5,0



Na podstawie 2 opinii
Max Factor Lipfinity Lip Colour, Czerwony, Spicy, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Świecący, Płynny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
35,15 zł
15 282,61 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Błyszczyki do ust i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Forever Glow Maximizer, Płynny, Tubka, Różowy, Pink, Blask, 11 ml16 354,55 zł/1l
179,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lesk na rty (Le Phyto-Gloss) 6,5 ml, 9 Sunset21 588,57 zł/1l
151,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Pigment do ust Nars Powermatte30 874,55 zł/1l
169,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Błyszczyk nawilżający do ust 105 Berry Sorbet, 4.4 ml
5 170,45 zł/1l
22,75 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Clarins Lip Perfector, Cielisty, Apricot Shimmer, Rozjarzony, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Kobiety, Płynny, Połysk
8 359,17 zł/1l
100,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Brązowy, Essential Brown, Wygładzający, Kobiety, Matowy, Płynny
24 695,24 zł/1kg
103,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Wibo Spicy Lip Gloss Błyszczyk do ust 18, 3ml
1 547,22 zł/1l
27,85 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Clarins Lip Perfector Glow, Czerwony, Pomegranate Glow, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Kobiety, #D50032, Połysk
8 260,00 zł/1l
99,12 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

MAC, Lipglass, Shining, Lip Gloss, 315, Spice, 3.1 ml
38 038,71 zł/1l
117,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nyx, Intense Butter Gloss, Lip Gloss, No. 05, 8 ml
5 000,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Zestaw kosmetyków dla kobiet Lipfinity Max Factor (2 szt.) - 360 - Perpetually Mysterious
2 660,00 zł/1kg
133,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Bellapierre Cosmetics Super Gloss Vanilla Pink (3,6 ml)
18 344,44 zł/1l
66,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Addict Lip Maximizer, Brązowy, Bronzed Glow, Kolorujący, Spulchnianie, Nawilżający, Płynny, Połyskujący, 24 h
1 941,90 zł/1kg
194,19 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Revolution płynna pomadka do ust Pout Tint Sweet Pink
8 663,33 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: Revolution

DIOR ADDICT Lip Glow – etui z 3 odcieniami
13 679,15 zł/1kg
642,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Błyszczyk do ust Supple Kiss (Lip Glaze) 3 ml - Odcień: 1 All Yours
88 683,33 zł/1l
266,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Super Lustrous Glimmer Gloss, Różowy, Rose Glow, Rozjarzony, Kobiety, Płynny, Połyskujący
17 215,79 zł/1l
65,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Błyszczyk do ust ( The Lip Volumizer) 7 ml - Odcień: Sheer Berry
51 057,14 zł/1l
357,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze, Różowy, Soft Kisses, Kolorujący, Odżywiający, Nawilżający, Płynny, Połysk, Kwas hialuronowy
1 295,68 zł/100ml
57,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze Błyszczyk nawilżający do ust 050 Guava Flair, 4.4 ml
5 059,09 zł/1l
22,26 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Grupa kolorów:
- Czerwony
- Barwa:
- 070
- Nazwa koloru:
- Spicy
- Kolory wyświetlacza:
- 1 kol.
- Efekt wykończenia szminki:
- Kolorujący, Nawilżający
- Ochrona przed słońcem:
- Nie
- Wykończenie:
- Świecący
- Materiał:
- Płynny
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Długotrwały:
- Tak
- Czas pozostawania na powiece:
- 24 h
- Skład:
- lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Talc,Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 73360, Cl 19140, Cl 77499, Cl 75470, Cl 42090](SHADES: Constantly Dreamy, Ever Enchanting,So Delightful, Perpetually Mysterious)lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Talc,Aqua, Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 73360, Cl 19140, Cl 77499, Cl 77492](SHADES: Keep Frosted, Endlessly Mesmerising,lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Aqua,Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 19140](SHADES: Always Extravagant, All Day Seductive)lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate,Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 19140, Cl 77499, Cl 42090]LIPFINITY STEP 1(SHADES: Pearly Nude, Mellow Rose, Hint of Pink,Rosy Whisper, Tanned Rose, Whisper, Almost Almond,Ethereal, Glowing, Angelic, Cool, Vivacious, Coy,Sweet, Glazed, Euphoric, Spicy, Jeweled, Exuberant,Wicked, Flamboyant, Glistening, Frivolous, Passionate,Fiery, Confident, Hot, Luscious, Charming, Bare,Burnished, Iced, Delicious, Spiritual, Sultry, Indulgent,Bronzed, Caffeinated, Essential Pink, Essential Violet,Essential Red Coral, Essential Burgundy,Essential Natural, Essential Brown)Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Talc,Aqua, Propylparaben, [+/- CI 15850, CI 77491, CI 19140,CI 42090, CI 73360, CI 77499, CI 77891, CI 75470,CI 77492](SHADES: So Alluring, So Exquisite, Ever Lustrous)Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate,Propylparaben [+/- CI 77891, CI 77491, CI 77499,LIPFINITY STEP 1CI 77492] STEP 2: Sucrose PolyBawełnaseedate, Cera Alba, Paraffin, CeraMicrocristallina, Tocopheryl Acetate, Tocopherol,Hydrogenated Soybean Oil, Synthetic Wax, Ethylene /Propylene Copolymer, Polyethylene, Propyl Gallate,Ethylene Brassylate, Propylparaben
- Szerokość opakowania:
- 38 mm
- Głębokość opakowania:
- 19 mm
- Wysokość opakowania:
- 120 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 31 g
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
- Pojemność:
- 1,9 g
- Pojemność:
- 2,3 ml
- Liczba dołączonych produktów:
- 2 szt.
- Balsam do ust w opakowaniu:
- Tak
Max Factor Lipfinity Lip Colour to wyjątkowy produkt do ust, który dzięki dwufazowej aplikacji zapewnia długotrwały, zmysłowy efekt. Pomadka Lipfinity Lip Colour jest dostępna w szerokiej gamie olśniewających odcieni, które utrzymują się na ustach cały dzień i pozwalają zrobić doskonałe, długotrwałe wrażenie. Wyraź siebie intensywnym kolorem, który utrzymuje się na ustach nawet do 24 godzin.
Formuła
Pomadka i nawilżający balsam zapewniają wielowymiarowość koloru oraz połysk, którymi możesz cieszyć się aż do 24 godzin. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi możesz osiągnąć niesamowicie wyrazisty, długotrwały kolor.
• Aplikator zapewnia wyraziste wykończenie i intensywność koloru
• 2 kroki: Połączenie szminki w intensywnym kolorze oraz nawilżającego balsamu
• Pomadka dostępna w szerokiej gamie odcieni – od subtelnych po soczyście intensywne
• To wyjątkowa pomadka 2 w 1, której intensywny kolor utrzymuje się do 24 godzin
• Wyjątkowy kolor ust pozwala zrobić długotrwałe wrażenie
Zapomnij o zwykłych szminkach i wypróbuj długotrwałą szminkę Lipfinity, która dba o kolor na ustach w 2 krokach, aby zapewnić trwałość przez cały dzień bez żadnych uszkodzeń. Opakowanie zawiera pomadkę Lipfinity i top coat (Top Coat 1,9 g).
Składniki aktywne:
- PermaTone - tworzy półtrwały kolor poprzez dodanie drobnych pigmentów barwiących.
Efekty:
- kolor utrzymuje się na ustach do 12 godzin,
- nadaje ustom połysk i intensywny kolor.
Nasza rada
Wypróbuj inne produkty Max Factor!
Sposób użycia
Ostrożnie obrysuj kontury aplikatorem i nałóż równomierną warstwę koloru na usta. Odczekaj około 1 minuty, aż kolor wyschnie. Kontynuuj nakładanie warstwy kryjącej, aby uzyskać dodatkowe utrwalenie, połysk i nawilżenie.
Zestaw kosmetyków dla kobiet Lipfinity Max Factor (2 szt.) jest tym, czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować swoją atrakcyjność! Wypróbuj jakość w 100% oryginalnych produktów Max Fact or i pozwól najlepszym profesjonalistom podkreślić Twoje piękno.
- Płeć: kobiety
- Zawiera:
- Szminka
- Nawilżająca pomadka do ust
- Idealna dla wszystkich rodzajów skóry
- Typ: Balsam do ust
Błyszczyk do ust Max Factor Lipfinity 070 Spicy
Max Factor Lipfinity to długotrwała, nawilżająca i półtrwała pomadka do ust. Ta pomadka Max Factor jest nakładana w dwóch etapach: najpierw nakładany jest kolor, a następnie uszczelniany bezbarwnym kremem nawilżającym, który również dodaje blasku.
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 0.01 kg
- Zawartość
- 2.3 ml
- Składniki
- Składniki: destylaty krzemianu, polietylenu, wazelina, dwutlenek tytanu, benzoesan sodu, kwas stearynowy, gliceryna.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008610001364586100013645086100013645
- Numer producenta
- 33330040070
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 0.01 kg
- Zawartość
- 2.3 ml
- Składniki
- Składniki: destylaty krzemianu, polietylenu, wazelina, dwutlenek tytanu, benzoesan sodu, kwas stearynowy, gliceryna.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008610001364586100013645086100013645
- Numer producenta
- 33330040070
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Czerwony, Charming, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Świecący, Płynny
13 895,65 zł/1l
31,96 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Bordowy, Passionate, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Świecący, Płynny
49 086,96 zł/1l
112,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Cielisty, Iced, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Świecący, Płynny
14 269,56 zł/1l
32,82 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Cielisty, Spiritual, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Świecący, Płynny
2 730,67 zł/1kg
81,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Cielisty, Glowing, 1 kol., Kolorujący, Nawilżający, Świecący, Płynny
39 800,00 zł/1l
91,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Super Lustrous, Różowy, Cherries In The Snow, 1 kol., Nawilżający, Kobiety, Butelka
16 372,97 zł/1kg
60,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Elizabeth Arden Arden Cos Ceramide Retinol Eye Treatment 15ml
1 163,47 zł/100ml
174,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 366,50 zł/1l
136,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Witamina C Ceramid Kapsułki 30 sztuk
1 640,65 zł/1kg
150,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Dramatically Different beztłuszczowa emulsja nawilżająca, 125ml
100,84 zł/100ml
126,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MCM Onyx edp 30ml
3 890,00 zł/1l
116,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oscar de la Renta Oscar woda toaletowa dla kobiet 30 ml
3 130,00 zł/1l
93,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Donna Karan Be Delicious Ice Pop Citrus Splash woda perfumowana spray 50ml
2 252,80 zł/1l
112,64 zł
Sprzedawca: somnia24

DKNY Be Delicious Ice Pop Berry Bliss woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 166,60 zł/1l
108,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch - Authentic Self Man EDT 100ml
1 645,70 zł/1l
164,57 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea Skin Solutions Moisture Infusing Bi-Phase Toning Lotion 200 ml
73,11 zł/100ml
146,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom woda perfumowana spray 30ml
4 959,33 zł/1l
148,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Abercrombie&Fitch First Instinct Blue Woman Woda perfumowana, 100ml
1 516,90 zł/1l
151,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hollister Wave For Her woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 684,00 zł/1l
134,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Moisturizing For Face SPF15, Kobiety, 50 ml, Krem, Uniwersalne, Nawilżający, Wygładzający, Tubka
245,28 zł/100ml
122,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 787,60 zł/1l
178,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden Ceramide Vitamin C Capsules Radiance Renewal Serum 60 Capsules
808,61 zł/100ml
226,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 429,20 zł/1l
142,92 zł
Sprzedawca: Tersorte

Oscar de La Renta Esprit D'Oscar Woda perfumowana, 100ml
1 323,30 zł/1l
132,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Abercrombie & Fitch Authentic Self woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
5 279,00 zł/1l
158,37 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Guess - Seductive Noir Body spray125ml
304,80 zł/1l
38,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SUPER!!
Zawartość 0,004 l
To moja ulubiona szminka. Najlepszy kolor i trwałość!!
Oceniono dnia 8 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szminka
Zawartość 0,002 l
Szybka dostawa. Produkt w porządku.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balsam do ust o smaku mandarynki - LOTOS
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Migdałowy balsam do ust - NUDE
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Migdałowy balsam do ust - TAMARIND
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Migdałowy balsam do ust SANTAL WOOD
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Medipharma Cosmetics Hyaluron Lip Volume Care marsala, krem 7 ml
53,24 zł
Sprzedawca: apohealth
3 327,50 zł/1kg

Balsam do ust w odcieniu migdałowym - Almond Tinted Lip Balm - ORCHID
91,30 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,50 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

MARTINELIA | Balsam do ust Jednorożec - 1,5 g - Zabawa dla dzieci - Nietoksyczny i przyjazny dla skóry
9,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
6 326,67 zł/1kg

Balsam do ust o smaku grejpfruta i ryżu (Ceylon)
55,67 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Dior Addict Max Barra De Labios 012 1un
150,00 zł
-35,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 300,00 zł/1kg

Martinelia My Best Friends błyszczyk dla dzieci zegarek | Zegarek z kosmetykami do makijażu | Prezent
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 099,00 zł/1l

Błyszczyk do ust Mary Kay Unlimited Pink Ballerina (Pearl) 3,9 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
24 246,15 zł/1kg

Błyszczyk do ust Mary Kay Unlimited 3,9 g Nude Blush (kremowy)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
24 246,15 zł/1kg

Błyszczyk Mary Kay Unlimited – Lilac Love
96,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
24 823,08 zł/1l

Martinelia | Glam Set Kids Cosmetics - 2 elementy - szminka i brokat - prezent dla dzieci - zestaw zabawek
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dior Forever Glow Maximizer, Płynny, Tubka, Różowy, Pink, Blask, 11 ml
179,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
16 354,55 zł/1l

Pigment do ust Nars Powermatte
169,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
30 874,55 zł/1l

Guerlain KissKiss Bee Glow Plump, Kremowy, Warm Glow, Rozjarzony, Kobiety, Płynny, Butelka
172,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
18 109,47 zł/1l

Błyszczyk do ust (Le Phyto-Gloss) 6,5 ml, 7 Venus
179,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
25 640,00 zł/1l

Błyszczyk do ust Yves Saint Laurent Loveshine Plumping Lip Oil 44
188,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
31 445,00 zł/1l

Błyszczyk do ust Yves Saint Laurent Loveshine Plumping Lip Oil 03
189,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
31 513,33 zł/1l