4,9



Na podstawie 64 opinii
Jean Louis Scherrer One Love EDP 100 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
95,55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,85 zł-3,70zł
918,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 2% od 2 szt.





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6Rabat 5% od 2 szt.





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1








4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23

Więcej informacji o reklamie
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX4 889,60 zł/1l
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 100 ml16 589,10 zł/1l
1 658,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Blumarine Let You Love Me EDP 50 ml W2 275,40 zł/1l
113,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Louis XV 1722 Perfumy 50 ml UNISEX22 338,80 zł/1l
1 116,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean-Louis Scherrer One Love woda perfumowana dla kobiet 30 ml
1 797,00 zł/1l
53,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Korloff In Love EDP 100 ml W
2 268,70 zł/1l
226,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Jean Patou Collection Héritage Adieu Sagesse EDP 100 ml W
3 784,80 zł/1l
378,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

D.S. & Durga Durga EDP 50 ml W
13 857,00 zł/1l
734,21 zł
-41,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
692,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Ajmal - Sacred Love EDP 50ml
1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

By Kilian Love Don't Be Shy Eau Fraîche EDP 50 ml W
21 803,60 zł/1l
1 090,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml
13 351,10 zł/1l
1 335,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

D.S. & Durga Debaser EDP 50 ml UNISEX
13 958,40 zł/1l
697,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Rochas Mademoiselle Rochas In Love woda perfumowana dla kobiet 50 ml
3 406,60 zł/1l
170,33 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Afnan - Mirsaal With Love EDP90ml
1 676,11 zł/1l
150,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Roja Aoud Extradiordinaire 50Ml
13 885,00 zł/1l
694,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mizensir For Your Love EDP 100 ml UNISEX
5 641,10 zł/1l
564,11 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Adyan Sarah woda perfumowana dla kobiet 100 ml
793,80 zł/1l
79,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chloé Chloé Naturelle EDP 100 ml W
3 129,40 zł/1l
341,76 zł
-28,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
312,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Bombshell EDP 100 ml W
3 651,90 zł/1l
365,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gisada Uomo EDP M 50 ml
8 200,20 zł/1l
410,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana dla kobiet bergamotka, cytryna, szafran, mimoza, liście fiołka irys, magnolia, nuty drzewne, liliowy wetiwer, gałązka śliwy (mech dębowy), piżmo, nasiona hibiskusa
One Love został wydany w 2015 roku i zachwyca głównymi akordami, które są kwiatowe, drzewne, pudrowe, zielone i ozonowe. Odświeżający i przywodzący na myśl Paryż zapach Jean Louis Scherrer to elegancja i zmysłowość. Jest ciepły przez 12 sekund i pozostawia delikatne uczucie.
Woda perfumowana marki Jean-Louis Scherrer została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
J.L.Scherrer Scherrer One Love Edp 100 ml
Jean-Louis Scherrer Scherrer One Love Femme Edp 100ml spray
- Model
- One Love
- Waga
- 0.4 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Jean Louis Scherrer
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 5050456044443
- Numer producenta
- JLS6100
- Model
- One Love
- Waga
- 0.4 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Jean Louis Scherrer
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 5050456044443
- Numer producenta
- JLS6100
Pasuje również do tego

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean Louis Scherrer Pop Delights 01 EDT 100 ml W
637,70 zł/1l
63,77 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 180,60 zł/1l
146,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Louis Scherrer Scherrer EDP 50 ml W
2 435,00 zł/1l
127,80 zł
-6,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Pour Femme Woda perfumowana, 100 ml
1 231,00 zł/1l
123,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 403,50 zł/1l
96,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
3 059,00 zł/1l
91,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml
2 620,60 zł/1l
131,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
727,00 zł/1l
72,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Louis Scherrer Scherrer 2 EDT 100 ml W
1 717,00 zł/1l
180,40 zł
-8,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
171,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Guy Laroche Fidji Woda toaletowa, 100ml
1 049,50 zł/1l
104,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
568,50 zł/1l
56,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Emanuel Ungaro, Diva, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 824,20 zł/1l
182,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Aloesowy tonik do twarzy 125ml
270,00 zł/1l
33,75 zł
Sprzedawca: taleoo

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Zestaw 2 zasłon nieprzezroczystych, matowych, przepuszczających światło „PALERMO” z oczkami i uchwytami do marszczenia Dekoracyjna zasłona wys. x szer. 245 x 140 cm Biały, 10000265-2
573,31 zł/1m
200,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Aloe Vera - Krem pod oczy 13,5ml
245,33 zł/100ml
33,12 zł
Sprzedawca: taleoo

Lolita Lempicka 3595200113768, Kobiety, 100 ml
1 670,40 zł/1l
167,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 325,50 zł/1l
132,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Koc Bloomingville Ekin, naturalny
94,34 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Elizabeth Arden Blue Grass Woda perfumowana, 100ml
778,40 zł/1l
77,84 zł
Sprzedawca: Tersorte

Emanuel Ungaro Desnuda Edp Spray
980,00 zł/1l
98,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Sensuous, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Drewniany, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Ylang-ylang, Czarny pieprz, Miodowy, Drzewo sandałowe
2 849,20 zł/1l
142,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Halston - Classic EDC 100ml
984,00 zł/1l
98,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jimmy Choo Woda perfumowana, 40ml
3 541,75 zł/1l
141,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
3%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach pierwszej klasy.
Zawartość 0,05 l
Pierwszorzędny zapach, długotrwały i bardzo dobrze przemyślany. Unikalny zapach, który zaczyna się cierpko i świeżo, a pod wieczór staje się coraz bardziej zmysłowy i delikatniejszy. Moim zdaniem absolutnie niedoceniane perfumy, które zasługują na znacznie więcej uwagi.
Oceniono dnia 16 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kwiatowy szypr
Zawartość 0,05 l
Wspaniały oldschoolowy zapach, ale bynajmniej nie staroświecki! Delikatny, kwiatowy szypr, bardzo lekko mydlany w tle i cudownie ziołowo-zielony. Świetny! Można nosić przez cały dzień i przez cały rok.
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cieszę się, że wracam z moim ulubionym zapachem od 1987 roku!
Zawartość 0,05 l
Idealnie, mam nadzieję, że sok nadal pachnie jak ten, który pokochałem na początku i który jest moim podpisem! To mój ulubiony zapach. Dobrze zapakowane, niezawodna dostawa! Cena również bezkonkurencyjna!
Oceniono dnia 9 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Klasyk
Zawartość 0,05 l
Najwyraźniej ten EDP firmy Scherrer został wycofany z rynku, ale po dziesięcioleciach znalazłem go tutaj ponownie. Myślę, że to bardzo piękny i długotrwały zapach. Dostawa była bardzo szybka i wszystko było w porządku. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 25 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stara miłość
Zawartość 0,05 l
Po raz pierwszy użyłem tych perfum w 1984 roku. Od tego czasu jest to mój absolutnie ulubiony zapach, mimo że w międzyczasie zakochałem się w innych zapachach. Stara miłość nigdy nie rdzewieje.
Oceniono dnia 26 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy zgodnie z oczekiwaniami
Zawartość 0,05 l
Znam te perfumy. Nie dostałam ich lokalnie. Tym bardziej ucieszyłam się, że dostałam je w Kauflandzie.
Oceniono dnia 8 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Renomowany sprzedawca
Zawartość 0,1 l
Zapach jest świetny; oryginalny towar został wysłany błyskawicznie. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego
Oceniono dnia 30 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,05 l
Przyjemny zapach, świeży, kwiatowy, nienachalny, dla mnie świetny zapach na lato
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l