3,5



Na podstawie 2 opinii
Pojemność:
10 l- 5 l
- 10 l
Konewka ogrodowa Prosperplast CLASSICO srebrna 10 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,74 zł
3,97 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna11,09 zł/1l
133,10 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l105,43 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
Plastikowa konewka ANTIQUA5,91 zł/1l
59,11 zł
Sprzedawca: Nordaqua

Więcej informacji o reklamie
Konewka 10 litrów czerwona Przyciskana głowica prysznicowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego2,86 zł/1l
28,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konewka 5 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,11 zł/1l
25,54 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka 10 litrów srebrna metalowa ocynkowana konewka do podlewania
94,46 zł
-4,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,28 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Konewka Antiqua 10 litrów ciemnozielona
4,50 zł/1l
45,01 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka ogrodowa do podlewania czarna 10 L Masywna Agri IKAG100-S411
4,12 zł/1l
41,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

SIENA GARDEN Konewka cynkowa 10 l, srebrna
194,83 zł
Sprzedawca: Sotel

Esschert Design W2023, 1,6 l, Cynk, Cynk
49,15 zł/1l
78,64 zł
Sprzedawca: Cactula

Konewka ogrodowa GARU czarna 7,5 l
5,04 zł/1l
37,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

orthex4002090 orthex przystawka do konewki, konewka 10,0 l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Geli 1200 702 010 01, 10 l, Głowica zraszacza, Czarny, Zielony
3,25 zł/1l
32,50 zł
Sprzedawca: VISO

Plastikowa konewka z głowicą natryskową 10 l czarna
6,79 zł/1l
67,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Konewka do podlewania kwiatów Plastikowa konewka ogrodowa 4,5L IKON5 Antracyt
4,47 zł/1l
21,17 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,12 zł
Sprzedawca: Eoshop

Esschert Design RF63, Głowica zraszacza, Cynk, Biały
24,00 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: homerci

Konewka 1,8l Meduza antracytowa
15,77 zł/1l
28,38 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Konewka Esschert Design; W2024
33,05 zł/1l
152,79 zł
Sprzedawca: Cactula

Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko
3,59 zł/1l
35,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
KONEWKA OGRODOWA PROSPERPLAST CLASSICO SREBRNA 10 L
Konewka ogrodowa CLASSICO marki Prosperplast to niezawodny towarzysz w codziennej pielęgnacji Twojego ogrodu. Dzięki pojemności 10 litrów pozwala efektywnie podlewać grządki warzyw, owoców i roślin ozdobnych, wspierając ich bujny wzrost. Ergonomiczny, wystarczająco długi uchwyt zapewnia komfortowe trzymanie nawet podczas dłuższych prac ogrodniczych. Praktyczna nakładka zraszająca umożliwia delikatne i równomierne rozprowadzenie wody, co jest szczególnie ważne dla młodych sadzonek i delikatnych kwiatów.
- Pojemność 10 l – idealna do podlewania średnich i większych ogrodów
- Nasadka zraszająca w zestawie – delikatny strumień dla roślin
- Długi uchwyt – wygodne i pewne trzymanie
- Wykonana z trwałego plastiku – lekka i odporna na uszkodzenia
- Elegancki srebrny kolor – pasuje do każdego otoczenia
Prosperplast to renomowany producent artykułów ogrodniczych, znany z dbałości o detale i funkcjonalność. Konewka CLASSICO została zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wygodę i efektywność. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest odporna na działanie promieni UV i zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu posłuży przez wiele sezonów. Jej przemyślana konstrukcja ułatwia napełnianie i opróżnianie, a także czyszczenie po zakończeniu prac.
Konewka sprawdzi się doskonale zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na działce czy w szklarni. Dzięki pojemności 10 litrów pozwala ograniczyć liczbę potrzebnych napełnień, co oszczędza czas i energię. Nakładka zraszająca zapewnia delikatny, deszczowy strumień, który nie uszkadza delikatnych liści i kwiatów. Dodatkowo, długi uchwyt umożliwia wygodne podlewanie nawet trudno ch miejsc, a stabilna konstrukcja zapobiega przypadkowemu przewróceniu.
Produkt sprzedawany na sztuki. Waga ok. 0,5 kg. Wymiary konewki: 35 x 23 x 50 cm (wys. x szer. x dł.).
CARUNO-2026-08-16-14:29:00Konewka ogrodowa plastykowa srebrna 10 L Classico IKCL10
Przedstawiamy Państwu konewkę Classico, doskonałe narzędzie ogrodowe o pojemności 10 litrów, które zapewni niezastąpioną pomoc podczas wszelkich prac związanych z pielęgnacją ogrodu.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, nasza konewka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zachowuje swoją formę przez długi czas.
Konewka Classico została wyposażona w zdejmowane sitko, co ułatwia czyszczenie i utrzymanie narzędzia w idealnej kondycji.
Dodatkowym atutem produktu jest specjalna powłoka odporna na promieniowanie UV, dzięki której konewka utrzymuje intensywność koloru nawet w ekstremalnych warunkach słonecznych. Nie blaknie w słońcu, co sprawia, że zachowuje estetyczny wygląd przez długi okres użytkowania.
Konewka ogrodowa CLASSICO marki Prosperplast będzie razem z Tobą doskonale dbać o Twój ogród. Konewka pomieści 10 l wody. Podlewaj grządki z warzywami, owocami lub roślinami ozdobnymi i obserwuj, jak rosną. Wystarczająco długi uchwyt zapewnia wygodne trzymanie. Dzięki praktycznej nakładce zraszającej uzyskasz większy rozproszenie wody podczas podlewania.
Główne zalety
- Nasadka zraszająca w zestawie
- Wystarczająco długi uchwyt dla wygodnego trzymania
Specyfikacja
- Marka: Prosperplast
- Model: CLASSICO
- Przeznaczenie: konewka ogrodowa
- Pojemność: 10 l
- Kolor: srebrny
- Materiał: plastik
- Waga: 494 g
- Wymiary konewki (wys. x szer. x dł.): 35 x 23 x 50 cm
Zawartość opakowania
- 1x konewka ogrodowa
- 1x nasadka zraszająca
Konewka CLASSICO
Konewka Classico łączy w sobie styl tradycyjnej metalowej konewki z wygodą lekkiej plastikowej konewki. Idealna do domu, na balkon lub do ogrodu. Duży strumień ułatwia podlewanie i zapobiega zalaniu.
Cechy szczególne:
- Konewka Classico łączy w sobie styl klasycznej metalowej konewki z wygodą lekkiej plastikowej konewki.
- Jest idealna do użytku w domu, na balkonie lub w ogrodzie.
- Konewka jest wyposażona w dużą głowicę prysznicową, która ułatwia podlewanie i zapobiega nadmiernemu podlewaniu.
Konewka Classico 10L
srebrny lub niebieski metalik (wybór niemożliwy)
Oferowany artykuł otrzymasz 1 raz.
Kolor srebrny
Kod koloru B68M
Długość 50 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 35 cm
Waga 494 g
Pojemność 10 l
Materiał Tworzywo sztuczne
Konewka retro CLASSICO - srebrna - Prosperplast 10l duża
- Waga
- 0.543 kg
- Zawartość
- 10 l
- Pojemność
- 10 l
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Srebrny
- EAN
- 5905197754710
- Numer producenta
- ZA1344
- Producent
- Waga
- 0.543 kg
- Zawartość
- 10 l
- Pojemność
- 10 l
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Srebrny
- EAN
- 5905197754710
- Numer producenta
- ZA1344
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Plastikowa konewka ANTIQUA
5,91 zł/1l
59,11 zł
Sprzedawca: Nordaqua

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l
105,43 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Konewka 10 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
2,70 zł/1l
26,96 zł
Sprzedawca: Eoshop

Konewka ogrodowa do podlewania czarna 10 L Masywna Agri IKAG100-S411
4,12 zł/1l
41,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Konewka ogrodowa GARU czarna 7,5 l
5,04 zł/1l
37,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Konewka 5 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,11 zł/1l
25,54 zł
Sprzedawca: VISO

Plastikowa konewka z głowicą natryskową 10 l czarna
6,79 zł/1l
67,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Konewka Antiqua 10 litrów ciemnozielona
4,50 zł/1l
45,01 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
885,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Konewka 10 litrów srebrna metalowa ocynkowana konewka do podlewania
94,46 zł
-4,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,28 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Esschert Design RF63, Głowica zraszacza, Cynk, Biały
24,00 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: homerci

Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
107,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Konewka 5 litrów różowa Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,11 zł/1l
25,54 zł
Sprzedawca: VISO

KOVOTVAR Gießkanne mit Messingbrause Deluxe 5 l grün
42,67 zł/1l
213,34 zł
Sprzedawca: Di-Life

Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
3,25 zł/1l
32,50 zł
Sprzedawca: VISO

Wierzba całolistna - 2 szt - Salix integra 'Flamingo' - W90-110cm - ⌀19cm
231,60 zł
Sprzedawca: Bloomique

SIENA GARDEN Konewka cynkowa 10 l, srebrna
194,83 zł
Sprzedawca: Sotel

Konewka do podlewania kwiatów Plastikowa konewka ogrodowa 4,5L IKON5 Antracyt
4,47 zł/1l
21,17 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,12 zł
Sprzedawca: Eoshop

Geli 1200 702 010 01, 10 l, Głowica zraszacza, Czarny, Zielony
3,25 zł/1l
32,50 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka 10 litrów czerwona Przyciskana głowica prysznicowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
2,86 zł/1l
28,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,31 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka Geli ANTIQUA w kolorze cynkowym ze złotą dyszą 5 litrów – tworzywo sztuczne
9,43 zł/1l
47,16 zł
Sprzedawca: Nordaqua

Doniczka z wkładem antracytowa FURU CASE TOWER DFC600T-S433
102,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Cheffinger garnek Ø 28cm 5.7L powłoka marmurowa
503,00 zł
-388,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,00 zł
Sprzedawca: PcSelekt

Xala - Konewka Lungo 12L - Czarna
15,83 zł/1l
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Potonline

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
6,22 zł/1l
93,32 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wiadro ogrodowe
Pojemność 10 l
Jestem zadowolona z tej konewki. Jest lekka i dobrze się nią posługuje.
Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość nie taka, jak się spodziewałem!
Pojemność 10 l
Konewka Classico o pojemności 10 l nie dorównuje jakością konewce o pojemności 5 l, z której korzystam już od dłuższego czasu. Szwy spawane są niedbale wykonane, a otwór nie jest większy niż w modelu 5l, przez co czarną głowicę zraszającą można było wyciągnąć z konewki tylko z użyciem siły. W trakcie tej czynności zraniłem się o ostrą krawędź otworu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
133,10 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
11,09 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
128,78 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,88 zł/1l

Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,43 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
98,98 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,37 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
93,32 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
6,22 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
86,40 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
19,20 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,24 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,02 zł/1l

Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
79,91 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,11 zł
Sprzedawca: Benza-nl

GELI Gießkanne 5l blau



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,83 zł/1l

Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,85 zł
Sprzedawca: Easybuy

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,37 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
37,43 zł/1l

Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
109,25 zł
Sprzedawca: Benza-nl
13,66 zł/1l

Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
229,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
239,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
50,12 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
5,01 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
48,78 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,10 zł/1l

Ładowarka bezprzewodowa Qi + Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu
189,89 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Karta sieciowa PCIe do komputera PC WiFi 7 Bluetooth 5.4 z Intel BE200
199,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U