5,0



Na podstawie 1 opinii
Salvatore Ferragamo, Incanto Amity, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
72,20 zł
1 444,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Rochas, Eau De Rochas, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 884,80 zł/1l
294,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Eau De Fleurs De Cedrat, Kobiety, 100 ml, Spray3 744,90 zł/1l
374,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Givenchy, L' Interdit 2022, Eau De Toilette, For Women, 50 ml5 577,60 zł/1l
278,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo Incanto Amity woda toaletowa dla kobiet 30 ml
1 898,33 zł/1l
56,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Incanto Shine 100ml edt
1 215,10 zł/1l
121,51 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo Incanto Charms Woda toaletowa, 100 ml
1 045,00 zł/1l
104,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Salvatore Ferragamo Incanto Shine 50ml edt
2 247,40 zł/1l
112,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore, Kobiety, 30 ml, Floral Fruity, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, BENZYL..., 1 szt., 90 mm
4 849,67 zł/1l
145,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Salvatore Ferragamo Amo Flowerful, Kobiety, 30 ml, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL..., Włochy, 1 szt.
3 163,67 zł/1l
104,55 zł
-9,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Golden Petals Edition woda toaletowa dla kobiet 30 ml
2 506,00 zł/1l
75,18 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Salvatore Ferragamo Incanto Shine EDT 50 ml W
1 824,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful, Kobiety, 100 ml, Czarna porzeczka, Yuzu, Jaśmin, Piwonia, Śliwkowy, Piżmo, Wanilia, Drewniany, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
1 652,60 zł/1l
165,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Salvador Dali, Christmas - Dalilight, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
1 864,33 zł/1l
55,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 198,20 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Boucheron, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 265,00 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 286,50 zł/1l
133,45 zł
-4,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cartier, Declaration Haute Fraicheur, Eau De Toilette, For Men, 10 ml
11 678,00 zł/1l
116,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Salvatore Ferragamo Incanto Amity 50ml edt Salvatore Ferragamo 8034097956270
Incanto Amity to woda toaletowa od marki Salvatore Ferragamo. Kwiatowo - owocowa kompozycja zapachowa wydana w 2014 roku. Zapach przyprawiający o dreszcz emocji każde kobiece ciało...
Nuta głowy: mandarynka, melon
Nuta serca: biała brzoskwinia, jaśmin, lotos
Nuta bazy: białe piżmo, cedr
Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet z melonem i mandarynką w otwarciu, jaśminem i lotosem w sercu oraz przyjemnym zapachem drzewa cedrowego i piżma na końcu.Incanto Amity został wprowadzony na rynek w 2014 roku.
Perfumy
Unisex Incanto Amity Sal
vatore Ferragamo EDT 50 mlPozwólzaskoczyć się
wm perfum
omUnisex
Incanto AmitySalvatore Ferragamo EDT i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Salvatore Ferragamo!
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Płeć: Unisex
- Nazwa perfum: Incanto Amity
Salvatore Ferragamo, Incanto Amity, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
Woda toaletowa Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Salvatore Ferragamo Incanto Amity Eau de Toilette marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Salvatore Ferragamo Incanto Amity jest na rynku od 2014 roku. Incanto Amity został stworzony przez Antoine Lie i Jean Jacque. Nutami głowy są melon i mandarynka. Nutami serca są jaśmin, lotos i biała brzoskwinia. Nutami bazy są cedr i białe piżmo.
- Model
- Incanto Amity
- Waga
- 0.09 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Salvatore Ferragamo Incanto Amity Woda toaletowa, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8034097956270
- Numer producenta
- F.7.3
- Model
- Incanto Amity
- Waga
- 0.09 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Salvatore Ferragamo Incanto Amity Woda toaletowa, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8034097956270
- Numer producenta
- F.7.3
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Salvatore Ferragamo Incanto Amity woda toaletowa dla kobiet 30 ml
1 898,33 zł/1l
56,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Incanto Charms EDT 50 ml W
1 644,00 zł/1l
82,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Incanto Shine Woda toaletowa, 100 ml
1 237,90 zł/1l
123,79 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

SALVATORE FERRAGAMO Incanto Bloom EDT 50ml
3 155,40 zł/1l
157,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Salvatore Ferragamo Incanto Shine 100ml edt
1 215,10 zł/1l
121,51 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo Incanto Woda perfumowana, 100ml
1 179,80 zł/1l
117,98 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Salvatore Ferragamo Incanto Charms Woda toaletowa, 100 ml
1 045,00 zł/1l
104,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
72,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nina Ricci Nina Woda toaletowa, 30 ml
4 953,33 zł/1l
148,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vera Wang Princess woda toaletowa 100 ml dla kobiet
1 274,70 zł/1l
127,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel, Anais Anais Premier Delice, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
2 746,30 zł/1l
274,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 686,00 zł/1l
184,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Golden Petals Edition woda toaletowa dla kobiet 30 ml
2 506,00 zł/1l
75,18 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Woda toaletowa, 100ml
813,80 zł/1l
81,38 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore, Kobiety, 30 ml, Floral Fruity, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, BENZYL..., 1 szt., 90 mm
4 849,67 zł/1l
145,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Salvatore Ferragamo Incanto Bloom (2014) woda toaletowa dla kobiet 30 ml
2 344,33 zł/1l
70,33 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Stolik boczny VASAGLE, okrągły, z koszem, Ø45 cm, cementowo-szaro-biały
163,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Glicynia, Jaśmin, Lilia
1 806,00 zł/1l
135,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lolita Lempicka L L'Aime Édition D'Été woda toaletowa dla kobiet 80 ml
1 932,50 zł/1l
154,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 407,75 zł/1l
96,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lolita Lempicka Elle L'Aime woda perfumowana 40ml
4 581,25 zł/1l
183,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Katy Perry Purr, Kobiety, 100 ml, Jabłko, Liście bambusa, Frezja, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
727,50 zł/1l
72,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Incanto Shine 50ml edt
2 247,40 zł/1l
112,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 226,17 zł/1l
193,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l