5,0



Na podstawie 2 opinii
Nasiona trawnika Robo Special RO-SA 500 dla 500m² firmy Wolf Garten
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
602,04 zł
60 204,00 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Nasiona trawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nasiona trawnika Royal Shade Plus - Bottos Professional 10 kg73,34 zł/1kg
733,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP

Więcej informacji o reklamie
Forteprato - 20 kg Bottos professionelles Rasensamen36,10 zł/1kg
722,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP

Więcej informacji o reklamie
Trawnik z MikroKoniczyną – Czyste nasiona koniczyny (500 g na 250 m2) - Organifer379,98 zł/1kg
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Więcej informacji o reklamie
WinterOverseeding - 20 kg profesjonalnych nasion trawy Bottos38,50 zł/1kg
770,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
61,54 zł/1kg
307,71 zł
Sprzedawca: somnia24

WOLF-Garten 3824045 WOLF-GARDEN - LU-TR 165 HEAT- AND DRYING COMPATIBLE 1 pc(s)
52,83 zł/1kg
264,16 zł
Sprzedawca: Sotel

Wolf Garten LG 250 Nasiona trawnika Sport & Play 5 kg
43,54 zł/1kg
217,71 zł
Sprzedawca: somnia24

KADAX Trawa Nasiona Uniwersalna Szybko Zagęszczająca Trawnik Odporna 10kg 400m2
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KADAX

Nasiona na murawę sportową i do zabawy Wolf-Garten LG 500, 372021
44,56 zł/1kg
479,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

WOLF-Garten® 3826647 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat SCHATTEN LR-S 120 Rasensamen 2,4 kg
110,69 zł/1kg
265,65 zł
Sprzedawca: somnia24

WOLF Garden Universal Lawn 10 KG U-RS 500
66,48 zł/1kg
727,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

WOLF Garten Lawn Repair Mix Premium z nawozem startowym Nasiona trawnika do 200m², powierzchnia: 200m²
85,61 zł/1kg
547,91 zł
Sprzedawca: Sotel

Wolf Garten LR-S 100 Turbo cieniówka do podsiewu trawników 2 kg składane pudełko
132,21 zł/1kg
270,37 zł
Sprzedawca: Sotel

SUBSTRAL® 87971 SUBSTRAL® Sport & Spiel Rasensamen 2,0 kg
96,47 zł/1kg
192,93 zł
Sprzedawca: somnia24

WOLF-Garten 76AH1002650 Trawa z mikrokoniczyną L-MI 200, 5 kg
92,71 zł/1kg
463,56 zł
Sprzedawca: Sotel

SUBSTRAL® 89999C SUBSTRAL® DER SONNIGE Rasensamen 1,25 kg
156,47 zł/1kg
176,03 zł
Sprzedawca: somnia24

SUBSTRAL® 89998C SUBSTRAL® DER SONNIGE Rasensamen 2,25 kg
60,61 zł/1kg
303,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Nasiona trawy EcoDeco z mikrokoniczyną, mieszanka samozasiewająca, 5 kg na 200 m²
22,16 zł/1kg
110,82 zł
Sprzedawca: EcoDeco

WOLF-Garten® 3826052 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 120 Rasensamen 2,4 kg
100,82 zł/1kg
241,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mieszanka trawnikowa Robo-Spezial firmy Wolf Garten, szczególnie odpowiednia do trawników koszonych przez roboty, do nowych trawników lub do ponownego wysiewu Nasiona trawnikowe ROBO-SPEZIAL nadają się zarówno do nowych trawników, jak i do ponownego wysiewu istniejących trawników. Tworzy wyjątkowo gęsty trawnik, zwalcza chwasty i jest szczególnie łatwy w utrzymaniu. Obszary, które są utrzymywane za pomocą kosiarek automatycznych, charakteryzują się bardzo regularnymi interwałami koszenia, które powtarzają się w krótkich odstępach czasu. Nasiona ROBO-SPEZIAL tworzą niezwykle gęstą bliznę i zapewniają optymalną przejezdność dla kosiarek automatycznych. ok. 90 000 pędów/m² Mieszanka trawnikowa dostosowana do procesu mulczowania wspomaga optymalny recykling ścinków z wolno rosnących traw Z GWARANCJĄ WOLF-Garten KEIM 40% mniej ścinków RO-SA 500 dla 500 m²
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 10 g
- Zalecana powierzchnia
- 500 m²
- Liczba sztuk
- 5
- EAN
- 4008423873306
- Numer producenta
- 3827075
- Producent
- Wolf Garten
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 10 g
- Zalecana powierzchnia
- 500 m²
- Liczba sztuk
- 5
- EAN
- 4008423873306
- Numer producenta
- 3827075
- Producent
- Wolf Garten
Pasuje również do tego

Wolf Garten Robo Spezial – nawóz długotrwały do trawników RO-S 500
29 628,46 zł/1kg
385,17 zł
Sprzedawca: Sotel

Wolf Garten 3827045 Nasiona do kosiarki automatycznej RO-S 100 (3827045)
36,97 zł/1kg
251,75 zł
Sprzedawca: Sotel

COMPO 23741 COMPO Długodziałający nawóz do trawników, 20 kg na 800 m kw
15,33 zł/1kg
308,08 zł
Sprzedawca: somnia24

WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
45,13 zł/1kg
406,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Semperit 245/45 R18 100V Speed Grip 5
842,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Opony CONTINENTAL 195/55 R16 87H EcoContact™ 6
452,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: A.

