4,0



Na podstawie 6 opinii
Nasara Kinesiotape 5cmx5m beżowy, 1 St PFL
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
44,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,10 zł-9%
8,02 zł / 1m
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Taśmy kinezjologiczne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
BSN Leukotape 3,75 cm x 10 m (12 rolek)3 319,00 zł/1m
564,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kinesiotape 5.0cm - Weiß4,12 zł/1m
20,62 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Więcej informacji o reklamie
Taśma kinezjologiczna 5 cm, sportowa, elastyczna, rolka 5 metrów, bandaż fitness12,38 zł/1m
61,91 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Więcej informacji o reklamie
Bandaż Idealast 20 cm x 5 m7,95 zł/1m
39,74 zł
Sprzedawca: Shoproither

axion taśmy kinezjologiczne 6 sztuk samoprzylepne - wodoodporne taśmy w 6 kolorach, taśmy fizjoterapeutyczne, taśmy sportowe, wsparcie fizjoterapii
16,80 zł/1m
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

axion® Taśma kinezjologiczna 5 cm x 5 m – wodoodporna taśma w kolorze beżowym, taśma fizjoterapeutyczna, taśma kinezjologiczna
79,80 zł/1m
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

NASARA Kinesio Tape | 5cm x 5m
13,62 zł/1m
68,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kinesio Tex Classic 5cm x 4m CLASSIC KINESIO TAPE 5CM x 4M RÓŻOWY
11 149,75 zł/1m
445,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Cure Tape Punch, taśma kinezjologiczna, taśma sportowa, 5 m x 5 cm, wodoodporna, neutralna
16,90 zł/1m
84,49 zł
Sprzedawca: VISO

Taśma Kinezjologiczna Ares 5Cm X 5M Niebieska
7,33 zł/1m
36,65 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Taśma sportowa Pinotape Rot 5 cm x 5 m
56,98 zł/1m
284,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Taśma kinezjologiczna TheraBand® beżowa
14,69 zł/1m
73,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

axion® Precut Kinesiology Tape beżowo-niebieska - Kinesiotape - 50 pasków
33,92 zł/1m
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

WUNDmed® 04-039 WUNDmed® Tape Kinesiologie 04-039 gelb 5,0 cm x 5,0 m, 1 St.
7,63 zł/1m
38,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Leukotape K 2,5 cm blau 1 St
94,60 zł/1m
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Taśma KinesionLIFEFIT® 5cmx5m, beżowa
5,29 zł/1m
26,43 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

NASARA Kinesio Tape | 7.5cm x 5m
16,35 zł/1m
81,75 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Hansaplast 48393 Hansaplast Tape KINESIOLOGIE 48393 blau 5,0 cm x 5,0 m, 1 St.
6,74 zł/1m
33,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Kintex Kinesiologie Tape Classic 5 cm x 5 m Beige
8,07 zł/1m
40,33 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Taśma kinezjologiczna CureTape - na rolkę
15,81 zł/1m
79,04 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nasara Kinesiotape 5cmx5m beżowy, 1 St PFL PZN: 1164525
Nasara Kinesiotape 5 cmx5 m beżowy 1 szt - Zastosowanie: Plastry - Temat: Inne
- Kolor
- Beżowy
- Producent
- NASARA
- Wodoodporność
- Tak
- Długość
- 5 m
- Waga
- 0.087 kg
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 880909569062008809095690620
- Numer producenta
- N690-52
- Kolor
- Beżowy
- Producent
- NASARA
- Wodoodporność
- Tak
- Długość
- 5 m
- Waga
- 0.087 kg
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 880909569062008809095690620
- Numer producenta
- N690-52
Pasuje również do tego

Nasara Kinesiotape 5cmx5m blau, 1 St PFL
8,02 zł/1m
44,14 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,10 zł
Sprzedawca: apohealth

Nasara Kinesiotape 5 cmx5 m czarna 1 szt
8,14 zł/1m
42,97 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,72 zł
Sprzedawca: apohealth

3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

axion taśmy kinezjologiczne 6 sztuk samoprzylepne - wodoodporne taśmy w 6 kolorach, taśmy fizjoterapeutyczne, taśmy sportowe, wsparcie fizjoterapii
16,80 zł/1m
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

axion® Taśma kinezjologiczna 5 cm x 5 m – wodoodporna taśma w kolorze beżowym, taśma fizjoterapeutyczna, taśma kinezjologiczna
79,80 zł/1m
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

axion® Taśma kinezjologiczna 5cm x 5m - 2 rolki - Wodoodporna taśma w kolorze niebieskim, taśma do fizjoterapii, taśma kinezjologiczna
18,90 zł/1m
189,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Cure Tape Punch, taśma kinezjologiczna, taśma sportowa, 5 m x 5 cm, wodoodporna, neutralna
16,90 zł/1m
84,49 zł
Sprzedawca: VISO

Luckyfine Poly Gel Nail Set, zestaw do zdobienia paznokci, 4X 30ml Poly Gel do przedłużania paznokci, 3 kolory brokatu, 100 sztuk kształtu końcówki paznokcia, baza i top coat (15ml), roztwór poślizgowy 30ml, prezent dla kobiet
84,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

purella superfoods jagody acai21g
649,50 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Wycieraczka Bestlivings Wysokiej jakości, do użytku wewnątrz i na zewnątrz (90 x 60 cm / antracyt) Wycieraczka Wycieraczka przeciwbłotna Wycieraczka podłogowa Dywanik Dywan
64,83 zł
Sprzedawca: Bestlivings

taśmy kinezjologiczne axion 3 sztuki - wodoodporne taśmy w kolorze niebieskim, beżowym, czarnym, taśmy fizjoterapeutyczne, taśmy sportowe, bandaże, do fizjoterapii
28,27 zł/1m
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Patelnia do naleśników Cheffinger Ø28 cm - Idealna patelnia do naleśników i naleśników, również na indukcję
87,18 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 512 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
7 209,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: SuperTechPL

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Wodoodporny ochraniacz na materac Sensalou - nakładka na materac chroniąca przed wilgocią - 140 x 200 cm
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Czekolada Lindt Easter Sheep Milk Chocolate Hollow 40g
296,25 zł/1kg
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
507,35 zł/1kg
101,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

DEUBA® Pokrowiec ochronny na parasol do parasoli 3m Pokrowiec na parasol, plandeka, parasol wspornikowy antracytowy
2 004,89 zł/1m²
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Poliboy, Środek do pielęgnacji ciemnych mebli, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
165,50 zł/1l
16,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Ferrero Rocher Jajko wielkanocne z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 100g
197,27 zł/1kg
21,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Garden Pleasure 504720 Garden Pleasure Sonnenschirm rund anthrazit
986,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Meditrade® 104606M Meditrade® Einweg-Betteinlagen, 200 St.
250,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
17%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
17%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, produkt zgodny z oczekiwaniami.
Długość 5 m
Kupuję Nasara Kinesiology Tape 10 sztuk każdego roku. Taśmy są moim zdaniem najlepsze za rozsądną cenę.
Oceniono dnia 13 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko super
Długość 5 m
Bardzo dobra taśma kinezjologiczna. Dobrze się trzyma i nie uczula.
Oceniono dnia 22 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Trzyma się naprawdę dobrze, kupię ponownie
Długość 5 m
Super mogę tylko polecić
Oceniono dnia 19 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lekkie paski
Długość 5 m
Do tej pory przetestowałem fioletowe i zielone paski. Przyjemnie lekkie. Ale zaokrąglone krawędzie szybko się ścierają, a także szybko się poluzowują, gdy przyklejasz je jeden na drugim. Przy pierwszym zamówieniu miałem tylko niebieskie i czarne i były idealne.
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Długość 5 m
Oceniono dnia 28 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Długość 5 m
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Drenaż Limfatyczny Urządzenie Uciskowe Masażer Do Nóg PRESSWAVE Rozmiar XL
439,99 zł
Sprzedawca: zakoop-pl

Bandaż elastyczny 5E czerwony rozmiar M ochronny medyczny do stabilizacji
4,47 zł
Sprzedawca: Octoplus

Elyth W Maść na rany i gojenie, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
65,82 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,32 zł
Sprzedawca: apohealth
623,20 zł/1kg

Taśma Kinezjologiczna Bawełniana Pomarańczowa 200g/m2 POWER Tape 5 cm x 5m
22,71 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,76 zł
Sprzedawca: Octoplus
4,35 zł/1m

Taśma Kinezjologiczna Beżowa Nylonowa 160 g/m2 FACE Tape 5 cm x 5m
39,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,76 zł
Sprzedawca: Octoplus
7,75 zł/1m

Taśmy kinezjologiczne na kolano, 10 sztuk, 22 × 25 cm, niebieskie – Flexitape



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
55,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
220,00 zł/1m

Dittmann Step-Tube – zestaw 10 sztuk
538,99 zł
Sprzedawca: Sportlaedchen
347,74 zł/1m

BSN Leukotape 3,75 cm x 10 m (12 rolek)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
564,23 zł
Sprzedawca: apohealth
3 319,00 zł/1m

Taśmy kinezjologiczne na kolano, 10 szt., taśmy sportowe do stabilizacji kolana, elastyczne i oddychające, wodoodporne – KinesTape



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
59,59 zł
Sprzedawca: Netscroll

Taśma kinezjologiczna 5,0 cm - czarna



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,04 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de
5,01 zł/1m

Taśma ochronna "Prewrap", 4 rolki, lekka piankowa podkładka, ochrona dla kostek, nadgarstków i kolan, 7 cm x 27 m, kolor czarny
285,68 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
10,58 zł/1m

Taśma kinezjologiczna, 5 cm x 5 m, wodoodporna, przyjazna dla skóry, 2 rolki, kolor: czarny + czarny, biały
264,21 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
52,84 zł/1m

Taśmy kinezjologiczne, 80 sztuk, wstępnie wycięte, wodoodporne, elastyczne, w kolorach: czarny i odcienie skóry
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 207,60 zł/1m

Taśmy kinetyczne, 5 cm x 25 cm, różowe, 40 sztuk, wykonane z bawełny, wodoodporne
228,27 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
91,31 zł/1m

Taśmy do kinesiotapingu, 136 sztuk. Taśmy siatkowe do terapii kinesjologicznej, punkty akupunkturowe. Zestaw zawierający 3 rodzaje, mieszane kolory. Wodoodporne, przyjazne dla skóry
220,39 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
4 238,27 zł/1m

Taśma sportowa, 3 rolki, 3,8 cm x 10 m, biała, hipoalergiczna, bez lateksu
211,18 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
7 039,33 zł/1m

Kinesiotape 5.0cm - Weiß



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
20,62 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de
4,12 zł/1m

Kinesjologiczna opaska na kostkę, kolor beżowy, 10 sztuk, do wsparcia przy skręceniach i urazach
342,65 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 426,50 zł/1m

Taśma samoprzylepna do zabezpieczania, podkładka z pianki, 4 rolki, różowa, 7 cm x 27 m
263,77 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
9,77 zł/1m

Taśma kinezjologiczna, elastyczna, sportowa, do wsparcia i regeneracji, 5 cm x 5 m, 2 rolki, różowa
247,99 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
49,60 zł/1m