Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

45,51 zł

37,92 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Lukrecje i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla De Bron lukrecja Kruisdrop z mentolowymi kawałkami lukrecji bez cukru 1000g
De Bron lukrecja Kruisdrop z mentolowymi kawałkami lukrecji bez cukru 1000g
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
74,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barkleys Liquorice Pastilles pikantny czysty smak lukrecji 16g
Barkleys Liquorice Pastilles pikantny czysty smak lukrecji 16g
2 123,75 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
33,98 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band Skippers Pipes Klasyczne fajki lukrecjowe 20 sztuk 340g
Red Band Skippers Pipes Klasyczne fajki lukrecjowe 20 sztuk 340g
89,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
30,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
91,62 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
96,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,31 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Haribo solone precle 150 pysznie miękkie precle salmiak lukrecja 1050g
Haribo solone precle 150 pysznie miękkie precle salmiak lukrecja 1050g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
104,79 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
352,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
43,27 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
344,29 zł/1kg
60,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Läkerol Pastylki z salmiakiem 12 x 33 g (bez cukru)
Läkerol Pastylki z salmiakiem 12 x 33 g (bez cukru)
703,39 zł/1kg
196,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Trimex pieprz turecki 100g
Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Gwiazdki lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą wegetariańską 300g
Gwiazdki lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą wegetariańską 300g
52,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sallos czarna klasyczna lukrecja miękka odpowiednia dla wegetarian 200g
Sallos czarna klasyczna lukrecja miękka odpowiednia dla wegetarian 200g
31,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
82,95 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Haribo - Pół lukrecji Monde - 3kg
Haribo - Pół lukrecji Monde - 3kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
163,76 zł
Sprzedawca: Candyspot

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Haribo Salino 150 pysznych pastylek lukrecjowych salmiak veggie 1200g

Pysznie pikantna lukrecja. Haribo Salino to lukrecja w specjalnym kształcie. Słone pastylki salmiak o wielkości ok. 6 cm mają niepowtarzalny smak. W praktycznej, okrągłej puszce z możliwością wielokrotnego zamykania, 150 Salino oferuje długotrwały smakołyk, który jest również idealny do dzielenia się.

HARIBO GmbH & Co KG
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn




Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE) Haribo GmbH & Co. KG D- 53105 Bonn


Nazwa żywności Lukrecja


Wykaz składników Składniki: Syrop glukozowy; cukier; skrobia; syrop z brązowego cukru; ekstrakt z lukrecji (3%); aromat; sól kuchenna; olej słonecznikowy; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.


Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania Chronić przed ciepłem i wilgocią.





Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane) Wartość kaloryczna w kJ 1414,00 Wartość kaloryczna w kcal 333,00 Tłuszcz w g < 0,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g



kwasy tłuszczowe w g 0,10 Węglowodany w g 83,00 Węglowodany, w tym cukier w g 48,00 Białko w g < 0,50 Sól w g 1,30


Inne obowiązkowe dane szczegółowe dla niektórych rodzajów lub klas żywności zawiera lukrecję


Klasa substancji dodatkowych Środek zakwaszający; środek glazurujący

Może zawierać śladowe ilości ...
zawiera Zboża zawierające gluten i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); pszenicę i produkty pochodne



Któż nie pamięta z dzieciństwa Salinosów Haribo? Pysznie smakują salmiakiem i mają lekko słony smak. Świetna lukrecja dla wszystkich, którzy mają ochotę na czarne słodycze.
Spróbuj pysznych 150 Salinos w praktycznej i zamykanej puszce 1200g.

Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy



Zawartość:1200g





Marka HARIBOsmak lukrecjiKształt pudełkaLiczba sztuk 1200 gramówLiczba sztuk 150Okazja urodzinyInformacje o opakowaniu pudełkoWaga przedmiotu 1,2 kilogramaIlość sztuk w opakowaniu 1Specjalność Uprawiana_à_l'l' Shade Składniki: Syrop glukozowy, cukier, syrop z brązowego cukru, skrobia, lukrecja (3%), aromat, sól kuchenna, olej roślinny, substancja powlekająca: wosk pszczeli żółty, wosk carnauba. Informacje o wartościach odżywczych Wartość odżywcza na 100g: Wartość kaloryczna: 1394kJ/333kcal, białko: 0,2g,
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Syrop glukozowy; cukier; skrobia; syrop z brązowego cukru; ekstrakt z lukrecji (3%); aromat; sól kuchenna; olej słonecznikowy; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
Informacja o wartościach odżywczych
Kaloryczność: 1414kJ/333kcal, białko: 0,5g, węglowodany: 83g, w tym cukier: 48g, tłuszcz: 0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g sól: 1,3g
Waga
1200 g
Firma spożywcza
Haribo GmbH & Co.KG
Nazwa handlowa
Lukrecja
Producent
Zakres dostawy
1200g
Liczba sztuk
25
Numer producenta
10001888
EAN
4001686216361

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Syrop glukozowy; cukier; skrobia; syrop z brązowego cukru; ekstrakt z lukrecji (3%); aromat; sól kuchenna; olej słonecznikowy; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
Informacja o wartościach odżywczych
Kaloryczność: 1414kJ/333kcal, białko: 0,5g, węglowodany: 83g, w tym cukier: 48g, tłuszcz: 0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g sól: 1,3g
Waga
1200 g
Firma spożywcza
Haribo GmbH & Co.KG
Nazwa handlowa
Lukrecja
Producent
Zakres dostawy
1200g
Liczba sztuk
25
Numer producenta
10001888
EAN
4001686216361
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
91,62 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
96,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Haribo solone precle 150 pysznie miękkie precle salmiak lukrecja 1050g
Haribo solone precle 150 pysznie miękkie precle salmiak lukrecja 1050g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
104,79 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
98,81 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,31 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sallos czarna klasyczna lukrecja miękka odpowiednia dla wegetarian 200g
Sallos czarna klasyczna lukrecja miękka odpowiednia dla wegetarian 200g
31,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jahnke cukierki lukrecjowe nadziewane solą salmiak oryginalna receptura 125g
Jahnke cukierki lukrecjowe nadziewane solą salmiak oryginalna receptura 125g
82,56 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,32 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Varta Day Light Multi LED F20, Latarka ręczna, Czarny, Srebrny, Żółty, Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium, Guma, LED, 9 lamp(y), 40 lm
Varta Day Light Multi LED F20, Latarka ręczna, Czarny, Srebrny, Żółty, Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium, Guma, LED, 9 lamp(y), 40 lm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
43,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Sony Interactive Entertainment Star Wars Jedi Fallen Order, PS4, PlayStation 4, Powyżej 13 lat
Sony Interactive Entertainment Star Wars Jedi Fallen Order, PS4, PlayStation 4, Powyżej 13 lat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
219,96 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MEDION MD 14482 Kuchenka mikrofalowa z grillem / komora gotowania 20 litrów / 8 programów automatycznych / funkcja rozmrażania / moc mikrofal 800 W i grilla 1000 W / timer / półka na grilla
MEDION MD 14482 Kuchenka mikrofalowa z grillem / komora gotowania 20 litrów / 8 programów automatycznych / funkcja rozmrażania / moc mikrofal 800 W i grilla 1000 W / timer / półka na grilla
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 88
535,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
352,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla żelki TARANTULE owocowe Halloween  Trolli 75szt.  x 13g
żelki TARANTULE owocowe Halloween Trolli 75szt. x 13g
84,76 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
38,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
28,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schmidt Spiele 49039 Klocki Yahtzee
Schmidt Spiele 49039 Klocki Yahtzee
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
44,01 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 okrągłych koszyków do garowania z darmowym skrobakiem do ciasta, 2X koszyki do garowania chleba i ciasta chlebowego, trzcina 22 i 25 cm, forma do chleba, wkład lniany, szlifowane drewno
Zestaw 2 okrągłych koszyków do garowania z darmowym skrobakiem do ciasta, 2X koszyki do garowania chleba i ciasta chlebowego, trzcina 22 i 25 cm, forma do chleba, wkład lniany, szlifowane drewno
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
332,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla EASYmaxx Security funkcjonalna latarka 4,5 V LED zasięg światła do 150 metrów
EASYmaxx Security funkcjonalna latarka 4,5 V LED zasięg światła do 150 metrów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
202,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
71,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Recenzje klientów

Na podstawie 14 opinii
Oceniono dnia 13 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Do podjadania
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najwyższa klasa
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszne
Oceniono dnia 11 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
5 ⭐️
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk
Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g
Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Haribo 160g
Cukierki Haribo 160g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
42,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Katjes Słone śledzie z lukrecją – wersja wegańska o słonym smaku, 210 g
Katjes Słone śledzie z lukrecją – wersja wegańska o słonym smaku, 210 g
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Katjes Katzen Pfötchen Lakritz wegańskie o miękkiej konsystencji opakowanie 210 g
Katjes Katzen Pfötchen Lakritz wegańskie o miękkiej konsystencji opakowanie 210 g
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g
Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Bron lukrecja Kruisdrop z mentolowymi kawałkami lukrecji bez cukru 1000g
De Bron lukrecja Kruisdrop z mentolowymi kawałkami lukrecji bez cukru 1000g
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
74,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oryginalne cukierki lukrecjowe Klömbjes z wyspy Sylt, 70 g cukierków
Oryginalne cukierki lukrecjowe Klömbjes z wyspy Sylt, 70 g cukierków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,09 zł
Sprzedawca: apohealth
244,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Salmiak Rocks kawałki lukrecji z nadzieniem cukierniczym salmiak 1000g
Salmiak Rocks kawałki lukrecji z nadzieniem cukierniczym salmiak 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies