Najważniejsze informacje w skrócie

  • Dzięki półsyntetycznej formule z technologią estrową zapewnisz optymalną wydajność silnika.
  • Klasa lepkości 10W-40 gwarantuje doskonałe smarowanie w każdych warunkach.
  • Skutecznie chroni silnik i skrzynię biegów przed zużyciem, wydłużając ich żywotność.
  • Zapewnia płynną pracę mokrego sprzęgła, spełniając normę JASO MA2.
  • Idealny do motocykli 4-suwowych, quadów i skuterów.
  • Wygodne opakowanie o pojemności 4 litrów wystarczy na pełną wymianę.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Olej Motul 10W40 4L 5100 4T / Motocykle

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

166,80 zł

+ 14,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Oleje silnikowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
313,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Kroon-Oil Asyntho 5W-30 5 litrów
Kroon-Oil Asyntho 5W-30 5 litrów
413,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
146,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
120,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
222,54 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
202,00 zł
-6,10 zł
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Środek Cera Tec 300Ml / Liqui Moly
Środek Cera Tec 300Ml / Liqui Moly
339,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
105,00 zł
-3,10 zł
101,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
166,82 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 4L 7100 Ma2 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 4L 7100 Ma2 4T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
225,00 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Super 2000 Premium Oil 10W-40 1L
Super 2000 Premium Oil 10W-40 1L
28,30 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
29,00 zł
-2%
28,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
48,20 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
248,00 zł
-7,00 zł
241,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Total Quartz 5W30 5L Ineo Mc3 C3 / Sn /Cf / 229.52 / 505.01 / Dexos 2 / Bmw Ll04 / Ms-11106
Olej Total Quartz 5W30 5L Ineo Mc3 C3 / Sn /Cf / 229.52 / 505.01 / Dexos 2 / Bmw Ll04 / Ms-11106
40,22 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
207,30 zł
-6,20 zł
201,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Nac Olej Do Kosiarek Sae 30 /1,4L/B&S/ 4-Suw.
Nac Olej Do Kosiarek Sae 30 /1,4L/B&S/ 4-Suw.
43,37 zł/1l
60,72 zł
Sprzedawca: Betkowski_Service
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L Scooter Expert 4T Mb / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L Scooter Expert 4T Mb / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
56,45 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Mannol 10W40 4L 4T Plus Api Sl Jaso Ma/Ma2
Olej Mannol 10W40 4L 4T Plus Api Sl Jaso Ma/Ma2
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Olej Liqui Moly Motorbike 2T Street 1L / Półsyntetyczny
Olej Liqui Moly Motorbike 2T Street 1L / Półsyntetyczny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej STIHL do silników dwusuwowych HP 1 litr, 07813198410
Olej STIHL do silników dwusuwowych HP 1 litr, 07813198410
61,60 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
63,00 zł
-2%
61,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Total QUARTZ INEO LONGLIFE 5W-30 1 litr puszka Opony
Total QUARTZ INEO LONGLIFE 5W-30 1 litr puszka Opony
47,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,50 zł
-3%
47,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 300V 4T Fl / Motocykle
78,50 zł
Sprzedawca: Amracing

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

OLEJ MOTOROWY MOTUL 5100 10W-40 4L DO MOTOCYKLI CZTEROSUWOWYCH


Motul 5100 10W-40 to wysokiej klasy olej silnikowy stworzony z myślą o najbardziej wymagających motocyklistach. Ta półsyntetyczna formuła łączy w sobie najlepsze właściwości olejów mineralnych i syntetycznych, zapewniając wyjątkową ochronę w każdych warunkach jazdy. Bez względu na to, czy przemieszczasz się po miejskich ulicach, krętych górskich drogach, czy wymagających szlakach terenowych, Motul 5100 gwarantuje niezawodność i długowieczność Twojego silnika.


Jako jeden z wiodących producentów olejów do motocykli na świecie, Motul od ponad 170 lat dostarcza rozwiązania najwyższej jakości. Firma założona w 1853 roku we Francji specjalizuje się w produkcji olejów i środków smarnych, ciesząc się zaufaniem profesjonalnych zespołów wyścigowych oraz milionów entuzjastów jednośladów na całym globie. Olej Motul 5100 jest efektem wieloletnich badań i testów, które potwierdzają jego skuteczność w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.


  • Półsyntetyczna formuła — optymalna równowaga między ochroną a wydajnością, idealna do codziennego użytkowania oraz intensywnej jazdy sportowej
  • Lepkość 10W-40 — doskonała ochrona zarówno przy niskich temperaturach podczas zimowego startu, jak i przy wysokich obciążeniach w trakcie dynamicznej jazdy
  • Pojemność 4 litry — wystarczająca ilość do pełnej wymiany oleju w większości motocykli z silnikiem czterosuwowym
  • Zabezpieczenie sprzęgła — specjalna formuła chroni mokre sprzęgło, zapewniając płynną i precyzyjną zmianę biegów bez poślizgu
  • Ochrona skrzyni biegów — zaawansowane dodatki uszlachetniające zmniejszają zużycie elementów skrzyni biegów, przedłużając jej żywotność
  • Uniwersalne zastosowanie — dedykowany do motocykli szosowych, terenowych, enduro oraz skuterów z silnikiem czterosuwowym
  • Doskonała czystość silnika — skutecznie zapobiega powstawaniu osadów i nagarków, utrzymując silnik w idealnym stanie przez cały okres między wymianami


Olej Motul 5100 10W-40 został opracowany z myślą o wszechstronnej ochronie układu napędowego motocykla. Specjalnie dobrana kompozycja dodatków uszlachetniających tworzy na powierzchniach metalowych trwałą warstwę ochronną, która minimalizuje tarcie i zużycie. Dzięki temu silnik pracuje gładszej, generuje mniej ciepła i zużywa mniej paliwa, co przekłada się na wymierne korzyści ekonomiczne dla użytkownika. Formuła tego oleju została przetestowana w najbardziej wymagających warunkach, w tym podczas długodystansowych wyścigów motocyklowych, gdzie każdy parametr ma krytyczne znaczenie dla osiągów.


Jedną z kluczowych zalet oleju Motul 5100 jest jego zdolność do ochrony mokrego sprzęgła, które jest integralnym elementem skrzyni biegów w większości motocykli. Wiele olejów mineralnych i niektórych syntetycznych preparatów może powodować poślizg sprzęgła, szczególnie podczas agresywnej jazdy lub w wysokich temperaturach. Specjalna formuła Motul 5100 eliminuje ten problem, zapewniając pewne i precyzyjne przenoszenie napędu przez cały okres eksploatacji oleju. Kierowcy doceniają tę cechę szczególnie podczas dynamicznej jazdy w terenie lub na torze wyścigowym, gdzie każdy bieg musi być włączony bezbłędnie.


Zastosowanie oleju Motul 5100 10W-40 to inwestycja w długowieczność i niezawodność Twojego motocykla. Regularna wymiana oleju z użyciem produktów najwyższej jakości pozwala utrzymać silnik w doskonałym stanie przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Produkt jest w wygodnym opakowaniu 4-litrowym, które umożliwia przeprowadzenie pełnej wymiany oleju silnikowego w jednorazowej operacji, bez konieczności dokupywania dodatkowych butelek. Wybierając Motul 5100, wybierasz sprawdzoną jakość, której ufają profesjonaliści na całym świecie.

CARUNO-2026-08-02-03:31:38

Olej Motul 5100 10W40 4L 4T Ma2 Oryginał Motocyklowy Quad Atv Skuter

Olej silnikowy MOTUL 5100 10W40 MA2 4L Oryginał !! JAKOŚĆ!! MOTOCYKL MOTOR

Motul 5100 4T 10W-40 4L

️Motul model 5100, to  półsyntetyczny olej silnikowy dedykowany do motocykli 4-suwowych wykonany z technologią estrową. Spełnia wymagania producentów motocykli. Spełnia wymagania JASO MA2 dotyczące optymalnej pracy sprzęgła. Odpowiedni dla układów katalitycznych.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Doskonała ochrona silnika: Oleje marki Motul są specjalnie opracowane, aby zapewnić doskonałą ochronę silnika przed zużyciem i korozją

Optymalna smarność: Olej Motul zapewnia optymalną smarność, co ma kluczowe znaczenie dla wydajności silnika. Ich skuteczna formuła pozwala na redukcję tarcia i zużycia elementów silnika

Stabilność na wysokie temperatury: Oleje Motul charakteryzują się doskonałą stabilnością termiczną, co oznacza, że zachowują swoje właściwości smarne nawet w ekstremalnych temperaturach

️️️️️ oleju Motul rekomendowana przez specjalistów na całym Świecie! 

