Krem czekoladowy Bounty z kokosem 200 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

22,64 zł

56,60 zł / 1kg

+ 13,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Kremy orzechowo-czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
46,47 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
79,98 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem Nutella 950g - Ferrero
Krem Nutella 950g - Ferrero
52,49 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
127,98 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
66,59 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Milka z orzechami laskowymi o pełnym smaku 350g
Krem do smarowania Milka z orzechami laskowymi o pełnym smaku 350g
68,06 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
23,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Bounty 350 g
Krem do smarowania Bounty 350 g
66,34 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Mars 350 g
Krem do smarowania Mars 350 g
75,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Snickers 350 g
Krem do smarowania Snickers 350 g
75,41 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
169,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nutella Plant Based krem 350 g Ferrero
Nutella Plant Based krem 350 g Ferrero
84,26 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
127,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
57,41 zł
Sprzedawca: somnia24
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
104,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,21 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Brinkers La Vida Vegan Organic Nut Nougat Cream Spread 270g
Brinkers La Vida Vegan Organic Nut Nougat Cream Spread 270g
232,59 zł/1kg
66,61 zł
-5%
62,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
KREM KOKOSOWO - MIGDAŁOWY BIO 250 g - RAPUNZEL
Rapunzel 305640, Krem orzechowy zmieszany, 250 g, Niemcy, 645 kcal, 54 g, 31 g
99,08 zł/1kg
24,77 zł
Sprzedawca: taleoo
KREM O SMAKU CZEKOLADOWYM BIO 250 g - RAPUNZEL
Rapunzel 305573, Krem orzechowy zmieszany, 250 g, Czekolada, 1 szt., 605 kcal, 5,6 g
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWO - KAKAOWY400 g - BIONELLA
KREM ORZECHOWO - KAKAOWY400 g - BIONELLA
109,50 zł/1kg
43,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nie czekaj, zamów teraz Bounty Krem Czekoladowy! Rozkoszuj się smakiem kokosa i czekolady w każdym kęsie.



BOUNTY Mleczny Krem Czekoladowy Kokosowy 200G - mleczny krem czekoladowy z wiórkami kokosowymi.

Doskonała kremowa konsystencja mleka, świetnie rozsmarowuje się na pieczywie.

Doskonały pomysł kiedy dopada ochota na coś słodkiego.

Kokosowa przyjemność.

Oddaj się tropikalnej przygodzie w nowej, aksamitnej postaci batonika Bounty.

Idealny do ciast, deserów i kanapek.

Ten sam niepowtarzalny smak w doskonałej formie.


Składniki:

cukier, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), maltodekstryna, mleko w proszku pełne (9%), wiórki kokosowe (6%), emulgator (lecytyny), sól. Może zawierać orzechy. Produkt odpowiedni dla wegetarian.


Wartość odżywcza w 100g:

  • Wartość energetyczna 2448kJ /588kcal
  • tłuszcze 40g
  • węglowodany 55g, w tym cukry: 42g
  • białko 2,8g
  • sól 0,13g


Data ważności: 18.04.2025



Opis szczegółowy Krem czekoladowy Bounty 200g Parametry produktu Zawartość netto 200 g Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Niemcy Składniki Składniki: cukier, olej rzepakowy, maltodekstryna, olej palmowy rspo, mleko w proszku pełne (9,3%), wiórki kokosowe (6%), emulgator: lecytyny, sól. moze zawierac: orzechy laskowe i migdały. Temperatura przechowywania min - max 18 - 22 °C Waga jednostkowa brutto 0,4 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: quest food sp. z o.o. ulica i numer: elektronowa 16 kod pocztowy i miasto: 62-070 więckowice pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 336 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Tak Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Migdały i produkty z migdałami Tak Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych Tak Przechowywanie Inne uwagi dotyczące przechowywania Nie przechowywać w lodówce. nie zamrażać. po otwarciu spożyć w ciągu 8 tygodni. Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Stosowanie - propozycje podania Do bezpośredniego spożycia Wartość odżywcza Zawartość białek w porcji (ogólnie) 0,6 g Zawartość soli w porcji (ogólnie) 0,03 g Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) 8,3 g Zawartość węglowodanów w porcji 10,9 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 589 kcal Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) 118 kcal Wartość energetyczna kJ 2451 kJ Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) 490 kJ Wielkość porcji 20 g Zawartość białek 2,8 g Zawartość soli 0,13 g Kwasy tłuszczowe nasycone 13 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 39,7 g Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) 2,6 g Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) 7,9 g Cukry 41,7 g Zawartość węglowodanów 54,5 g Wartość energetyczna kcal (energia) 6 %RWS Zawartość białek (ogólnie) 1 %RWS Zawartość soli (ogólnie) 1 %RWS Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) 13 %RWS Zawartość węglowodanów (cukry) 9 %RWS Zawartość węglowodanów (ogólnie) 4 %RWS Ilość porcji w opakowaniu 10 szt. Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5060122039383 Marka: Bounty Kategoria: DŻEMY,MIÓD,KREMY DO PIECZYWA Podkategoria: KREMY DO PIECZYWA Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: quest food sp. z o.o. ulica i numer: elektronowa 16 kod pocztowy i miasto: 62-070 więckowice pl Waga jednostkowa brutto: 0.40 kg
Lista składników
Składniki: cukier, olej rzepakowy, maltodekstryna, olej palmowy rspo, mleko w proszku pełne (9,3%), wiórki kokosowe (6%), emulgator: lecytyny, sól. moze zawierac: orzechy laskowe i migdały.
Informacja o wartościach odżywczych
Zawartość białek w porcji (ogólnie): 0,6 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,03 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 8,3 gZawartość węglowodanów w porcji: 10,9 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 589 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 118 kcalWartość energetyczna kJ: 2451 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 490 kJWielkość porcji: 20 gZawartość białek: 2,8 gZawartość soli: 0,13 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 39,7 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 2,6 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 7,9 gCukry: 41,7 gZawartość węglowodanów: 54,5 gWartość energetyczna kcal (energia): 6 %RWSZawartość białek (ogólnie): 1 %RWSZawartość soli (ogólnie): 1 %RWSZawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone): 13 %RWSZawartość węglowodanów (cukry): 9 %RWSZawartość węglowodanów (ogólnie): 4 %RWSIlość porcji w opakowaniu: 10 szt.
Alergeny
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Waga
400 g
Firma spożywcza
MEGASAM24.PL PSA
Nazwa handlowa
Krem Bounty 200g
Producent
Bounty
Numer producenta
3392129005
EAN
5060122039383

