4,9



Na podstawie 14 opinii
Poważna masa (5,4 kg)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
547,30 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 15 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Moc białka (4 kg)129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers71,65 zł/1kg
501,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
100% hydroizolat (2kg)262,77 zł/1l
525,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)219,71 zł/1l
395,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Poważna masa (2,73 kg)
135,27 zł/1l
369,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

100% złota serwatka (2,27 kg)
412 854,33 zł/1kg
1 048,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Super Mass Gainer (2943g)
105 459,38 zł/1kg
337,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Hiper masa (2,27 kg)
108 791,30 zł/1kg
250,22 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 612,35 zł/1l
322,47 zł
Sprzedawca: VISO

Weider - Serwatka Gold, świeża wanilia, proszek, 500g
0,49 zł/1l
246,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

100% izolat Gold Standard (930g)
448,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

100% serwatka złota (2,02 kg)
316,56 zł/1l
639,45 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Masa Hardcore (2,25 Kg)
130 720,01 zł/1kg
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Masa Hardcore (4,5 Kg)
86 547,06 zł/1kg
441,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)
147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Masa Zaawansowana (4 Kg)
75 830,43 zł/1kg
348,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (2,27 kg)
359,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Kazeina micelarna (2,27 kg)
175 443,47 zł/1kg
403,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Poważny przyrost masy ciała wymaga poważnych kalorii. Jednak ci, którzy najbardziej potrzebują dodatkowych kalorii, często mają problemy z ich spożyciem. Dla wielu osób, które chcą być większe, mają szybki metabolizm, słabszy apetyt i gorączkowe życie, przyjmowanie kalorii z samego jedzenia jest prawdziwym wyzwaniem. Z Serious Mass nie masz nic do stracenia, a wiele do zyskania. Każda porcja zawiera ponad 1250 kalorii, 50 gramów białka, ponad 250 gramów węglowodanów oraz 25 witamin i minerałów z dodatkiem glutaminy i kreatyny.
Korzyści
- 1250 kalorii na porcję z wodą; 1630 kalorii na porcję z niskotłuszczowym mlekiem
- 50 g białka z połączenia szybciej i wolniej trawionych źródeł, w tym serwatki, kazeiny i jajek
- ponad 250 gramów węglowodanów, które napędzają intensywne ćwiczenia i pomagają uzupełnić zapasy glikogenu - bez cukru
- zawiera kreatynę, L-glutaminę i peptydy glutaminy, cholinę, inozytol i MCT
- 25 witamin i minerałów z naciskiem na witaminy z grupy B i przeciwutleniacze
Zalecane dawkowanie
Dodaj dwie czubate miarki Serious Mass do blendera wypełnionego 700 ml wody. Miksować przez 45-60 sekund. Następnie dodaj kilka kostek lodu i w razie potrzeby dodatkowe kaloryczne składniki i miksuj przez kolejne 30 - 45 sekund.
Wskazówka: Zmieszanie dwóch miarek Serious Mass z 700 ml niskotłuszczowego mleka pozwoli uzyskać gęstszy, bardziej kremowy i kaloryczny koktajl. Zalecenia dla nowych użytkowników to ½ dawki dziennie i stopniowe dochodzenie do pełnej dawki kilka razy dziennie.
- Między posiłkami: Pij 1/2 - 1 porcję Serious Mass między posiłkami, aby utrzymać dodatni bilans azotowy i jako uzupełnienie wysokokalorycznej diety.
- Po treningu: Zacznij od wypicia 1/2 - 1 porcji Serious Mass 30 - 45 minut po ćwiczeniach, aby wspomóc szybką regenerację.
- Przed snem.
Wartości odżywcze
| Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g wanilia | |||
| Wielkość 1 porcji: 334 g | |||
| Liczba porcji w opakowaniu: 16 | |||
| Wartości odżywcze | 1 porcja(334 g) | 100g | RVH%* |
| Wartość energetyczna | 5276kJ / 1261kcal | 1578kJ / 377,04kcal | 63% |
| Tłuszcze | 4,4g | 1,32g | 6% |
| w tym nasycone | 1,3g | 0,39g | 7% |
| Węglowodany | 252,3g | 75,44g | 97% |
| w tym cukry | 29,9g | 8,94g | 33% |
| Sód | 605mg | 180,89mg | ** |
| Sól | 1,51g | 0,45g | 25% |
| Białko | 53,1g | 15,88g | 106% |
| Witamina A | 299,3mcg | 89,49mcg | ** |
| Witamina D | 1,9mcg | 0,57mcg | ** |
| Witamina E | 3,5mg | 1,05mg | ** |
| Witamina C | 21,9mg | 6,55mg | ** |
| Tiamina | 0,5mg | 0,15mg | ** |
| Ryboflawina | 0,6mg | 0,18mg | ** |
| Niacyna | 6,7mg | 2mg | ** |
| Witamina B6 | 0,7mg | 0,21mg | ** |
| Kwas foliowy | 71,3mcg | 21,32mcg | ** |
| Witamina B12 | 0,5mcg | 0,15mcg | ** |
| Biotyna | 54,8mcg | 16,39mcg | ** |
| Kwas pantotenowy | 2,1mg | 0,63mg | ** |
| Potas | 1229,1mg | 367,5mg | ** |
| Chlorek | 649mg | 194,05mg | ** |
| Wapń | 556,2mg | 166,3mg | ** |
| Fosfor | 190,7mg | 57,02mg | ** |
| Magnez | 51,1mg | 15,28mg | ** |
| Żelazo | 4,3mg | 1,29mg | ** |
| Jod | 50,8mcg | 15,19mcg | ** |
| Cynk | 2,7mg | 0,81mg | ** |
| Selen | 26,8mcg | 8,01mcg | ** |
| Miedź | 0,5mg | 0,15mg | ** |
| Mangan | 0,6mg | 0,18mg | ** |
| Chrom | 130,4mcg | 38,99mcg | ** |
| Monohydrat kreatyny | ** | ||
| L-glutamina | ** | ||
| Peptydy glutaminowe | ** | ||
| Cholina (jako dwuwinian choliny) | ** | ||
| Inozytol | ** | ||
| *RVH - Referencyjna Wartość Spożycia. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH nie została określona | |||
| Składniki | |||
| Maltodekstryna, mieszanka białek ( koncentrat serwatki*, kazeinian wapnia*, białko jaja kurzego ), aromaty, mieszanka minerałów (fosforan dwupotasowy, chlorek sodu, pirofosforan żelaza, tlenek cynku, glukonian miedzi, siarczan manganu, sześciowodny chlorek chromu, jodek potasu), średnio rozgałęzione trójglicerydy (MCT), monohydrat kreatyny (0,3%), L-glutamina, glukozamina, glukozamina (0,5%),3%), dwuwinian choliny, L-glutamina, peptydy glutaminy, serwatka w proszku*, inozytol, mieszanka witamin (kwas askorbinowy, octan witaminy E, niacynamid, biotyna, octan witaminy A, pantotenian wapnia D, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, cholekalcyferol, chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, witamina b12), substancja słodząca (sukraloza). | |||
| Alergeny | |||
| Zawiera mleko, jaja i zboża zawierające gluten. | |||
Czym jest Optimum Nutrition Serious Mass?
Serious Mass to wyjątkowo skuteczna odżywka na masę od Optimum Nutrition. Dzięki optymalnym wartościom odżywczym jest szczególnie pomocny dla osób, które mają problemy z przybraniem na wadze. Osoby te znane są jako hard gainerzy. Ze względu na szybką przemianę materii lub szczupłą sylwetkę, nie mogą one przybrać na wadze, a tym samym nie mogą budować masy mięśniowej. Dzięki Optimum Nutrition Serious Mass te problemy są już historią! Dzięki wartościom odżywczym wynoszącym co najmniej 1250 kalorii na porcję, znacznie zwiększa dzienne spożycie kalorii, a 50 g białka na porcję również skutecznie wspiera budowanie i utrzymanie mięśni. Dzięki 250 g węglowodanów na porcję, organizm otrzymuje również mnóstwo energii, a regeneracja mięśni jest wspierana. Optimum Nutrition wzbogaciło również Serious Mass o wiele witamin i minerałów.
Najważniejsze fakty w skrócie
- Skuteczny przyrost masy ciała
- Skutecznie wspiera budowanie masy mięśniowej
- Zwiększa spożycie kalorii dzięki 1250 kaloriom w porcji
- 50 g białka i 250 g węglowodanów na porcję
- Wzbogacony o ważne witaminy i minerały
Dla kogo przeznaczony jest Serious Mass?
Optimum Nutrition Serious Mass jest idealny dla każdego, kto chce zwiększyć dzienne spożycie kalorii. Nie ma znaczenia, czy jesteś kulturystą, hardgainerem czy początkującym. Wyjątkowe wartości odżywcze po prostu pomogą każdemu przybrać na wadze, a tym samym na masie mięśniowej, dzięki czemu wszelkie problemy z przybieraniem na wadze będą od teraz historią!
Jedna porcja OPTIMUM NUTRITION Serious Mass Weight Gainer zawiera aż 1250 kcal. Jednak wielkość porcji 334 g jest również odpowiednio duża.
Jak zawsze w przypadku środków zwiększających masę ciała, liczy się stosunek węglowodanów do białka, a tutaj wynosi on aż 4,2 do 1. Uwaga: Wielkość porcji tego środka zwiększającego masę ciała jest BARDZO WYSOKA, a przy 1250 kcal jest bardzo kaloryczna. Nasza rada: Dostosuj wielkość porcji do swojego indywidualnego zapotrzebowania na kalorie.
Serious Mass firmy ON to NAJLEPSZY środek na przyrost masy. Jeśli masz trudności z przybraniem na masie, Serious Mass pomoże Ci zbudować ciało, o jakim zawsze marzyłeś!Jak to działa? Każdy pyszny shake dostarcza 1,250 kalorii wysokiej jakości, ale bez dodatku cukru.
250 wysokiej jakości kalorii, ale bez dodatku cukru. Zawiera 50 g różnych białek do wzrostu mięśni i 250 g węglowodanów, aby zapewnić energię do treningu. Hydroliza rozkłada większe białka na mniejsze bloki budulcowe.
SERIOUS MASS od Optimum Nutritionto potężny gainer na masę, który umożliwia zarówno początkującym, jak i doświadczonym sportowcom szybkie zwiększenie masy ciała i masy mięśniowej. Jeśli masz trudności z przybieraniem na wadze lub budowaniem masy mięśniowej pomimo najlepszych starań i diety bogatej w węglowodany i białko, ten gainer jest najlepszym środkiem na przyrost masy mięśniowej! Każda porcja SERIOUS MASS oferuje 1263 kalorii z 50 g białka w celu zwiększenia masy mięśniowej i 251 g węglowodanów opartych wyłącznie na naturalnie występujących cukrach. SERIOUS MASS gainer charakteryzuje się wyjątkowo wysoką zawartością maltodekstryny, złożonego węglowodanu, który jest powoli przyswajany przez organizm, zapewniając potężne, wysokiej jakości spożycie kalorii odpowiedzialne za szybki przyrost masy bez zwiększania tkanki tłuszczowej. SERIOUS MASS protein gainer jest również oparty na trójźródłowej matrycy białkowej (białko serwatkowe, białko jajeczne, kazeina). Serwatka szybko rozprzestrzenia się w organizmie, podczas gdy kazeina i białko jaja są przyswajane powoli, co pozwala na odżywianie organizmu i mięśni przez długie godziny, unikając w ten sposób procesu niszczenia mięśni (katabolizmu). Połączenie tych 3 źródeł białka zapewnia stały dopływ aminokwasów stymulujących wzrost mięśni. SERIOUS MASS jest wzbogacony o 3 g monohydratu kreatyny, cholinę, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu lipidów i utrzymania prawidłowej funkcji wątroby, inozytol do metabolizmu lipidów, olej MCT, który jest lekkostrawny i wykorzystywany jako paliwo przez organizm, a także 8 witamin (A, D, E, C, B) i 10 niezbędnych minerałów. Dla ekstremalnego i skutecznego przyrostu masy SERIOUS MASS jest idealny dla sportowców poddawanych intensywnemu przyrostowi masy ciała lub osób, które mają duże trudności z przybraniem na wadze, takich jak ektomorficy. w 7 smakach: czekoladowym, waniliowym, truskawkowym, bananowym, cookie & cream (z kawałkami czekolady), choco - masło orzechowe, czekoladowa mięta.
- Producent
- Optimum Nutrition
- Długość
- 0.29 m
- Waga
- 5.591 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 5400 ml
- Lista składników
- Składniki Banan: Maltodekstryna, koncentrat białka serwatkowego(mleko), kazeinian wapnia(mleko), aromaty, monohydrat kreatyny, kompleks minerałów mleka, trójglicerydy średniołańcuchowe(mleko), białko jaja, fosforan dipotasowy, chlorek sodu, barwnik (kurkumina), kompleks witamin i minerałów (L-askorbinian sodu, pirofosforan żelaza, octan D-alfa-tokoferolu, amid kwasu nikotynowego, tlenek cynku, octan retinolu, pantotenian D-wapnia, fluorek sodu, siarczan manganu, jodek potasu, cyjanokobalamina, D-biotyna, chlorek chromu i jego formy sześciowodne, kwas pteroilomonoglutaminowy, cholekalcyferol, selenin sodu, cytrynian miedzi, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, filochinon, ryboflawina, molibdenian sodu), peptydy glutaminowe(gluten pszenny), L-glutamina, tlenek magnezu, serwatka w proszku(z mleka), inozytol, kwas L-askorbinowy, substancja słodząca (sukraloza), przeciwutleniacz (ekstrakt bogaty w tokoferol), D-pantotenian wapnia, kwas pteroilomonoglutaminowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- W celu szybkiego przyrostu masy (ok. 1 kg/tydzień): Stosuj SERIOUS MASS codziennie, oprócz diety bogatej w skrobię i intensywnej aktywności fizycznej (3 do 5 razy w tygodniu). Przyjmować 2 shakery dziennie między posiłkami.1 shaker = 1 miarka (167 g) + ok. 500 ml wody lub półtłustego mleka
- Firma spożywcza
- Optimum Nutrition
- Nazwa handlowa
- Gainers
- EAN
- 5060245601023
- Numer producenta
- 1151656
- Producent
- Optimum Nutrition
- Długość
- 0.29 m
- Waga
- 5.591 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 5400 ml
- Lista składników
- Składniki Banan: Maltodekstryna, koncentrat białka serwatkowego(mleko), kazeinian wapnia(mleko), aromaty, monohydrat kreatyny, kompleks minerałów mleka, trójglicerydy średniołańcuchowe(mleko), białko jaja, fosforan dipotasowy, chlorek sodu, barwnik (kurkumina), kompleks witamin i minerałów (L-askorbinian sodu, pirofosforan żelaza, octan D-alfa-tokoferolu, amid kwasu nikotynowego, tlenek cynku, octan retinolu, pantotenian D-wapnia, fluorek sodu, siarczan manganu, jodek potasu, cyjanokobalamina, D-biotyna, chlorek chromu i jego formy sześciowodne, kwas pteroilomonoglutaminowy, cholekalcyferol, selenin sodu, cytrynian miedzi, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, filochinon, ryboflawina, molibdenian sodu), peptydy glutaminowe(gluten pszenny), L-glutamina, tlenek magnezu, serwatka w proszku(z mleka), inozytol, kwas L-askorbinowy, substancja słodząca (sukraloza), przeciwutleniacz (ekstrakt bogaty w tokoferol), D-pantotenian wapnia, kwas pteroilomonoglutaminowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- W celu szybkiego przyrostu masy (ok. 1 kg/tydzień): Stosuj SERIOUS MASS codziennie, oprócz diety bogatej w skrobię i intensywnej aktywności fizycznej (3 do 5 razy w tygodniu). Przyjmować 2 shakery dziennie między posiłkami.1 shaker = 1 miarka (167 g) + ok. 500 ml wody lub półtłustego mleka
- Firma spożywcza
- Optimum Nutrition
- Nazwa handlowa
- Gainers
- EAN
- 5060245601023
- Numer producenta
- 1151656
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Poważna masa (5,4 kg)
99,10 zł/1l
535,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

100% złota serwatka (2,27 kg)
412 854,33 zł/1kg
1 048,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ESN Designer Whey Protein, worek 1000 g
327,46 zł/1l
340,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Poważna masa (5,4 kg)
578,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Poważna masa (5,4 kg)
535,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

ProfiCare PC-HL 3116, Ceramika, 8 h, 1,5 m, IP24, Wewnętrzna, Ściana
275,00 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

BRUBAKER XXL Pluszowy Niedźwiedź 100 cm - miękka zabawka Pluszowa zabawka - Biały
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

ESN Witamina D3 + K2 (120 kapsułek)
1 939,86 zł/1l
135,79 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Deubois pluszowy miś XL kremowy
129,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Poważna masa (5,4 kg)
99,10 zł/1l
535,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Poważna masa (2,73 kg)
135,27 zł/1l
369,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Poważna masa (2,73 kg)
128,83 zł/1l
351,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Poważna masa (2,73 kg)
109,21 zł/1l
298,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition Serious Mass, Puder, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6, Witamina C, Witamina D, Witamina E, Witamina K, Wapń, Chrom, Miedź, Jod, Żelazo, Magnez, Manganowe, Molybdenum, Phosphorus, Selen, Dorosły, 60 mg, 9 mg
369,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Poważna masa (2,73 kg)
112,70 zł/1l
307,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Kreatyna w proszku (317 g)
352 105,25 zł/1kg
133,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Suplement masowy "Gainer Mass Weight Complex" z proteinami, o smaku banana, 2270g. (Produkt wspomagający przyrost masy mięśniowej)
87,77 zł
-3,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Sprzedawca: Katomix

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 612,35 zł/1l
322,47 zł
Sprzedawca: VISO

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,46 zł/1l
126,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers
71,65 zł/1kg
501,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Super Mass Gainer (2943g)
105 459,38 zł/1kg
337,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo mi się podobało, dokładnie tak jak w reklamie
Idealne terminy dostawy i opakowanie – jest super
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,36 zł/1kg

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Strawberry
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Snickers
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l