Pirelli 265/45 R21 104W Scorpion Zero All Season (J)(Lr) Xl
1 486,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Tefal Nordica H85246, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Szkło, 250 °C, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita
624,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

DURAVIT 45620900A1 Zestaw WC Duravit 45620900A1 No.1, TS bez obręczy
1 245,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MEGABAD

Opony FULDA 195/50 R16 88H KRISTALL CONTROL HP2 XL
662,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Opony FULDA 195/45 R16 84V MULTICONTROL M+S XL
355,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

Ławka ogrodowa Tarragona-29 drewno eukaliptusowe brązowy, WxHxD: ok. 58x90x108cm
540,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Bridgestone Blizzak LM001 225/50 R17 98 H XL *
716,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Hankook 235/45 R17 97H W330 Winter Icept Evo 3 Xl
865,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

WENKO ławka na buty ACINA powierzchnia siedziska półka tapicerowana drewniana skrzynia wieszak na płaszcze korytarz
489,97 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

WOLF-Garten® 3841020 WOLF-Garten® RA SW 100 Moos Unkrautvernichter 3,5 kg
45,90 zł/1kg
160,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Alberts 614171 Siatka sześciokątna, ocynkowana, oczko 25 x 25 mm, wysokość 100 cm, długość 25 m
6,12 zł/1m
153,00 zł
Sprzedawca: Alberts

Pirelli 235/60 R18 103V Scorpion Verde All Season (N0)
973,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

eisl teleskopowa półka prysznicowa z 4 koszami prysznicowymi, półka teleskopowa, półka prysznicowa bez wiercenia, akcesoria łazienkowe, stal nierdzewna
296,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Opony CONTINENTAL 205/55 R16 91H AllSeasonContact™
645,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Nożyce do żywopłotu ATIKA HHS 710/56, nożyce do krzewów, nożyce do wysokich żywopłotów, 230 V, 710 W, do pielęgnacji żywopłotów i przycinania
301,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

HANSGROHE 26238670 Głowica prysznicowa Raindance E 300 1jet
3 972,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Nokian Snowproof C 225/75 R16 121/120 R
892,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Rimini 56807 Leżak antracyt 198x60x35 cm
Używany
667,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Opony MAXXIS 175/65 R14 82T PREMITRA SNOW WP-06
459,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

System prysznicowy Softwater Chrome
949,33 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Kleber 225/40 R18 92V Krisalp Hp3 Xl
613,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

Uniroyal WinterExpert 215/50 R17 95 V XL FR
538,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Gardena Starter-Kit P4A PBA 18V/72 4.0 Ah+ AL 1830 CV - Akku - 4.000 mAh, Zestaw bateria i ładowarka, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4 Ah, 18 V, Gardena, Czarny, Pomarańczowy
950,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gardena P4A PBA 18V/72, Bateria, Gardena, Czarny, Pomarańczowy, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4000 mAh, 18 V
997,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 6,81 kg
Oceniono dnia 8 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 5Waga 0,01 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maciste - 20 kg profesjonalnych nasion trawy Bottos
979,17 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
48,96 zł/1kg

Mieszanka do Wertykulacji – Nasiona Trawy – Nawóz – Kondycjoner Gleby (15 kg – na 450 m2) - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
236,99 zł
Sprzedawca: Organifer
15,80 zł/1kg

Trawnik z MikroKoniczyną – Czyste nasiona koniczyny (10 kg na 5000 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 591,99 zł
Sprzedawca: Organifer
159,20 zł/1kg

Trawa perzowa - 25 kg profesjonalnych nasion trawy Bottos



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 895,58 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
75,82 zł/1kg

Szmaragdowa zieleń - 20 kg profesjonalnych nasion trawy Bottos
1 210,64 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
60,53 zł/1kg

Trawnik z MikroKoniczyną – Czyste nasiona koniczyny (1500 g na 750 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
314,99 zł
Sprzedawca: Organifer
209,99 zł/1kg

Bermudagrass - 5 kg kadzi z profesjonalnymi nasionami trawy
1 032,04 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
206,41 zł/1kg

Mieszanka do Wertykulacji – Nasiona Trawy – Nawóz – Kondycjoner Gleby (10 kg – na 300 m2) - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
211,99 zł
Sprzedawca: Organifer
21,20 zł/1kg

Trawnik z MikroKoniczyną – Czyste nasiona koniczyny (500 g na 250 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
189,99 zł
Sprzedawca: Organifer
379,98 zł/1kg

Mieszanka do Wertykulacji – Nasiona Trawy – Nawóz – Kondycjoner Gleby (5 kg – na 150 m2) - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
163,99 zł
Sprzedawca: Organifer
32,80 zł/1kg

Olympia - 20 kg Bottos Profi-Rasensamen
921,46 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
46,07 zł/1kg

Trawnik z MikroKoniczyną – Czyste nasiona koniczyny (100 g na 50 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
138,99 zł
Sprzedawca: Organifer
1 389,90 zł/1kg

WinterOverseeding - 20 kg profesjonalnych nasion trawy Bottos
770,03 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
38,50 zł/1kg

Royal Sport - Profesjonalne nasiona trawy Bottos 10 kg
776,35 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
77,64 zł/1kg

Dichondra Repens - 5 kg Bottos Profi-Rasensamen



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
737,17 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
147,43 zł/1kg

Royal Golf Plus - Profesjonalne nasiona trawy Bottos 10 kg
733,38 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
73,34 zł/1kg

Nasiona trawnika Royal Shade Plus - Bottos Professional 10 kg
733,38 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
73,34 zł/1kg

Zestaw do odnowy trawnika - 20 kg profesjonalnych nasion trawnika Bottos
722,01 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
36,10 zł/1kg

Forteprato - 20 kg Bottos professionelles Rasensamen
722,01 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
36,10 zł/1kg

EcoDeco, nasiona trawy do suchych miejsc, 5 kg, mieszanka traw o wysokiej odporności na suszę i nasłonecznienie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
102,30 zł
Sprzedawca: EcoDeco
20,46 zł/1kg