Aktywator gleby Oscorna do ulepszania gleby, dodatek do gleby, worek 10 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

481,99 zł

0,05 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Nawozy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Nawóz Do Trawnika Antymech Granulat Wieloskładnikowy - Zagęszcza I Zazielenia Darń 8,75 Kg
Nawóz Do Trawnika Antymech Granulat Wieloskładnikowy - Zagęszcza I Zazielenia Darń 8,75 Kg
12,83 zł/1l
112,25 zł
Sprzedawca: EDANTI
Zdjęcie produktu dla Poprawiacz Gleby Mączka Bazaltowa dla Gleb Gliniastych (20 kg – na 200 m2) - Organifer
Poprawiacz Gleby Mączka Bazaltowa dla Gleb Gliniastych (20 kg – na 200 m2) - Organifer
10,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
214,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
Zdjęcie produktu dla Nawóz do trawników z mikroskładnikami TARGET 1kg
Nawóz do trawników z mikroskładnikami TARGET 1kg
9,08 zł/1kg
12,98 zł
-23%
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oscorna BodenAktivator - 25 kg
Oscorna BodenAktivator - 25 kg
22,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
572,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
30,91 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
129,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BodenHerz 25 kg – Aktywator gleby, minerały, 100% naturalny, długotrwałe działanie. petigi
BodenHerz 25 kg – Aktywator gleby, minerały, 100% naturalny, długotrwałe działanie. petigi
18,92 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Oscorna - Nawóz do drzew, krzewów i żywopłotów 10,5 kg
Oscorna - Nawóz do drzew, krzewów i żywopłotów 10,5 kg
46,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Oscorna - nawóz ogrodniczy Animalin 20 kg
Oscorna - nawóz ogrodniczy Animalin 20 kg
28,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Oscorna® Rasaflor granulowany nawóz do trawników 25 kg na 250 do 500 m²
Oscorna® Rasaflor granulowany nawóz do trawników 25 kg na 250 do 500 m²
27,20 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Nawoz do trawników COMPO o długotrwałym działaniu, 20 kg - 1311244004
Nawoz do trawników COMPO o długotrwałym działaniu, 20 kg - 1311244004
31,55 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Zestaw testów do analizy gleby Cuxin 2w1 na zawartość składników odżywczych i wartość pH 1004151
Zestaw testów do analizy gleby Cuxin 2w1 na zawartość składników odżywczych i wartość pH 1004151
509,99 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla (2,49EUR/1kg) 1 kg nawozu do pomidorów na ok. 10 krzewów pomidorów
(2,49EUR/1kg) 1 kg nawozu do pomidorów na ok. 10 krzewów pomidorów
612,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
612,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla CUXIN DCM Green Lime 10 kg
CUXIN DCM Green Lime 10 kg
43,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla CUXIN DCM nawóz uniwersalny + aktywator glebowy 25 kg
CUXIN DCM nawóz uniwersalny + aktywator glebowy 25 kg
20,60 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Beckmann 25kg Nawóz do trawników Nawóz ogrodowy Kompletny nawóz do trawników 21+6+12 Bez azotanów
Beckmann 25kg Nawóz do trawników Nawóz ogrodowy Kompletny nawóz do trawników 21+6+12 Bez azotanów
12,85 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
321,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Rosendünger Oscorna, nawóz organiczny, 20 kg
Rosendünger Oscorna, nawóz organiczny, 20 kg
29,05 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
580,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Neudorff Azet®, nawóz do trawników, 10 kg
Neudorff Azet®, nawóz do trawników, 10 kg
52,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
524,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Artikelbild 1 von 'BIO Bodenaktivator für Rasen (10 kg)' aus der Kategorie Bodenverbesserung
COMPO 20311 COMPOAktywator gleby do trawników, 10 kg
46,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Artikelbild 1 von 'Anwachs-Turbo (700 g)' aus der Kategorie Dünger
Aktywator ukorzeniania COMPO AGROSIL Root-Turbo 700 g mineralny środek wspomagający ukorzenianie
542,65 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Aktywuje życie w glebie, zwiększa populację dżdżownic i szybko zwiększa liczbę mikroorganizmów.

Oscorna Soil Activator jest stosowany do wszystkich nowych nasadzeń w celu poprawy gleby. Szczególnie w nowych ogrodach gleba jest zwykle nie tylko biologicznie martwa w wyniku prac budowlanych, ale także zawiera zbyt mało próchnicy i składników odżywczych. Ponadto gleba jest często zagęszczana przez ciężkie maszyny. Drobne korzenie roślin nie są w stanie przeniknąć przez te zagęszczone warstwy. Aktywator gleby Oscorna rozwiązuje ten problem i zapewnia zdrową glebę, a tym samym optymalny wzrost nowych roślin.

Podczas sadzenia nowych drzew i krzewów ważne jest również, aby gleba była jak najbardziej luźna, aby korzenie roślin mogły się prawidłowo rozwijać. Można to osiągnąć poprzez wymieszanie gleby w dołku z aktywatorem gleby Oscorna.

Aktywator gleby Oscorna w ogrodzie owocowym i warzywnym Chore rośliny i spadające plony w ogrodzie kuchennym są pewną oznaką zmęczenia gleby i jednostronnego wymywania gleby. Występują zaburzenia równowagi mineralnej gleby. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie wiosną i jesienią aktywatora gleby Oscorna. Aktywując życie w glebie, uwalniane są dodatkowe składniki odżywcze i tworzy się próchnica. Żyzność gleby wzrasta, a plony nadal rosną.

Zastosowanie:

Grządki warzywne i rośliny ozdobne
stosować ok. 150 g/m² wiosną i lekko wmasować. W celu dalszej rewitalizacji gleby latem, należy zastosować kolejne ok. 100 g/m².

Problematyczne gleby
Gleby zagęszczone (np. w wyniku prac budowlanych) i zniszczone środowiskowo o niskiej wartości pH: 200 g/m² (możliwe przez cały rok). Dalsza obróbka przy użyciu 200 g/m².

Nowe nasadzenia i ziemia doniczkowa
dodać 150-200 g do 10 litrów wykopanej ziemi lub ziemi doniczkowej.

Nowe trawniki
wmieszać 150 g/m² w górną warstwę gleby przed ponownym wysiewem.
Wartość orientacyjna dla ustawienia rozsiewacza, np. Gardena - ustawienie 7

Wymiary
000
Waga
10 kg
Zawartość
10000 l
Liczba sztuk
10
EAN
4005494007647
Numer producenta
2392
Producent
Oscorna

Wymiary
000
Waga
10 kg
Zawartość
10000 l
Liczba sztuk
10
EAN
4005494007647
Numer producenta
2392
Producent
Oscorna
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
120,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
Zdjęcie produktu dla Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
75,95 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
45,57 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
32,34 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
5,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 138
10,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom
Zdjęcie produktu dla Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
84,27 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
25,28 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
74,65 zł/1l
373,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla 20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
6,98 zł/1kg
139,60 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
13,71 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
342,77 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky
Zdjęcie produktu dla COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
30,91 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
129,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
2,79 zł/1kg
55,76 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
75,58 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
181,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
79,85 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
79,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
14,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
4,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,06 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
1 305,25 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
261,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mączka bazaltowa AGRA 3kg
Mączka bazaltowa AGRA 3kg
4,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,39 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Zdjęcie produktu dla FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie |  Germany
FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie | Germany
16,77 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
169,00 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC
Zdjęcie produktu dla Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
38,84 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
155,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
16,99 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
62,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,44 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky
Zdjęcie produktu dla BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
770,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
231,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
20,69 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
375,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
375,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
201,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
201,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
Zdjęcie produktu dla Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
67,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,59 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
211,06 zł/1kg
35,88 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
45,14 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
406,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 26 opinii
Oceniono dnia 1 września 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ulepszanie trawnika
Liczba sztuk 10Waga 10 kg
Oceniono dnia 7 kwietnia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Aktywator gleby
Liczba sztuk 10Waga 10 kg
Oceniono dnia 8 czerwca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Iscorna
Liczba sztuk 5Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 20 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo zadowolony
Liczba sztuk 10Waga 10 kg
Oceniono dnia 10 maja 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
szybka dostawa dziękuję
Liczba sztuk 10Waga 10 kg
Oceniono dnia 16 czerwca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko i niedrogo
Liczba sztuk 10Waga 10 kg
Oceniono dnia 9 lutego 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super dobry
Liczba sztuk 10Waga 10 kg
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 5Waga 0,1 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer
Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer
Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer
Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer
Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer
Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer
Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
214,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
21,50 zł/1l