5,0



Na podstawie 3 opinii
Dove, Nawilzajacy krem do ciala, 300 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,86 zł
16,95 zł / 100ml
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml1 983,49 zł/1kg
1 090,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml293,45 zł/1l
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Synchroline Terproline Body, krem 250 ml39 253,00 zł/100ml
392,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Amande Soothing & Firming Milk Concentrate 200 ml201,79 zł/100ml
403,57 zł
Sprzedawca: VogueVista

Dove Krem do Ciała Intensywnie Nawilżający 75 ml
81,80 zł/100ml
61,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dove Purely Pampering Shea Butter 400ml, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Uniwersalne, 400 ml, Masło shea
110,20 zł/1l
44,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dove 1016-58006, 200 ml, Neutralnym pH, Przetestowane dermatologicznie, 1 szt.
74,45 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dove Intensywny Balsam Do Ciała Do Skóry Bardzo Suchej 400ml
74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Dove, Sheabutter, Balsam do ciała, 400 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
171,31 zł/1kg
71,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nivea, Lavendel, Balsam do ciala, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
46,92 zł/1l
21,70 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea, Wygładzające mleczko z masłem shea, 625 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
50,78 zł/1kg
33,95 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,99 zł
Sprzedawca: Metler

NIVEA 88417, Balsam, 200 ml
70,35 zł/1l
14,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dermasence Adtop Creme 250 ml
387,80 zł/1l
96,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Vaseline Essential Healing Balsam do ciala, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
46,67 zł/1l
18,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

NIVEA 88184, Balsam, 400 ml
86,65 zł/1l
34,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

2 x Barnängen All Over Intensive Body Balm 200 ml każdy
208,25 zł/1l
83,30 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

L'Erbolario Krem do ciala FRANGIPANI
310,00 zł/100ml
619,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyParfumerie

Garnier, Repairing Care, Mleczko do ciała, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
135,22 zł/1l
54,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

D'ORODERM UREA 5%, 100 ml CRE
384,30 zł/1l
38,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem do ciała Dove Silk z kompleksem DeepCare dla promiennej, mięk kiej skóry.
- Dove Silk Body Cream dla promiennej, miękkiej skóry
- Lekka formuła nawilżająca i odświeżająca, która skutecznie odżywia skórę
- Jedwabiście miękka pielęgnacja dla suchej skóry
- Odżywia głęboko w powierzchniowych warstwach skóry
- Zawiera unikalny DeepCare Complex z własnymi składnikami odżywczymi skóry
- Nawilżający krem do ciała do codziennej pielęgnacji skóry
Co oznacza dla Ciebie piękna skóra? Miękkość? Promienność? Jędrność? Każdy może mieć aksamitnie miękką skórę, która wygląda i czuje się świetnie. Niektórzy z nas potrzebują tylko trochę dodatkowej pomocy. Na szczęście jest to możliwe dla każdego z nas. Wszystko, co musisz zrobić, to zapewnić swojej skórze najlepszą możliwą pielęgnację za pomocą najlepszego kremu nawilżającego, jaki możesz znaleźć. A co sprawia, że krem nawilżający jest najlepszy? Zasilanie. Dlatego zaprojektowaliśmy krem do ciała Dove Silk tak, aby był pełen energii. Dzięki bogatej formule nawilżającej krem do ciała Dove Silk odżywia skórę, aby wyglądała i czuła się pięknie. Bogaty nie oznacza jednak ciężki, ten lekko nawilżający krem wchłania się bez uczucia tłustości. Ten krem do ciała jest idealny dla suchej skóry. Stosuj go na dzień i na noc, aby uzyskać miękką, promienną i elastyczną skórę. Odżywia i pielęgnuje suchą skórę dzięki nawilżającemu kremowi do ciała, który pozostawia skórę jedwabiście miękką. Dove Silk Body Cream zawiera nasz unikalny DeepCare Complex, połączenie własnych składników odżywczych skóry i bogatych olejków eterycznych, które odżywiają skórę od rdzenia do górnej warstwy naskórka. Aby uzyskać optymalne rezultaty, używaj tego nawilżającego kremu do ciała Dove jako części codziennej rutyny pielęgnacyjnej, aby uzyskać jedwabiście miękką skórę - każdego dnia.
Dove Nourishing Silky Bodycream 300 ml to odżywczy i nawilżający krem do ciała, który jest szczególnie odpowiedni dla skóry suchej i bardzo suchej. Bogata formuła nawilża głębokie warstwy skóry i natychmiast pozostawia ją gładką i jedwabistą. Delikatna formuła wchłania się wyjątkowo szybko, nie pozostawiając filmu. Skóra jest optymalnie nawilżona przez cały dzień i odżywiona odżywczymi składnikami. Krem nadaje również skórze przyjemny zapach.
Luksusowa pielegnacja skory suchej z kremem do ciala Dove to potrojna uczta dla Twojej skory. Efekt potrojnie piekniejszej, swietlistej, aksamitnie miekkiej i jedwabiscie gladkiej skory.
Dove Jedwabisty krem do ciała 300ml
- Waga
- 360 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Migdalowy olej, gliceryna, maslo shea, witamina E, pantenol, woda, alkohol cetylowy, glikol propylenowy, olejek z pestek winogron, kwas stearynowy, olej rycynowy, alkohol benzylowy, glikol, dimetikon, olejek z kwiatu rumianku, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, alkohol cetearylowy, ampulki limonenyl., kwas askorbinowy
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 408830070000040883007
- Numer producenta
- DW18180
- Waga
- 360 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Migdalowy olej, gliceryna, maslo shea, witamina E, pantenol, woda, alkohol cetylowy, glikol propylenowy, olejek z pestek winogron, kwas stearynowy, olej rycynowy, alkohol benzylowy, glikol, dimetikon, olejek z kwiatu rumianku, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, alkohol cetearylowy, ampulki limonenyl., kwas askorbinowy
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 408830070000040883007
- Numer producenta
- DW18180
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dove Lekki krem nawilżający do twarzy, ciała i rąk 250ml
458,00 zł/1l
22,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Esperanza EA149W, Wentylator domowy z łopatkami, Biały, Stół, 14 cm, USB, 2,5 W
102,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

3 warstwy Czarny Wyciągalne stojaki mikrofalowe, z 6 hakiami, z regulacją wysokości i długości 40-64 cm – regał na przyprawy, uchwyt do mikrofali
125,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Dove Beauty Cream Hand Wash, Skóra, Mydło w proszku, Buteleczka z pompką, Oczyszczenie, Ochrona, Zmiękczający, Biały, Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate,...
45,52 zł/1l
11,38 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dove 3263347004 Dove Tägliche Feuchtigkeit 2in1 Shampoo & Spülung 250 ml
1 314,00 zł/1l
65,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Rozkładany stół jadalny, okrągły, czarny, PERO, 90/140 cm, blat z drewna dębowego w kolorze złoty, styl loft, skandynawski
1 129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dekori_Interiors

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Dove Krem do Ciała Intensywnie Nawilżający 75 ml
81,80 zł/100ml
61,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jedwabiście lekki krem
Świetny zapach, jedwabista konsystencja, szybko się wchłania. Doskonały balsam do ciała!
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 060,40 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 293,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 922,80 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
295,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 314,36 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 396,40 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg