4,8



Na podstawie 46 opinii
Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
132,25 zł
1 322,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jean Louis Scherrer Scherrer EDP 50 ml W2 431,00 zł/1l
121,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Nina Ricci L'Air Du Temps Woda perfumowana, 100 ml2 497,50 zł/1l
249,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, Kobiety, 100 ml, Neroli, Pomarańczowy, Tuberoza, Paczula, Wanilia, Spray1 840,00 zł/1l
184,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Mon, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #10404 INGREDIENTS: ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE •..., 1 szt.7 271,40 zł/1l
363,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 031,00 zł/1l
103,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 153,50 zł/1l
115,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 678,00 zł/1l
183,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 401,80 zł/1l
140,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique Reve d'Infini woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 504,50 zł/1l
150,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 319,70 zł/1l
131,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 041,00 zł/1l
304,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique E12201, Mężczyźni, 125 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Mandarynka, Rozmaryn, Jaśmin, Orris, Bursztyn, Mech dębowy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 361,36 zł/1l
170,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
942,50 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estee Lauder Cinnabar woda perfumowana dla kobiet 50 ml
4 115,40 zł/1l
205,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 50 ml
5 382,00 zł/1l
269,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Boucheron, Boucheron, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 604,00 zł/1l
160,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Juicy Couture, Viva La Juicy, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 494,00 zł/1l
249,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Lalique Le Parfum 100ml edp Lalique 3454960020917
Lalique Le Parfum woda perfumowana spray 100ml
Zapach jest hołdem złożonym kobiecie. Tym dziełem Lalique ośmielił się osiągnąć perfekcyjną kobiecość i elegancję. Ponownie odkrywa orientalność i drapieżność połączoną jednak z nowoczesnym stylem współczesnych czasów.
Dzieło jest grą świateł, kontrastem; jak zmieniający się temperament kobiety…
Wyraża jej osobowość, zmienność… jest zmysłowy do granic wytrzymałości…
Stworzony w duchu starego perfumiarstwa, nawiązuje do tradycji Lalique; rzeźbienia w najwspanialszych materiałach, najwyższej jakości, perfekcji szczegółów, wyrafinowanego wyglądu.
Inspiracja- wygrawerowany na korku motyw „Maski kobiety”, jest projektem Lalique z roku 1935 i w pełni oddaje naturę i charakter zapachu.
Zapach fascynujący jak zagadka. Pobudzający. Zmysłowy. Śmiały. Kusi, uwodzi, jest nieskończenie tajemniczy…
Olśniewająca nuta wprowadzająca:lekkość- Bergamotka, elegancja- Liść Laurowy, intensywność- Pieprz Czerwony
Nuta serca:Jaśmin osłodzony przez Heliotrop- uwodzi ze smakiem, dogłębnie porusza, wyrusza na podbój serca, które jest poruszone… Miękki akcent osłodzony Migdałem przenosi do egzotyki, szczypta Kminku fascynuje…
Nuta głębi: niezapomniana i fascynująca Paczula otoczona Wanilią, Piżmo, Kremowe Drzewo Sandałowe Hipnotyzują Mocą…
Lalique Le Parfum to zapach stworzony przez markę Lalique. Wprowadzona w 2005 roku kompozycja jest zapachem ponadczasowym, niebywale eleganckim. /Lalique Le Parfum to uosobienie prestiżu i luksusu/ idealnie oddające charakter marki. Zapach dedykowany eleganckim kobietom. /
Nuta głowy: laurowiec indyjski, bergamotka, różowy pieprz
Nuta serca: jaśmin, heliotrop, migdał
Nuta bazy: drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, wanilia
Odkryj rozkosznie zmysłowy Orient w damskim zapachu Lalique Le Parfum, obdarzonym maksymalną uwodzicielskością. Uderzający flakon kryje odurzający koktajl tajemniczych i fascynujących nut orientalnych. Zainspirowany duchem Lalique, ten artystyczny klejnot łączy ciemne i przezroczyste szkło, tworząc uderzające przejścia między światłem a cieniem. Elegancka szklana kostka zwieńczona jest kwadratową nasadką łączącą czarne i półprzezroczyste powierzchnie. Czerwony jedwabny sznurek jest owinięty wokół szyjki butelki i wykończony dwoma frędzlami. Wrażenie to potęguje czerwono-czarne opakowanie, które podkreśla klasyczną elegancję.
Lalique - Perfumy damskie - Le Parfum - Woda perfumowana 100 mlTo orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet. Jest to słodki waniliowy zapach z charakterystycznym akcentem, który odróżnia go od większości innych orientalnych zapachów waniliowych. Jest to piękne napięcie między dwoma pozornie sprzecznymi akordami, świeżymi cytrusami i pieprzem na górze a słodką, puszystą bazą.
- Nuty głowy to: " Bergamotka, różowy pieprz, laur ".
- Nuty serca to: " Jaśmin, Heliotrop i Migdałowiec ".
- Nutami bazy są: " drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula i wanilia ".
Lalique Le ParfumNowoczesna nuta orientalna Oryginalne, charakterystyczne i luksusowe damskie perfumy o silnej osobowości Lalique Le Parfum to nowe eteryczne perfumy z domu Lalique Perfumy wykonane z precyzją przy użyciu najlepszych surowców. Z drugiej strony jest to odurzający zapach bergamotki, lauru i różowych jagód, po którym następuje cielesne serce jaśminu i koliotropowego HA z akcentami migdałów. Następnie pozostaje niezapomniany i otulający ślad promiennej paczuli, ukojony słodką wanilią A perfumy do sił fA c A c ric
Perfumy damskie Lalique Lalique
Le Parfum (
100 ml)Daj się zaskoczyć
wm perfumom damskim Lalique Lalique Le Parfum (100 ml) i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Lalique!
- Płeć: kobiety
- Pojemność: 100 ml
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa perfum: Lalique Le Parfum
Lalique Le Parfum.
Woda perfumowana dla kobiet.
100 ml
Woda perfumowana Le Parfum marki Lalique została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Le Parfum by Lalique został stworzony wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Lalique Le Parfum Eau De Perfume Spray 100ml
Lalique Le Parfum Edp Spray L12201 FRANKRIJK karton @ 1 fles x 100 ml
- Model
- Le Parfum
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Pozłocone upojne kwiatowe aromaty jaśminu, gardenii, róży, ylang-ylang, fiołków, lilii, irysa, bzu, tuberozy, konwalii. Drzewne i piżmowe nuty cedru, sandałowca, paczuli, wetiweru, wanilii i bursztynu.
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexKobiety
- EAN
- 3454960020917
- Numer producenta
- JTI-110744768
- Model
- Le Parfum
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Pozłocone upojne kwiatowe aromaty jaśminu, gardenii, róży, ylang-ylang, fiołków, lilii, irysa, bzu, tuberozy, konwalii. Drzewne i piżmowe nuty cedru, sandałowca, paczuli, wetiweru, wanilii i bursztynu.
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexKobiety
- EAN
- 3454960020917
- Numer producenta
- JTI-110744768
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 153,50 zł/1l
115,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 091,50 zł/1l
109,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 401,80 zł/1l
140,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 678,00 zł/1l
183,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique E12201, Mężczyźni, 125 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Mandarynka, Rozmaryn, Jaśmin, Orris, Bursztyn, Mech dębowy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 361,36 zł/1l
170,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 184,63 zł/1l
146,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 031,00 zł/1l
103,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 107,00 zł/1l
66,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 041,00 zł/1l
304,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
942,50 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Gałka muszkatołowa, Wetiwer, Nutmeg,Vetiver
1 010,00 zł/1l
101,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
790,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men Woda toaletowa, 118ml
628,73 zł/1l
77,50 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 699,90 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 319,70 zł/1l
131,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 50 ml
5 382,00 zł/1l
269,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
1 486,50 zł/1l
148,65 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 357,00 zł/1l
81,42 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lalique White 125ml, Mężczyźni, 125 ml, Bergamotka, Cytryna, Bergamot,Lemon, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Fioletowy, Cardamom,Nutmeg,Pepper,Violet (flower)
1 105,60 zł/1l
138,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 251,00 zł/1l
125,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Juicy Couture Couture Couture Woda perfumowana, 100 ml
1 069,00 zł/1l
106,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczne, chętnie kupię jeszcze raz
Zawartość 0,1 l
jak wszystkie produkty Lalique – najwyższa jakość Wygląd, zapach przyjemnie wypełnia pomieszczenie, świetnie leży w dłoni Na pokrywce zamknięcia wyrzeźbiono trójwymiarową twarz, co Lalique często wykorzystuje – taki piękny detal....
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
kobiecy zapach
Zawartość 0,1 l
Używam tych perfum już od lat i nadal bardzo mi się podobają. To delikatny zapach dla kobiecej kobiety. To naprawdę wyjątkowe perfumy.
Oceniono dnia 14 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super
Zawartość 0,1 l
Mam te perfumy od lat, ale po raz pierwszy zamawiając tutaj muszę powiedzieć, że jest to dokładnie to, co kupiłem w perfumerii!
Oceniono dnia 7 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest idealne
Zawartość 0,1 l
Używam go od 2000 roku i nie chcę go zmieniać, uwielbiam go.
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Zawartość 0,1 l
Pachnie na droższy, niż kosztuje.
Oceniono dnia 1 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szlachetny zapach
Zawartość 0,1 l
Ciężki zapach, zamawiany kilka razy
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny pomysł na prezent
Zawartość 0,1 l
Zapach jest bardzo przyjemny
Oceniono dnia 11 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 0,1 l
Bardzo szybko, wszystko zgodnie z zamówieniem
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l