Lista składników
Składniki: cukier, olej rzepakowy, maltodekstryna, olej palmowy rspo, mleko w proszku pełne (9,3%), wiórki kokosowe (6%), emulgator: lecytyny, sól. moze zawierac: orzechy laskowe i migdały.
Informacja o wartościach odżywczych
Zawartość białek w porcji (ogólnie): 0,6 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,03 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 8,3 gZawartość węglowodanów w porcji: 10,9 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 589 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 118 kcalWartość energetyczna kJ: 2451 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 490 kJWielkość porcji: 20 gZawartość białek: 2,8 gZawartość soli: 0,13 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 39,7 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 2,6 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 7,9 gCukry: 41,7 gZawartość węglowodanów: 54,5 gWartość energetyczna kcal (energia): 6 %RWSZawartość białek (ogólnie): 1 %RWSZawartość soli (ogólnie): 1 %RWSZawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone): 13 %RWSZawartość węglowodanów (cukry): 9 %RWSZawartość węglowodanów (ogólnie): 4 %RWSIlość porcji w opakowaniu: 10 szt.
Alergeny
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Waga
400 g
Firma spożywcza
MEGASAM24.PL PSA
Nazwa handlowa
Krem Bounty 200g
Producent
Bounty
Numer producenta
3392129005
EAN
5060122039383
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
60,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
66,59 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Milka z orzechami laskowymi o pełnym smaku 350g
Krem do smarowania Milka z orzechami laskowymi o pełnym smaku 350g
68,06 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
23,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
46,48 zł/1kg
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
28,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Mars w słoiku (może być jako szklanka do picia) 200 g
Krem do smarowania Mars w słoiku (może być jako szklanka do picia) 200 g
313,30 zł/1kg
93,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Snickers 350 g
Krem do smarowania Snickers 350 g
75,41 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,37 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
54,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Mars 350 g
Krem do smarowania Mars 350 g
75,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45 %, 190 g
Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ovomaltine Crunchy Cream chrupiący krem do smarowania o smaku czekoladowym 380g
Ovomaltine Crunchy Cream chrupiący krem do smarowania o smaku czekoladowym 380g
149,45 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
169,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Podravka Lino Lada Gold Krem mleczno-orzechowy (słoik 350 g)
Podravka Lino Lada Gold Krem mleczno-orzechowy (słoik 350 g)
63,32 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
25,33 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Mleczne smarowidło do kanapek Milky Way duet mleka i kremu czekoladowego 200g
Mleczne smarowidło do kanapek Milky Way duet mleka i kremu czekoladowego 200g
469,95 zł/1kg
93,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
45,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
34,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Kinder Cards waflowe specjały z cienkim kremem waflowym 128g
Kinder Cards waflowe specjały z cienkim kremem waflowym 128g
118,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
46,47 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,76 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
163,82 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
133,91 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 20 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie
Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16 363,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
94,03 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
447,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,98 zł/1l
KREM ORZECHOWY O SMAKU CZEKOLADY I KARMELU Z KAWAŁKAMI ORZESZKÓW ZIEMNYCH BEZ DODATKU CUKRÓW 160 g - SUPERSONIC
SUPERSONIC Krem Orzechowy Czekolada i Karmel z Kawałkami Orzechów 160 g – Bez Cukru, Bez Oleju Palmowego, Wegański, Pyszna Przekąska
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
273,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,91 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem Nutella 950g - Ferrero
Krem Nutella 950g - Ferrero
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
90,91 zł
-22%
70,19 zł
Sprzedawca: CarbZone
116,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
262,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Witor's Giandula krem czekoladowo-orzechowy 200 g
Witor's Giandula krem czekoladowo-orzechowy 200 g
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
173,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowo-orzechowy bez cukru 200g - Emilia
Krem czekoladowo-orzechowy bez cukru 200g - Emilia
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l