza stabilność, konstrukcja i wydajność odbioru
- Tylna część, ramię LNB i wspornik są wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Reflektor jest wykonany z wysokiej jakości aluminium.
- Już wstępnie zmontowana! - Lekki, łatwy w instalacji i całkowicie odporny na skręcanie
- Niezwykle stabilny i trwały (tylko najlepsze materiały)
- Mocowanie masztu: 32 - 60 mm
- Gniazdo konwertera (ALU): 40 mm
- Tylna część/ramię konwertera: odlew aluminiowy (malowany proszkowo)
- Odbłyśnik: Aluminium (malowane proszkowo)
- Wzmocnienie: ok. 37, 6dB
Dane konwertera DUR-line +Ultra Quad:
- 4 złącza abonenckie (do zasilania do 4 odbiorników/TV)
- z filtrem przeciwzakłóceniowym LTE/UMTS/GSM/DECT
- Zaawansowana technologia zapewniająca najlepszą jakość obrazu i dźwięku (produkt jakości DUR-line)
- Rozszerzalna ochrona przed warunkami atmosferycznymi dla połączeń F
- Odporność na wysokie i niskie temperatury
- Współczynnik szumów 0,1 dB - Niski pobór mocy
- Wzmocnienie sygnału 52-65 dB
- Wysokiej jakości rezonatory, tranzystory o bardzo niskim poziomie szumów i zaawansowana technologia produkcji zapewniają najlepszą jakość obrazu i dźwięku
Cechy produktu
- DUR-line Select 75/80cm system satelitarny/kompletny system antracytowy z konwerterem Quad
- Dla maksymalnie 4 abonentów
- Mocowanie masztu (2 x zaciski masztu) 32-60 mm
- Prowadnica konwertera (odlew aluminiowy) 40 mm
- Część tylna i ramię LNB odlewane ciśnieniowo z aluminium (malowane proszkowo)
- Odbłyśnik odlewany ciśnieniowo z aluminium (malowany proszkowo)
- Wymiary reflektora 80 x 74,5 cm (wys. x szer.)
- Śruby ze stali nierdzewnej V2 (pozostałe części ocynkowane)
- Obciążenie wiatrem przy 100 km/h 28 kg
- Obciążenie wiatrem przy 150 km/h 62 kg
- Wzmocnienie przy 12,5 Ghz ok. 37,6 dB
- Masa 3,45 kg
- Kolor antracytowy (RAL7012)
- Producent
- DUR-line
- Kolor
- Szary
- Waga
- 3.45 kg
- Liczba uczestników
- 4
- Numer producenta
- 12361
- EAN
- 4260165023481
- Producent
- DUR-line
- Kolor
- Szary
- Waga
- 3.45 kg
- Liczba uczestników
- 4
- Numer producenta
- 12361
- EAN
- 4260165023481
Pasuje również do tego

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 10 kg
59,50 zł/1kg
594,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odbiornik satelitarny PremiumX HD 521 B FTA z obsługą DVB-S2, złączami HDMI i SCART oraz kablem antenowym
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Multiswitch DUR-line MS 5/8 G-HQ do 8 abonentów
720,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tablet Blackview Tab 90 WiFi 11'' Android 14 (2024), 12 GB + 128 GB (z możliwością rozszerzenia), wyświetlacz HD-IPS, aparat 13 MP, 8200 mAh, 10 W, Face Unlock, szary
537,77 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BVODEShop

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: PrimePick

System nawadniania ogrodu, zestaw do nawadniania chłodzącego z 10 dyszami i wężem 10M, nawadnianie kropelkowe, nawadnianie ogrodu, opryskiwacz wody chłodzącej
116,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Wspornik elektrowni balkonowej Wspornik solarny 114 cm do płaskiego dachu Wolnostojący moduł solarny Wysokość 45 cali Regulowany moduł PV Kąt 0-90 stopni
449,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Wspornik krokwi DUR-line Herkules 48/900
877,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PremiumX, uchwyt ścienny, 30 cm, mocowanie do masztu o średnicy 70 cm, średnica trzpienia 38 mm, stal, duża płyta
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lava 1 - 5 mm, bezsolny żwir zimowy, substytut soli drogowej - 25 kg (ok. 25 litrów)
17,12 zł/1kg
438,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Rura piecowa Rura kominowa Rura odlewana szara 2mm150x1000mm
2 156,18 zł/1m
366,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Samsung EF-BX910PBEGWW, Pokrowiec, Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 548 g
198,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

DUR-line +Ultra Quad LNB dla maksymalnie 4 uczestników czarny
257,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw wlotowy i wylotowy Intex do pompy filtra piaskowego (Ø 38 mm)
169,91 zł
Sprzedawca: RAWAX

LEADZM Uchwyt ścienny do telewizora 32-70 cali, uchwyt ścienny, uchwyt do telewizora, regulowany kątem nachylenia i obrotu, model Tmds-101, udźwig 50 kg, standard VESA 600x400, regulacja góra-dół: 10 stopni
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

HP Zestaw 4 oryginalnych tuszów 912 czarny/blekitny/purpurowy/zólty, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Tusz na bazie pigmentu, 6,5 ml, 4 ml
256,66 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

LEADZM, uchwyt ścienny do telewizora o przekątnej od 26 do 50 cali, z poziomnicą, możliwość regulacji kąta nachylenia i obrotu, kompatybilny z standardem VESA do 200x200, maksymalne obciążenie: 30 kg - kolor czarny
130,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
16,89 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
99,40 zł/1kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Goobay 68851, TV + Radio
383,72 zł/1m
33,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
90,59 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,27 zł
Sprzedawca: FDC

