Heksehyl Trollendrop - 6 sztuk po 1 kilogram

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

423,35 zł

+ 55,08 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 7 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
46,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
47,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cukierki Haribo 160g
Cukierki Haribo 160g
45,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Festivaldi Verkeersdrop - 1 kilogram
Festivaldi Verkeersdrop - 1 kilogram
238,26 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Limecon Fortisal - 5 sztuk po 1 kilogram
Limecon Fortisal - 5 sztuk po 1 kilogram
240,45 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Cloetta Engelse Drop - 1 sztuka, waga: 2 kilogramy
Cloetta Engelse Drop - 1 sztuka, waga: 2 kilogramy
96,15 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Miątkie lizaki lukrecjowe Meenk - 1 kilogram
Miątkie lizaki lukrecjowe Meenk - 1 kilogram
87,41 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Meenk Boerenklompendrop 1 kg
Meenk Boerenklompendrop 1 kg
87,41 zł/1kg
87,41 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Cloetta Lakrisal 3 sztuki 75 g
Cloetta Lakrisal 3 sztuki 75 g
248,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lina Kindly's Scheepstouw - 1 sztuka, 3,5 kg
Lina Kindly's Scheepstouw - 1 sztuka, 3,5 kg
218,59 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Matthijs Slungels 1 kg
Matthijs Slungels 1 kg
71,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Katja Katjesdrop - 6 kilogramów (12 opakowań po 500 gramów)
Katja Katjesdrop - 6 kilogramów (12 opakowań po 500 gramów)
240,45 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Kindly's Fjørden Mix 3,5 kg
Kindly's Fjørden Mix 3,5 kg
416,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Venco Honingdrop
Venco Honingdrop
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla K&H Salmiak Poen 1 kg
K&H Salmiak Poen 1 kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Katja Apekop (6 kg)
Katja Apekop (6 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
257,94 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Matthijs Slungels, krople - 6 x 1 kg
Matthijs Slungels, krople - 6 x 1 kg
394,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Katja Katjesdrop - 3 kilogramy (6 opakowań po 500 gramów)
Katja Katjesdrop - 3 kilogramy (6 opakowań po 500 gramów)
243,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop
Zdjęcie produktu dla K&H Limburgse Kat 1 kg
K&H Limburgse Kat 1 kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Kable Damel Drop – 1 kilogram
Kable Damel Drop – 1 kilogram
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

 

Delikatne, słodkie lizaki o lekkim smaku laurowym.

Informacje o produkcie:
ok. 3,3 cm długości x 1 cm szerokości
waga: średnio 3,5 grama na sztukę

Lista składników
  Delikatne, słodkie lizaki o lekkim smaku laurowym. Informacje o produkcie: ok. 3,3 cm długości x 1 cm szerokości waga: średnio 3,5 grama na sztukę
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1524 kJ / 360 kcal Tłuszcze: 3,9 g w tym tłuszcze nasycone: 3,8 g Węglowodany: 79 g w tym cukry: 63 g Białko: 1,7 g Sól: 0,42 g
Waga
6000 g
Firma spożywcza
Heksehyl
Nazwa handlowa
Heksehyl Trollendrop - 6 sztuk po 1 kilogram
Producent
Heksehyl
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-01-205-6-kilo-6-x-1-kilo
EAN
5709678229441

Lista składników
  Delikatne, słodkie lizaki o lekkim smaku laurowym. Informacje o produkcie: ok. 3,3 cm długości x 1 cm szerokości waga: średnio 3,5 grama na sztukę
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1524 kJ / 360 kcal Tłuszcze: 3,9 g w tym tłuszcze nasycone: 3,8 g Węglowodany: 79 g w tym cukry: 63 g Białko: 1,7 g Sól: 0,42 g
Waga
6000 g
Firma spożywcza
Heksehyl
Nazwa handlowa
Heksehyl Trollendrop - 6 sztuk po 1 kilogram
Producent
Heksehyl
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-01-205-6-kilo-6-x-1-kilo
EAN
5709678229441
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Alpro Skyr Style sojowy mango 150 g
Alpro Skyr Style sojowy mango 150 g
45,50 zł/1kg
7,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
43,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venco Droptoppers Soft Sweet bag (10x 225gr)
Venco Droptoppers Soft Sweet bag (10x 225gr)
77,72 zł/1kg
174,86 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Klene Puur Zoet Lukrecja 180g – Słodkie cukierki lukrecjowe, naturalny smak
Klene Puur Zoet Lukrecja 180g – Słodkie cukierki lukrecjowe, naturalny smak
155,78 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Walker's Nonsuch Toffees Liquorice (pojedyncze opakowanie 2,5 kg)
Walker's Nonsuch Toffees Liquorice (pojedyncze opakowanie 2,5 kg)
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
46,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
47,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Matthijs Salmiak Batoniki 1 kg
Matthijs Salmiak Batoniki 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lukrecja wariant owocowy słodyczy w połączeniu z lukrecją 1000g
Lukrecja wariant owocowy słodyczy w połączeniu z lukrecją 1000g
42,16 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
42,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
92,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lukrecja gwiazdki mocna lukrecja ze słoną polewą veggie 1000g
Lukrecja gwiazdki mocna lukrecja ze słoną polewą veggie 1000g
32,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Salmiakdragees powlekane pastylki salmiak z polewą cukrową 1000g
Salmiakdragees powlekane pastylki salmiak z polewą cukrową 1000g
54,57 zł/1kg
54,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barkleys Liquorice Pastilles pikantna lukrecja o smaku mentolu 16g
Barkleys Liquorice Pastilles pikantna lukrecja o smaku mentolu 16g
432,50 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Podwójna lukrecja solna owalna ekstra mocna miękka lukrecja solna 175g
Podwójna lukrecja solna owalna ekstra mocna miękka lukrecja solna 175g
64,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
52,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jahnke Salmiak lukrecja słona 21 szt. 125g
Jahnke Salmiak lukrecja słona 21 szt. 125g
70,32 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Fisherman's Friend Salmiak bez cukru opakowanie 24 x 25 g (ekstra świeże pastylki mentolowe)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru opakowanie 24 x 25 g (ekstra świeże pastylki mentolowe)
271,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
168,23 zł
-5,18 zł
163,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Cloetta Lakrisal 3 sztuki 75 g
Cloetta Lakrisal 3 sztuki 75 g
248,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
176,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Misie lukrecjowe z miętą pieprzową i lukrecją bez żelatyny 1000g
Misie lukrecjowe z miętą pieprzową i lukrecją bez żelatyny 1000g
33,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trimex pieprz turecki 100g
Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Woogie Lukrecja Miętowa - Cukierki z Miętą 170 g
Woogie Lukrecja Miętowa - Cukierki z Miętą 170 g
35,24 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Haribo Konfekt, Miękkie cukierki, 3 kg, Lukrecja, Wielobarwny, 1622 kJ, 383 kcal
Haribo Konfekt, Miękkie cukierki, 3 kg, Lukrecja, Wielobarwny, 1622 kJ, 383 kcal
56,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
170,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g
Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Haribo 160g
Cukierki Haribo 160g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk
Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g
Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g
Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g
Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g
Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg