4,4



Na podstawie 13 opinii
Prada Luna Rossa Sport woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
367,17 zł
7 343,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Prada Luna Rossa Ocean woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml3 490,80 zł/1l
523,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
ScentStory 24 Gold woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml1 739,00 zł/1l
173,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lanvin L'Homme Sport woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml2 529,90 zł/1l
252,99 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 50ml5 690,00 zł/1l
284,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
3 509,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada - Luna Rossa Sport EDT 50ml
6 490,00 zł/1l
324,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada Prada L´Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
4 015,00 zł/1l
401,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada Luna Rossa mężczyźni 100 ml EDT spray
3 700,30 zł/1l
370,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 150ml
3 666,20 zł/1l
549,93 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
3 695,30 zł/1l
369,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros - woda toaletowa spray 30 ml
5 314,67 zł/1l
159,44 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
735,36 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Kenzo Homme Sport woda toaletowa 100ml
5 379,00 zł/1l
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Prada Prada L'Homme L'Eau woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
6 823,60 zł/1l
341,18 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
3 927,67 zł/1l
589,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Adolfo Dominguez Agua Fresca woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
928,50 zł/1l
185,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Sport woda toaletowa spray 75ml
9 305,87 zł/1l
697,94 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Prada Luna Rossa Sport woda toaletowa 50 ml to świeży, korzenny zapach dla mężczyzn o dynamicznej, sportowej nucie. Świeże akordy imbiru łączą się z owocową jagodą jałowca i kwiatowymi esencjami lawendy. W sercu mieszają się nuty bursztynu i siana, a w bazie kremowa wanilia, bób tonka, heliotrop i piżmo. Zapach jest szczególnie odpowiedni dla mężczyzn dbających o ciało, którzy chcą być aktywni, ale nie chcą rezygnować z pachnącej świeżości.
Prada Luna Rossa Sport woda toaletowa 50 ml Parfum Zapach męski
- Zawartość: 50 ml
- Marka: Prada
- Zapach: aromatyczny
- Perfumy męskie
Pozwól, aby w perfumy męskie Luna Rossa Sport Prada EDT (50 ml) zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki temu męskiemu perfumowi o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w 100% oryginalne produkty Prada!
- Pojemność: 50 ml
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Luna Rossa Sport
Woda toaletowa Luna Rossa Sport marki Prada została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Prada Luna Rossa Sport Pour Homme Edt Spray 6508990701 - 65089907 SPANJE karton @ 1 butelka x 50 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8435137737826
- Numer producenta
- LD008201
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8435137737826
- Numer producenta
- LD008201
Pasuje również do tego

Prada Luna Rossa Sport woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
4 776,10 zł/1l
477,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 50ml
5 690,00 zł/1l
284,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Ocean woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
3 490,80 zł/1l
523,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
3 509,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada Prada L´Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
4 015,00 zł/1l
401,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada - Luna Rossa Sport EDT 50ml
6 490,00 zł/1l
324,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
15%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niezwykle przyjemnie pachnące perfumy dla mężczyzn
Zawartość 0,1 l
Jako kobieta uwielbiam zapach mojego partnera. Po raz pierwszy wyczułam ten zapach w klubie golfowym i zapytałam pana, jak nazywa się jego perfumy. Następnie sama je kupiłam, a mój mąż był zachwycony!
Oceniono dnia 30 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,1 l
Wszystko poszło dobrze.
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,05 l
Pachnie świetnie
Oceniono dnia 1 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,1 l
Tak
Oceniono dnia 31 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa i świetny produkt
Zawartość 0,05 l
Szybka dostawa i świetny produkt
Oceniono dnia 25 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękne perfumy o świeżej nucie
Zawartość 0,05 l
Długotrwały zapach.
Oceniono dnia 10 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super uczciwy!
Zawartość 0,1 l
Tanio !!!!
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamówiłem w Pradzie... a dostałem śmieci!!!
Zawartość 0,1 l
Zostałam oszukana! Otrzymałam zupełnie inne produkty! Uwaga, OSZUSTWO! Minus 100 gwiazdek! Jeśli będzie trzeba, zgłoszę to na policję!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 691,61 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l