4,7



Na podstawie 6 opinii
Filtr Oleju Opel 1,5Td Corsa, Fiat Panda 1,1
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,54 zł
+ 20,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Filtry oleju i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Filtr Oleju Toyota Benz.
22,63 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,54 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Audi A2, Seat Cordoba, Ibiza Ii,Iv, Toledo Ii, Leon, Skoda Octavia I,Ii, Fabia I,Ii, Roomster, Vw
25,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Oleju Vw 1,0-1,5Tsi 14- Up/Golf Vii/Viii/Passat/Polo/Caddy
36,76 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel/Fiat 1,5Td Corsa/Panda
19,52 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr oleju MANN-FILTER HU 8016
81,80 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel 1,3Cdti Corsa
22,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,50 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Oleju Opel Antara 01.16- , Insignia A 11.14-03.17, B 03.17- , Zafira 10.11-
84,12 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel 1,7Cdti 06-
39,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Oleju Citroen 2,0D/Hdi
21,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Oleju Citroen Jumper 07.15-09.19
49,50 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel 2,0Td X20Dtl
18,35 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel 1,7Cdti 06-
31,23 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Ford Zetec 1,6
29,53 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel 2,2Dti Movano
26,89 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel 1,7Dti 98-
20,61 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Chevrolet Cruze, Aveo, Opel Mokka 09.10-
81,48 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Mazda 6 12.12-
39,40 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Opel 2,2 16V 00-
30,70 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Oleju Opel 1,5Td Corsa, Mitsubishi
16,89 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Oleju Citroen/Peugeot
26,25 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Numery OE
- BRILLIANCE SMD 360935
- CASE IH VA30A4000103
- CASE IH VA30A4000105
- CHERY SMD360935
- CITROËN 1109 AE
- CITROËN 1109 CG
- DEUTZ-FAHR 0.009.4794.1
- DEUTZ-FAHR 0.010.2687.0
- DEUTZ-FAHR 0.010.3989.1
- FIAT 46347171
- FIAT 46544820
- FIAT 46751179
- FIAT 55230822
- FIAT 55256470
- FIAT 6000605218
- FIAT 6000611028
- FIAT 6001073249
- FIAT 71736161
- FIAT 71765459
- FIAT-HITACHI 4294841
- FORD 1535 505
- FORD 1699 522
- FORD 2217 580
- FORD 3396 825
- FORD 3521 840
- FORD 3803 268
- FORD 9S51-6731-AA
- FORD AS51-6731-AA
- FORD KL07-14-302B
- GEHL 082350
- GEHL 122497
- GEHL 548943687270
- GENERAL MOTORS 12582255
- GENERAL MOTORS 90485456
- GENERAL MOTORS 90485457
- GENERAL MOTORS 90541162
- GENERAL MOTORS 90541163
- GENERAL MOTORS 91151707
- GENERAL MOTORS 91151708
- GENERAL MOTORS 93156956
- GENERAL MOTORS 93182630
- GENERAL MOTORS 94314263
- GENERAL MOTORS 94316263
- GREAT WALL 1017100-EG01
- GREAT WALL SMD360935
- HITACHI 4294841
- HONDA 15400-PLM-A01PE
- HONDA 15400-PLM-A02PE
- HYUNDAI OJE15-14302
- ISUZU 8-94368-727-0
- ISUZU 8-94412-815-0
- KIA 0 JE15 14302
- KIA O JE15 14 302
- KOBELCO VA30A4000103
- KOBELCO VA30A4000105
- LAMBORGHINI 0.0094.794.1
- LAMBORGHINI 0.0103.989.1
- MASSEY FERGUSON 1 039 891
- MASSEY FERGUSON 947 941
- MAZDA G 6Y0 14302-A
- MAZDA J E15-14302
- MAZDA J EY0-14302
- MAZDA J EY0-14302 A
- MAZDA J EY0-14302-9A
- MAZDA J EYO-14302
- MAZDA RF Y0-14-3029A
- MITSUBISHI 1230A105
- MITSUBISHI 1230A182
- MITSUBISHI 1230A184
- MITSUBISHI 30A40-00100
- MITSUBISHI 30A40-00103
- MITSUBISHI MD 05281090
- MITSUBISHI MD 135 737
- MITSUBISHI MD 325714
- MITSUBISHI MD 352627
- MITSUBISHI MD 360935
- MITSUBISHI MD321589
- MITSUBISHI MZ 690070
- MITSUBISHI MZ 690072
- MITSUBISHI MZ 690115
- MITSUBISHI MZ 690116
- MITSUBISHI MZ 690900
- MITSUBISHI MZ 690901
- MITSUBISHI TS 200004
- OPEL 5650301
- OPEL 649007
- OPEL 649012
- OPEL 649013
- OPEL 649014
- OPEL 649020
- OPEL 650134
- OPEL 90511146
- OPEL 91149521
- OPEL 94314263
- OPEL VOF225
- OPEL VOF500
- OPEL VOF88
- PEUGEOT 1109 AC
- PEUGEOT 1109 CG
- PROTON PW 510577
- PROTON PW 510577 E
- TO SAMO 0.009.4794.1
- TO SAMO 0.010.3989.1
- SCHAEFF 5.527.655.812
- SPERRY NEW HOLLAND 48145956
- SPERRY NEW HOLLAND VA30A4000105
- VAUXHALL 4318092
- VAUXHALL 649014
- VAUXHALL VOF225
- VAUXHALL VOF500
- VAUXHALL VOF88
- VOLVO 11715849
- VOLVO 30866266
- YALE 901301815
Uwaga dotycząca rozporządzenia w sprawie zużytych olejów
Oleje odpadowe są cieczami łatwopalnymi i niebezpiecznymi dla wody. Dlatego zużyte oleje muszą być utylizowane po użyciu w punkcie zbiórki zużytych olejów. Niewłaściwa utylizacja zużytego oleju stanowi zagrożenie dla środowiska. Zabronione jest dodawanie obcych substancji, takich jak rozpuszczalniki, płyny hamulcowe i płyny chłodzące.
Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zużytego oleju jesteśmy zobowiązani do bezpłatnego odbioru następujących zużytych olejów: Oleje do silników spalinowych - oleje przekładniowe - filtry oleju i oleiste odpady regularnie wytwarzane podczas wymiany oleju.
Zużyty olej można zwrócić do nas w ilości odpowiadającej ilości zakupionej od nas.
Miejscem zwrotu jest nasza siedziba:
Erwin Weber GmbH
Von-Reuental-Str. 8a
85376 Hetzenhausen
Oleje można tam zwrócić w dowolnym momencie w godzinach otwarcia naszej firmy. Alternatywnie można również wysłać nam zużyty olej - pod warunkiem pokrycia kosztów wysyłki.
W przypadku wysłania nam zużytego oleju pocztą należy pamiętać, że w przypadku zużytego oleju mogą obowiązywać specjalne warunki transportu oraz że zużyty olej można również utylizować na stacjach benzynowych lub w centrach recyklingu (np. lokalnych centrach recyklingu), czasami za opłatą. Lokalne miejskie centrum informacyjne chętnie udzieli informacji na temat możliwości utylizacji zużytego oleju. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących utylizacji zużytego oleju prosimy o kontakt, a chętnie udzielimy porady.
Jeśli jesteś komercyjnym użytkownikiem końcowym, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że możemy korzystać z usług stron trzecich w celu wypełnienia naszych zobowiązań w zakresie odbioru.
Filtr oleju MANN-FILTER Artykuł: W 610/3
Informacje o produkcie
Konstrukcja filtra: Filtr Spin-on
Numer części zalecanego narzędzia specjalnego: LS 6/1
Średnica wewnętrznego pierścieniauszczelniającego: 54
Średnica zewnętrznego pierścienia uszczelniającego: 62
Wysokość [mm]: 90
Rozmiar gwintu: M 20 X 1.5
Średnica zewnętrzna [mm]: 66
Artykuł uzupełniający/informacje uzupełniające 2: z jednym zaworem zwrotnym
Ciśnienie otwarcia zaworu obejściowego [bar]: 1
SVHC: Brak substancji SVHC!
Numery OE
Numery te są numerami artykułów oryginalnych części odpowiednich producentów
CITROËN 1109 AE
CITROËN 1109 CG
FIAT 46347171
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 6000605218
FIAT 6000611028
FIAT 6001073249
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FORD 1535 505
FORD 1699 522
FORD 2217 580
FORD 3396 825
FORD 3521 840
FORD 3803 268
FORD 9S51-6731-AA
FORD AS51-6731-AA
FORD KL07-14-302B
HONDA 15400-PLM-A01PE
HONDA 15400-PLM-A02PE
ISUZU 8-94368-727-0
ISUZU 8-94412-815-0
MAZDA G 6Y0 14302-A
MAZDA J E15-14302
MAZDA J EY0-14302
MAZDA J EY0-14302 A
MAZDA J EY0-14302-9A
MAZDA J EYO-14302
MAZDA RF Y0-14-3029A
MITSUBISHI 1230A105
MITSUBISHI 1230A182
MITSUBISHI 1230A184
MITSUBISHI 30A40-00100
MITSUBISHI 30A40-00103
MITSUBISHI MD 05281090
MITSUBISHI MD 135 737
MITSUBISHI MD 325714
MITSUBISHI MD 352627
MITSUBISHI MD 360935
MITSUBISHI MD321589
MITSUBISHI MZ 690070
MITSUBISHI MZ 690072
MITSUBISHI MZ 690115
MITSUBISHI MZ 690116
MITSUBISHI MZ 690900
MITSUBISHI MZ 690901
MITSUBISHI TS 200004
OPEL 5650301
OPEL 649007
OPEL 649012
OPEL 649013
OPEL 649014
OPEL 649020
OPEL 650134
OPEL 90511146
OPEL 91149521
OPEL 94314263
OPEL VOF225
OPEL VOF500
OPEL VOF88
PEUGEOT 1109 AC
PEUGEOT 1109 CG
VAUXHALL 4318092
VAUXHALL 649014
VAUXHALL VOF225
VAUXHALL VOF500
VAUXHALL VOF88
VOLVO 11715849
VOLVO 30866266
HYUNDAI OJE15-14302
KIA 0 JE15 14302
KIA O JE15 14 302
CASE IH VA30A4000103
CASE IH VA30A4000105
HITACHI 4294841
MASSEY FERGUSON 1 039 891
MASSEYFERGUSON 947 941
SAME 0.009.4794.1
SAME 0.010.3989.1
LAMBORGHINI 0.0094.794.1
LAMBORGHINI 0.0103.989.1
DEUTZ-FAHR 0.009.4794.1
DEUTZ-FAHR 0.010.2687.0
DEUTZ-FAHR 0.010.3989.1
GENERALMOTORS 12582255
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90485457
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORSMOTORS 91151708
GENERALMOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
GENERAL MOTORS 94314263
GENERAL MOTORS 94316263
PROTON PW 510577
PROTON PW 510577 E
FIAT-HITACHI 4294841
SCHAEFF 5.527.655.812
SPERRYNEW HOLLAND 48145956
SPERRY NEW HOLLAND VA30A4000105
YALE 901301815
KOBELCO VA30A4000103
KOBELCO VA30A4000105
CHERY SMD360935
GREAT WALL 1017100-EG01
GREAT WALL SMD360935
BRILLIANCE SMD 360935
GEHL 082350
GEHL 122497
GEHL 548943687270
Lista pojazdów:
WAŻNE INFO
Ze względu na nasz model biznesowy, mamy możliwość zaoferowania Państwu filtr oleju MANN-FILTER poz: W 610/3 możemy wysłać ORYGINALNĄ CZĘŚĆ od producenta. Zamiast repliki z MANN-FILTER otrzymasz oryginalną część z oryginalnym numerem części: 71736161.
Zwykle oferuje to znaczną wartość dodaną. Należy pamiętać, że w rzadkich przypadkach, np. w przypadku części tuningowych lub specjalnych, mogą wystąpić odchylenia od tego artykułu.
Dane techniczne:
Rodzaj filtra: Filtr przykręcany,
Wys.: 90 mm,
Wymiar gwintu: M 20 X 1.5,
Średnica zewnętrzna: 66 mm,
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zaworem zwrotnym
filtr oleju
Średnica zewnętrzna [mm]: 66
Średnica wewnętrzna 1 [mm]: 54
Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 62
Rozmiar gwintu: M 20 X 1,5
Wysokość [mm]: 90
z jednym zaworem zwrotnym
Ciśnienie otwarcia zaworu obejściowego [bar]: 1
MANN-FILTER Numer filtra: W 610/3 Typ filtra: Filtr olejuWymiary: Średnica zewnętrzna A: 66 mm Średnica zewnętrzna uszczelki C: 62 mm Rozmiar gwintu G: M 20 X 1.
5 Wysokość H: 90 mm Średnica wewnętrzna uszczelki B: 54 mm Ciśnienie otwarcia zaworu obejściowego J: 1,0 bar Zawór zwrotny I: 1 Waga: 0,252 kg
Filtr oleju pasuje do: VOLVO S40 I, V40; ACURA LEGEND, TL; ALFA ROMEO MITO; CHERY TIGGO; CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; FIAT 500, 500 C, 500L, BRAVA 0.9CNG-5.6 02.77-
- Producent
- Mann Filter
- Waga
- 3.169 kg
- EAN
- 4011558738402
- Numer producenta
- W610/3
- Producent
- Mann Filter
- Waga
- 3.169 kg
- EAN
- 4011558738402
- Numer producenta
- W610/3
Dodatkowe informacje
Pasuje również do tego

Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
227,00 zł/1l
68,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Multimetr cyfrowy LCD Amperomierz cyfrowy AC DC Ohm Uniwersalny miernik napięcia Woltomierz Amperomierz Uniwersalny miernik Multimetr cyfrowy Retoo
13,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
202,00 zł
-6,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Mobil 1 SUPER 3000 X1 5W-40 5 litrów kanister Opony
40,16 zł/1l
207,00 zł
-6,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
200,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
49,00 zł/1l
244,99 zł
Sprzedawca: Metler

Olej Total 0W30 5L Ineo First C2(Poprzednio C1) / Sn / B71 2312 / Stjlr.03.5007 / 9.55535-Gs1/Ds1
45,70 zł/1l
235,60 zł
-7,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
228,50 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Oleju Audi A2, Seat Cordoba, Ibiza Ii,Iv, Toledo Ii, Leon, Skoda Octavia I,Ii, Fabia I,Ii, Roomster, Vw
25,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Lenovo V15-IJL 39,6 cm (15,6 ) N4500 8 GB DOS
2 834,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 szt.
122,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cyfrowa waga osobista z technologią Step-On Precyzyjne czujniki Szklana waga osobista LCD do 180kg 100gr Waga kg lbs St Black Retoo
16,59 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Filtr oleju MANN-FILTER
45,29 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Olej Total Quartz 5W30 5L Ineo Mc3 C3 / Sn /Cf / 229.52 / 505.01 / Dexos 2 / Bmw Ll04 / Ms-11106
40,22 zł/1l
207,30 zł
-6,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
201,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Fisher-Price 86138, Czarny, Różowy, Biały, Kask, Rowerowa, 54 - 58 cm, Styropian (EPS),
228,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
173,00 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 180 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
288,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Kask rowerowy FISCHER 50452 FISCHER "Urban Montis", rozmiar: L/XL, czarny
172,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Xiaomi 11T Pro smartfon 16,9 cm 6,67 cala Dual SIM Android 11 5G USB typ C 8 GB 256 GB 5000 mAh Grey
1 312,60 zł
Sprzedawca: schlueter-mobile

