Toms Duże kawałki mięty 3 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
185,79 zł
61,93 zł / 1kg
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g46,81 zł/1kg
47,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki Haribo 160g45,98 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
MELASA Z TRZCINY CUKROWEJ450 g - HORIZON41,51 zł/1kg
18,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Meenk Boerenklompendrop 1 kg
87,41 zł/1kg
87,41 zł
Sprzedawca: Candyspot

Festivaldi Verkeersdrop - 1 kilogram
238,26 zł
Sprzedawca: Candyspot

Toms Heksehyl Salmiakdrops 14x 150g
140,45 zł/1kg
294,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

K&H Salmiak Poen 1 kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Katja Apekop (6 kg)
257,94 zł
Sprzedawca: Candyspot

Kindly's Fjørden Mix 3,5 kg
416,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Venco - Piramidy - 1 kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Südtiroler Hirschschinken Villgrater, cały kawałek, ok. 1 kg. - 9064
375,12 zł/1kg
375,12 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Heksehyl Trollendrop - 6 sztuk po 1 kilogram
423,35 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Kostki lukrecji, 175 g
61,09 zł/1kg
12,05 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Venco - Salmiakrondo's - 6x 1kg
306,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Meenk - korzenie lukrecji - 1 kg
181,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

K&H Limburgse Kat 1 kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Cloetta Lakrisal 3 sztuki 75 g
248,80 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lina Kindly's Scheepstouw - 1 sztuka, 3,5 kg
218,59 zł
Sprzedawca: Candyspot

Venco Honingdrop
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cukierki miętowe. Dzięki pikantnym cukierkom Toms Stora Mintbitar w dużym
3-kilogramowym opakowaniu można doświadczyć ekscytującego połączenia pikantnej
lukrecji i orzeźwiającej mięty. Aromatyczna lukrecja
otacza pyszny środek cukierka, który został wzbogacony świeżym
olejkiem miętowym. W ten sposób powstaje
niezwykła rozkosz dla podniebienia, która zachwyci nie tylko miłośników
lukrecji.
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop z cukru trzcinowego, MĄKA PSZENNA, modyfikowana skrobia kukurydziana i ziemniaczana, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (z ziaren palmowych, kokosowy), substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), ekstrakt z korzenia lukrecji, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1577 kJ/377 kcal; Tłuszcz: 3,5 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,2 g; Węglowodany: 83 g; w tym cukry: 66 g; Białko: 1,2 g; Sól: 0,26 g;
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- Toms Confectionery Group A/S Toms Allé l 2750 Ballerup Dänemark
- Nazwa handlowa
- Lukrecja z nadzieniem cukierkowym o smaku miętowym
- Producent
- Numer producenta
- 1959
- EAN
- 5774540675220
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop z cukru trzcinowego, MĄKA PSZENNA, modyfikowana skrobia kukurydziana i ziemniaczana, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (z ziaren palmowych, kokosowy), substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), ekstrakt z korzenia lukrecji, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1577 kJ/377 kcal; Tłuszcz: 3,5 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,2 g; Węglowodany: 83 g; w tym cukry: 66 g; Białko: 1,2 g; Sól: 0,26 g;
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- Toms Confectionery Group A/S Toms Allé l 2750 Ballerup Dänemark
- Nazwa handlowa
- Lukrecja z nadzieniem cukierkowym o smaku miętowym
- Producent
- Numer producenta
- 1959
- EAN
- 5774540675220
Pasuje również do tego

Alpro Skyr Style sojowy mango 150 g
45,50 zł/1kg
7,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco Droptoppers Soft Sweet bag (10x 225gr)
77,72 zł/1kg
174,86 zł
Sprzedawca: Candyspot

Klene Puur Zoet Lukrecja 180g – Słodkie cukierki lukrecjowe, naturalny smak
155,78 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Walker's Nonsuch Toffees Liquorice (pojedyncze opakowanie 2,5 kg)
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot

Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
46,81 zł/1kg
47,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Matthijs Salmiak Batoniki 1 kg
71,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lukrecja wariant owocowy słodyczy w połączeniu z lukrecją 1000g
42,16 zł/1kg
42,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
92,40 zł/1kg
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja gwiazdki mocna lukrecja ze słoną polewą veggie 1000g
32,17 zł/1kg
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salmiakdragees powlekane pastylki salmiak z polewą cukrową 1000g
54,57 zł/1kg
54,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles pikantna lukrecja o smaku mentolu 16g
432,50 zł/1kg
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Podwójna lukrecja solna owalna ekstra mocna miękka lukrecja solna 175g
64,86 zł/1kg
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
52,23 zł/1kg
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jahnke Salmiak lukrecja słona 21 szt. 125g
70,32 zł/1kg
8,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru opakowanie 24 x 25 g (ekstra świeże pastylki mentolowe)
271,75 zł/1kg
168,23 zł
-5,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
163,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Cloetta Lakrisal 3 sztuki 75 g
248,80 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
176,78 zł/1kg
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Misie lukrecjowe z miętą pieprzową i lukrecją bez żelatyny 1000g
33,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Woogie Lukrecja Miętowa - Cukierki z Miętą 170 g
35,24 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Konfekt, Miękkie cukierki, 3 kg, Lukrecja, Wielobarwny, 1622 kJ, 383 kcal
56,85 zł/1kg
170,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg

Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg

Cukierki Haribo 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg

Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg

Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg

Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg

Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg

Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg

Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg