4,9



Na podstawie 17 opinii
SERAMIS® specjalne podłoże dla wszystkich gatunków palm - 7 litrów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
411,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
343,99 zł-68zł
49,14 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Nawozy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wskaźnik wilgotności podłoża SERAMIS 16cm
957,47 zł/1kg
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
82,37 zł/1l
82,37 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
82,65 zł/1l
82,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawoz do trawników COMPO o długotrwałym działaniu, 20 kg - 1311244004
31,55 zł/1kg
630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kompost COMPOGärtner bez torfu 40 litrów
17,53 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Mairol® 49128 Mairol® Hydropflege Hydrokultur Dünger 1,0 l
84,23 zł/1l
84,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Cuxin DCM Micro Nawóz do trawników Plus 20 kg minigran
32,45 zł/1l
648,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gärtner's Kohlens. Wapno ogrodowe, granulowane, 25 kg
18,71 zł/1kg
962,99 zł
-530,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
432,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CUXIN DCM Granulki wapna morskiego witalizującego 20 kg
27,00 zł/1kg
539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CUXIN DCM nawóz uniwersalny + aktywator glebowy 25 kg
20,60 zł/1kg
514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Cuxin DCM płynny nawóz do bonsai250ml
1 623,96 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hack pierwotna mączka skalna 25 kg
18,68 zł/1l
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Neudorff Azet Citrus & Mediterranean Plant Fertiliser - 250 ml
1 571,96 zł/1l
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CUXIN DCM specjalny nawóz do ogrodów ozdobnych 10kg
53,40 zł/1l
533,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SUBSTRAL® Jesienny nawóz do trawników o powierzchni do 250 m² - 6,25 kg
76,64 zł/1kg
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SUBSTRAL® 7316 SUBSTRAL® Düngerstäbchen 30 Stück
39,25 zł/1l
39,25 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Nawoz przyspieszający wzrost roślin z dodatkiem środka chwastobójnego (12 kg) | Nawoz firmy COMPO
57,77 zł/1kg
698,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CUXIN DCM Nawóz do drzew Box 3 kg
97,63 zł/1kg
448,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Substrat Seramis specjalnie przeznaczone dla palm, zawierające lawę i minerały krzemianowe, zapewnia optymalne warunki wzrostu dla wysokich roślin. Lawa zwiększa drenaż i poprawia stabilność roślin. Minerały krzemianowe sprzyjają lepszej retencji wody i składników odżywczych, co optymalizuje ich dostępność dla roślin. Dzięki temu palmy mogą rozwijać bardziej stabilną strukturę komórkową. Ponadto, minerały krzemianowe mają lekko izolujące właściwości, co pozwala roślinom w doniczkach na balkonie lub tarasie dłużej utrzymywać ciepło.
Szczegóły produktu
| Zalety produktu | Łatwe i czyste przesadzanie, wyjątkowo trwałe podłoże, stabilna struktura i dobra przepuszczalność, wzbogacone o dodatkowy krzem dla budowy komórek. |
|---|---|
| Zastosowanie | Na zewnątrz, wewnątrz. |
| Przeznaczenie | Rośliny ozdobne. |
| Zakres zastosowania | Taras i balkon, rośliny pokojowe. |
| Dodatkowe składniki odżywcze | 58 mg/kg Nikiel (Ni). |
| Zastosowanie | Sadzenie, przesadzanie. |
| Rodzaj produktu | Granulat. |
| Pojemność | 7,0 l. |
| Potas (K2O) | 70,0 mg/l. |
- Waga
- 1.5 kg
- Zawartość
- 7 l
- Liczba sztuk
- 7
- EAN
- 4260376731359
- Numer producenta
- 731359
- Producent
- Seramis
- Waga
- 1.5 kg
- Zawartość
- 7 l
- Liczba sztuk
- 7
- EAN
- 4260376731359
- Numer producenta
- 731359
- Producent
- Seramis
Uwaga!
Pasuje również do tego

Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wskaźnik wilgotności podłoża SERAMIS 26cm
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drzewo figowe – jasne I ciemne – w 1 doniczce, drzewo owocowe, odporne na zimę, Ficus Carica, figowiec
745,99 zł
-83,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
82,37 zł/1l
82,37 zł
Sprzedawca: somnia24

PINI drewno opałowe gotowe do pieca buk 20 kg ok. 25 cm do kominka grilla misa paleniskowa piec do pizzy wędzarnia
22,45 zł/1kg
448,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

COMPO 11151 COMPO SANA Wysokiej jakości ziemia doniczkowa, 50 litrów
21,60 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

10-częściowa torba na rośliny, torba do sadzenia ziemniaków o pojemności 7 galonów z uchwytami i okienkiem, oddychająca torba do uprawy warzyw, torba do sadzenia marchwi / cebuli / warzyw (szara)
161,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Seramis gleba do sadzenia granulat gliniasty 15 litrów
75,48 zł/1kg
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Gardena 8905-20, Bypass, Aluminium, Czarny, Niebieski, Szary, Stal nierdzewna, Czarny/Stal nierdzewna, 2,4 cm
581,99 zł
-96,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Leżak SONGMICS, składany, 193 x 53 x 29 cm, maks. obciążenie 150 kg, z osłoną przeciwsłoneczną, zagłówkiem i regulowanym oparciem, do ogrodu, na basen, taras, ciemnoszary GCB19UV1
275,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Nóżki metalowe czarne wykonane z metalu Nóżki do szafki Nóżki do sofy Nóżki do gabloty Wysokość nóżek 10cm
42,99 zł
Sprzedawca: Prima-Online

ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
132,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH

brykiet węglowy REKORD 25kg Brykiety węglowe Paliwo premium z węgla brunatnego
171,24 zł/1kg
4 280,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sandra Rich wazon szklany wazon stołowy klasyczny kształt cylindra 9x 15H
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karłatka niska - Chamaerops 'Vulcano' - Wysokość 45-55cm - ⌀24cm
289,45 zł
Sprzedawca: Bloomique

Donica Misa Ogrodowa 29,8 Cm Na Nóżkach Doniczka Dekoracyjna Biała
57,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Bezgłośny ultradźwiękowy odstraszacz szkodników 220 V, zabezpieczony przed dziećmi odstraszacz owadów do gniazdka, nietoksyczny - BUGBUSTER
46,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Doniczka Donica Ratanowa Kwadratowa Do Ogrodu Domu
32,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Wymienny filtr wody Waterdrop do w pełni automatycznych ekspresów do kawy Siemens® EQ6, EQ9 S700, EQ500, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Piasek do zabawy Hamann Plus 25 kg
16,24 zł/1kg
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Mata gimnastyczna Movit 183 x 60 x 1 cm - nafta
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zegar cyfrowy z czujnikiem temperatury 37x17cm Duży zegar ścienny Alarm Wyświetlacz LED
124,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Ściereczki z mikrofibry Vileda Colors, 4 sztuki
29,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy granulat
Waga 6,2 kgZawartość 15 lLiczba sztuk 1
Używam tego granulatu do moich roślin od lat. Dzięki niemu korzenie roślin nie stoją w wodzie i nie gniją. W przypadku większości doniczek najpierw dodaję granulat (około 2 cm), następnie ziemię z rośliną, a w przypadku niektórych roślin na wierzch jako wykończenie, ponieważ ładnie wygląda. Nawet małe muchy, które dostają się do domu z normalnym kompostem nie mają szans na wyklucie się.
Oceniono dnia 5 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Klasa dla palm
Waga 1,5 kgZawartość 7 lLiczba sztuk 7
Mam niebieską palmę karłowatą, która niestety przyniosła komary grzybowe z powodu słabej gleby. Usunąłem glebę i wypełniłem tylko podłoże, wszystkie komary grzybowe zniknęły, a palma rośnie bardzo dobrze, a podłoże nie może nasiąkać wodą. Super!
Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Waga 1,5 kgZawartość 7 lLiczba sztuk 7
Jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość. Szybka dostawa. Z przyjemnością polecam.
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Waga 1,5 kgZawartość 7 lLiczba sztuk 7
Seramis zawsze działa dobrze, a dostawa była również bardzo szybka, więc wszystko było w porządku.
Oceniono dnia 16 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Waga 6,2 kgZawartość 15 lLiczba sztuk 1
również dla brązowych kciuków
Oceniono dnia 21 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na tip-top! Chcesz złożyć zamówienie? W każdej chwili!
Waga 1,5 kgZawartość 7 lLiczba sztuk 7
Wsparcie dla roślin
Oceniono dnia 17 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziemia
Waga 6,2 kgZawartość 15 lLiczba sztuk 1
Bardzo dobrze!
Oceniono dnia 29 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Seramis
Waga 6,2 kgZawartość 15 lLiczba sztuk 1
Super produkt... gorąco polecam!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l

Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l

Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l

Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l

Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l

Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l

Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg

Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (20 kg – na 200 m2) - Organifer



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
214,99 zł
Sprzedawca: Organifer
10,75 zł/1l