  • OM510010W404L


Olej silnikowy MOTUL 5100 4T 10W40 - 4 litry

Dzięki odpowiedniemu olejowi silnikowemu silnik pracuje bardziej niezawodnie i ma dłuższą żywotność. Bez względu na warunki (ruch uliczny, zła pogoda itp.) - bezpiecznie dotrzesz do celu! Przestań martwić się kwestiami technicznymi: masz idealne rozwiązanie na miejskie korki. Odkryj idealne produkty do codziennych dojazdów do pracy i zwiększ komfort jazdy z MOTUL.

Seria 5100 i 510 oferuje olej do silników 4-suwowych na bazie Motul Technosynthesis® z technologią ESTER dla optymalnej wydajności i ochrony. Spełnia wymagania większości producentów motocykli. Doskonała odporność na ścinanie chroni silnik i skrzynię biegów oraz umożliwia płynną zmianę biegów. Testowany przez JASO MA2, gwarantuje doskonałe funkcjonowanie mokrego sprzęgła.

Właściwości techniczne:

  • Zastosowanie: Codzienne użytkowanie
  • Typ silnika: 4-suwowy
  • Typ pojazdu: motocykl / motocykl drogowy
  • Jakość: Technosynteza, ESTER
  • Lepkość: 10W40
  • Normy: API SM / SL / SJ / SH / SG
  • Zatwierdzenie: JASO MA2
  • Rozmiar pojemnika: 4 litry

Normy międzynarodowe:

  • API:
    • Normy API (American Petroleum Institute) określają wydajność olejów silnikowych do silników benzynowych za pomocą kategorii serwisowych ("S"). Są one stopniowane od najnowszej kategorii serwisowej "SN", obowiązującej od 2010 r., do najstarszej kategorii "SJ", wprowadzonej w 2001 r. Należy zauważyć, że najnowsza kategoria serwisowa obejmuje również wydajność poprzednich kategorii serwisowych.
  • JASO:
    • JASO (Japońska Organizacja Norm Samochodowych) opracowała własną normę dla olejów do 4-suwowych silników motocyklowych w postaci JASO T903. Klasyfikacje MA, MA1 i MA2 ułatwiają teraz wybór olejów silnikowych do motocykli, które zostały opracowane specjalnie do mokrych sprzęgieł. JASO MA2 oznacza najwyższe wartości tarcia, a tym samym optymalną kompatybilność sprzęgła podczas zmiany biegów - w fazie przyspieszania, a także przy stale wysokich prędkościach. Oleje MOTUL do silników 4-suwowych spełniają specyfikacje JASO MA2 zgodnie z najnowszym standardem JASO T903. Wyjątkiem są oleje do silników wyścigowych 300V, które z kolei przewyższają obowiązujące normy.




4-SYCYK TECHNOSYNTHESE

  • Poprawiona stabilność przy ścinaniu dla zoptymalizowanych operacji zmiany biegów
  • Spełnia wymagania specyfikacji JASO-MA2 dotyczące optymalnej wydajności mokrego sprzęgła
  • Odpowiedni do motocykli z katalizatorem

Specyfikacja: API SL/SJ/SH/SG – JASO MA2



Dane techniczne:

Specyfikacja API: SL, 
Klasa lepkości SAE: 10W40, 
Specyfikacja API: SM, 
Specyfikacja JASO: MA2, 
Pojemność: 4 l, 
Klasa Lepkości: 4T


