5,0



Na podstawie 11 opinii
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,41 zł
127,58 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy orzechowo-czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie16 363,20 zł/1kg
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg46,47 zł/1kg
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ferrero Nutella Mini Glass Spread Chocolate 25g - Orzechowy nugat (opakowanie 18 szt.)480,84 zł/1kg
216,38 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Krem Nutella 950g - Ferrero52,49 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
104,42 zł/1kg
52,21 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Nutella Plant Based krem 350 g Ferrero
84,26 zł/1l
29,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
62,87 zł/1l
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nutella Krem Orzechowo-Czekoladowy 25 g
224,50 zł/1kg
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem do smarowania Milka z orzechami laskowymi o pełnym smaku 350g
68,06 zł/1kg
23,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nudossi 975 g Pasta do smarowania pieczywa z kremem orzechowo-nugatowym
134,71 zł/1kg
139,28 zł
-7,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
131,34 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Ferrero Nutella Krem orzechowo-czekoladowy 600 g
40,86 zł/1kg
39,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nutella w rękawie do wyciskania Nugat z orzechów laskowych 1000g
75,08 zł/1kg
75,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
169,73 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nutella 80135463, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 41,4 g, 15 g, 539 kcal, 2252 kJ
6,29 zł/1kg
20,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Brinkers La Vida Vegan Organic Nut Nougat Cream Spread 270g
232,59 zł/1kg
66,61 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Krem czekoladowy Twix 200 g
66,59 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nutella mini porcja 15g - Ferrero
98,50 zł/1kg
1,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nutella do smarowania pieczywa Krem nugatowy z orzechów laskowych czekoladowy 450g
Nutella to klasyczny orzechowy krem nugatowy. Składniki roślinne, takie jak orzechy laskowe i kakao, a także najlepsze odtłuszczone mleko sprawiły, że Nutella stała się kultową marką na całym świecie. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu smakowi Nutella to rozkosz dla młodych i starszych z najlepszym odtłuszczonym mlekiem o pojemności 0,3 litra.
- klasyk na każde śniadanie
- bez barwników i konserwantów
- z wyselekcjonowanych orzechów laskowych
- pierwszorzędna jakość, która wyraźnie przejawia się w smaku
Hainer Weg 120
60599 Frankfurt am Main (D)
Ferrero Nutella, słoik 450 g ()
Jak długo istnieje Nutella?
Nutella jest rozsmarowywana na chlebie w Austrii od 1965 roku. We Włoszech ludzie cieszyli się nią jeszcze wcześniej, ponieważ istniał już prekursor nutelli, "Supercrema".
Był on we Włoszech już w 1951 roku i został zastąpiony nutellą w 1964 roku.
Jaki jest sekret smaku nutelli?
Sekret wyjątkowego i niepowtarzalnego smaku nutelli tkwi w starannie dobranych składnikach i ich delikatnym przetwarzaniu. Oprócz najlepszego odtłuszczonego mleka, nutella nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a jedynie składniki roślinne, takie jak orzechy laskowe i kakao. Te wyśmienite składniki są przetwarzane zgodnie z oryginalną recepturą nutelli od wielu lat. Nic więc dziwnego, że z taką starannością nutella od lat jest jednym z ulubionych smarowideł w Austrii.
Czy nutella jest wytwarzana wyłącznie ze składników wymienionych na liście składników?
Tak, oczywiście, nutella zawiera cukier, olej roślinny, orzechy laskowe, niskotłuszczowe kakao, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator lecytynę sojową i wanilinę. Poza odtłuszczonym mlekiem w proszku krem orzechowy nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.
Czy emulgator lecytyna sojowa jest pochodzenia roślinnego?
Tak, stosowany emulgator jest pochodzenia roślinnego i jest uzyskiwany z tradycyjnie uprawianej i genetycznie niemodyfikowanej soi.
Czy nutellę należy przechowywać w lodówce?
Nie, ponieważ pełny smak nutelli rozwija się dopiero w "normalnej" temperaturze pokojowej (21-23°C). Nasz orzechowy krem nugatowy również smakuje tym lepiej, im jest świeższy. Dlatego zalecamy, aby nie pozostawiać nutelli zbyt długo po otwarciu.
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE) Ferrero DE-60624 Frankfurt nad Menem (UE)
Nazwa żywności Orzechowy krem nugatowy.
Wykaz składników Składniki: Cukier, olej palmowy, HAZELNUTS (13%), SKIMMED MILK POWDER (8,7%), niskotłuszczowe kakao (7,4%), emulgator lecytyny (SOYA), wanilina.
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania Optymalne przechowywanie w temperaturze od +18°C do +24°C.
Średnie wartości odżywcze na 100 g Wartość kaloryczna w kJ 2252 Wartość kaloryczna w kcal 539 Tłuszcz w g 30,90 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 10,60 Węglowodany w g 57,50 Węglowodany, w tym cukier w g
56,30 Białko w g 6,30 Sól w g 0,107 Zawiera alergeny Soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); orzechy, tj. migdały, różne orzechy, mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; orzechy laskowe (Corylus avellana) i produkty pochodne
| Nazwa | Nutella orzechowy krem nugatowy |
| Waga | 450g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Składniki | Cukier, olej palmowy, orzechy laskowe (13%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczone MLEKO w proszku (7,5%), emulgator - lecytyny (SOYA), wanilina. |
| Alergeny | Orzechy i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, soja i produkty pochodne |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | Ferrero 60624 Frankfurt nad Menem |
| Adres | Zawiera ok. 30 porcji |
| Dalsze informacje | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 2284kj/547kcal |
| Wartość kaloryczna (kJ/kcal) | 31,8g |
| Tłuszcz | 11,0g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 56,9g |
| Węglowodany | 55,9g |
| w tym cukier | 6,6g |
| Białko | 0,102g |
Aby uzyskać informacje zgodnie z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia 2252/539 kJ/kcaltłuszcz 30,9 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 10,6 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 57,5 gw tym cukry 56,3 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 6,3 gsól 0,107 gwitaminy i minerały -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.45 l
- Lista składników
- Cukier, olej palmowy, orzechy laskowe (13%), odtłuszczone mleko w proszku (8,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (7,4%), emulgator - lecytyny (SOYA), wanilina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 539,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 252,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 30,90 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 10,60 Węglowodany: 57,50 Węglowodany, w tym cukier: 56,30 Białko: 6,30 Sól: 0,11
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 450 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Orzechowy krem nugatowy
- Producent
- Nutella
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- Składniki: (13%), SOJA MLECZNA (8,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (7,4%), emulgator lecytyna (SOJA), wanilina.
- Numer producenta
- 4016
- EAN
- 4008400401621
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.45 l
- Lista składników
- Cukier, olej palmowy, orzechy laskowe (13%), odtłuszczone mleko w proszku (8,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (7,4%), emulgator - lecytyny (SOYA), wanilina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 539,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 252,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 30,90 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 10,60 Węglowodany: 57,50 Węglowodany, w tym cukier: 56,30 Białko: 6,30 Sól: 0,11
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 450 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Orzechowy krem nugatowy
- Producent
- Nutella
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- Składniki: (13%), SOJA MLECZNA (8,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (7,4%), emulgator lecytyna (SOJA), wanilina.
- Numer producenta
- 4016
- EAN
- 4008400401621
Pasuje również do tego
Bestseller




