4,3



Na podstawie 73 opinii
Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
180,63 zł
361,26 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml3 426,50 zł/1kg
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Amande Soothing & Firming Milk Concentrate 200 ml201,79 zł/100ml
403,57 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Bepanthol Derma regenerujący balsam do ciała, 200 ml Lotion375,53 zł/1kg
92,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Caudalie Vinotherapist™ Replenishing Vegan Body Butter 250 ml585,28 zł/1l
146,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bio-Oil, Bio-Oil, Hydrating, Body Lotion, 175 ml
409,71 zł/1l
71,70 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

CeraVe Moisturising Lotion 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml
127,20 zł/1kg
127,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

UREA CICA REPAIR+ Cö rperlotion 250 ml
370,80 zł/1l
92,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Vaseline, Intensive Care aloe soothe, mleczko do ciała, 200ml
55,80 zł/1l
11,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Balsam do ciała EXTRA NOURISHING 330 ml
175,82 zł/1l
58,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Oribe Matte Waves Texture Lotion 100 ml
2 426,90 zł/1l
242,69 zł
Sprzedawca: VISO

sebamed Lotion Feuchtigkeitspflege Kamillenextrakt 200ml
116,71 zł/1kg
28,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sebamed Rich Lotion 1000ml
173,63 zł/1l
173,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Nuxe, Prodigieux, Moisturizing, Body Milk, 200 ml
431,00 zł/1l
86,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eveline Cosmetics Argan Oil – balsam do ciała, nawilżenie, regeneracja
72,66 zł/1l
25,43 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Balsam do ciała Dove Nourishing Silk 400 ml
84,97 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: Metler

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
225,85 zł/1kg
125,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Apis - Be Beauty - Nawilżający balsam do ciała 300ml
98,33 zł/1l
38,87 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,50 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Aveeno Dermexa Tä gliche krem emolientowy
413,05 zł/1kg
82,61 zł
Sprzedawca: VISO

Institut Esthederm Tanning Prolonging Body Lotion 200 ml
1 049,15 zł/1l
209,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion 300ml
Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion to lekki, nietłusty balsam opracowany specjalnie w celu ujarzmienia i wygładzenia puszących się, niesfornych włosów. Wzbogacony olejkiem arganowym, witaminami i przeciwutleniaczami, odżywia włosy i chroni je przed uszkodzeniami termicznymi, zapewniając jednocześnie długotrwałą gładkość i miękkość.
- Ujarzmia puszące się, niesforne włosy
- Zapewnia długotrwałą gładkość i elastyczność
- Chroni włosy przed uszkodzeniami termicznymi
- Wzbogacony olejem arganowym, witaminami i przeciwutleniaczami
Sposób użycia
Rozetrzyj niewielką ilość w dłoniach i wmasuj w osuszone ręcznikiem włosy. Następnie wysuszyć i ułożyć jak zwykle.
Składniki
- Olejek arganowy
- Witaminy
- Przeciwutleniacze
Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią zdrowy wygląd, wzmocnią i odżywią Twoje włosy. Od codziennej pielęgnacji po intensywne zabiegi – nasze starannie wyselekcjonowane produkty dostarczają włosom i skórze głowy cenne składniki odżywcze, nawilżają i wspierają naturalną witalność. Dla wszystkich rodzajów włosów i indywidualnych potrzeb – aby Twoje włosy każdego dnia były miękkie, lśniące i pełne życia.
Balsam wygładzający SMOOTH 300 ml
Balsam wygładzający Moroccanoil 300ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- Zakres dostawy
- 300 ml
- EAN
- 7290014827998
- Numer producenta
- 52156
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- Zakres dostawy
- 300 ml
- EAN
- 7290014827998
- Numer producenta
- 52156
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 756,50 zł/1l
275,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner odżywka o działaniu nawilżającym 1000 ml
225,34 zł/1l
225,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Treatment Light, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Kolorowe włosy, Mocne włosy, Odżywiający, Świecący, Wzmacniający, Olej arganowy
1 851,80 zł/1l
185,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
960,67 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
325,20 zł/1l
81,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Smoothing, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący,..., 250 ml, Butelka
691,80 zł/1l
172,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
213,80 zł/1l
213,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
659,06 zł/1l
105,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner Odżywka do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
197,73 zł/1l
197,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
516,76 zł/1l
129,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
326,17 zł/1l
326,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
463,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

AHAVA Extreme Night Treatment, Krem na noc, Kobiety, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Ujędrniający, Wzmacniający, 30 ml
881,03 zł/100ml
264,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
71,78 zł
Sprzedawca: PolisElectro

T90 Android 16 Tablet z klawiaturą i rysikiem–11-calowy tablet, 24+128 GB, FHD+1920x1200, ośmiordzeniowy procesor, 8000 mAh, Face ID, 13MP+5MP,GPS
529,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
398,30 zł/1l
398,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ELFEZONE

Naipo MGS-150DC NAIPO Shiatsu Schulter & Nackenmassagegerät
241,43 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MUSTBUY-SHOP

COSTWAY 160x26x26cm lampa podłogowa półka, lampa podłogowa drewno, lampa podłogowa E27, nowoczesne oświetlenie wnętrz z 3 poziomami, lampa podłogowa do sypialni
182,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

L'Occitane Immortelle Overnight Reset, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
766,33 zł/100ml
229,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kérastase - Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo - Szampon nadający olśniewający połysk 1000ml
488,15 zł/1l
488,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska przywracająca jakość włókna włosa, 200 ml
1 312,05 zł/1l
262,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Krem do stylizacji Kerastase dawka 10 x 12 ml 12 ml
3 207,17 zł/1l
384,86 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Wella Professionals SP LuxeOil Reconstructive Elixir ošetřující olej pro všechny typy vlasů 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry balsam do suszenia włosów
Od lat używam Moroccanoil Smoothing Lotion 300ml, który odżywia i zapobiega elektryzowaniu się włosów, szczególnie zimą. Wystarczy wmasować w wilgotne włosy
Oceniono dnia 13 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super balsam
Uwielbiam ten zapach.
Oceniono dnia 28 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny sprzedawca
Wszystko było świetne i niespodzianka, ponieważ balsam był nadal zapakowany w małe jajko!
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.

Rabat 5% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
174,95 zł/1l

Sisley Hair Rituel Odbudowujący balsam odżywczy 125 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
361,65 zł
-26,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 685,04 zł/1l

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
180,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
361,26 zł/1kg

KMS Paste Hair Play Style Molding Paste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
179,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 199,13 zł/1l

American Crew Fiber Cream, Krem do włosów, 100 ml, Teksturowanie, Tubka, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
309,90 zł/1l

MONTIBELLO Smooth Absolute Plus 150ml
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
259,93 zł/1l

KMS Spray Hair Play Style Sea Salt Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
117,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
586,20 zł/1l

KMS Add Volume Liquid Strength Rinse 150 ml – płyn wzmacniający
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
818,13 zł/1l

Sebastian Lotion Sebastian Seb Man The Cooler Tonik bez spłukiwania 100ml
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 368,80 zł/1l

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
76,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
511,80 zł/1kg

4 SZTUK Kołki do namiotu Przenośny gwóźdź ze stopu aluminium do baldachimu na dziedzińcu na zewnątrz Materiały kempingowe
140,70 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wella EIMI Perfect Setting Föhn Lotion 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
75,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
501,27 zł/1l

Balsam do włosów With Cedar 500ml HERBAL TRADITIONS
14,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
28,18 zł/1l