5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Szampon do włosów Revlon Flex, nawilżający, 650 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,48 zł
46,89 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Redken Extreme Shampoo 1000 ml216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel Szampon nabłyszczający do włosów blond, 300ml189,97 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Uniq One All In One Coconut Hair Treatment 150 ml27,99 zł/100ml
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon, Flex, Hair Shampoo, Revitalizing & Fortifying, 650 ml
69,23 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

REVLON Flex szampon przeciwłupieżowy - 650 ml
77,26 zł/1l
50,22 zł
Sprzedawca: VogueVista

Revlon Flex Szampon do włosów farbowanych 650ml
77,43 zł/1l
50,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Revlon Flex suchy szampon do włosów 650ml
78,91 zł/1l
51,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Revlon Flex Keratin Szampon do wszystkich rodzajów włosów 650ml
90,62 zł/1l
58,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
132,88 zł/1l
154,63 zł
-21,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Postquam Weisses Szampon 1000 Ml.
99,32 zł/1l
99,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Postquam

Hydration szampon nawilżający do włosów 750ml
138,07 zł/1l
103,55 zł
Sprzedawca: Tersorte

Joico Odżywka Joico Innerjoi Szampon nawilżający 300ml
121,57 zł/1l
36,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

RIZOS Szampon nawilżający 250 ml
54 000,00 zł/1l
54,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

BIOXCIN Szampon do Włosów Keratyna i Argan 300ml
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon SEACURL Curls do włosów kręconych, 250 ml
486,12 zł/1l
121,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tigi Nawilżający szampon do włosów suchych i zniszczonych, 600ml
138,78 zł/1kg
83,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon odbudowujący ALCINA (250 ml) do włosów zniszczonych
340,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przedstawiamy Revlon Flex, szampon, który zapewnia Twoim włosom odżywczą pielęgnację i luksusowe oczyszczenie. Revlon Flex jest wzbogacony o opatentowaną mieszankę silnych składników, które delikatnie, a jednocześnie skutecznie oczyszczają skórę głowy i włosy, pozostawiając uczucie świeżości i odnowienia. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć blask, poprawić rozczesanie, czy po prostu uzyskać zdrowe i piękne włosy, Revlon Flex jest idealnym wyborem. Jego zaawansowana formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących szamponu najwyższej jakości, który zapewnia doskonałe rezultaty. Poczuj różnicę z Revlon Flex i odkryj sekret naprawdę pięknych włosów.
Sposób użycia: Aby użyć szamponu Revlon Flex, najpierw dokładnie zwilż włosy ciepłą wodą. Następnie nałóż odpowiednią ilość szamponu na skórę głowy i włosy, delikatnie masując opuszkami palców. Rozprowadź szampon, tworząc obfitą pianę, zwracając szczególną uwagę na skórę głowy i obszary, które mają tendencję do przetłuszczania się. Dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą, upewniając się, że usunąłeś wszystkie pozostałości szamponu. Aby uzyskać optymalne rezultaty, nałóż następnie odżywkę Revlon Flex, która odżywi i nawilży Twoje włosy, czyniąc je miękkimi, gładkimi i łatwymi do rozczesywania. Regularnie używaj szamponu Revlon Flex, aby cieszyć się zdrowymi, pełnymi witalności i blasku włosami.
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 650 ml
- Składniki
- Woda, Laureth sulfonian sodu, Kokamidopropylobetaina, Chlorek sodu, Gliceryna, Poliquaternium-10, Pantenol, Kompozycja zapachowa, Kwas cytrynowy, Benzoesan sodu, Sorbinian potasu, Disod EDTA, Heksylicynamal, Limonen, Linalol, Alfa-izometyl jonon, Cytronelol, Geraniol
- Producent
- EAN
- 8411126019357
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 650 ml
- Składniki
- Woda, Laureth sulfonian sodu, Kokamidopropylobetaina, Chlorek sodu, Gliceryna, Poliquaternium-10, Pantenol, Kompozycja zapachowa, Kwas cytrynowy, Benzoesan sodu, Sorbinian potasu, Disod EDTA, Heksylicynamal, Limonen, Linalol, Alfa-izometyl jonon, Cytronelol, Geraniol
- Producent
- EAN
- 8411126019357
Pasuje również do tego

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
208,85 zł/1l
208,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Redken All Soft 1000 ml
262,80 zł/1l
262,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Szampon Selsun - Pielęgnacja włosów i skóry głowy, 120 ml
1 122,25 zł/1l
134,67 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
265,28 zł/1l
272,20 zł
-6,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
265,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Intensywny szampon Stieprox 100 ml
659,20 zł/1l
65,92 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 390 ml
95 680,00 zł/1kg
95,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
83,50 zł/1l
166,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System szampon do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
182,71 zł/1l
274,07 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
352,50 zł/1l
70,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Amino-Mint Shampoo szampon oczyszczający do skóry głowy 1000 ml
211,11 zł/1l
211,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
132,88 zł/1l
154,63 zł
-21,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
164,40 zł/1l
164,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
90,20 zł/1l
90,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plantur 39 Hyaluron Shampoo 250ml
268,54 zł/1kg
75,19 zł
Sprzedawca: VISO

Milk_Shake Shampoo Milk_Shake Color Care Color Maintainer Shampoo 1000ml
93,19 zł/1l
121,14 zł
-27,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Artègo Good Society 46 Nourishing Shampoo odżywczy szampon do cienkich, osłabionych i łamliwych włosów 1000 ml
61,35 zł/1l
61,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Babaria Zwiebel Szampon 600ml
133,29 zł/1l
93,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
163,95 zł/1l
62,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo olejkowy szampon do wlosow, 250ml
607,96 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Revital 250 ml
1 117,00 zł/1l
279,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Revitalizing Nourishing Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
988,20 zł/1l
494,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Koncentrat odżywczy z proteinami do włosów 3 x 1000 g
219,56 zł/1l
439,11 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
336,75 zł/1l
134,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola No Yellow szampon 350 ml i 350 ml maska do włosów Zestaw do pielęgnacji włosów z żółtymi plamami
211,40 zł/1l
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l