OdkryjOlej Motul 5100 10W40 4L 4T Ma2, wyjątkowy olej silnikowy zaprojektowany, aby zapewnić optymalną wydajność Twojego motocykla. Idealny do motocykli 4-suwowych, ten półsyntetyczny olej gwarantuje zwiększoną ochronę i trwałość. Firma Motul korzysta z wieloletniego doświadczenia, które zapewnia produkt o niezrównanej jakości. Olej ten został opracowany specjalnie z myślą o quadach, pojazdach ATV i skuterach. Dzięki klasie lepkości SAE 10W-40 zapewnia skuteczne, stałe smarowanie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Właściwości przeciwzużyciowe tego oleju silnikowego zapewniają przedłużoną trwałość, zmniejszając zużycie silnika i utrzymując maksymalną wydajność. Dzięki pojemności 4 litrów, opakowanie tego produktu zapewnia kilka interwencji w pojeździe. Jego rzadka dostępność EAN 3374650247090 sprawia, że jest to zaufany wybór dla wielu entuzjastów motocykli. Wybierz Motul 5100 10W40 dla nienagannej ochrony i cichej pracy silnika, zapewniając płynną jazdę bez zmartwień.



Smar na bazie estrów Technosynthese ®. Gwarantowane właściwości antyzapachowe, zwiększające ochronę i żywotność przekładni. Standardowa klasa lepkości, zalecana przez prawie wszystkich producentów motocykli na świecie.
Olej silnikowy do silników czterosuwowych współczesnych motocykli turystycznych i sportowych, wykonany w technologii syntetycznej opartej na syntezie estrów i Technosyntezie, opatentowanej przez MOTUL. Zawiera specjalne dodatki chroniące skrzynię biegów i sprzęgło połączone z silnikiem.

Nadaje się do wszystkich warunków użytkowania: moto touring, motocross, enduro.

Normy API: API SL/SJ/SH/SG
Normy JASO: JASO MA M033MOT055



Motul 5100 Ester 10W-40 olej silnikowy do motocykli 4l

Olej silnikowy 5100 Ester 10W-40 firmy Motul to środek smarny przeznaczony do nowoczesnych pojazdów. Ma pozytywny wpływ na czystość silnika i zmniejsza zużycie. Olej ma klasę lepkości 10W-40. 10W-40 wskazuje, że olej ten bardzo dobrze smaruje w temperaturze od -20°C do 40°C. Informacje o tym, czy olej ten jest odpowiedni dla danego pojazdu, można znaleźć w instrukcji obsługi.

olej do silników 4-suwowych na bazie Motul Technosynthese® z technologią estrową. Spełnia wymagania producentów motocykli, takich jak Suzuki, Kawasaki i Yamaha, którzy zalecają lepkość 10W40. Doskonała odporność na ścinanie zapewnia niezawodną ochronę silnika i skrzyni biegów, umożliwia płynną zmianę biegów. Doskonała kompatybilność z mokrym sprzęgłem.



Popis produktu chybí

Wysokowydajny smar motocyklowy - Technosynthese® - Ester Do motocykli, trail, off-road, enduro, trial - Silniki 4-suwowe - STANDARDY: API SM / SL / SJ / SH / SG SPECYFIKACJE: JASO MA2 pod N ° M033MOT112 -

MOTUL 5100 to olej silnikowy do motocykli 4T, idealny do codziennego użytku i rekreacji, do wszystkich typów motocykli drogowych i terenowych z silnikami 4-suwowymi, ze zintegrowaną skrzynią biegów lub bez, z mokrym lub suchym sprzęgłem. Idealny do motocykli z układami oczyszczania spalin, takimi jak katalizatory lub wtrysk powietrza wtórnego. Inne zastosowania: ATV, UTV, SxS, skutery wodne (PWC) lub skutery śnieżne, w zależności od zaleceń producenta dotyczących lepkości.

