Beckmann 25kg Nawóz do trawników Nawóz ogrodowy Kompletny nawóz do trawników 21+6+12 Bez azotanów
12,85 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
321,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Jiubiaz Obrzeża trawnikowe Obrzeża metalowe Obrzeża do koszenia Obrzeża ocynkowane Obrzeża do ścieżek Obrzeża do łóżek Palisada 100x15cm 5m
19,70 zł/1m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(260)Liczba wystawionych ocen: 260
98,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Keter Doniczka Okrągła Wisząca Antracyt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(70)Liczba wystawionych ocen: 70
75,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
WOLF-Garten® 3841020 WOLF-Garten® RA SW 100 Moos Unkrautvernichter 3,5 kg
45,85 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
160,48 zł
Sprzedawca: somnia24
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(266)Liczba wystawionych ocen: 266
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Mieszanka do Wertykulacji – Nasiona Trawy – Nawóz – Kondycjoner Gleby (10 kg – na 300 m2) - Organifer
21,20 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
211,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Swiffer 5410076291076, Niebieski
66,28 zł/1m²
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(139)Liczba wystawionych ocen: 139
53,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonasrath
Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Bestseller
System nawadniania ogrodu, zestaw do nawadniania chłodzącego z 10 dyszami i wężem 10M, nawadnianie kropelkowe, nawadnianie ogrodu, opryskiwacz wody chłodzącej
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
116,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Bomann DB 6003 CB, Żelazko suche i parowe, Czarny, Niebieski, 1800 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 270 mm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
113,98 zł
Sprzedawca: TR8
Bestseller
Bestway 58475, Media filtracyjne, Biały, Polietylen, 780 g, Pudełko, 366 mm
1 034,32 zł/1m²
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
66,61 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Katomix
Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
30,93 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
129,26 zł
Sprzedawca: somnia24
45 sztuk tytanowych ostrzy zamiennych do kosiarki automatycznej Husqvarna Automower Gardena
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
81,28 zł
Sprzedawca: CoolGadget
Bestway 58497, Filtr do piasku, Czarny, Pomarańczowy, Biały, Nad basenem naziemnym, 5700 l, 1100 l, 42300 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(191)Liczba wystawionych ocen: 191
1 011,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(985)Liczba wystawionych ocen: 985
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(698)Liczba wystawionych ocen: 698
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech
2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(1874)Liczba wystawionych ocen: 1874
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo skuteczny
Używałem już tego produktu. Jest bardzo skuteczny i nie pali trawnika. Byłem w stanie rozprowadzić go ręcznie bez żadnych problemów.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.