Czy chcesz poprawić swój wygląd i podkreślić swoją urodę? W takim razie Lotion przeciw wypadaniu włosów Farmavita Tricogen (12 x 8 ml) pomoże Ci osiągnąć ten cel! Skorzystaj z zalet i korzyści płynących z naszych produktów Farmavita, a także z innych produktów do użytku w salonach fryzjerskich, oferowanych przez naszą markę 100% Original
Farmavita Tricogen Lotion Kuracja przeciw wypadaniu włosów, 12x8ml
Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 75 ml
309,85 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
232,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Farmona Radical Mgiełka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
13,41 zł/100ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,82 zł
Sprzedawca: Katomix
Alpecin Coffein Liquid Hair Energiser 200 ml
44,94 zł/100ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Krem propolisowy 50 ml
107,72 zł/100ml
53,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Luxana Phyto Nature Rhum Quinina Balsam przeciw wypadaniu włosów 1000ml
13,02 zł/100ml
130,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Nurana Argan Cream 50ml
131,92 zł/100ml
65,96 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Produkt: Lotion
Pojemność: 8 ml
Czy chcesz poprawić swój wygląd i podkreślić swoją urodę? W takim razie Lotion przeciw wypadaniu włosów Farmavita Tricogen (12 x 8 ml) pomoże Ci osiągnąć ten cel! Skorzystaj z zalet i korzyści płynących z naszych produktów Farmavita, a także z innych produktów do użytku w salonach fryzjerskich, oferowanych przez naszą markę 100% Original
Waga
100 g
Zawartość
96 ml
Składniki
Farmavita Tricogen Lotion Kuracja przeciw wypadaniu włosów, 12x8ml
Producent
Farmavita
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8022033000187
Waga
100 g
Zawartość
96 ml
Składniki
Farmavita Tricogen Lotion Kuracja przeciw wypadaniu włosów, 12x8ml
Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, zagłówkiem o regulowanej wysokości i ramą z listew, łóżko tapicerowane podwójne łóżko do przechowywania wykonane z lnu, szare
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Amethyste Specific Hair Loss Control Lotion 12x8ml - Anti-Haarausfall-Ampullen
747,36 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
186,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
687,05 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
274,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Blackview Tab 3 Tablet dla dzieci Android 13 Tablet dla dzieci 7-calowy wyświetlacz 4 GB pamięci RAM 32 GB pamięci ROM, 3280 mAh, Tablet dla dzieci z przenośnym uchwytem i odporną na upadki pokrywą Preinstalowany iKids/Google Play
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39