5,0



Na podstawie 22 opinii
Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
117,12 zł
234,24 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml87,26 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml212,15 zł/1l
212,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
TRESemme Silky&Smooth Odżywka do włosów puszących się 828 ml48,30 zł/1l
44,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
101,36 zł/1l
50,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon, Equave Blonde Detangling, Odzywka do wlosow, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
209,95 zł/1l
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Professional Equave Kids Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania dla dzieci 200 ml
237,35 zł/1l
47,47 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Equave Detangling Conditioner 50ml
849,80 zł/1l
42,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Equave Anti-Breakage Conditioner (błyskawiczna odżywka przeciw łamaniu się włosów), 200 ml
490,50 zł/1l
98,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
68,22 zł/1l
68,22 zł
Sprzedawca: MANADA

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
156,75 zł/1l
156,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Odżywka bez spłukiwania zapewniająca miękkość i połysk 300ml
160,03 zł/1l
48,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Schwarzkopf BC Bonacure Odżywka do włosów w sprayu, 200ml
164,95 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix So Silver Odżywka neutralizująca żółte odcienie, 300 ml
267,00 zł/1kg
93,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Matrix Total Results High Amplify, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Cienkie włosy, Czarny, Blond, Brązowy, Czerwony, Objętość, 1000 ml
72,99 zł/1l
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Odżywka Wella Professionals Care Fusion Intense Repair Conditioner
152,36 zł/1l
152,36 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
310,80 zł/1l
77,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 250 ml
127,00 zł/1l
31,75 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Revlon Equave Instant Detangling Conditioner 500ml
Następca Revlon Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner 500ml.
Nawilżający spray do włosów normalnych i suchych. Połączenie naturalnych ekstraktów z winogron i zielonej herbaty oraz filtra przeciwsłonecznego UVA/B zapewnia aktywną ochronę przed utlenianiem, promieniami słonecznymi i zanieczyszczeniami. Wstrząsnąć, aby wymieszać obie fazy. Rozpylić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.
- nawilża i odżywia wnętrze włosa
- pozostawia włosy elastyczne i gładkie, z lustrzanym połyskiem i efektem kaszmiru
- wygładza łuskę włosa
- zapewnia łatwe rozczesywanie
Stosowanie:
- Wstrząsnąć, aby wymieszać obie fazy.
- Następnie rozpylić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy.
- Nie spłukiwać
Aqua (Water (Eau)), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Disiloxane, Gluconolactone, Disodium EDTA-Copper, Polyquaternium-6, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citral, Sodium
Benzoate, Yellow 5 (CI 19140).
Odżywka bez spłukiwania ułatwiająca rozczesywanie
Lekka dwufazowa formuła, która natychmiast ułatwia rozczesywanie włosów. Suche, zniszczone włosy są naprawione, nawilżone, lśniące i gładkie. Faza biała odżywia i chroni zewnętrzną część włosa. Rozczesuje włosy i nadaje im połysk. Faza niebieska działa wewnątrz włosa i rewitalizuje go. Nawilża i naprawia włókna włosów. Włosy otrzymują składniki odżywcze i stają się elastyczne.
Składniki
Aqua (Water (Eau)), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Disiloxane, Gluconolactone, Disodium EDTA-Copper, Polyquaternium-6, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citral, Sodium Benzoate, Yellow 5 (CI 19140).
Odżywka w sprayu bez spłukiwania doskonale odżywia i nawilża włosy.
Efekty:
- intensywnie nawilża i odżywia włosy,
- przywraca połysk i miękkość,
- ułatwia rozczesywanie.
Nasza rada
Wypróbuj inne produkty Revlon Professional!
Sposób użycia
Wstrząśnij butelką, aby połączyć 2 fazy. Nałożyć na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i przeczesać. Nie spłukiwać.
Revlon Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner Odżywka rozczesująca bez spłukiwania. Lekka formuła natychmiast pozostawia włosy odżywione, miękkie i lśniące. Wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć na wilgotne lub suche włosy i przeczesać. Nie spłukiwać
REVLON EQUAVE HYDRO NUTRITIVE DETANGLING CONDITIONER, 500ml
Rozczesująca odżywka bez spłukiwania. Lekka dwufazowa formuła, która natychmiast ułatwia rozczesywanie włosów. Suche, zniszczone włosy są naprawione, nawilżone, lśniące i gładkie.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Kosmetyki do włosów bez spłukiwania Revlon Professional z kolekcji Equave zostały stworzone z myślą o suchych włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 500 ml.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Pielęgnacja bez spłukiwania marki Revlon Professional z kolekcji Equave zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy suche.
Revlon Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner - Wszystkie rodzaje włosów. Rozczesująca odżywka w sprayu. Spray ma lekką formułę i zapewnia włosom pielęgnację, miękkość i połysk. Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć, rozpylić na wilgotne lub suche włosy i rozczesać. Nie spłukiwać.
Revlon Professional Equave Detangling Conditioner, 500ml, lekka odżywka w sprayu z 2-fazową formułą, suche i zniszczone włosy szybko stają się ponownie elastyczne, nadaje włosom wspaniałe uczucie, które utrzymuje się nawet po wyschnięciu
- natychmiast rozplątuje włosy i nawilża. Na każdą potrzebę włosów
0
Equave Hydro Conditioner
Revlon Professional Equave Instant Detangling Odżywka do włosów normalnych i suchych 500 ml
- Waga
- 600 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 8432225076287
- Numer producenta
- 7221920000
- Waga
- 600 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 8432225076287
- Numer producenta
- 7221920000
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
101,36 zł/1l
50,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy farbowane, Ochrona koloru, Oczyszczający, Świecący
72,98 zł/1l
72,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
140,21 zł/1l
68,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
169,90 zł/1l
17,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Regał do dużych obciążeń AREBOS 200x90x60 cm | 875 kg | 5 półek MDF | system wtykowy
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Pompka do piłek z wężykiem Meteor
22,99 zł
Sprzedawca: MeteorSport

Szampon do włosów farbowanych Invigo Color Brilliance (Szampon chroniący kolor), 500 ml
202,16 zł/1l
101,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Swirl S 67, Pomarańczowy, Biały, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Pudełko, 11 mm, 18 mm, 1 mm
65,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kalendarz adwentowy 2022 42-częściowy | R49002042
471,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Revlon, Equave Blonde Detangling, Odzywka do wlosow, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
209,95 zł/1l
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kołdra zimowa 200 x 135 cm - Kołdra do łóżka kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biały
53,98 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Revlon, UniqOne Classic Profesjonalna kuracja do włosów, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
399,47 zł/1l
59,92 zł
Sprzedawca: VISO

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Elvital Oil Magique Odbudowujący olejek do włosów, do wszystkich rodzajów włosów, 1 x 100ml
848,00 zł/1l
84,80 zł
Sprzedawca: TR8

Revlon Professional Equave Kids Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania dla dzieci 200 ml
237,35 zł/1l
47,47 zł
Sprzedawca: VISO

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
133,68 zł/1l
133,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Siemens VS06A111, 600 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 4 l, Mikro
565,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
90,71 zł/1l
90,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Redken do pielęgnacji włosów All Soft Shampoo
328,00 zł/1l
164,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
91,99 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Swiffer 5413149750470
2 534,01 zł/1m²
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Revlon Professional Equave Kids 2in1 Shampoo szampon dla dzieci 300 ml
153,33 zł/1l
46,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml
Szybka dostawa, doskonała cena produktu jest zdecydowanie tego warta
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jak zawsze, a wysyłka była szybka
Jestem bardzo zadowolony z dostawy!
Oceniono dnia 21 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Towarzysz wierności
Mój wierny towarzysz od kilku lat!!!
Oceniono dnia 21 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa cena
Robi to, co obiecuje i jednocześnie świetnie pachnie
Oceniono dnia 15 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Punktualna dostawa
Świetny, dobrze pachnący spray.
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 8 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niesamowicie wspaniały zapach
Jestem bardzo zadowolony z produktu
Oceniono dnia 16 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa, wszystko jest super
Produkt jest doskonały.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
140,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
704,95 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
102,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
925,08 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
93,99 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Philip B Oud Royal Forever Odżywka nabłyszczająca 178ml
335,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 886,18 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l