5,0



Na podstawie 3 opinii
Dr Oetker mieszanka do pieczenia ciasta na pizzę włoski styl 320g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,21 zł
38,16 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker mieszanka cytrynowa do wypieku ciasta biszkoptowego 485g opakowanie 4 szt95,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Muffiny 360g64,86 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Princess Lillifee muffinki z różowym lukrem opakowanie 397g70,20 zł/1kg
27,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker - Mieszanka do pieczenia mini babeczek - 270g88,89 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
36,83 zł/1kg
16,25 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka ciasta do pizzy Pizza Croccante 435g - Catari
24,58 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Ciasto drożdżowe Garant
123,75 zł/1kg
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Brownies mieszanka do pieczenia z formą na 16 brownies 456g
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam | Protein Pizza | 500 g bez smaku
167,48 zł/1kg
83,74 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mieszanka do przygotowania pizzy "Flammkuchen" bezglutenowa, 2 opakowania po 200g | BAUCK MÜHLE
38,15 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Schär mieszanka do pieczenia naleśników i gofrów 350g
12 700,00 zł/1l
16,25 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr Oetker Muffinki cytrynowe Nowa receptura wyjątkowo wilgotne i puszyste 415g
47,06 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Schoko Wolke mieszanka do ciasta biszkoptowego 455g
50,29 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanki do pieczenia Ruf Eierschecke
28,68 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do ciasta serowo-śmietankowego Dr. Oetker z cukrem dekoracyjnym 385 g
73,38 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Pizza Package 615g – gotowa mieszanka do pizzy na chrupiące ciasto i dodatki
45,59 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
54 410,00 zł/1kg
54,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr Oetker Kaiserschmarrn
53,52 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do wypieku placków bezglutenowych, 350g | BAUCK MÜHLE
47,34 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr Oetker Mieszanka do pieczenia ciasta na pizzę w stylu włoskim 320g
Dzięki mieszance do pieczenia ciasta na pizzę w stylu włoskim Dr Oetker można łatwo wyczarować lekkie, przewiewne i chrupiące ciasto na pizzę typowe dla Włoch. Opakowanie 320 g jest idealne do przygotowania autentycznej pizzy według własnego gustu - klasycznej margherity, pikantnej z salami lub wegetariańskiej.
Właściwości produktu:
Smak i konsystencja: mieszanka ciasta pozwala uzyskać ciasto do pizzy o doskonałej równowadze między chrupiącą skórką a przewiewnym wnętrzem, idealne do tradycyjnych i nowoczesnych dodatków do pizzy.
Łatwość przygotowania: Dzięki zaledwie kilku dodatkowym składnikom (woda i opcjonalnie odrobina oleju) ciasto jest gotowe do rozwałkowania i nałożenia w ciągu zaledwie kilku minut.
Wszechstronne zastosowanie: Oprócz pizzy, mieszanka jest również idealna do focaccii, bułek do pizzy lub calzones.
Wielkość porcji: Opakowanie 320 g wystarcza na jedną dużą pizzę lub dwie mniejsze pizze, idealne na posiłek z rodziną lub przyjaciółmi.
Wskazówki dotyczące użytkowania:
- Przygotowanie ciasta: Wymieszać mieszankę do pieczenia z wodą (i opcjonalnie odrobiną oleju) i zagnieść ciasto. Następnie odstaw na chwilę, aby odpoczęło.
- Rozwałkować i wypełnić: Rozwałkuj ciasto do pożądanego rozmiaru i wypełnij według uznania.
- Piec: Piec w rozgrzanym piekarniku w wysokiej temperaturze do uzyskania złotobrązowego koloru.
- Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła, aby zachować jakość mieszanki do pieczenia.
O firmie Dr Oetker: Dr Oetker od pokoleń cieszy się zaufaniem w świecie wypieków. Dzięki mieszance do pieczenia ciasta na pizzę w stylu włoskim, Dr Oetker łączy tradycję i jakość, aby dać Ci doświadczenie autentycznej, domowej pizzy.
Dr August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße14
33617 Bielefeld
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, tłuszcz palmowy, substancje spulchniające (glukono-delta-lakton, węglany sodu), sól. Może zawierać: JAJA, SOJĘ, MLEKO
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1169 kj Energia kcal 277 kcal Tłuszcz 6,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,7 gM Węglowodany 46 gM Węglowodany, w tym cukier 0,7 gM Białko 6,5 gM Sól 1,3 gM
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Dr Oetker mieszanka do wypieku ciasta na pizzę w stylu włoskim
- Producent
- Mega-Paradies
- Numer producenta
- 33843
- EAN
- 4000521849108
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, tłuszcz palmowy, substancje spulchniające (glukono-delta-lakton, węglany sodu), sól. Może zawierać: JAJA, SOJĘ, MLEKO
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1169 kj Energia kcal 277 kcal Tłuszcz 6,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,7 gM Węglowodany 46 gM Węglowodany, w tym cukier 0,7 gM Białko 6,5 gM Sól 1,3 gM
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Dr Oetker mieszanka do wypieku ciasta na pizzę w stylu włoskim
- Producent
- Mega-Paradies
- Numer producenta
- 33843
- EAN
- 4000521849108
Pasuje również do tego

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
36,83 zł/1kg
16,25 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanki do pieczenia Ruf ciasto wiśniowe
38,64 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr Oetker Ciasto drożdżowe Garant
123,75 zł/1kg
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg
197,70 zł/1kg
197,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr Oetker cytrynowa chmurka mieszanka do ciasta biszkoptowego 430g
53,21 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mutti Sos pomidorowy classica 400g
30,57 zł/1l
12,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,40 zł/1kg
10,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi 5 minut makaron terrine w sosie śmietanowo-pikantnym 67g
138,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister ciasto cytrynowe wilgotny biszkopt z cytryną 400g
35,57 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Rindswürstchen 180g
129,00 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Köttbullar Sos do szwedzkich klopsików 34g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Maggi Fix do zapiekanki ziemniaczanej z kalafiora z pietruszką 51g
106,67 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker herbatniki czekoladowe 500g
22,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Zimowy mus cynamonowy świąteczny deser 63g
15,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
4,33 zł/1kg
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
! Ciasto do pizzy Dr Oetker.
Po miesiącach poszukiwań w różnych supermarketach, byłam zachwycona, gdy znalazłam ten produkt online.
Oceniono dnia 10 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,55 zł
Sprzedawca: PolleoSport
131,10 zł/1kg

Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg

Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l

Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg

Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg

Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l

Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg

Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg

Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,95 zł/1kg

Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg

Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,75 zł/1kg

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg

Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg

Topping al Pistacchio 200g - Toschi



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,48 zł/1kg

WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
131,00 zł/1kg

MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA160 g - BAUCK HOF
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
91,81 zł/1kg