5,0



Na podstawie 1 opinii
Pascal Morabito Purple Ruby woda perfumowana dla kobiet 95 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,05 zł
642,63 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla mężczyzn GREEN2 761,60 zł/1l
276,16 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 50 ml7 392,00 zł/1l
369,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kilian Woman in Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml12 511,00 zł/1l
1 251,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kilian Woman in Gold woda perfumowana Refilll 100 ml9 352,50 zł/1l
995,63 zł
-60,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
935,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Pascal Morabito Perle Precieuse woda perfumowana spray 100ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pascal Morabito Pure Perle EDP 100 ml W
1 060,00 zł/1l
106,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pascal Morabito Beautiful Girl EDP 100 ml W
590,00 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CACHAREL Yes I Am Delicious EDP 30ml
3 858,33 zł/1l
115,75 zł
Sprzedawca: Sykz

Ard Al Zaafaran I Am The Queen EDP 100ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 322,50 zł/1l
132,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pascal Morabito Purple Lady woda perfumowana dla kobiet 100 ml
901,00 zł/1l
90,10 zł
Sprzedawca: Sykz

Woda perfumowana Noir dla kobiet 100 ml - Pascal Morabito
652,00 zł/1l
65,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pascal Morabito Lovissima woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 623,40 zł/1l
262,34 zł
Sprzedawca: Sykz

The One woda perfumowana dla kobiet 30 ml - Dolce&Gabbana
7 036,67 zł/1l
211,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Riiffs Samah Purple woda perfumowana dla kobiet 100 ml
972,50 zł/1l
97,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Emanuel Ungaro Diva woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 617,00 zł/1l
80,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LPDO Ruby Fumée 100 ml dla kobiet
1 586,40 zł/1l
158,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Zimaya Zahir Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml
724,50 zł/1l
72,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Amouage Gold Woman woda perfumowana dla kobiet 100 ml
11 552,90 zł/1l
1 155,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Risala Touq Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml
758,80 zł/1l
81,61 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zapach kwiatowy, owocowy i hedonistyczny, z górnymi nutami jabłka, maliny i kwiatu pomarańczy. Serce jest pełne białych kwiatów z akordem gardenii, truskawki i piwonii. Baza jest zmysłowa i przywołuje żywe wspomnienia świeżości z wanilią, karmelem, piżmem i białym drewnem.
Pascal Morabito Purple Ruby.
Woda perfumowana dla kobiet.
95 ml
Pozwól, aby w Parfum Pascal Morabito EDP Purple Ruby 95 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Pascal Morabito!
- Płeć: Dama
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: Purple Ruby
- Pojemność: 95 ml
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Pascal Morabito
6 Place du Casino, Monte Carlo, Monaco, 98000
98000 - Monte Carlo
+37793150250
Woda perfumowana marki Pascal Morabito została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 95 ml.
Purple Ruby to słodki i kremowy, kwiatowo-owocowy gourmand, który nakłada soczyste jagody i wystawne kwiaty na pyszną waniliowo-karmelową bazę Otwarcie to mocny koktajl cierpko-słodkiego zielonego jabłka, soczystej truskawki i miodowej maliny Lśniące białe kwiaty tworzą odurzające serce, które łączy kwiat pomarańczy, gardenię i różową piwonię
Woda perfumowana Pascal Morabito została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 95 ml wybranego zapachu.
Pascal Morabito Purple Ruby woda perfumowana spray 95 ml
Pascal Morabito Purple Ruby Eau De Perfume Spray 95ml
- Model
- Purple Ruby
- Waga
- 0.401 kg
- Zawartość
- 95 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3760084670212
- Numer producenta
- JTI-110726564
- Model
- Purple Ruby
- Waga
- 0.401 kg
- Zawartość
- 95 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3760084670212
- Numer producenta
- JTI-110726564
Pasuje również do tego

Pascal Morabito Perle Precieuse woda perfumowana spray 100ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ted Lapidus - Stories Seduction Vibes EDT 100ml
856,30 zł/1l
85,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Mohra EDP 100ml
659,80 zł/1l
65,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

John Richmond Viva Rock 50ml edt
5 537,00 zł/1l
276,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Hayaati Florence Woda perfumowana, 100 ml
642,00 zł/1l
64,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Emanuel Ungaro Desnuda Edp Spray
977,00 zł/1l
97,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Iceberg - Wild Rose EDT 100ml
624,00 zł/1l
62,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture Gold Couture, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
2 117,30 zł/1l
211,73 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Parfums Grès Cabotine de Grès, Kobiety, 100 ml, Imbir, Mandarynka, Ylang-ylang, Imbir, Hiacynt, Lilia, Tuberoza, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
853,40 zł/1l
85,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Pure Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Agarwood (Oud), Cinnamon and Nutmeg, Jasmine and Sandalwood, Amber, Guaiac Wood, Vanilla, Musk and Cedar
915,00 zł/1l
91,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 031,00 zł/1l
103,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Devota & Lomba Sea Of Roses woda perfumowana 100ml
1 076,90 zł/1l
107,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Rochas, Madame Rochas, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 870,30 zł/1l
187,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 153,50 zł/1l
115,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 072,80 zł/1l
107,28 zł
Sprzedawca: Tersorte

Jimmy Choo Woda perfumowana, 40ml
3 783,25 zł/1l
151,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Adler AD 8051, Od góry, 3 kg, Niebieski, Biały
235,58 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: avenido

Ajmal - Sacrifice For Her EDP 50ml
1 498,00 zł/1l
74,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne, Ultra Red, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
1 581,25 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 678,00 zł/1l
183,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Grès Pièce Unique EDP 100 ml UNISEX
1 058,50 zł/1l
105,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Ajmal Shine woda perfumowana dla kobiet 75 ml
1 595,60 zł/1l
119,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Pascal Morabito Perle Royale, Kobiety, 100 ml, Elemi, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Irys, Jaśmin, Suszona śliwka, Paczula, Pralina, Wanilia, Spray
949,50 zł/1l
94,95 zł
Sprzedawca: Sykz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,095 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 004,40 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 386,30 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 484,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders