4,8



Na podstawie 169 opinii
Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
436,99 zł
6,24 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg13,60 zł/1kg
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
Podłoże do warzyw i ziół - Podłoże glebowe Sobex 50 L1,41 zł/1kg
31,11 zł
Sprzedawca: S-Garden

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

COMPO 11151 COMPO SANA Wysokiej jakości ziemia doniczkowa, 50 litrów
21,60 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO 11226 COMPOUniversal-Erde torffrei, 40 l
23,41 zł/1kg
451,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ziemia do borówki i żurawiny 50 l
2,70 zł/1kg
40,48 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Pro Natur Kompostownik podwyższony 40 l
10,77 zł/1l
430,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Podłoże do roślin COMPO 50 litrów, bez torfu, przeznaczone do wszystkich bylin, krzewów, żywopłotów i drzew
19,89 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,34 zł/1kg
55,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
2,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Martom

Hack – podłoże do uprawy roślin i ziół 20 l
19,85 zł/1l
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO SANA® Rhododendron soil - 50 litrów
22,22 zł/1kg
468,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Romberg CLASSIC coco ziemia doniczkowa worek 2,5 litra
952,99 zł
-518,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Floragard – granulat z gliny spienionej do drenażu – podłoże do uprawy hydroponicznej – do skrzynek, donic lub doniczek – 50 l, 001-KAR-0050L, pojedyncze opakowanie
21,00 zł/1kg
461,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
35,91 zł/1kg
71,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Torf ogrodniczy kwaśny 50l - Biovita
0,86 zł/1l
43,24 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 11224Uniwersalna ziemia beztorfowa 7,5 litra
22,21 zł/1kg
81,29 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Specjalna formuła odżywcza zapewnia wszystkim roślinom w ogrodzie, donicach lub skrzynkach balkonowych bujny wzrost i obfite kwitnienie w intensywnych kolorach. Wysoka zawartość próchnicy sprzyja silnemu ukorzenieniu, poprawiając w ten sposób zdrowy wzrost roślin.
Ziemia doniczkowa jest przez pierwsze 4–6 tygodni wystarczająco zaopatrzona w składniki odżywcze dla roślin, opracowane według nowej, specjalnej formuły, w wysokiej jakości postaci.
- Waga
- 27.99 kg
- Zawartość
- 70 l
- EAN
- 4027892040804
- Numer producenta
- 130
- Producent
- Gregor Ziegler
- Waga
- 27.99 kg
- Zawartość
- 70 l
- EAN
- 4027892040804
- Numer producenta
- 130
- Producent
- Gregor Ziegler
Pasuje również do tego

COMPO 11151 COMPO SANA Wysokiej jakości ziemia doniczkowa, 50 litrów
21,60 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PLANTOP Ściółka z kory, granulacja 10–40 mm, 70 l
6,03 zł/1l
421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO 11226 COMPOUniversal-Erde torffrei, 40 l
23,41 zł/1kg
451,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drzewo figowe – jasne I ciemne – w 1 doniczce, drzewo owocowe, odporne na zimę, Ficus Carica, figowiec
745,99 zł
-83,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Loxiran - S - Preparat do zwalczania mrówek, opakowanie 500 g
431,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Floragard – granulat z gliny spienionej do drenażu – podłoże do uprawy hydroponicznej – do skrzynek, donic lub doniczek – 50 l, 001-KAR-0050L, pojedyncze opakowanie
21,00 zł/1kg
461,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zielone towary: prawdziwe drzewo cytrynowe 70 - 100 cm cytryna Citrus Limon roślina cytrusowa
590,99 zł
-52,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pro Natur Kompostownik podwyższony 40 l
10,77 zł/1l
430,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 10 kg
59,50 zł/1kg
594,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

200 szt. Kluski Lyra Pet® bez siatki, 90 g każda = 18 kg
27,00 zł/1kg
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nasiona Dürr - Ogórek przekąskowy Iznik F1 - nasiona - 1115
354 989,98 zł/1kg
354,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
99,40 zł/1kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kompost COMPOGärtner bez torfu 40 litrów
17,53 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

25 kg karmy Lyra Pet® na ściółkę
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO SANA® Rhododendron soil - 50 litrów
22,22 zł/1kg
468,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

WOLF-Garten 3826040 Turbo lawn seed LR 100 1 pc(s)
118,45 zł/1kg
236,89 zł
Sprzedawca: Sotel

Plastikowa donica L duża – 48 cm/antracyt – okrągła donica do użytku na zewnątrz i wewnątrz – doniczka doniczka na rośliny doniczka na kwiaty doniczka na rośliny doniczka na kwiaty
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BALDUR Ogród 1 szt. Lilly Rose® Wonder5, roślina w doniczce 12 cm, mrozoodporna, wytrzymała, o zwartym pokroju, kwitnie od lata do jesieni, tworzy niesamowitą morze kwiatów, idealna do donic, skrzynek i rabat
429,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziemia do roślin Plantop
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Ziemia dotarła bardzo dobrze zapakowana. Będę go używać dopiero za około 14 dni i mam nadzieję, że rośliny poczują się w nim komfortowo i będą dobrze rosnąć i dobrze się rozwijać... :-)
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziemia doniczkowa
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Jest to ziemia doniczkowa, która nie została jeszcze posadzona, mam nadzieję, że wszystko pięknie z nią zakwitnie. Chętnie jeszcze raz i jeszcze raz.
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo, bardzo szybka dostawa
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Nie zdążyłem jeszcze rozłożyć ziemi. Wygląda jednak świetnie. Z przyjemnością skorzystam ponownie!
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
5 gwiazdek
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Super szybka dostawa i świetna jakość. Zamówiłem już po raz drugi i gorąco polecam
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Plantop – ziemia ogrodnicza 70 l, TOP
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Jestem bardzo zadowolony z tej ziemi!! Z pewnością kupię ją ponownie.
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Polecamy ten produkt! Szybka i wygodna dostawa za pośrednictwem firmy DHL
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Dobra ziemia ogrodowa, szybko dostarczona!
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa i dobry produkt
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Tak, dostawa była bardzo szybka, a jakość ziemi do roślin jest bardzo dobra.
Oceniono dnia 5 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Waga 27,99 kgZawartość 70 l
Jestem bardzo zadowolony z ceny i jakości
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,27 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,43 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

Kulki nawadniające - 8 szt. Gardłowa 21043



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,48 zł
Sprzedawca: QIKtech
251,71 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla storczyków cymbidium i pseudobulwiastych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla kaktusów i sukulentów w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do bonsai 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l