Einhell 4511489, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4 Ah, 18 V, Einhell, Czarny, Czerwony
282,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

10 worków do odkurzacza + 1 filtr pasujący do Kärcher WD4 WD5 WD6 MV4 MV5 MV6 Zamiennik 2.863-006.0
98,86 zł
Sprzedawca: Invest-de

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
124,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Genius Eazzzy Topper Deluxe 180x200cm wysokość 9 cm H2 H3 - ortopedyczna nakładka na materac i łóżko sprężynowe z pianki żelowej | nakładka na materac
1 909,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Elektrownia balkonowa 1000 W Bifacial glass/glass solar system Ready to plug in WIFI Mini PV photovoltaic system Upgradeable 800 Watts license-free, black
1 990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Instalacja satelitarna
Kolor Szary
Wymieniłem starą instalację na nową instalację satelitarną, działa bez zarzutu dzięki urządzeniu SAT Finder firmy DUR LINE oraz aplikacji SAT Finder. Nawet jako kobieta bez problemu sobie z tym poradziłam :)
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kompletny zestaw satelitarny
Kolor Szary
Szybka dostawa. Łatwy montaż! Dziękuję
Oceniono dnia 16 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
DUR - Line Select 75/80 kompletna oferta jasnoszary +Quad LMB
Kolor Jasnoszary
Szybka dostawa, świetna cena, Łatwy montaż. Kupiłbym ponownie.
Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza komunikacja. Najlepszy produkt.
Kolor Szary
Najlepsza komunikacja. Najlepszy produkt. Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 19 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super artykuł
Kolor Szary
Antena wygląda świetnie, ale jeszcze jej nie zainstalowałem. Nie mogę więc nic powiedzieć o jej funkcjonalności.
Oceniono dnia 17 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Kolor Szary
Towar jest najwyższej jakości. Super solidne opakowanie, bardzo szybka dostawa. Jednak nie było informacji o wysyłce. Na szczęście byliśmy na miejscu, gdy GLS dostarczył towar.
Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kompletny zestaw
Kolor Szary
Świetny produkt
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Kolor Szary
Bardzo dobra... szybka dostawa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Glomex Mini antena VHF/AIS 14 cm, 1 szt
495,19 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

Vayox Antena Zewnętrzna Digital360 VA0024 | 4G, LTE, FM | VHF, UHF | DVB-T/DVB-T2 | MUX8 | 30dB | Biała



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
179,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Ant0237 Antena Tv Siatkowa Kompletna(Zasilacz+Wzm
156,87 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Vayox Antena Zewnętrzna DigiActiv VA0023 | 4G, LTE, FM | VHF, UHF | DVB-T/DVB-T2 | MUX8 | 28dB | Czarna



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
129,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Vayox Antena Zewnętrzna DigiActiv VA0022 | 4G, LTE, FM | VHF, UHF | DVB-T/DVB-T2 | MUX8 | 28dB | Biała



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
129,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL| 14 dBi| Outdoor
135,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vayox Antena Zewnętrzna VA0039 Digital360 | DVB-T/T2 | Full HD | 4K | VHF\UHF | Czarna



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
129,00 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Wykrywacz satelitów CSL ze skalą poziomu z obsługą HD / wskaźnik z sygnałem dźwiękowym / Satfinder



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

uniwersalny bezprzewodowy zestaw zdalnego sterowania i odbiornik wyciągarki 12V 24V
132,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Vayox Antena Pokojowa ze Wzmacniaczem VA0250 | DVB-T/T2 | 4K | LTE 4G | Czarna
74,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Vayox Antena DVB-T/T2 TV VA0248 | 4K | LTE | Przewód 8 m | Czarny
201,46 zł
Sprzedawca: Euroelectronics

Vayox Antena TV DVB-T/T2 VA0127 | 4K | LTE | Przewód 3 m | Czarna
65,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Vayox Antena DVB-T/T2 do TV VA0091 | 4K | LTE | długość kabla 2,1 m | Czarna
69,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Vayox Antena Kierunkowa H/V VHF UHF VA0092 | 4K | 75Ohm | 80 km | Srebrna



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Stojak na ramię mikrofonu, stojak na ramię mikrofonu, uchwyt na ramię mikrofonu, uchwyt na wysięgnik mikrofonu, stojak na ramię mikrofonu, stojak na wysięgnik mikrofonu
128,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Pneumatyczny zawór elektromagnetyczny, pneumatyczny zawór elektromagnetyczny, zawór elektromagnetyczny 4V230C-08, pneumatyczny zawór elektromagnetyczny DC12V, pneumatyczny zawór elektromagnetyczny DC24V, zawór elektromagnetyczny
120,54 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Osłona anteny dachowej z płetwą rekina, osłona anteny dachowej, górna zewnętrzna osłona anteny samochodowej, osłona anteny dachowej, tacka anteny dachowej, 96219 D5000EBQK
78,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24

DIY LED Cube Kit, DIY Light Kit, DIY LED Spectrum Kit, Music Spectrum, zestawy elektroniczne LED
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Płytka odbiornika przekaźnika, płytka odbiornika przekaźnika bezprzewodowego, płytka obwodu odbiornika przekaźnika, płytka obwodu przekaźnika odbiornika bezprzewodowego, płytka odbiornika przekaźnika 10A, bezpieczny przełącznik zdalnego sterowania
86,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Przenośny zestaw do montażu satelity pasuje do podstawy adaptera montażowego ze stopu aluminium Gen 3 RV Outdoor
186,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24