Filtr Oleju Vw 1,0-1,5Tsi 14- Up/Golf Vii/Viii/Passat/Polo/Caddy
36,76 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Filtr Oleju Ford B-Max, Focus I,Ii,Iii, Fiesta Iv,V,Vi, C-Max Ii, Mazda 2, Volvo C30,V40, V50,V60 I, V70 Iii
24,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,50 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
48,20 zł/1l
241,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Filtr Powietrza Fiat Grande Punto
38,74 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
400,19 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
1 400,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Sakwa rowerowa FISCHER Kurier, biało-czarna, wykonana z wytrzymałego, wodoodpornego brezentu - 1 sztuka (86264)
124,16 zł
Sprzedawca: Sotel

Środek Cera Tec 300Ml / Liqui Moly
339,67 zł/1l
105,00 zł
-3,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Laptop Lenovo | 17,3 Zoll | Intel U300 | 5 x 4,40 GHz | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 | Grau
3 564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 140 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
250,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Bardzo dobra
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Motocyklowa pokrywa filtra oleju / pokrywa filtra oleju do Harley # HF1
396,05 zł
Sprzedawca: MOTEA-ONLINE

Aluminiowy zbiornik na olej z filtrem 0,75 l 3 m wąż nylonowy w oplocie AN10
375,60 zł
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

Aluminiowy zbiornik paliwa Zbiornik paliwa Uniwersalny zbiornik paliwa 10 l Zbiornik paliwa



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
352,00 zł
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

Zespół filtra paliwa 7111-296 Zamiennik Odpowiedni do Massey Ferguson 133 135 140 145 165 168 175 178
132,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24

PCP filtr oleju filtr powietrza separator oleju woda węgiel aktywny wysokociśnieniowy zestaw pompy 35 Mpa z rurką do słabych cieczy korozyjnych
137,17 zł
Sprzedawca: Easybuy

10 szt. filtr oleju wlew oleju uniwersalny adapter lejek lejek szyjka wlewu oleju
182,97 zł
Sprzedawca: Easybuy

15-częściowy zestaw lejków do wlewu oleju z filtrem w wersji plastikowej Lejek do wlewu oleju silnikowego
322,59 zł
Sprzedawca: Easybuy

8-częściowy wlew filtra oleju Uniwersalny lejek wlewu oleju silnikowego do samochodu Regulowany
165,77 zł
Sprzedawca: Easybuy

1 L aluminiowa butelka przelewowa płynu chłodzącego do chłodnicy zbiornik wyrównawczy
231,60 zł
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

Aluminiowy zbiornik na olej Pojemnik na olej 200 ml do BMW N54 335i 535i
214,80 zł
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

Aluminiowy pojemnik na olej do BMW 335i 535i N54
214,80 zł
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

Kolektor oleju Zbiornik oleju 2-portowy Uniwersalny Aluminiowy PCV 2 * Ciecz



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,40 zł
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

2,5-litrowy aluminiowy przelewowy zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego Uniwersalny zbiornik wody
147,60 zł
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

TOHATSU olej filtry do 4-stroke outboards Osculati 17.504.10
66,97 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

4-częściowy filtr oleju, 420256188 KN152 HF152 Zamiennik filtra oleju do CAN AM 330 400 450 500 2003-2017
86,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Filtr powietrza do TS410,Filtr powietrza do TS420,Filtr paliwa do TS410,Filtr paliwa do TS420,Żarówka podkładu do TS410,Żarówka podkładu do TS420
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Korek obudowy filtra oleju, pokrywa obudowy filtra oleju, pokrywa obudowy filtra oleju, korek filtra oleju, pokrywa filtra oleju silnika, pokrywa filtra oleju
95,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

1681668, lejek do filtra paliwa, lejek do filtra oleju, lejek do filtra samochodowego, lejek do filtra oleju napędowego
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Filtr powietrza, motocyklowy filtr powietrza, filtr powietrza ATV, filtr powietrza Dirt Bike, filtr powietrza skutera
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24