MOTUL 5100 4T 10W40 4L Olej silnikowy do czterosuwowych silników motocykli turystycznych i sportowych, produkowany w syntetycznej technologii opartej na syntezie estrów i Technosyntezie, opatentowanej przez MOTUL. Zawiera specjalne dodatki chroniące skrzynię biegów i sprzęgło połączone z silnikiem. Zastosowanie: motocykl turystyczny, motocross, enduro. Normy API:API SG/SH/SJ/SL/SM Normy JASO:JASO MA2 M033MOT111 5100 10W40 4T_4L

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W40 4 litry
Producent
Maksymalna waga
5 kg
Moc
0.01 kW
Waga
4 kg
Kolor
Złoty
EAN
3374650247090
Numer producenta
10W40 5100 4T 4L

Producent
Maksymalna waga
5 kg
Moc
0.01 kW
Waga
4 kg
Kolor
Złoty
EAN
3374650247090
Numer producenta
10W40 5100 4T 4L
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Hiflofiltro Hf 204
Filtr Oleju Hiflofiltro Hf 204
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
37,90 zł
Sprzedawca: Amracing
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
199,00 zł
-30,00 zł
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
202,00 zł
-6,10 zł
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4605
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
226,97 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
70,00 zł
-2%
68,09 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla 2x4m kabel rozruchowy 12/24V 500A kabel rozruchowy kabel rozruchowy akumulator samochodowy
2x4m kabel rozruchowy 12/24V 500A kabel rozruchowy kabel rozruchowy akumulator samochodowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
132,90 zł
-4,00 zł
128,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
94,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Metalowe rampy do 2 ton DAR 270, para
Metalowe rampy do 2 ton DAR 270, para
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
448,49 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Moto Honda/ Kawasaki/ Yamaha
Filtr Oleju Moto Honda/ Kawasaki/ Yamaha
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,60 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 887
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2875
119,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 387
146,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Kamera internetowa Full HD 1080P USB Mini kamera komputerowa Kamera internetowa z mikrofonem, elastycznie obrotowa, kamera internetowa do komputerów stacjonarnych, laptopów i gier
Kamera internetowa Full HD 1080P USB Mini kamera komputerowa Kamera internetowa z mikrofonem, elastycznie obrotowa, kamera internetowa do komputerów stacjonarnych, laptopów i gier
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
106,64 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 251
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla 50 arkuszy folii transferowej do tatuażu na papier sublimacyjny DIY
50 arkuszy folii transferowej do tatuażu na papier sublimacyjny DIY
192,40 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
96,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Zestaw 3 sztuk: urządzenie do masażu skóry głowy 360°, 6 poduszek powietrznych, akumulator 2000 mAh, 3 poziomy ogrzewania, do redukcji stresu, głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia, kolor beżowy
Zestaw 3 sztuk: urządzenie do masażu skóry głowy 360°, 6 poduszek powietrznych, akumulator 2000 mAh, 3 poziomy ogrzewania, do redukcji stresu, głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia, kolor beżowy
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
126,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vomanoz
Zdjęcie produktu dla Osram 146774, LED
Osram 146774, LED
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
63,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Filtr Oleju Moto Suzuki Dl 650/1000/ Gsf 1250/ Gsxr 1300 Hayabusa
Filtr Oleju Moto Suzuki Dl 650/1000/ Gsf 1250/ Gsxr 1300 Hayabusa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,30 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Gogle tlenowe > Miękkie z rurką 0,5 m dla dorosłych/dzieci
Gogle tlenowe > Miękkie z rurką 0,5 m dla dorosłych/dzieci
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,70 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla Klucz dynamometryczny HASKYY 3/8" 10–60 Nm – kluczyk dynamometryczny do motocykli
Klucz dynamometryczny HASKYY 3/8" 10–60 Nm – kluczyk dynamometryczny do motocykli
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
269,98 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Taczka ogrodowa 21062, taczka, do 210 kg z oponami - z rękawicami, 100 l
Taczka ogrodowa 21062, taczka, do 210 kg z oponami - z rękawicami, 100 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
287,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Płyn Do Chłodnic 5L Czerwony Jakość G12 -35°C Na Dodatkach Basf Radiator Coolant / Ma Professional
Płyn Do Chłodnic 5L Czerwony Jakość G12 -35°C Na Dodatkach Basf Radiator Coolant / Ma Professional
7,55 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
37,77 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla HP Zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych 302 (czarny i trójkolorowy), Standardowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3,5 ml, 4 ml
HP Zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych 302 (czarny i trójkolorowy), Standardowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3,5 ml, 4 ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 468
288,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,28 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
55,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec na motocykl Pokrowiec na motocykl XXL Wodoodporna plandeka na motocykl Składany pokrowiec garażowy na motocykl sportowy skuter
Pokrowiec na motocykl Pokrowiec na motocykl XXL Wodoodporna plandeka na motocykl Składany pokrowiec garażowy na motocykl sportowy skuter
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
71,75 zł
-2%
70,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla 8 sztuk premium, magnetyczna klips do nosa | Nowoczesna klips do nosa, zapewniająca swobodne oddychanie i lepszy sen | Klips do nosa redukujący chrapanie | Klips do nosa poprawiający oddychanie przez nos
8 sztuk premium, magnetyczna klips do nosa | Nowoczesna klips do nosa, zapewniająca swobodne oddychanie i lepszy sen | Klips do nosa redukujący chrapanie | Klips do nosa poprawiający oddychanie przez nos
107,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PS24
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Recenzje klientów

