Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

59,52 zł

198,40 zł / 1kg

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

+ 24,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 14 – wt. 20 października
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Pizza Creation guma owocowa o smaku owocowym 435g
Look O Look Candy Pizza Creation guma owocowa o smaku owocowym 435g
127,64 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Look o Look Mini Candy Pizza owocowa galaretka i pianka cukrowa 85g
Look o Look Mini Candy Pizza owocowa galaretka i pianka cukrowa 85g
245,65 zł/1kg
20,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
348,80 zł/1kg
34,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
85,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa XL Willis extra soft kolorowa guma owocowa 1000g
Guma owocowa XL Willis extra soft kolorowa guma owocowa 1000g
33,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
46,84 zł
-28%
33,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Owocowe ciastko z galaretką z czerwonych owoców - słodki pomysł na prezent 600g
Owocowe ciastko z galaretką z czerwonych owoców - słodki pomysł na prezent 600g
81,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
48,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żelki Trolli Pop Eye 75 g
Żelki Trolli Pop Eye 75 g
639,33 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
47,95 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa XL Willis extra soft kolorowa guma owocowa 175g
Guma owocowa XL Willis extra soft kolorowa guma owocowa 175g
64,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Erotic for Women pudełko tabletek z galaretką owocową 25g
Erotic for Women pudełko tabletek z galaretką owocową 25g
14,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Kwiatowy bukiet gum owocowych Cukier piankowy 145g
Look O Look Candy Kwiatowy bukiet gum owocowych Cukier piankowy 145g
395,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
57,30 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Fruchtgummi Pizza Frutti de Mare Zuckerfrei im Pizzakarton 500g
Fruchtgummi Pizza Frutti de Mare Zuckerfrei im Pizzakarton 500g
79,96 zł/1kg
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
254,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
287,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa mini pizza owocowa słodka hermetycznie zamknięta 165g
Guma owocowa mini pizza owocowa słodka hermetycznie zamknięta 165g
130,85 zł/1kg
21,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli kalmary 1000g
Trolli kalmary 1000g
62,76 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Open Food 8713600286713, 130 g, B, e100, e120, e133, e14xx, e150a, e150d, e270, e296, e330, e420, e428, e440, e901, e903, 331 kcal, 54 g, 0,2 g
Open Food 8713600286713, 130 g, B, e100, e120, e133, e14xx, e150a, e150d, e270, e296, e330, e420, e428, e440, e901, e903, 331 kcal, 54 g, 0,2 g
303,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
39,39 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Look O Look Candy Sushi Box z gumy owocowej i pianek 300g

Sushi z gumy owocowej z japońskimi pałeczkami Marshmallow z gumą owocową przyciąga wzrok i jest słodkim pomysłem na prezent

Wymiary pudełka to ok. 28 x 5 x 18 cm szerokości i 5 x 18 cm głębokości

Look-O-Look International B.V.
P.O. Box 9
6670 AA Zetten (NL)


Look-O-Look Sushi - idealne dla wszystkich fanów Japonii i miłośników sushi

Maki, California rolls czy urimaki - każdy znajdzie tu coś dla siebie!
Taca sushi jest podawana z pałeczkami w zestawie! Oprócz miękkich piankowych kawałków cukru, znajdziesz tu również kwaśno-słodkie gumy owocowe, zwykłe gumy owocowe i powlekane gumowe cukierki.
Taca do sushi Look-O-Look to idealny prezent dla wszystkich miłośników Japonii i sushi lub najbardziej oryginalna przekąska na każdą imprezę!


  • Zawartość: 300 g
  • Rozmiar: 28 x 5 x 18 cm
  • Składniki:Cukier, syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka pszenna, skrobia, woda, melasa, żelatyna, stabilizatory (sorbitol, glicerol), dekstroza, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas mlekowy, kwas fumarowy), oleje roślinne (kokosowy, palmowy), zagęszczony sok winogronowy, skrobia modyfikowana, aromaty, ekstrakt z lukrecji, substancje glazurujące (wosk pszczeli, wosk carnauba), sól, Regulator kwasowości (cytryniany sodu), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), barwniki (ekstrakt z papryki, karmel amoniakalno-siarczynowy, karmin, węgiel roślinny, kurkumina, Błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF), substancja żelująca (pektyna), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy, ekstrakty zawierające silne tokoferole), koncentraty barwiące (dynia, pomidor, rzodkiewka, jabłko), masło shea.
  • Wartość odżywcza na 100g: energia 1457 kJ/343 kcal, tłuszcz 0,9g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,6g, węglowodany 81g, w tym cukier 61g, białko 3,3g, sól 0,19g


Sashimi, nigiri czy maki: sushi to zawsze uczta - nawet dla oczu. Ale co powiesz na słodkie sushi dla odmiany? Japoński specjał jest w Look-O-Look jako innowacja w rodzinie "Candy Take Away". Małe i delikatne dzieła sztuki na pierwszy rzut oka wyglądają zwodniczo realistycznie, są wykonane ręcznie i stanowią mieszankę pianek marshmallows, pianek i gum owocowych, nadziewanych pałeczek gumy owocowej, lukrecji i cukrowych kulek żelowych - nieodparte połączenie i świetny prezent. Wszystko to prezentowane jest na standardowej tacy do sushi z przezroczystą pokrywką. W zestawie znajduje się również dzbanek sosu sojowego i dzbanek wasabi, a także dwie pałeczki do ćwiczeń.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, skrobia, woda, melasa, żelatyna, stabilizatory (sorbitol, glicerol), dekstroza, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas mlekowy, kwas fumarowy), oleje roślinne (kokosowy, palmowy), zagęszczony sok winogronowy, skrobia modyfikowana, aromaty, ekstrakt z lukrecji, substancje glazurujące (wosk pszczeli, wosk carnauba), sól, Regulator kwasowości (cytryniany sodu), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), barwniki (ekstrakt z papryki, karmel amoniakalno-siarczynowy, karmin, węgiel roślinny, kurkumina, Błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF), substancja żelująca (pektyna), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy, ekstrakty zawierające silne tokoferole), koncentraty barwiące (dynia, pomidor, rzodkiewka, jabłko, masło shea. Może zawierać śladowe ilości: Ekstrakt z papryki (kapsantyna, kapsorubina) (E160c)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna 1457kJ/ 343kcal Tłuszcz 0.9g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.6g Węglowodany 81g w tym cukier 61g Białko 3.3g Sól 0.19g
Alergeny
Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
Waga
300 g
Firma spożywcza
Look-O-Look InternationalB.V. P.O. Box 9 6670 AA Zetten (NL)
Nazwa handlowa
Guma owocowa
Producent
Sweet und Candy Distribution
Liczba sztuk
25
Numer producenta
728584
EAN
8713600285846

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, skrobia, woda, melasa, żelatyna, stabilizatory (sorbitol, glicerol), dekstroza, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas mlekowy, kwas fumarowy), oleje roślinne (kokosowy, palmowy), zagęszczony sok winogronowy, skrobia modyfikowana, aromaty, ekstrakt z lukrecji, substancje glazurujące (wosk pszczeli, wosk carnauba), sól, Regulator kwasowości (cytryniany sodu), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), barwniki (ekstrakt z papryki, karmel amoniakalno-siarczynowy, karmin, węgiel roślinny, kurkumina, Błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF), substancja żelująca (pektyna), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy, ekstrakty zawierające silne tokoferole), koncentraty barwiące (dynia, pomidor, rzodkiewka, jabłko, masło shea. Może zawierać śladowe ilości: Ekstrakt z papryki (kapsantyna, kapsorubina) (E160c)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna 1457kJ/ 343kcal Tłuszcz 0.9g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.6g Węglowodany 81g w tym cukier 61g Białko 3.3g Sól 0.19g
Alergeny
Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
Waga
300 g
Firma spożywcza
Look-O-Look InternationalB.V. P.O. Box 9 6670 AA Zetten (NL)
Nazwa handlowa
Guma owocowa
Producent
Sweet und Candy Distribution
Liczba sztuk
25
Numer producenta
728584
EAN
8713600285846
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Pizza Creation guma owocowa o smaku owocowym 435g
Look O Look Candy Pizza Creation guma owocowa o smaku owocowym 435g
127,64 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,91 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
122,91 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Marabou Suede Bites 145g
Marabou Suede Bites 145g
437,31 zł/1kg
63,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
208,08 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fontanna solarna LED z akumulatorem, pompa solarna do stawu, pompa wodna solarna 10W do użytku zewnętrznego, idealna do stawu, ogrodu, jako kąpieliska dla ptaków
Fontanna solarna LED z akumulatorem, pompa solarna do stawu, pompa wodna solarna 10W do użytku zewnętrznego, idealna do stawu, ogrodu, jako kąpieliska dla ptaków
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: foreverspeed-eu
Zdjęcie produktu dla Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
49,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla ZOEWIE Geschenkpapier-Röllchen "Bambini" farblich sortiert – 60er Vorteilset
ZOEWIE Geschenkpapier-Röllchen "Bambini" farblich sortiert – 60er Vorteilset
3 389,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
338,90 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Sarotti Magical Moments ciemne czekoladki dziesięć razy 210g
Sarotti Magical Moments ciemne czekoladki dziesięć razy 210g
222,38 zł/1kg
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Noodles Box galaretka owocowa i pianka cukrowa 110g
Look O Look Candy Noodles Box galaretka owocowa i pianka cukrowa 110g
359,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
39,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
213,75 zł
Sprzedawca: Bloomique
Zdjęcie produktu dla kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 620
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH
Zdjęcie produktu dla Oryginalny kabel do ładowania danych Apple 2m Lightning USB MD819ZM/A do iPhone iPod iPad
Oryginalny kabel do ładowania danych Apple 2m Lightning USB MD819ZM/A do iPhone iPod iPad
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 374
81,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 725
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1964
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 871
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2198
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Look o Look Mini Candy Pizza owocowa galaretka i pianka cukrowa 85g
Look o Look Mini Candy Pizza owocowa galaretka i pianka cukrowa 85g
245,65 zł/1kg
20,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
348,80 zł/1kg
34,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
85,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żelki Trolli Pop Eye 75 g
Żelki Trolli Pop Eye 75 g
639,33 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
47,95 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Open Food 8713600286713, 130 g, B, e100, e120, e133, e14xx, e150a, e150d, e270, e296, e330, e420, e428, e440, e901, e903, 331 kcal, 54 g, 0,2 g
Open Food 8713600286713, 130 g, B, e100, e120, e133, e14xx, e150a, e150d, e270, e296, e330, e420, e428, e440, e901, e903, 331 kcal, 54 g, 0,2 g
303,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
39,39 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Kwiatowy bukiet gum owocowych Cukier piankowy 145g
Look O Look Candy Kwiatowy bukiet gum owocowych Cukier piankowy 145g
395,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
57,30 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
142,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,46 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,80 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kwaśne żelki lemoniada arbuz wiśnia-limonka Warheads Wedgies Box 99g
Kwaśne żelki lemoniada arbuz wiśnia-limonka Warheads Wedgies Box 99g
8,50 zł/1kg
13,27 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 8 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 4 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Prezent na sushi
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Sushi
Oceniono dnia 16 czerwca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny prezent
Oceniono dnia 26 grudnia 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Cudownie!
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
41,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g
Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg