5,0



Na podstawie 25 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Oscorna - nawóz ogrodniczy Animalin 20 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
577,99 zł
28,90 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Nawozy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer8,17 zł/1l
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Oscorna BodenAktivator - 25 kg
22,92 zł/1kg
572,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Oscorna - Nawóz do drzew, krzewów i żywopłotów 10,5 kg
46,57 zł/1kg
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aktywator gleby Oscorna do ulepszania gleby, dodatek do gleby, worek 10 kg
0,05 zł/1l
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Rosendünger Oscorna, nawóz organiczny, 20 kg
29,05 zł/1kg
580,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Oscorna® Rasaflor granulowany nawóz do trawników 25 kg na 250 do 500 m²
27,20 zł/1kg
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Beckmann 25kg Nawóz do trawników Nawóz ogrodowy Kompletny nawóz do trawników 21+6+12 Bez azotanów
12,85 zł/1kg
321,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

BodenHerz 25 kg – Aktywator gleby, minerały, 100% naturalny, długotrwałe działanie. petigi
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Oscorna® Nawóz do bukszpanu 2,5 kg na 25 do 50 m²
168,00 zł/1kg
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Compo Blaukorn® Novatec® 13912
141,66 zł/1kg
442,99 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
424,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Niebieski nawóz Gärtner, 12+6+15, 25 kg
26,28 zł/1kg
656,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz ogrodniczy Neudorff Azet - 5 kg
93,20 zł/1kg
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

(2,49EUR/1kg) 1 kg nawozu do pomidorów na ok. 10 krzewów pomidorów
612,99 zł/1kg
612,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CUXIN DCM Granulki wapna morskiego witalizującego 20 kg
27,00 zł/1kg
539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawoz do trawników COMPO o długotrwałym działaniu, 20 kg - 1311244004
31,55 zł/1kg
630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Neudorff Azet®, nawóz do trawników, 10 kg
52,50 zł/1kg
524,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hamann Mercatus nawóz uniwersalny 12,5 kg
37,76 zł/1l
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz do trawników Gärtner's Action EXT wiadro 7,5 kg
58,81 zł/1kg
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dodaje do gleby materię organiczną tworzącą próchnicę, co stopniowo zwiększa zawartość próchnicy. Umożliwia to korzeniom rozprzestrzenianie się i uwalnianie dalszych składników odżywczych związanych w glebie poprzez wydalanie przez korzenie.
- Wspomaga tworzenie się próchnicy.
- Rośliny rosną zdrowe i odporne.
- Rezultat: Zdrowe rośliny, smaczne owoce i obfite plony.
Oscorna-Animalin może być stosowana przez cały rok ogrodniczy.
Oscorna-Animalin jest szeroko rozsypywany i lekko rozprowadzany. W przypadku nowych nasadzeń dobrze wymieszać z glebą i wprowadzić do dołków i rzędów. Nie stosować na korzenie.
Warzywa:
Kapusta, por, seler, ogórek, ziemniak, dynia 120 g/m²
Marchew, cebula, burak, sałata, szpinak, rzodkiewka, kalarepa 100-120 g/m² plus 100 g/m² Oscorna Soil Activator. To połączenie zapewnia zdrowe i smaczne warzywa z ogrodu.
Groch, fasola, zioła 80-100 g/m² i 80 g/m² aktywatora gleby.
Owoce:
Drzewa owocowe 120 g/m²
Krzewy jagodowe 100-120 g/m²
Truskawki 100-120 g/m²
Kwiaty i rośliny ozdobne:
Kwiaty 80-100 g/m²
Krzewy i żywopłoty 100-120 g/m²
- Wymiary
- 000
- Waga
- 20 kg
- Liczba sztuk
- 20
- EAN
- 4005494002154
- Numer producenta
- 0688301546
- Producent
- Oscorna
- Wymiary
- 000
- Waga
- 20 kg
- Liczba sztuk
- 20
- EAN
- 4005494002154
- Numer producenta
- 0688301546
- Producent
- Oscorna
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
120,60 zł/1l
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
75,95 zł/1l
45,57 zł
Sprzedawca: VISO

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
32,34 zł/1kg
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
5,50 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
84,27 zł/1l
25,28 zł
Sprzedawca: VISO

Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
74,65 zł/1l
373,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
6,98 zł/1kg
139,60 zł
Sprzedawca: boni-shop

PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
13,71 zł/1kg
342,77 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
30,91 zł/1kg
129,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
2,79 zł/1kg
55,76 zł
Sprzedawca: Eoshop

Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
75,58 zł/1kg
181,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
79,85 zł/1l
79,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
14,89 zł/1kg
14,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
4,21 zł/1l
21,06 zł
Sprzedawca: DomoDomo

LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
1 305,25 zł/1kg
261,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mączka bazaltowa AGRA 3kg
4,97 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie | Germany
16,77 zł/1kg
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
38,84 zł/1l
155,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
16,99 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
62,88 zł/1kg
31,44 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
11,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
770,50 zł/1l
231,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
20,69 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
375,50 zł/1l
375,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
201,99 zł/1l
201,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
67,18 zł/1kg
33,59 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
211,06 zł/1kg
35,88 zł
Sprzedawca: VISO

WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
45,14 zł/1kg
406,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezkonkurencyjna cena
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Używam nawozu Oscorna od lat! Ceny detaliczne drastycznie wzrosły. Poszukiwania w internecie zakończyły się sukcesem! Do tego szybka i dobra dostawa, czego chcieć więcej?
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oscorna animalin
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Bardzo dobry, mogę tylko polecić, kupię ponownie i ponownie
Oceniono dnia 28 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczone bardzo szybko i starannie zapakowane
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Świetna jakość zgodnie z opisem
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Dobra cena i szybka dostawa
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa była świetna
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Produkt jest bardzo dobry.
Oceniono dnia 20 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super!
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Najlepszy stosunek ceny do wydajności (z wyjątkiem E-Bay)!
Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łatwość
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Szybki i dobry
Oceniono dnia 25 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku.
Liczba sztuk 20Waga 20 kg
Ponieważ go znam, nie będzie żadnych przykrych niespodzianek.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l

Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l

Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l

Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l

Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l

Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg

Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
214,99 zł
Sprzedawca: Organifer
21,50 zł/1l