Na podstawie 37 opinii
Oceniono dnia 27 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super zakup
Oceniono dnia 20 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Produkt w porządku. Szybka dostawa
Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko idealnie
Oceniono dnia 8 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Olej Motul 4 litry
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobra cena - wydajność
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Olej
Oceniono dnia 18 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Olej motocyklowy
Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Olej silnikowy
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla R4000 Rs 20W50 Halbsynthetisches Motoröl 60L Fass (Ester, Ma2) (Akc)
R4000 Rs 20W50 Halbsynthetisches Motoröl 60L Fass (Ester, Ma2) (Akc)
2 398,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
313,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej silnikowy Putoline Boxer 4 15W-50 4T 4 litry kanister / API SM, JASO MA2 w pełni syntetyczny
Olej silnikowy Putoline Boxer 4 15W-50 4T 4 litry kanister / API SM, JASO MA2 w pełni syntetyczny
257,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
146,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 20W50 4L 7100 4T / Motocykle
Olej Motul 20W50 4L 7100 4T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
309,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
120,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla KETTENSPRAY MOTUL Chain Lube Road Plus Aerozol 400 ml Smarowanie
KETTENSPRAY MOTUL Chain Lube Road Plus Aerozol 400 ml Smarowanie
81,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
266,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Oryginalny OLEJ MOTUL 7100 1L 10W50 Syntetyczny MOTOCYKLE CROSS QUAD Skuter
Oryginalny OLEJ MOTUL 7100 1L 10W50 Syntetyczny MOTOCYKLE CROSS QUAD Skuter
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
75,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W50 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W50 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
65,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Mannol Olej Do Motocykli 4-Siłowych 15W50 1L 7832
Mannol Olej Do Motocykli 4-Siłowych 15W50 1L 7832
65,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W30 1L 5100 4T Ester Technology / Motocykle
Olej Motul 10W30 1L 5100 4T Ester Technology / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
62,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla SILIKONOWY OLEJ DO KONSERWACJI SMAR SMAROWANIA 500ML PASA BIEŻNI najlepszy Nuvio 0,5L
SILIKONOWY OLEJ DO KONSERWACJI SMAR SMAROWANIA 500ML PASA BIEŻNI najlepszy Nuvio 0,5L
51,95 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
103,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej do silników dwusuwowych STIHL Olej do silników dwusuwowych HP Butelka z dozownikiem 1 l 07813198411
Olej do silników dwusuwowych STIHL Olej do silników dwusuwowych HP Butelka z dozownikiem 1 l 07813198411
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
90,06 zł
Sprzedawca: PolisElectro
90,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Środek Do Płukania Silnika 300Ml Dodatek Do Oleju  Motor Flush / Benzyna/Diesel / Mannol
Środek Do Płukania Silnika 300Ml Dodatek Do Oleju Motor Flush / Benzyna/Diesel / Mannol
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 800 2T 1L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
Olej Motul 800 2T 1L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,90 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla MOTUL 800 Factory Line Road Racing 2T Motorenöl - 1 l
MOTUL 800 Factory Line Road Racing 2T Motorenöl - 1 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
95,94 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 1L Scooter Power 4T
Olej Motul 5W40 1L Scooter Power 4T
69,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,70 zł
Sprzedawca: Netmoto