3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30Bestseller




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(633)Liczba wystawionych ocen: 633

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
46,48 zł/1kg
28,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Würze
61,09 zł/1l
18,02 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
69,10 zł/1kg
55,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lorenz 61972 Lorenz Pommels Original 75,0 g
872,27 zł/1kg
65,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo OR02373, Żelka gumowa, 100 g, Owoce, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
52,90 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VINGO Inhalator Inhalatory nebulizator ultradźwiękowy inhalator ręczny nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

SARDYNKI EUROPEJSKIE WOLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 120 g - PAN DO MAR
156,67 zł/1kg
18,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ponczo przeciwdeszczowe dla dorosłych rozmiar uniwersalny wodoodporne żółte
103,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Czajnik elektryczny LEHMANN bezprzewodowy ze stali nierdzewnej 1,8 l, 2200 W, stalowy mocny
244,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Co jeszcze mogę powiedzieć, po prostu pyszne, na łyżkę, na śniadanie lub pomiędzy, i tysiąc podziękowań za dodatkowe 75g!
Oceniono dnia 24 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nutellaaaaaa
Nie znam lepszego smarowidła. Nutella jest najlepsza na rynku.
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszna Nutella
najlepsza jakość jak zawsze
Oceniono dnia 11 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest wspaniałe!
Najlepsza cena. Szybka dostawa.
Oceniono dnia 28 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
wszystko super
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,47 zł/1kg

Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16 363,20 zł/1kg

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1l

Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
94,08 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
448,00 zł/1kg

Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,98 zł/1l

SUPERSONIC Krem Orzechowy Czekolada i Karmel z Kawałkami Orzechów 160 g – Bez Cukru, Bez Oleju Palmowego, Wegański, Pyszna Przekąska
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
273,13 zł/1kg

Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,98 zł/1l

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,28 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,91 zł/1l

Krem Nutella 950g - Ferrero
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,49 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
90,91 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,19 zł
Sprzedawca: CarbZone
116,98 zł/1l

Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
262,60 zł/1l

Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,45 zł/1l

Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,83 zł/1l

Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,63 zł/1kg

Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,87 zł/1l

Witor's Giandula krem czekoladowo-orzechowy 200 g
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,95 zł/1l

Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
173,45 zł/1l

Krem czekoladowo-orzechowy bez cukru 200g - Emilia
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l

ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l