3,7



Na podstawie 3 opinii
Krem do smarowania Bounty 350 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,15 zł
66,34 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Kremy orzechowo-czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg46,47 zł/1kg
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg99,89 zł/1l
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado79,98 zł/1l
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krem pistacjowy Brontedolci 500 g127,98 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem do smarowania Snickers 350 g
75,41 zł/1kg
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krem do smarowania Mars 350 g
75,41 zł/1kg
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Krem czekoladowy Bounty z kokosem 200 g
56,60 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krem czekoladowy Twix 200 g
66,59 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
104,42 zł/1kg
52,21 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Krem do smarowania Milka z orzechami laskowymi o pełnym smaku 350g
68,06 zł/1kg
23,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nutella Plant Based krem 350 g Ferrero
84,26 zł/1l
29,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
127,47 zł/1kg
57,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
169,73 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
94,18 zł/1l
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Krem Nutella 950g - Ferrero
52,49 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nutella mini porcja 15g - Ferrero
98,50 zł/1kg
1,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
62,87 zł/1l
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj smak tropików! teraz i ciesz się wyjątkowym smakiem Bounty!
BOUNTY Słodki Krem Do Smarowania o Smaku Batonika Bounty 350g to pyszny krem inspirowany kultowym batonikiem Bounty, który łączy w sobie delikatny kokosowy smak z aksamitną czekoladą. Krem ma gładką, łatwą do rozsmarowania konsystencję, dzięki czemu idealnie sprawdza się na kanapkach, naleśnikach, gofrach, deserach lub jako słodka przekąska prosto ze słoika.
Opis szczegółowy Krem do smarowania Snickers 350 g Parametry produktu Składniki Cukier, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), maltodekstryna, pełne mleko w proszku (9 %), wiórki kokosowe (6 %), emulgator (lecytyny), sól. Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Wielka Brytania Zawartość netto 350 g Waga jednostkowa brutto 0,56 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 184 op. zb. (DU) Produkt medyczny / Produkt akcyzowy Nie dotyczy Alergeny Orzechy Może zawierać Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Inne uwagi dotyczące przechowywania Nie przechowywać w lodówce i nie zamrażać. zużyć w ciągu 8 tygodni od otwarcia. Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 588 kcal Wartość energetyczna kJ 2448 kJ Wielkość porcji 100 g Zawartość białek 2,8 g Zawartość soli 0,13 g Kwasy tłuszczowe nasycone 13 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 40 g Cukry 42 g Zawartość węglowodanów 55 g Inne informacje o zawartości Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy Zawiera olej palmowy Tak Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5056357908617 Marka: ROLNIK Kategoria: DŻEMY,MIÓD,KREMY DO PIECZYWA Podkategoria: KREMY DO PIECZYWA Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl Waga jednostkowa brutto: 0.56 kg
- Zawartość
- 0.35 l
- Lista składników
- Cukier, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), maltodekstryna, pełne mleko w proszku (9 %), wiórki kokosowe (6 %), emulgator (lecytyny), sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Jednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 588 kcalWartość energetyczna kJ: 2448 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 2,8 gZawartość soli: 0,13 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 40 gCukry: 42 gZawartość węglowodanów: 55 g
- Waga
- 560 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Krem do smarowania Bounty 350 g
- Producent
- Bounty
- Numer producenta
- 000195
- EAN
- 5056357908617
- Zawartość
- 0.35 l
- Lista składników
- Cukier, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), maltodekstryna, pełne mleko w proszku (9 %), wiórki kokosowe (6 %), emulgator (lecytyny), sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Jednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 588 kcalWartość energetyczna kJ: 2448 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 2,8 gZawartość soli: 0,13 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 40 gCukry: 42 gZawartość węglowodanów: 55 g
- Waga
- 560 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Krem do smarowania Bounty 350 g
- Producent
- Bounty
- Numer producenta
- 000195
- EAN
- 5056357908617
Pasuje również do tego

Krem do smarowania Snickers 350 g
75,41 zł/1kg
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krem do smarowania Mars 350 g
75,41 zł/1kg
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
46,47 zł/1kg
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mleczne smarowidło do kanapek Milky Way duet mleka i kremu czekoladowego 200g
469,95 zł/1kg
93,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Relaxdays Kula dla chomików, kula do biegania dla chomików i myszy, aktywność fizyczna, zabawka dla gryzoni do biegania, tworzywo sztuczne, 14 cm, przezroczysta
70,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
170,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
465,50 zł/1kg
93,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Grashoff biała belgijska czekolada cream de chocolat blanc 250g
110,72 zł/1kg
27,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De’Longhi Radia S TRRS0920, Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej, Olej, 1,4 m, Wewnętrzna, Podłoga, Biały
534,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Zestaw do czyszczenia zębów, usuwania kamienia nazębnego, usuwania przebarwień do domowej pielęgnacji zębów, z 5 regulowanymi trybami i 4 głowicami czyszczącymi
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Oreo Double Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 170 G (12 Sztuk)
384,12 zł/1kg
65,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,34 zł/1kg
88,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10045870, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
94,79 zł/1kg
113,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
111,07 zł/1kg
33,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

mayer-network 30002376 Koperty DIN długie (220x110 mm), bez okienka, gumowane, 72 g/m², 25 szt
9,63 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,81 zł/1kg
73,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero | 24x Kinder Creamy, Milky & Crunchy
4 894,74 zł/1kg
93,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

KRÜGER YOU Chai Latte 10029021 Wanilia-Cynamon 10szt
211,04 zł/1kg
52,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,47 zł/1kg

Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16 363,20 zł/1kg

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1l

Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,98 zł/1l

Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
93,72 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
446,29 zł/1kg

Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,98 zł/1l

Krem ciasteczkowy Biscoff Creamy 400g - Lotus
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,27 zł/1kg

Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,28 zł/1l

Krem Nutella 950g - Ferrero
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,49 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,91 zł/1l

ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l

ALLNUTRITION Nutlove Crispy Hazelnut 500g Krem orzechowy bez cukru
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l

Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
262,60 zł/1l

Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
90,91 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,19 zł
Sprzedawca: CarbZone
116,98 zł/1l

Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,87 zł/1l

Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,45 zł/1l

Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
173,45 zł/1l

Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,83 zł/1l

ALLNUTRITION Nutlove Crunch 500G Krem czekoladowy bez cukru
40,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
80,18 zł/1l

Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,63 zł/1kg